słów kilka o firmie Edukacja Sp. z o.o., Mikołów

O firmie Edukacja - pomoce dydaktyczne i wyposażenie szkół - Sp. z o.o., Mikołów

Edukacja - pomoce dydaktyczne i wyposażenie szkół - Sp. z o.o. została utworzona w 1995 roku.
Protoplastą firmy Edukacja Sp. z o.o. było Laboratorium Pomocy Naukowych i Dydaktycznych M&C Lab, które działa do dnia dzisiejszego i jest producentem kulkowo-pręcikowych modeli chemicznych, modelu DNA i modeli sieci kryształów.
W oparciu o doświadczenia Laboratorium Pomocy Naukowych i Dydaktycznych M&C Lab firma Edukacja Sp.z o.o. rozpoczęła swoją działalnośc, której istotą było promowanie pomocy dydaktycznych i pomocy naukowych polskich producentów. Organizowano szereg wystaw, prelekcji i prezentacji. Wystawy połączone z demonstracją eksperymentów - szczególnie z zakresu fizyki - oto co odróżniało "Edukację-Mikołów" od innych, działających wówczas firm z tej branży.
Wraz z rozwojem firmy poszerzono ofertę o meble szkolne oraz sprzęt szkolny, a następnie o meble biurowe, meble metalowe oraz meble internatowe/hotelowe, a po zbudowaniu w grudniu witryny www.edukacja-mikolow.pl/ uruchomiliśmy działalność jako sklep internetowy lub może bardziej jako hurtownia internetowa. Możesz zatem znaleźć naszą witrynę w działach sklepy internetowe czy hurtownie internetowe mebli, artykułów szkolnych itp.
Obecnie oferujemy szereg pomocy dydaktycznych firm polskich i zagranicznych związanych z edukacją, zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem szkół i innych placówek oświatowych. Ponadto wiele przychodni lekarskich i innych firm, jednostek budżetowych i zakładów prywatnych znajduje w naszej ofercie szereg interesujących ich wyrobów.
Znaczna część oferowanych przez nas pomocy dydaktycznych posiada zalecenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu i wpisana jest na listę wyrobów zalecanych do użytku szkolnego. Oferowane przez nas meble szkolne łączą w sobie wiele zalet - są trwałe, funkcjonalne, dokładnie i starannie wykonane i posiadają stosowne certyfikaty do użytku szkolnego wydane przez Biuro Badań i Certyfikacji w Warszawie. Przy ich projektowaniu uwzględniane są funkcjonalne parametry do antropometrycznych wymiarów dzieci i młodzieży, co zapewnia utrzymanie prawidłowej pozycji przez uczniów.
Cały czas staramy się dostosowywać oferowane przez nas wyroby do Państwa oczekiwań, udzielamy wszelkich potrzebnych informacji na temat produktów, formy zakupu i dostaw.

Zamknij-Close

 

 

wyznacz trasę dojazdu za pomocą Virtual Earth

 

Początek Koniec

 

 

Identyfikator strony: id=eoFirmie
właściciel: © Edukacja Sp. z o.o., 43-195 Mikołów, ul. Rybnicka 132
Edukacja - pomoce dydaktyczne i wyposażenie szkół - Sp. z o.o., Mikołów
zawartość: meble szkolne, meble biurowe, meble metalowe, meble hotelowe i meble internatowe oraz pomoce dydaktyczne, pomoce naukowe i środki dydaktyczne.

Uważasz tę stronę za użyteczną ? - wklej ten kod do swojej strony, prześlij Twój adres, dodamy go do polecamy

* zastrzegamy prawo odmowy dla stron nieetycznych, rasistowskich itp.

Przegląd podstron tego działu poza warstwą aktualnie nie jest dostępny

Zamknij-Close

 

 

do góry / top