Meble przedszkolne, meble żłobkowe z atestem / certyfikatem dla przedszkola, do żłobka

Meble dla przedszkola z atestem-certyfikatem: dla nauczycieli przedszkola i meble dla przedszkolaków ceny w cenniku ilustrowanym PDF, wymiary, katalog meble żłobkowe, meble do przedszkola ceny, wymiary producent Edukacja Sp. z o.o., Mikołów, Stolbrzeg, Łańcut

Meble dla przedszkolaków z certyfikatem / atestem: meble do szatni dla przedszkolaków szafki szatniowe ubraniowe przedszkolne metalowe z ławeczką, segmenty i szafy przedszkolne do indywidualnego użytku przedszkolaka, krzesła przedszkolne i stoliki przedszkolne, system szafek Gratnella dla przedszkolaków oraz zestawy i segmenty mebli przedszkolnych. Ceny i wzornictwo mogą ulec zmianie. , Cennik meble do żłobka i do przedszkola PDF

Szukasz mebli przedszkolnych, te znajdziesz na tej stronie

Edukacja Sp. z o.o. Mikołów  

Meble przedszkolne, meble żłobkowe

Meble dla przedszkolaków z certyfikatem / atestem: meble do szatni dla przedszkolaków szafki szatniowe ubraniowe przedszkolne metalowe z ławeczką, segmenty i szafy przedszkolne do indywidualnego użytku przedszkolaka, krzesła przedszkolne i stoliki przedszkolne, system szafek Gratnella dla przedszkolaków oraz zestawy i segmenty mebli przedszkolnych. Cennik meble do żłobka i do przedszkola PDF. Meble żłobkowe z certyfikatem.

Szafki szatniowe (1)

Szafki szatniowe przedszkolne SU-01051Ł

Szafki szatniowe przedszkolne SU-01051Ł

Szafki szatniowe przedszkolne SU-01051Ł

Szafka szatniowa przedszkolna na ławeczce SU-01051Ł

Szafka szatniowa przedszkolna z ławeczką wysuwaną SU-01051Łw

Szafka ubraniowa przedszkolna z daszkiem prostym /5d/ ławeczce, idealna dla przedszkolaków MIX-5-Color (w kolorystyce jak na zdjęciu).
Wymiary [mm]: szer x gł x wys:
szafka bez ławeczki: 1000 x 490 x 1100
szafka na ławeczce: gł 890 = 490(szafka) + 400 (ławka) wys 1450 = 1100(szafka) + 350 (ławka)


Kąciki zabaw (1)

Kąciki tematyczne w przedszkolu

Meble klubikowe - tematyczne kąciki zabaw

Meble klubikowe - tematyczne kąciki zabaw (STB)

Meble klubikowe czyli tzw. kąciki zabaw albo kąciki tematyczne dla przedszkolaków tworzą niepowtarzalną atmosferę przedszkola. Pozwalają na symulowanie rzeczywistych sytuacji i umożliwiają na poznawanie otaczającej rzeczywistości w trakcie zabawy. Sprawiają, że pobyt w przedszkolu staje się wspaniałą zabawą. Stylizowane zestawy mebli przedszkolnych MIŚ także bardziej niż zwykłe stają się interesujące i atrakcyjne dla przedszkolaków.


Meble żłobkowe

Meble żłobkowe

Meble żłobkowe

Meble żłobkowe i wybrane meble przedszkolne

Zestawiono wyposażenie żłobków oraz wybrane elementy wyposażenia przedszkolnego w podstawowe mebelki z certyfikatem a w szczególnośći: krzesło do karmienia dzieci, łóżeczka dla dzieci, leżaki dla przedszkolaków, wózek na leżaczki przedszkolne, szafki pod przewijaki do żłobka, regały na nocniki, szafy na pieluchy, szafy na pościel


Krzesła przedszkolne SB

Krzesła przedszkolne STB

Krzesła przedszkolne STB

Krzesła przedszkolne (STB-Stolbrzeg)

Krzesła przedszkolne na stelażu metalowym z rury stalowej Ø 20 x 1,5 mm, malowanym farbami proszkowymi w o różnych kolorach pokazanych w palecie kolorów. Końce rur zakończone odpowiednimi zatyczkami z tworzyw sztucznych zabezpieczającymi przed niszczeniem (zarysowaniem) podłogi. Siedziska i oparcia krzeseł profilowane i wykonane ze sklejki o grubości 9 mm, malowanej lakierem akrylowym. Na zamówienie możliwość możliwość montażu podłokietników. Krzesła wykonywane w rozmiarach zgodnych z Polską Normą. Krzesła dopuszczone do użytku w przedszkolach i posiadające stosowne certyfikaty.


Stoliki przedszkolne PRIMA

Stoliki przedszkolne STB

Stoliki przedszkolne STB-Stolbrzeg

Stoliki przedszkolne SB
regulowane lub o stałej wysokości

Stoliki przedszkolne PRIMA
z blatem okrągłym, sześciokątnym, kwadratowym itd, regulowane lub o stałej wysokości

Stoliki przedszkolne na stelażu metalowym z rur stalowych malowanych farbą proszkową wg dołączonej palety kolorów. Stoliki wykonywane są w dwóch podstawowych wersjach: o stałej wysokości i jako wielorozmiarowe tj. o regulowanej wysokości. Część regulacyjna ocynkowana z oznaczeniem wysokości Blaty stolików przedszkolnych wykonane z płyt wiórowych laminowanych o grubości 18 mm oklejonych obrzeżem PCV 2mm lub obrzeżem PCV-T o grubości 4 mm i o zaokrąglonych narożach. Odmiany: o blatach prostokątnych sześciokątnych lub okrągłych.


Szafki przedszkolne MIŚ

Szafy przedszkolne MIŚ

Szafki przedszkolne STB-Stolbrzeg

Szafki przedszkolne MIŚ (STB-Stolbrzeg)

Szafki przedszkolne do indywidualnego użytku przedszkolaka - do przechowywania rysunków, zabawek i prac przedszkolaka. Korpusy szaf wykonane z płyty wiórowej laminowanej 18 mm. Dostępne wersje do samodzielnego montażu za pomocą kołków i śrub jak też w wersji zmontowanej. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych. We wnętrzu półka i wieszak na rzeczy osobiste dla czterech uczniów. Także pojemniki na zabawki lub pomoce naukowe. Dostępne także regały przedszkolne w kształcie gruszki, jabłka, grzubka lub choinki.


Wieszaczki szatniowe SB

Wieszaki przedszkolne

Wieszaczki przedszkolne STB-Stolbrzeg

Wieszaczki szatniowe dla przedszkolaków (STB-Stolbrzeg)

Przeznaczone do szatni przedszkolnej dla przedszkolaków wieszaczki szatniowe wykonane z płyty wiórowej laminowanej, płaszczyzny wąskie oklejone obrzeźem ABS 0,6 mm. Wieszaki zaopatrzone mogą być w aplikację przedstawiająca kaczkę, krówkę żabkę itp wykonaną z płyty HDF malowanej farbą akrylową. Wieszaki szatniowe przeznaczone są dla ośmiorga dzieci. Mogą występować w wersji dwustronnej dla 12 dzieci. W opcji ruchomy ruszt pod obuwie. Inną odmianą są wieszaki wykonane na stelażu metalowym z rury stalowej O 25 x 1,5 mm malowany farbą proszkową. Elementy drewniane wykonane z płyty wiórowej laminowanej 18 mm. Przeznaczony dla 6 lub 12 dzieci.


Krzesła PUCHATEK

Krzesła przedszkolne PUCHATEK, ADAŚ

Krzesła przedszkolne Puchatek

Krzesła przedszkolne PUCHATEK-25
na rurze okrągej fi=25

Krzesła przedszkolne PUCHATEK-18
na rurze okrągej fi=18

Krzesła przedszkolne ADAŚ-25
na rurze okrągej fi=25

Krzesła przedszkolne PUCHATEK-25 nr katalogowy 65, PUCHATEK-18, ADAŚ-25 nr kat. 80 na stelażu metalowym z rury stalowej o przekroju okrągłym lub krzesła przedszkolne OK-1 na profilu kwadratowym, malowanym farbami proszkowymi. Końce nóg krzeseł przedszkolnych zakończone zatyczkami z tworzyw sztucznych. Siedziska i oparcia krzeseł profilowane i wykonane ze sklejki o grubości 7 mm, malowanej lakierem bezbarwnym. Krzesła przedszkolne dopuszczone do użytku w przedszkolach, wykonywane w rozmiarach zgodnych z Polską Normą, posiadające stosowny certyfikat dopuszczenia do użytku szkolnego i do użytku w przedszkolach.


Stoliki PUCHATEK

Stoły przedszkolne PUCHATEK-REGulowane

Stoły przedszkolne Puchatek

Stoły przedszkolne PUCHATEK-REG
z regulacją wysokości

Stoły przedszkolne PUCHATEK
z blatem okrągłym, sześciokątnym, kwadratowym itd

Stoły przedszkolne PUCHATEK wykonywane są w wersjach o regulowanej wysokości jak też bez regulacji wysokości. Kolejną odmianą stołów PUCHATEK są blaty, które mogą przybiearć dowolne kształty: z blatem okrągłym, półokrągłym, sześciokątnym (sześciobocznym), z blatem kwadratowym lub prostokątnym. Stoły przedszkolne z certyfikatem PUCHATEK dopuszczone są do użytku w przedszkolach.


Meble KASIA-P

Meble przedszkolne Kasia-P

Meble przedszkolne Kasia-P

Meble przedszkolne KASIA-P
seria mebli do przedszkola KASIA-P, KASIA-PN i KASIA-PX

Seria popularnych mebli do przedszkola oznaczonych wspólną nazwą KASIA z rozszerzeniami P, PX lub PN. Wymiary poszczególnych elementów systemu KASIA-P pozwalają na zestawienie ich w segmenty o dowolnej długości. Meble nie tylko pozwalają na lepsze zagospodarowanie szafek, ale także dzięki oryginalnym frontom ożywiają wnętrze każdego przedszkola. Istnieje możliwość wykonania mebli bez dolnej listwy cokołu na stopkach. Dodatkowo wygląd szafek zestawu można uatrakcyjnić odpowiednimi nadstawkami szafek. Ponadto elementami dodatkowymi takimi jak ławeczki z pojemnikami na kółkach, szafkami narożnymi, szafkami na zabawki czy na książki półkami itp.


Szafki KASIA i Gratnella

Szafki Gratnella i inne meble KASIA

Szafki Gratnella i inne meble przedszkolne typu KASIA

Dodatkowe szafki KASIA-P i szafki GRATNELLA

Szafki Gratnell oraz dodatkowe szafki funkcjonalne szafki przedszkolne KASIA-P stanowią wartościowe elementy wyposażenia przedszkola. Szafki Gratnella na kółkach wykonane są z płyty wiórowej, laminowanej o grubości 18 mm. Wyposażone są w prowadnice umożliwiające wysuwanie plastikowych pojemników. Szafki Gratnella wyposażone są w plastikowe pojemniki na różne przedmioty uwielbiane przez przedszkolaków. NA zabawki, książki, instrumenty, prace indywidualne itp. Pojemniki plastikowe występują w różnych wielkościach. Odrębną grupę stanowią dedykowane szafki KASIA-P. W szczególności skrzynia na plansze, półka wisząca, pojemnik na kółkach, skrzynia skarbów, szafka na instrumenty muzyczne, szafka plastyczna itd.


Więcej na naszej w3

Co jeszcze na naszej w3

Meble metalowe socjalne do szatni szkolnej do szatni pracowniczej, meble biurowe oraz regały magazynowe do przechowywania archiwów i dokumentów oraz meble warsztatowe i szafki kartotekowe.
Przejdź

meble metalowe

Tanie i solidne meble biurowe, meble gabinetowe, meble konferencyjne oraz lady recepcyjne stanowiące idealne wyposażenie sekretariatów biur, gabinetów i sal konferencyjnych.
Przejdź

meble biurowe

Istotnym elementem naszej oferty są szkolne pracownie przedmiotowe. Projekty i wykonanie dostosowane do potrzeb szkoły dla fizyki, chemii, biologii czy informatyki realizujemy kompleksowo.
Przejdź

szkolne pracownie

Zapamiętaj nasz e-mail

Zapraszam ...