Krzesła szkolne i ławki korytarzowe

Uczniowskie krzesła szkolne na stelażu metalowym, ławki korytarzowe szkolne na stelażu metalowym w cenie producenta wraz z dostawą

Prezentujemy meble w cenie producenta z dostawą oraz meble na zamówienie przeznaczone dla ucznia krzesła szkolne, krzesła składane, krzesła z pulpitem, krzesła konferencyjne krzesła obrotowe, krzesła komputerowe, taborety szkolne, ławki korytarzowe.
Znajdujemy się w Mikołowie w pobliżu Katowic. Działaniem obejmujemy Gliwice, Tychy, Bielsko-Biała. Meble szkolne w cenie producenta wraz z dostawą dostarczamy na obszarze całej Polski. Oferujemy także meble na zamówienie. Na tej stronie prezentujemy krzesła szkolne uczniowskie z atestem certyfikatem do użytku szkolnego, krzesła z regulacją wysokości, krzesła z pulpitem uchylnym, krzesła składane biurowe i krzesła konferencyjne, krzesła do pracowni komputerowej krzesła na podstawie metalowej obrotowe oraz inne krzesła uczniowskie na stelażu metalowym. Sprawdzone w wielu szkołach i innych placówkach oświatowych wygodne, dostosowane do ucznia krzesła cechując się wysoką jakością i parametrami technicznymi. Krzesła szkolne z naszej oferty są solidnie i precyzyjnie wykonane. Szkolne krzesła uczniowskie przeznaczone są do sal lekcyjnych i innych pracowni szkolnych. Szkolne krzesła uczniowskie muszą byś zgodne Polską Normą i posiadać certyfikat dopuszczający do użytku szkolnego. W szkołach, przedszkolach czy innych placówkach oświatowych nie jest dozwolone stosowanie krzeseł bez ważnego certyfikatu BBiC. Nasze krzesła szkolne uczniowskie posiadają certyfikaty atesty. Zobacz też inne krzesła na stelażu metalowym, w szczególności krzesła składane i krzesła z pulpitem. Krzesła na stelażu metalowym możemy ponadto dopasować do wysokości ucznia. Mogą posiadać stały rozmiar lub być wielorozmiarowe zwane potocznie regulowanymi lub z regulacją wysokości. Oferowane przez nas krzesła szkolne uczniowskie posiadają stosowne ważne certyfikaty oraz są wykonane materiałów z atestem. Krzesła obrotowe oraz krzesła komputerowe stanowią odrębną grupę krzeseł i mogą mieć zastosowanie zarówno w pracowniach szkolnych jak i równie dobrze prezentują się w biurze.

Edukacja Sp. o.o.

Edukacja Sp. z o.o. Meble i wyposażenie, ul. Rybnicka 132, 43-190 Mikołów
tel: 32-738-52-62, tel: 32-738-54-94
e-mail: biuro@edukacja-mikolow.pl
zamknij

Krzesła szkolne
krzesła szkolne uczniowskie na stelażu metalowym

Krzesła szkolne i krzesła przedszkolne, krzesła składane, krzesła konferencyjne, krzesła z pulpitem, krzesła obrotowe, krzesła komputerowe - krzesła uczniowskie na stelażu metalowym.

Wygodne, dostosowane do ucznia krzesła szkolne niezbędne we wszystkich placówkach oświatowych. Przedstawiamy szeroki asortyment krzeseł cechujący się wysoką jakością i parametrami technicznymi. Krzesła szkolne z naszej oferty to solidność i precyzja wykonania.

Krzesła szkolne.

Szkolne krzesła uczniowskie przeznaczone do sal lekcyjnych oraz inne krzesła na stelażu metalowym.

Krzesła szkolne uczniowskie przeznaczone są dla uczniów do nauczania w salach lekcyjnych i w pracowniach szkolnych. Muszą byś wykonane zgodnie Polską Normą i muszą posiadać stosowny certyfikat dopuszczający do użytku szkolnego. W szkołach, przedszkolach czy innych placówkach oświatowych niedozwolone jest stosowanie krzeseł nie posiadających ważnego certyfikatu BBiC potwierdzającego zgodność z PN. Znajdujące się w naszej ofercie krzesła szkolne uczniowskie takie certyfikaty posiadają. Ponadto prezentujemy inne krzesła na stelażu metalowym, a w szczególności krzesła składane oraz krzesła z pulpitem. Krzesła na stelażu metalowym możemy ponadto podzielić ze względu na przystosowanie do wysokości użytkownika / ucznia na stało-rozmiarowe lub wielo-rozmiarowe zwane regulowanymi lub z regulacją wysokości. Oferowane przez nas krzesła szkolne uczniowskie są oczywiście poprawnie zaprojektowane, posiadają stosowne ważne certyfikaty oraz są wykonane z przewidzianych i potwierdzonych certyfikatem materiałów. Krzesła obrotowe oraz krzesła komputerowe stanowią odrębną grupę krzeseł i mogą mieć zastosowanie zarówno w pracowniach szkolnych jak i równie dobrze prezentują się w biurze.

Wyślij

e-mail
  327385262

zadzwoń
  327385494

zadzwoń
  Przeglądaj

ofertę