Szafy metalowe biurowe

Szafy do biur do przechowywania dokumentów, segregatorów, akt osobowych tajnych i zwykłych

Którą szafę wybrać do Twojego biuro ? czasem zadajesz sobie takie pytanie. Zatem postaram się wskazać podstawowe kryteria jakimi trzeba się kierować przy wyborze szafy metalowej biurowej. Zacznijmy od dokumentów, które w szafie mają być przechowywane. O ile dokumenty te mają rangę akt osobowych niejawnych, a naszym zadaniem jest archiwizacja dokumentów niejawnych od razu musimy skierować się do szaf wzmocnionych wykonanych w tzw. klasie A posiadających certyfikat zaświadczający o spełnieniu wymagań stawianych szafom do przechowywania dokumentów niejawnych zobacz np. Zarządzenie Nr 25/MON z 17.11.2005 r, Rozporządzenie Rady Ministrów z 18.10.2005 r. , Zarządzenie Ministra Sprawiedliwości z 27.07.2007 r. W tej klasie oferujemy szafy metalowe biurowe wzmocnione SB-900-klasa-A lub SB-1000-klasa-A, których opis i cenę znajdziesz poniżej.
Znacznie szerszy wybór istnieje dla szaf do przechowywania dokumentów zwykłych. Poza oczywistym kryterium jakim jest cena szafy wymieńmy tutaj funkcjonalność zależną od wielkości biura, w którym szafy mają być umieszczone. Na wygodę użytkowania w danych warunkach wielkości biura wpływ będzie miał sposób otwierania drzwi. Oferujemy tutaj cztery rozwiązania: - szafy z drzwiami uchylnymi (najpopularniejsze), szafy z drzwiami przesuwnymi, szafy z drzwiami chowanymi (wsuwanymi do wnętrza szafy) oraz szafy z drzwiami uchylnymi dwuskrzydłowe (dwudzielne, z dwoma zamkami).
Przedstawmy na czym polegają istotne różnice.
Szafa z drzwiami uchylnymi przy pełnym otwarciu zapewnia możliwość dotarcia do wszystkich zgromadzonych wewnątrz dokumentów - niestety za cenę największego zajęcia przestrzeni biura. Szafa z drzwiami przesuwnymi przy pełnym otwarciu drzwi lewych lub prawych nie zapewnia możliwości dotarcia do wszystkich zgromadzonych wewnątrz dokumentów - korzyścią jest brak zajmowania przez drzwi przestrzeni biura, zatem będzie to rozwiązanie dobre dla biur o stosunkowo małej powierzchni. Szafa z drzwiami chowanymi przy pełnym otwarciu wsuwanych do wnętrza szafy zapewnia możliwość dotarcia do wszystkich zgromadzonych wewnątrz dokumentów - przy niewielkim zajęcia ścieżki komunikacyjnej biura. Relatywnie jednak zmniejsza się objętość użytkowa szafy, którą częściowo wypełniają schowane do środka drzwi. Szerszy opis oferowanych szaf znajdziesz poniżej. Podstawowe parametry techniczne szaf biurowych metalowych typ SB. Szafy metalowe biurowe wykonane są z blach czarnych malowanych metodą proszkową. Grubości blach zależą od elementu szafy i wynoszą drzwi szaf - 1 mm, cokoły 0,8 mm, korpusy 0,6 mm, przegrody szaf 0,6 mm

W tej części prezentujemy podstawowe typy szaf biurowych metalowych. W innych częściach znajdziesz nadstawki do szaf i szafki szufladowe na kartoteki, na teczki zawieszkowe, na plansze i na mapy

Edukacja Sp. z o.o., szafy metalowe biurowe
ul. Rybnicka 132, 43-190 Mikołów
tel: 32-738-52-62, tel: 32-738-54-94
e-mail: biuro@edukacja-mikolow.pl

by Jacek Szram
Mikołów, 2016-07-26

 
 

Szafy metalowe biurowe

Prezentujemy szafy biurowe metalowe szafy biurowe zamykane szafy biurowe na dokumenty Szafy metalowe biurowe ceny szafy metalowe na akta szafy metalowe biurowe wyposażenie biur szafy do przechowywania dokumentów segregatorów na akta osobowe

Cena⚹ oraz wzornictwo mogą ulec zmianie.

Najtańsze metalowe szafy biurowe

 • Szafa biurowa z drzwiami uchylnymi SB-800 cena⚹ --,00 zł netto
 • Szafa biurowa z drzwiami uchylnymi i ze skarbczykiem SBS-800 cena⚹ --,00 zł netto
 • Szafa biurowa z drzwiami przesuwnymi SBP-800 cena⚹ --,00 zł netto
 • Sprawdź cenę w cenniku .PDF Podana cena⚹ oraz wzornictwo mogą ulec zmianie.

Szafa metalowa biurowa SB-900

Szafa biurowa z drzwiami uchylnymi

Szafa metalowa biurowa z drzwiami uchylnymi SB-900

szafa metalowa biurowa SB-900

Szafa metalowa biurowa SB-900 wykonana jest z blach 0,8 - 1,5mm. Szafa posiada cztery przestawne półki każda o obciążeniu 40kg / półkę. Regulacja położenia półek możliwa jest dzięki perforacji w tylnej ścianie co 20 mm oraz zastosowaniu specjalnych zawieszek. Szafa SB-900 zamykana w trzech punktach na zamek obrotowy z dwoma kluczykami patentowym w komplecie. Szafa z drzwiami uchylnymi posiada regulowane stopki, ułatwiające wypoziomowanie szafy przy nierównościach podłoża. Ponadto góra szafy posiada specjalne otwory, które pozwalają na skręcenie jej z postawioną na dach nadstawką szafy.
Wymiary szafy SB 900: szer. 900 x gł. 435 x wys. 2000 [mm]

SB-900 / cena⚹ --,00 zł netto

Szafa metalowa biurowa SB-1000

Szafa biurowa z drzwiami uchylnymi

Szafa metalowa biurowa z drzwiami uchylnymi SB-1000

szafa metalowa biurowa SB-1000

Szafa metalowa biurowa SB-1000 wykonana jest z blach 0,8 - 1,5mm. Szafa SB-1000 posiada cztery przestawne półki każda o obciążeniu 40kg / półkę. Regulacja położenia półek możliwa jest dzięki perforacji w tylnej ścianie co 20 mm oraz zastosowaniu specjalnych zawieszek. Szafa SB-1000 zamykana w trzech punktach na zamek obrotowy z dwoma kluczykami patentowym w komplecie. Szafa SB-1000 z drzwiami uchylnymi posiada regulowane stopki, ułatwiające wypoziomowanie szafy przy nierównościach podłoża. Ponadto góra szafy posiada specjalne otwory, które pozwalają na skręcenie jej z postawioną na dach nadstawką szafy.
Wymiary szafy SB 1000: szer. 1000 x gł. 435 x wys. 2000 [mm]

SB-1000 / cena⚹ --,00 zł netto

Szafa metalowa biurowa SB-1200

Szafa biurowa z drzwiami uchylnymi

Szafa metalowa biurowa z drzwiami uchylnymi SB-1200

szafa metalowa biurowa SB-1200

Szafa metalowa biurowa SB-1200 wykonana jest z blach 0,8 - 1,5mm. Szafa metalowa SB-1200 posiada cztery przestawne półki każda o obciążeniu 40kg / półkę. Regulacja położenia półek możliwa jest dzięki perforacji w tylnej ścianie co 20 mm oraz zastosowaniu specjalnych zawieszek. Szafa SB-1200 zamykana w trzech punktach na zamek obrotowy z dwoma kluczykami patentowym w komplecie. Szafa SB-1000 z drzwiami uchylnymi posiada regulowane stopki, ułatwiające wypoziomowanie szafy przy nierównościach podłoża. Ponadto góra szafy posiada specjalne otwory, które pozwalają na skręcenie jej z postawioną na dach nadstawką szafy.
Wymiary szafy SB 1200: szer. 1200 x gł. 435 x wys. 2000 [mm]

SB-1200 / cena⚹ ---,00 zł netto

Szafa metalowa biurowa SBS-900

Szafa biurowa ze skarbczykiem z drzwiami uchylnymi

Szafa metalowa biurowa z drzwiami uchylnymi i skarbczykiem SBS-900

szafa metalowa biurowa SBS-900

Szafa biurowa ze skarbczykiem. Wykonanie - blacha czarna 0,8mm – 1,5mm; przeznaczenie - uniwersalna szafa biurowa z drzwiami uchylnymi i skarbczykiem przeznaczona jest m.in. do przechowywania dokumentów. Wyposażenie - Szafa jest wyposażona w 3 przestawne półki, których regulacja jest możliwa dzięki perforacji w tylnej ścianie co 20 mm oraz zastosowaniu specjalnych zawieszek. Skarbczyk wewnątrz szafy posiada osobne drzwiczki zamykane na kluczyk. Zamykanie szafy - szafa zamykana jest w trzech punktach na zamek obrotowy z dwoma kluczykami patentowymi w komplecie. Po otwarciu zamka drzwi szafy i skarbczyka uchylane są na zewnątrz. Regulacja wysokości - szafa wyposażona jest w regulowane stopki umożliwiające wypoziomowanie szafy przy nierównościach podłoża. Bezpieczeństwo - góra szafy posiada specjalne otwory, które pozwalają na skręcenie jej z postawioną na dach nadstawką szafy.
Wymiary szafy SBS-900: szer. 900 x gł. 435 x wys. 2000 [mm]

SBS-900 / cena⚹ --,00 zł netto

Szafa metalowa biurowa SBS-1000

Szafa biurowa ze skarbczykiem z drzwiami uchylnymi

Szafa metalowa biurowa SBS-1000 ze skarbczykiem

szafa metalowa biurowa SBS-1000

Wykonanie szafy: blacha 0,8 - 1,5mm. Trzy przestawne półki (każda o dopuszczalnym obciążeniu 40kg/półkę), których regulacja położenia jest możliwa dzięki perforacji w tylnej ścianie co 20mm oraz zastosowaniu specjalnych zawieszek. Szafa zamykana w trzech punktach na zamek obrotowy z dwoma kluczykami patentowymi w komplecie. Skarbczyk wewnątrz szafy posiada osobne drzwiczki zamykane na kluczyk. Szafa posiada regulowane stopki, ułatwiające wypoziomowanie szafy przy nierównościach podłoża. Ponadto góra szafy posiada specjalne otwory, które pozwalają na skręcenie jej z postawioną na dach nadstawką szafy.
Wymiary szafy SB 1000: szer. 1000 x gł. 435 x wys. 2000 [mm]

SBS-1000 / cena⚹ --,00 zł netto

Szafa metalowa biurowa SBS-1200

Szafa biurowa ze skarbczykiem z drzwiami uchylnymi

Szafa metalowa biurowa SBS-1200 ze skarbczykiem

szafa metalowa biurowa SBS-1200

Szafa biurowa SBS-1200 ze skarbczykiem. Wykonana z blach czarnych 0,8mm – 1,5mm. Przeznaczona - uniwersalna szafa biurowa z drzwiami uchylnymi i skarbczykiem przeznaczona jest m.in. do przechowywania dokumentów. Wyposażenie - Szafa jest wyposażona w 3 przestawne półki, których regulacja jest możliwa dzięki perforacji w tylnej ścianie co 20 mm oraz zastosowaniu specjalnych zawieszek. Skarbczyk wewnątrz szafy posiada osobne drzwiczki zamykane na kluczyk. Zamykanie szafy - szafa zamykana jest w trzech punktach na zamek obrotowy z dwoma kluczykami patentowymi w komplecie. Po otwarciu zamka drzwi szafy i skarbczyka uchylane są na zewnątrz. Regulacja wysokości - szafa wyposażona jest w regulowane stopki umożliwiające wypoziomowanie szafy przy nierównościach podłoża. Bezpieczeństwo - góra szafy posiada specjalne otwory, które pozwalają na skręcenie jej z postawioną na dach nadstawką szafy
Wymiary szafy SBS 1200: szer. 1200 x gł. 435 x wys. 2000 [mm]

SBS-1200 / cena⚹ --,00 zł netto

Szafa metalowa biurowa SBP-900

Szafa biurowa z drzwiami przesuwnymi

Szafa metalowa biurowa z drzwiami przesuwnymi SBP-900

szafa metalowa biurowa SBP-900

 • WYKONANIE blacha czarna 0,8mm – 1,5mm
 • PRZEZNACZENIE Uniwersalna szafa biurowa z drzwiami przesuwnymi przeznaczona jest m.in. do przechowywania dokumentów. Zapewnia maksymalne wykorzystanie przestrzeni w pomieszczeniu.
 • WYPOSAŻENIE Szafa wyposażona jest w 4 przestawne półki, których regulacja jest możliwa dzięki perforacji w tylnej ścianie co 20mm oraz zastosowaniu specjalnych zawieszek.
 • ZAMYKANIE SZAFY Szafa jest zamykana na zamek typu "wciśnij – obróć" z dwoma kluczykami patentowymi w komplecie. Po otwarciu zamka drzwi szafy można przesuwać za pomocą wygodnych uchwytów.
 • REGULACJA WYSOKOŚCI Szafka wyposażona jest w regulowane stopki umożliwiające wypoziomowanie szafy przy nierównościach podłoża
 • BEZPIECZEŃSTWO Góra szafy posiada specjalne otwory, które pozwalają na skręcenie jej z postawioną na dach nadstawką szafy
 • WYMIARY Szafa biurowa z drzwiami przesuwnymi dostępna jest w trzech standardowych szerokościach lub pod wymiar
 • WYMIARY szafy SBS-900: szer. 900 x gł. 435 x wys. 2000 [mm]

SBP-900 / cena⚹ --,00 zł netto

Szafa metalowa biurowa SBP-1000

Szafa biurowa z drzwiami przesuwnymi

Szafa metalowa biurowa z drzwiami przesuwnymi SBP-1000

szafa metalowa biurowa SBP-1000

 • WYKONANIE blacha czarna 0,8mm – 1,5mm
 • PRZEZNACZENIE Uniwersalna szafa biurowa z drzwiami przesuwnymi przeznaczona jest m.in. do przechowywania dokumentów. Zapewnia maksymalne wykorzystanie przestrzeni w pomieszczeniu.
 • WYPOSAŻENIE Szafa wyposażona jest w 4 przestawne półki, których regulacja jest możliwa dzięki perforacji w tylnej ścianie co 20mm oraz zastosowaniu specjalnych zawieszek.
 • ZAMYKANIE SZAFY Szafa jest zamykana na zamek typu "wciśnij – obróć" z dwoma kluczykami patentowymi w komplecie. Po otwarciu zamka drzwi szafy można przesuwać za pomocą wygodnych uchwytów.
 • REGULACJA WYSOKOŚCI Szafka wyposażona jest w regulowane stopki umożliwiające wypoziomowanie szafy przy nierównościach podłoża
 • BEZPIECZEŃSTWO Góra szafy posiada specjalne otwory, które pozwalają na skręcenie jej z postawioną na dach nadstawką szafy
 • WYMIARY Szafa biurowa z drzwiami przesuwnymi dostępna jest w trzech standardowych szerokościach lub pod wymiar
 • WYMIARY szafy SBS-1000: szer. 1000 x gł. 435 x wys. 2000 [mm]

SBP-1000 / cena⚹ --,00 zł netto

Szafa metalowa biurowa SBP-1200

Szafa biurowa z drzwiami przesuwnymi

Szafa metalowa biurowa z drzwiami przesuwnymi SBP-1200

szafa metalowa biurowa SBP-1200

 • WYKONANIE blacha czarna 0,8mm – 1,5mm
 • PRZEZNACZENIE Uniwersalna szafa biurowa z drzwiami przesuwnymi przeznaczona jest m.in. do przechowywania dokumentów. Zapewnia maksymalne wykorzystanie przestrzeni w pomieszczeniu.
 • WYPOSAŻENIE Szafa wyposażona jest w 4 przestawne półki, których regulacja jest możliwa dzięki perforacji w tylnej ścianie co 20mm oraz zastosowaniu specjalnych zawieszek.
 • ZAMYKANIE SZAFY Szafa jest zamykana na zamek typu "wciśnij – obróć" z dwoma kluczykami patentowymi w komplecie. Po otwarciu zamka drzwi szafy można przesuwać za pomocą wygodnych uchwytów.
 • REGULACJA WYSOKOŚCI Szafka wyposażona jest w regulowane stopki umożliwiające wypoziomowanie szafy przy nierównościach podłoża
 • BEZPIECZEŃSTWO Góra szafy posiada specjalne otwory, które pozwalają na skręcenie jej z postawioną na dach nadstawką szafy
 • WYMIARY Szafa biurowa z drzwiami przesuwnymi dostępna jest w trzech standardowych szerokościach lub pod wymiar
 • WYMIARY szafy SBP-1200: szer. 1200 x gł. 435 x wys. 2000 [mm]

SBP-1200 / cena⚹ --,00 zł netto

Szafa metalowa biurowa klasy A SB-900-klasa-A

Szafa biurowa klasy A

Szafa metalowa biurowa klasy A SB-900-klasa-A

szafa metalowa biurowa SB-900-klasa-A

 • WYKONANIE blacha czarna 0,8mm – 1,5mm
 • PRZEZNACZENIE Wzmocniona szafa biurowa z drzwiami uchylnymi przeznaczona do przechowywania dokumentów niejawnych.
 • WYPOSAŻENIE Szafa wyposażona jest w 4 przestawne półki.
 • ZAMYKANIE SZAFY Szafa zamykana jest na wielo-zastawkowy zamek sejfowy, a drzwi ryglowane są od strony zawiasów na całej długości. Po otwarciu zamka drzwi uchylane są na zewnątrz za pomocą wygodnego uchwytu z rączką.
 • BEZPIECZEŃSTWO Możliwość kotwienia szafy do podłoża. Ponadto wyposażona jest w kołki do przewlekania sznurka i miseczkę do odciskania pieczęci oraz tabliczkę potwierdzającą zgodność wyrobu z wymaganiami klasy tajności "A".
 • CERTYFIKATY Certyfikat zgodności wystawiony przez niezależną jednostkę potwierdzającą spełnienie wymagań stawianym szafom do przechowywania dokumentów niejawnych, tj. - zarządzenie nr 25/MON z 17.11.2005, - rozporządzenie Rady Ministrów z 18.10.2005, - zarządzenie Ministra Sprawiedliwości z 27.07.2007
 • WYMIARY Szafa biurowa klasy "A" jest dostępna w dwóch standardowych szerokościach lub pod wymiar
 • WYMIARY SB-900-klasa-A : szer.900 x gł.435 x wys.2000 mm

SB-900-klasa-A / cena⚹ --,00 zł netto

Szafa metalowa biurowa klasy A SB-1000-klasa-A

Szafa biurowa klasa A

Szafa metalowa biurowa klasy A SB-1000-klasa-A

szafa metalowa biurowa SB-1000-klasa-A

 • WYKONANIE blacha czarna 0,8mm – 1,5mm
 • PRZEZNACZENIE Wzmocniona szafa biurowa z drzwiami uchylnymi przeznaczona do przechowywania dokumentów niejawnych.
 • WYPOSAŻENIE Szafa wyposażona jest w 4 przestawne półki.
 • ZAMYKANIE SZAFY Szafa zamykana jest na wielo-zastawkowy zamek sejfowy, a drzwi ryglowane są od strony zawiasów na całej długości. Po otwarciu zamka drzwi uchylane są na zewnątrz za pomocą wygodnego uchwytu z rączką.
 • BEZPIECZEŃSTWO Możliwość kotwienia szafy do podłoża. Ponadto wyposażona jest w kołki do przewlekania sznurka i miseczkę do odciskania pieczęci oraz tabliczkę potwierdzającą zgodność wyrobu z wymaganiami klasy tajności "A".
 • CERTYFIKATY Certyfikat zgodności wystawiony przez niezależną jednostkę potwierdzającą spełnienie wymagań stawianym szafom do przechowywania dokumentów niejawnych, tj. - zarządzenie nr 25/MON z 17.11.2005, - rozporządzenie Rady Ministrów z 18.10.2005, - zarządzenie Ministra Sprawiedliwości z 27.07.2007
 • WYMIARY Szafa biurowa klasy "A" jest dostępna w dwóch standardowych szerokościach lub pod wymiar
 • WYMIARY SB-1000-klasa-A : szer.1000 x gł.435 x wys.2000 [mm]

SB-1000-klasa-A / cena⚹ --,00 zł netto

Szafa biurowa z dwoma zamkami SB-2-1000

Szafa biurowa dwudrzwiowa

Szafa biurowa dwuskrzydłowa SB-2-1000

szafa biurowa dwuskrzydłowa SB-2-1000

 • PRZEZNACZENIE Uniwersalna szafa biurowa z drzwiami uchylnymi, przedzielona w połowie pionową przegrodą, przeznaczona do przechowywania dokumentów.
 • WYPOSAŻENIE Szafa wyposażona w 8 przestawnych półek (po 4 w każdej komorze), których regulacja jest możliwa dzięki perforacji w tylnej ścianie co 20mm oraz zastosowaniu zawieszek
 • ZAMYKANIE SZAFY Każde skrzydło posiada odrębny zamek obrotowy z dwoma kluczykami patentowymi w komplecie; po otwarciu szafy drzwi otwierane są na zewnątrz.
 • REGULACJA WYSOKOŚCI Szafka wyposażona w regulowane stopki umożliwiające wypoziomowanie szafy przy nierównościach podłoża
 • BEZPIECZEŃSTWO Góra szafy posiada specjalne otwory, które pozwalają na skręcenie jej z postawioną na dach nadstawką szafy
 • Wymiary Szafa biurowa jest dostępna w dwóch standardowych szerokościach lub pod wymiar
 • Wymiary: szafy SB-2-1000: szer. 1000 x gł. 435 x wys. 2000 [mm]

SB-2-1000 / cena⚹ --,00 zł netto

Szafa biurowa z dwoma zamkami SB-2-1200

Szafa biurowa z dwoma zamkami

Szafa biurowa z dwoma zamkami SB-2-1200

szafa biurowa dwuskrzydłowa SB-2-1200

 • PRZEZNACZENIE Uniwersalna szafa biurowa z drzwiami uchylnymi, przedzielona w połowie pionową przegrodą, przeznaczona do przechowywania dokumentów.
 • WYPOSAŻENIE Szafa wyposażona w 8 przestawnych półek (po 4 w każdej komorze), których regulacja jest możliwa dzięki perforacji w tylnej ścianie co 20mm oraz zastosowaniu zawieszek
 • ZAMYKANIE SZAFY Każde skrzydło posiada odrębny zamek obrotowy z dwoma kluczykami patentowymi w komplecie; po otwarciu szafy drzwi otwierane są na zewnątrz.
 • REGULACJA WYSOKOŚCI Szafka wyposażona w regulowane stopki umożliwiające wypoziomowanie szafy przy nierównościach podłoża
 • BEZPIECZEŃSTWO Góra szafy posiada specjalne otwory, które pozwalają na skręcenie jej z postawioną na dach nadstawką szafy
 • Wymiary Szafa biurowa jest dostępna w dwóch standardowych szerokościach lub pod wymiar
 • Wymiary: szafy SB-2-1200: szer. 1200 x gł. 435 x wys. 2000 [mm]

SB-2-1200 / cena⚹ --,00 zł netto

Szafa biurowa z drzwiami chowanymi SBW-1000

Szafa biurowa z drzwiami chowanymi

Szafa biurowa z drzwiami chowanymi SBW-1000

szafa metalowa biurowa SBW-1000

 • WYKONANIE blacha czarna 0,8mm – 1,5mm
 • PRZEZNACZENIE Wzmocniona szafa biurowa z drzwiami uchylnymi przeznaczona do przechowywania dokumentów niejawnych.
 • WYPOSAŻENIE Szafa wyposażona jest w 4 przestawne półki.
 • ZAMYKANIE SZAFY Szafa zamykana jest na wielozastawkowy zamek sejfowy, a drzwi ryglowane są od strony zawiasów na całej długości. Po otwarciu zamka drzwi uchylane są na zewnątrz za pomocą wygodnego uchwytu z rączką.
 • BEZPIECZEŃSTWO Możliwość kotwienia szafy do podłoża. Ponadto wyposażona jest w kołki do przewlekania sznurka i miseczkę do odciskania pieczęci oraz tabliczkę potwierdzającą zgodność wyrobu z wymaganiami klasy tajności "A".
 • CERTYFIKATY Certyfikat zgodności wystawiony przez niezależną jednostkę potwierdzającą spełnienie wymagań stawianym szafom do przechowywania dokumentów niejawnych, tj. - zarządzenie nr 25/MON z 17.11.2005, - rozporządzenie Rady Ministrów z 18.10.2005, - zarządzenie Ministra Sprawiedliwości z 27.07.2007
 • WYMIARY Szafa biurowa klasy "A" jest dostępna w dwóch standardowych szerokościach lub pod wymiar
 • WYMIARY SBW-1000 : szer.1000 x gł.435 x wys.2000 mm

SBW-1000 / cena⚹ --,00 zł netto

Szafa biurowo - ubraniowa SBU-1000

Szafa biurowo-ubraniowa

Szafa biurowo - ubraniowa SBU-1000

szafa biurowo-ubraniowa SBU-1000

 • WYKONANIE blacha czarna 0,8mm – 1,5mm, (wygląd zewnętrzny jak SB-1000)
 • PRZEZNACZENIE Szafa biurowo - ubraniowa z drzwiami uchylnymi przeznaczona jest do przechowywania odzieży i dokumentów.
 • WYPOSAŻENIE Szafa przedzielona jest w połowie pionową przegrodą, w wyniku czego posiada dwie komory; jedna komora wyposażona jest w 4 przestawne półki, których regulacja jest możliwa dzięki perforacji w tylnej ścianie co 20mm oraz zastosowaniu specjalnych zawieszek; druga komora posiada górną półką, a pod spodem drążek na wieszaki
 • ZAMYKANIE SZAFY Szafa zamykana w trzech punktach na zamek obrotowy z dwoma kluczykami patentowymi w komplecie.
 • REGULACJA WYSOKOŚCI Szafka wyposażona w regulowane stopki umożliwiające wypoziomowanie szafy przy nierównościach podłoża
 • BEZPIECZEŃSTWO Góra szafy posiada specjalne otwory, które pozwalają na skręcenie jej z postawioną na dach nadstawką szafy
 • Wymiary Szafa biurowo - ubraniowa jest dostępna w jednej standardowej szerokości lub pod wymiar
 • Wymiary: szafa SBU-1000: szer. 1000 x gł. 435 x wys. 2000 [mm]

SBU-1000 / cena⚹ --,00 zł netto

Dodatkowe informacje o szafach metalowych biurowych typ SB


 

Charakterystyka ogólna szaf metalowych biurowych

Szafy biurowe metalowe typ SB wykonywane są w czterech podstawowych wymiarach szerokości: 800, 900, 1000 oraz 1200 [mm]. Pozostałe wymiary są stałe i wynoszą: głębokość 435 mm oraz wysokość 2000 mm. Ze względu na sposób otwierania drzwi wyróżniamy trzy podstawowe typy: szafy z drzwiami uchylnymi (najbardziej typowe), szafy z drzwiami przesuwnymi oraz szafy z drzwiami chowanymi (wpuszczanymi). W grupie szaf z drzwiami uchylnymi możemy ponadto wyróżnić szafy z jednym zamkiem oraz szafy z dwoma zamkami. Te ostatnie posiadają przegrodę umożliwiającą niezależne otwieranie drzwi lewych i drzwi prawych. Tym samym szafę tego typu można potraktować jakby układ zespolony szaf pojedynczych. Wszystkie oferowane typy otwierania drzwi wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i umożliwiają najbardziej optymalny sposób organizacji przestrzeni biurowej i dostosowania jej do potrzeb i organizacji pracy oraz do możliwości wynikających z powierzchni użytkowej biura.
Inną cechą charakteryzującą szafy biurowe metalowe jest sposób wykonania umożliwiający przechowywanie dokumentów niejawnych. Szafy wzmocnione - klasa A - posiadają certyfikat zgodności wystawiony przez niezależną jednostkę certyfikującą potwierdzający spełnienie wymagań stawianym szafom do przechowywania dokumentów niejawnych zob. Zarządzenie Nr 25/MON z 17.11.2005 r. , Rozporządzenie Rady Ministrów z 18.10.2005 r. , Zarządzenie Ministra Sprawiedliwości z 27.07.2007 r.
Podstawowe parametry techniczne szaf biurowych metalowych typ SB. Szafy metalowe biurowe wykonane są z blach czarnych malowanych metodą proszkową. Grubości blach zależą od elementu szafy i wynoszą drzwi szaf - 1 mm, cokoły 0,8 mm, korpusy 0,6 mm, przegrody szaf 0,6 mm. Szafy biurowe typu SB... przeznaczone jest m.in. do przechowywania dokumentów, akt osobowych, segregatorów itp. w pomieszczeniach biurowych. Szafy standardowo wyposażone są w 4 regulowane półki. Szafy zamykane są na trzy punktowy zamek obrotowy z dwoma kluczykami patentowymi w komplecie. Szafy wyposażone są w regulowane stopki umożliwiające wypoziomowanie szafy przy nierównościach podłoża. Dla zapewnienia bezpieczeństwa góra szafy posiada specjalne otwory umożliwiające skręcenie jej z nadstawką szafy. Szafy biurowe typ SB... dostępne w czterech standardowych szerokościach lub pod wymiar: SB-800 - szer.800, SB-900 – szer.900, SB-1000 – szer.1000, SB-1200 – szer.1200 [mm]. Pozostałe parametry to x gł.435 x wys.2000 [mm]; Szczegółowe wymiary szaf podano w opisach poszczególnych modeli.

Paleta RAL dostępnych kolorów

 • popielaty RAL 7035 - w standardzie
 • niebieski RAL 5010 - w standardzie
 • beżowy RAL 1015
 • RAL 2004
 • RAL 1018
 • RAL 3000
 • RAL 5015
 • RAL 6029
 • RAL 7015
 • RAL 7016
 • biały RAL 9003