tel. 327385262 Menu

Szafa biurowa z drzwiami przesuwnymi

Metalowa szafa biurowa z drzwiami przesuwanymi do przechowywania dokumentów osobowych, segregatorów, na akta. Aby przeglądać wszystkie metalowe szafy biurowe przejdź do szafy biurowe metalowe. Przydatne w biurze do przechowywania kartotek, teczek zawieszkowych itp znajdziesz na stronie szafki kartotekowe.

by: Jacek Szram · 1E July 07, 2016 / modyfikowano 2019-03-08

Szafa biurowa metalowa typ SBP

Metalowa szafa do biura z drzwiami przesuwnymi

Szafa biurowa SBP-900
z drzwiami przesuwnymi

Metalowa szafa biurowa z drzwiami przesuwnymi do przechowywania dokumentów osobowych, segregatorów, na akta. Aby przeglądać wszystkie metalowe szafy biurowe przejdź do szafy biurowe metalowe. Przydatne w biurze do przechowywania kartotek, teczek zawieszkowych itp znajdziesz na stronie szafki kartotekowe.
Szafa biurowa z drzwiami przesuwnymi wykonana jest z blach o grubościach 0,8 oraz 1,5mm. Szafa standardowo wyposażona jest w cztery przestawne półki o dopuszczalnym obciążeniu 40kg / półkę. Możliwa jest regulacja rozstawienia półek dzięki perforacji w tylnej ścianie co 20 mm. Specjalne zawieszki półek można przemieszczać w pionie pomiędzy otworami perforacji. Szafa zamykana jest zamkiem typu "wciśnij i obróć" z dwoma kluczykami patentowymi w komplecie. Szafa biurowa wyposażona jest w wygodne uchwyty do przesuwania drzwi w poziomie. Zastosowane drzwi przesuwne zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni szczególnie w małych w pomieszczeniach. Wewnątrz szafy zastosowano odbojniki z gumy amortyzujące uderzenia drzwi przesuwnych o ścianę boczną szafy. Szafa wyposażona jest w regulowane stopki służące do wypoziomowania szafy niwelujące nierówności podłogi. Górna powierzchnia szafy posiada otwory pozwalające na skręcenie jej z postawioną na niej nadstawką szafy.
Podstawowe wymiary szafy biurowej SBP-900 [mm]: [wys x szer x gł]
2000 x 900 x 435 mm
Szafy biurowe z drzwiami przesuwnymi typ SBP dostępne są w 3 wymiarach pod względem szerokości: 900, 1000 oraz 1200 [mm] a także na zamówienie pod wymiar.

Szafa biurowa SBP-900
* cena : PLN 1082,00 netto*
* cena : PLN 1330.86 brutto*

* Cenę wprowadzono 1.04.217; cena i wzornictwo mogą ulec zmianie. Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62


Nadstawka szafy biurowej z drzwiami przesuwnymi

Nadstawka szafy biurowej NSBP


Nadstawka szafy biurowej typ NSBP wykonana jest z blach 0,8 - 1,5mm. Nadstawka wyposażona w jedną przestawną półkę o obciążeniu do 40kg/półkę. Umieszczona w tylnej ścianie perforacja o rozstawie otworów co 20 mm umożliwia regulację położenia półki w pionie pozwalając na dostosowanie do wysokości segregatorów. Nadstawka zamykana jest zamkiem trzy punktowym typu wciśnij i obróć oraz posiada dwa kluczyki patentoww w standardzie. Wygodne uchwyty pozwalają na przesuwanie drzwi nadstawki w pozionie. Umieszczone wewnątrz gumowe amortyzatory zapobiegają uderzaniu drzwi przesuwnych o ścianę boczną. Szczegónie w mniejszych pomieszczeniach zastosowane drzwi przesuwnych zapewniają maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Nadstawka przystosowana jest do bezpiecznego ustawienia na szafie biurowej dzięki otworom pozwalającym na ich skręcenie - nadstawki z szafą. Rozwiązanie to zapewnia stabilność i bezpieczeństwo zapobiegając zsunięciu się szafki na podłogę. Pamiętać jednakże należy o przytwierdzeniu zestawu do ścian, które zapobiegnie przewróceniu się zestawu szafa-nadstawka na użytkownika.
Wymiary [mm]: wys x szer x gł
800 x 900 x 435 mm
Nadstawki szaf biurowych z drzwiami przesuwnymi typ NSBP dostępne są w 3 wymiarach pod względem szerokości: 900, 1000 oraz 1200 [mm] a także na zamówienie pod wymiar.

Nadstawka szafy biurowej typ NSBP-900
* cena : PLN 637.00 netto*
* cena : PLN 783.51 brutto*

* Cenę wprowadzono 1.04.217; cena i wzornictwo mogą ulec zmianie. Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62