Szafy narzędziowe warsztatowe , szafy warsztatowe stojące, szafki warsztatowe wiszące, szafy na komputer warsztatowe

Szafki metalowe: szafy na narzędzia warsztatowe, szafy warsztatowe z szufladami, szafy do warsztatów narzędziowe, szafy na komputer do warsztatu samochodowego

Szafy narzędziowe, szafki narzędziowe wiszące, szafy narzędziowe stojące przegląd.
Poniżej skrócony opis metalowych szaf i szafek narzędziowych warsztatowych stojących oraz warsztatowych szafek narzędziowych wiszących doskonałych do wyposażenia warsztatów, magazynów, hal przemysłowych, sklepów, dla konserwatorów w szkołach i w przedszkolach.

Szafka narzędziowa SN-S: Szafka narzędziowa z drzwiami uchylnymi i 2 przestawnymi półkami, zamknięcie trzypunktowe na kluczyk patentowy. Szafka narzędziowa SN-W: Szafa narzędziowa do zawieszenia na ścianie wyposażona w zawiesia na narzędzia na drzwiach oraz 2 przestawne półki. Na lewych drzwiach zawieszki na klucze płaskie, na prawych drzwiach haczyki i zawieszki na śrubokręty, zamknięcie trzypunktowe - zamek cylindryczny na kluczyk patentowy. Szafka narzędziowa SN-10: Szafa narzędziowa z ośmioma szufladami oraz dwoma wysuwanymi półkami oraz pulpitem wyłożonym gumą. Komfort pracy i dostępu do narzędzi. Zamknięcie szuflad jest możliwe dzięki drzwiczkom zamykającym całą szafę zamkiem trzypunktowym. Szafka narzędziowa SN-DS: Szafa narzędziowa z drzwiami uchylnymi, opcja bez pojemników. Przestawne 4 półki, zamknięcie trzypunktowe, zamek obrotowy z kluczykiem patentowym. Szafa metalowa na komputer SNKS: Szafa na komputer z szafką na monitor. Szafka na monitor z szybą z pleksi, wysuwana szuflada na klawiaturę, dolna szafka uchylna, otwory wentylacyjne. Wymiary szaf i szafek narzędziowych podano w opisach poniżej. Pozostałe parametry techniczne waga szafek, kolorystyka szafek, cena szafek podano w opisach oraz w cennikach. Dostęp do cenników PDF lub TXT w menu głównego. W cennikach podajemy ceny brutto lub ceny brutto i cenę netto. Nasze szafy są doskonałe do wyposażenia stacji i warsztatów samochodowych, stacji diagnostycznych oraz dla i konserwatorów w hotelach, pensjonatach, szkołach i w przedszkolach.

Edukacja Sp. z o.o. Mikołów Abstract

Szafki narzędziowe
profesjonalne szafki na narzędzia do warsztatów

Szafy narzędziowe metalowe przeznaczone do wszelkiego typu warsztatów - do warsztatów samochodowych, dla warsztatów naprawczych i stacji diagnostycznych, do warsztatów w zapleczach produkcyjnych lub w warsztatach-serwisach mobilnych, w garażach itp.

Porządek w warsztacie to bezpieczna praca

oferujemy profesjonalne metalowe szafki narzędziowe, szafy na narzędzia stojące, szafa na narzędzia warsztatowa z pojemnikami metalowe szafki i szafy do przechowywania narzędzi w warsztatowych wszelkiego typu - w warsztatach samochodowych, w stacjach diagnostycznych, w warsztatach konserwatorów w hotelach, w szkołach, w pensjonatach i innych.

Nasze szafki narzędziowa to właściwy wybór dla Twojego warsztatu. Przedstawiamy szeroką gama szafek narzędziowych stanowiących wyposażenie warsztatów i pomieszczeń warsztatowych. Duża różnorodność oferowanych szafek narzędziowych zaspokoi wszelkie gusta i oczywiście potrzeby. Wysoka jakość, estetyczne wykonanie, funkcjonalność i wytrzymałość sprawia, że metalowe szafki narzędziowe znajdą swoje miejsce w Twoim warsztacie. Szafki warsztatowe narzędziowe to uporządkowane miejsce pracy na hali produkcyjnej, w warsztacie samochodowym, w magazynie, na stanowisku kontrolnym itp. Metalowa konstrukcja szafki narzędziowej warsztatowej wykonanej z wysokiej jakości blachy stalowej gwarantuje wieloletnie użytkowanie oraz dużą wytrzymałość. Oferujemy szafy narzędziowe warsztatowe zarówno w wersji wiszącej jak i stojącej. Dzięki wynikającej z doświadczeń wielkości szuflad i szafek, oferowane szafy narzędziowe warsztatowe zapewniają funkcjonalne i bezpieczne przechowywanie narzędzi oraz innych przedmiotów. Szczególnie polecamy szafkę narzędziową stojąca SN-S, szafkę narzędziową wisząca SN-W, szafki narzędziowe wiszące SN-10 i SN-5, szafki narzędziowe stojące z pojemnikami SN-DS-P lub szafki narzędziowe stojące bez pojemników SN-DS, a dla stacji samochodowych i dla stacji diagnostycznych szafa na komputer i na monitor SNKS. Wszystkie oferowane szafki to szafki narzędziowe nie używane, nowe.

Wyślij

e-mail
  327385262

zadzwoń
  327385494

zadzwoń
  Przeglądaj

ofertę
 

 
 

Meble warsztatowe cennik, 18-06-2015, ceny, wzornictwo mogą ulec zmianie


Znaleziono {{products.length}} produktów{{product.kod}}
{{product.nazwa}}


cena netto {{product.cenaNetto}} zł
cena brutto {{product.cenaBrutto}} zł


{{product.opis}}