tel. 327385262

⚡ Szafki szatniowe metalowe typu SUL ⇵

Szafy do szatni szkolnej typ SUL
Od wielu lat szafki szatniowe metalowe stały się alternatywą dla tradycyjnej szatni szkolnej. Ich niewątpliwą zaletą jest indywidualizacja miejsca przechowywania ubrań czy podręczników szkolnych. Ponadto, na co pragnę zwrócić uwagę, jest możliwość ich umieszczenia na korytarzach. Oczywiście tylko wówczas gdy szerokość ciągu komunikacyjnego na to pozwala ! w przeciwnym przypadku rozwiązanie takie może być zablokowane przez straż pożarną i taka szatnia nie zostanie dopuszczona do użytku. Jedną z najbardziej typowych dla szatni szkolnej jest zaprojektowana z myślą o potrzebach uczniów szafka szatniowa z drzwiami w kształcie litery L Szafka Ubraniowa L lub typu SUL. W sposób optymalny organizuje przestrzeń tworzącą szatnię klasową czy szatnię szkolną. Komora szafki typu L podzielona jest na dwa obszary, z których jeden to obszar o pełnej wysokości przeznaczony na ubrania, płaszcze czy kurtki, a drugi o wysokości około 1/3 przeznaczony do przechowywania podręczników czy obuwia wymiennego. Takie rozwiązania desygnują tą szafkę także do szatni sportowych czy fitness-klubów gdzie istnieje potrzeba wydzielenia obszarów o różnych wysokościach w tej samej komorze dostępnej po otwarciu drzwi szafki. Poza tym oryginalne wygląd kształtu drzwi nawiązujący do kształtu dużej litery L czynią ją modną, atrakcyjną. Szafy szatniowe typu SUL drzwiach w kształcie litery L posiadają certyfikat do użytku szkolnego. Drzwiczki szafki zamykane są na zamek patentowy jednopunktowy oraz posiadają otwory wentylacyjne w górnej i w dolnej części. Szafki wykonane są z blach stalowych o grubościach 0,6 mm dla korpusu i przegród, 0,8 mm dla cokołu oraz 1,00 mm dla drzwi. Szafki malowane farbami proszkowymi. Zapraszam do korzystania z naszej oferty.
by: Jacek Szram · 1E Sep 22, 2016

Szafy metalowe do szatni szkolnej typ SUL (eLki)

Szafy metalowe szatniowe szkolne tzw. eLki mają zastosowanie w typowych szatniach szkolnych do przechowywania ubrań jak też w szkolnych obiektach sportowych. Posiadają stosowne certyfikaty zezwalające do użytku szkolnego i w innych placówkach oświatowych.

Szafy metalowe typu SUL do szatni szkolnej

Szafy metalowe typu SUL

Szafy szatniowe metalowe SUL


Szafy ubraniowe z drzwiami w kształcie litery L zapewniają najwięcej przestrzeni w każdej komorze. W szafkach SUL zlikwidowano wewnętrzną belkę pionową uzyskując tym samym optymalne wykorzystanie szerokości szafy. Poszczególne komory oddzielone są tylko o grubość blachy. Każdy z 4 przedziałów typu L posiada więc optymalną szerokość i pojemność. W każdej komorze szafki haczyki na ubrania. W drzwiach szafki szczeliny wentylacyjne. Drzwi zamykane są zamkiem jednopunktowym zamkiem cylindrycznym z dwoma kluczykami patentowymi. Drzwi szafki wykonane są z blachy o grubości 1 mm. Na każdych drzwiczkach wytłoczone jest miejsce na wizytownik.
Na życzenie klienta istnieje możliwość bezpłatnego alternatywnego zamontowania zamków systemu MASTER KEY. System ten przewiduje istnienie klucza, którym można otworzyć dowolny zamek. Master Key jest szczególnie pomocny w sytuacjach awaryjnych - np. gdy uczeń zgubi kluczyk. Szafy szatniowe typu SUL wykonywane są w wersjach dwu-drzwiowej, cztero-drzwiowej lub sześcio drzwiowej.
Szafa osadzona jest na cokole i posiada daszek płaski. Alternatywnie na zamówienie można osadzić szafkę na stałej lub wysuwanej ławeczce, a także z daszkiem skośnym.
Wysokość cokołów dla szaf metalowych: SU - 50 mm, SB - 80 mm, SK - 40 mm, SSK – 80 mm


Szafa ubraniowa SUL-400

Szafa ubraniowa SUL-400


Szafa szatniowa metalowa szkolna dwu drzwiowa SUL-400 osadzona na cokole, z daszkiem prostym.
Wymiary: 2 komory, szer. 400 x gł. 500 x wys. 1800 [mm]

SUL-400 cena : PLN 464,00 netto*
SUL-400 cena : PLN 570,72 brutto*
*Cena i wzornictwo mogą ulec zmianie.


Szafa ubraniowa SUL-800

Szafa ubraniowa SUL-800


Szafa szatniowa metalowa szkolna cztero drzwiowa SUL-800 osadzona na cokole, z daszkiem prostym.
Wymiary: 4 komory, szer. 800 x gł. 500 x wys. 1800 [mm]

SUL-800 cena : PLN 739,00 netto*
SUL-800 cena : PLN 908,97 brutto*
*Cena i wzornictwo mogą ulec zmianie.


Szafa ubraniowa SUL-1200 na cokole

Szafa szatniowa SUL-1200

Szafa szatniowa metalowa szkolna sześcio drzwiowa SUL-1200 osadzona na cokole, z daszkiem prostym.
Wymiary: 6 komór, szer. 1200 x gł. 500 x wys. 1800 [mm]

SUL-1200 cena : szafa nietypowa - wycena na zamówienie


Dodatkowe opcje wykonania szaf szatniowych SUL

Szafa szatniowa SUL-800-Ł

Szafa na ławeczce

Szafa szatniowa SUL-800-Ł
Szafa SUL-800-Ł umieszczona na ławeczce o wysokości 350 mm.


Szafa szatniowa SUL-800-S z daszkiem skośnym

Szafa z daszkiem skośnym

Szafa szatniowa metalowa szkolna SUL-800-S z daszkiem skośnym
Daszek skośny zmienia wysokość szafki o dodatkowe 100 mm


Wnętrze szafy szatniowej typu SUL

fragment półki wewnętrznej

Szafa szatniowa typu SUL widok wnętrza drążek i półka
Widoczny drążek z haczykiem oraz fragment półki wewnętrznej


Dodatkowe informacje o szafkach SUL

Wywietrzniki otworowe szaf szatniowych

wywietrzniki otworowe

Od 2016 roku każde drzwi szafki szatniowej w górnej i dolnej części posiadają wywietrzniki w postaci perforacji otworowej jak pokazano na zdjęciu


Dostępne kolory

Kolory standardowe
popielaty RAL 7035
Kolory za dopłatą
beżowy RAL 1015
RAL 2004
RAL 1018
RAL 3000
RAL 5015
RAL 6029
RAL 7015
RAL 7016
biały RAL 9003

W standardzie kolory popielaty RAL 7035 oraz niebieski RAL 5010, poostałe kolory jak też inne dostępne za dopłatą. Wysokośc dopłaty nie jest stała i może zależeć od koloru.