Krzesła szkolne, taborety i ławki korytarzowe

Uczniowskie krzesła szkolne na stelażu metalowym, ławki korytarzowe szkolne na stelażu metalowym w cenie producenta wraz z dostawą

Prezentujemy meble w cenie producenta z dostawą oraz meble na zamówienie przeznaczone dla ucznia krzesła szkolne, krzesełka składane, krzesełka z pulpitem, krzesła konferencyjne z pulpitem skąłdanym, krzesła komputerowe obrotowe, taborety czy ławki korytarzowe.
Znajdujemy się w Mikołowie w pobliżu Katowic. Działaniem obejmujemy Gliwice, Tychy, Bielsko-Biała. Meble szkolne w cenie producenta wraz z dostawą dostarczamy na obszarze całej Polski. Oferujemy także meble na zamówienie. Na tej stronie prezentujemy pełną oferta krzesełek produkowanych dla szkoły, przedszkola i do biura. Produkowanych w Polsce pod marką Stolbrzeg. Krzesełka uczniowske i dedykowane dla nauczycieli. Posiadają certyfikaty i atesty. Wśród nich krzesełka regulowane, składane z pulpitem konferencyjne, obrotowe i komputerowe, taborety i ławki korytarzowe. I dalej krzesła szkolne uczniowskie z atestem certyfikatem do użytku szkolnego, krzesła z regulacją wysokości, krzesła z pulpitem uchylnym, krzesła składane biurowe i krzesła konferencyjne, krzesła do pracowni komputerowej krzesła na podstawie metalowej obrotowe oraz inne krzesła uczniowskie na stelażu metalowym. Sprawdzone w wielu szkołach i innych placówkach oświatowych wygodne, dostosowane do ucznia krzesła cechując się wysoką jakością i parametrami technicznymi. Krzesła szkolne z naszej oferty są solidnie i precyzyjnie wykonane. Szkolne krzesła uczniowskie przeznaczone są do sal lekcyjnych i innych pracowni szkolnych. Szkolne krzesła uczniowskie muszą byś zgodne Polską Normą i posiadać certyfikat dopuszczający do użytku szkolnego. W szkołach, przedszkolach czy innych placówkach oświatowych nie jest dozwolone stosowanie krzeseł bez ważnego certyfikatu BBiC. Nasze krzesła szkolne uczniowskie posiadają certyfikaty atesty. Zobacz też inne krzesła na stelażu metalowym, w szczególności krzesła składane i krzesła z pulpitem. Krzesła na stelażu metalowym możemy ponadto dopasować do wysokości ucznia. Mogą posiadać stały rozmiar lub być wielorozmiarowe zwane potocznie regulowanymi lub z regulacją wysokości. Oferowane przez nas krzesła szkolne uczniowskie posiadają stosowne ważne certyfikaty oraz są wykonane materiałów z atestem. Krzesła obrotowe oraz krzesła komputerowe stanowią odrębną grupę krzeseł i mogą mieć zastosowanie zarówno w pracowniach szkolnych jak i równie dobrze prezentują się w biurze.

Edukacja Sp. o.o.

Edukacja Sp. z o.o. Meble i wyposażenie, ul. Rybnicka 132, 43-190 Mikołów
tel: 32-738-52-62, tel: 32-738-54-94
e-mail: biuro@edukacja-mikolow.pl
zamknij

Krzesła szkolne
uczniowskie na stelażu metalowym

Krzesło dla szkoły i krzesełka przedszkolne, krzesło składane, krzesło konferencyjne, krzesło z pulpitem oraz obrotowe komputerowe - trwałe krzesła uczniowskie na stelażach metalowych.

Wygodne, dostosowane do potrzeb ucznia, dopasowane do jego wzrostu i niezbędne we wszystkich placówkach oświatowych. Przedstawiamy szeroki asortyment krzeseł cechujący się wysoką jakością i parametrami technicznymi. Ławki korytarzowe czy taborety - to solidność i precyzja wykonania.

Krzesełka do szkoły i do biura.

Dla szkoły krzesełka uczniowskie

przeznaczone do sal lekcyjnych czy do szkolnych pracowni przedmiotowych. Także tutaj znajdą zastosownie taborety. Na korytarzu nieocenione będą ławki korytarzowe. Wszystkie elenty wyposażenia szkoły przeznaczone dla uczniów muszą byś wykonane zgodnie Polską Normą i muszą posiadać stosowny certyfikat dopuszczający do użytku szkolnego. W szkołach, przedszkolach czy innych placówkach oświatowych niedozwolone jest stosowanie krzeseł nie posiadających ważnego certyfikatu BBiC potwierdzającego zgodność z Polską Normą. Znajdujące się w naszej ofercie meble dla szkół takie certyfikaty posiadają. Ponadto prezentujemy krzesła do biura na stelażu metalowym, a w szczególności krzesełka składane oraz z pulpitem stałe lub składane. Krzesła na stelażu metalowym możemy ponadto podzielić ze względu na przystosowanie do wysokości użytkownika / ucznia na stało-rozmiarowe lub wielo-rozmiarowe zwane regulowanymi lub z regulacją wysokości. Oferowane przez nas krzesła szkolne uczniowskie są oczywiście poprawnie zaprojektowane, posiadają stosowne ważne certyfikaty oraz są wykonane z przewidzianych i potwierdzonych certyfikatem materiałów. Krzesła obrotowe oraz krzesła komputerowe stanowią odrębną grupę krzeseł i mogą mieć zastosowanie zarówno w pracowniach szkolnych jak i równie dobrze prezentują się w biurze.

Wyślij

e-mail
  327385262

zadzwoń
  327385494

zadzwoń
  Przeglądaj

ofertę