Nadstawki szaf metalowych biurowych

Nadstawki szafy do biur do archiwizowania dokumentów, akt osobowych

Można powiedzieć, że w każdym biurze liczba dokumentów papierowych przyrasta z dnia na dzień. Korzystanie z dokumentów w formie papierowej wynika trochę z przyzwyczajenia, trochę z wygody, a także z wymogów, konieczności. Nic zatem dziwnego, że poszukujemy metod zagospodarowania przestrzeni biurowej tak, aby dotarcie do zarchiwizowanych dokumentów było czymś prostym. Abyśmy mogli odnaleźć właściwy dokument po wielu nawet latach. Jeżeli chodzi o bardzo stare dokumenty to najlepiej przechowywać je na regałach magazynowych. Są jednak dokumenty, do których nie sięgamy często, lecz chcemy jednak mieć je "pod ręką" W takim przypadku nadstawka szafy biurowej staje się chyba najlepszym rozwiązaniem. Umieszczona na szafie biurowej wykorzystuje dostępną przestrzeń biurową w sposób optymalny. Wspomnijmy ponadto, że w wielu przypadkach, dla szczególnie niewielkich pomieszczeń - umieszczona np. na jakimś biurku - może przejąć rolę szafy biurowej metalowej.
W naszej ofercie znajdziesz nadstawki szaf biurowych dostosowane do szaf metalowych biurowych. W tym przypadku mamy do czynienia z dwoma typami nadstawek - nadstawka z drzwiami uchylnymi lub nadstawka z drzwiami przesuwnymi. Ze względu na harmonię i wygląd szaf jako całości sugerujemy na zestawienie nadstawki z szafą wg tego samego typu.
W uzupełnieniu oferty rekomendujemy także regały otwarte. Chociaż zaprojektowane przede wszystkim jako regały do biblioteki znajdują zastosowanie także w biurach jako regały otwarte jedno lub dwu stronne płytkie lub głębokie. Więcej na ten temat znajdziesz w opisach poszczególnych produktów poniżej.

W tej części przedstawiamy podstawowe nadstawki szaf biurowych metalowych. W poprzedniej części prezentujemy wszystkie szafy biurowe metalowe do przechowywania dokumentów.

Edukacja Sp. z o.o., Nadstawki szaf biurowych metalowych
ul. Rybnicka 132, 43-190 Mikołów
tel: 32-738-52-62, tel: 32-738-54-94
e-mail: biuro@edukacja-mikolow.pl

by Jacek Szram
Mikołów, 2016-07-26

 
 

Nadstawki na szafę biurową metalową

Szafy z nadstawką to nieodłączny element biura. Oferujemy zamykane nadstawki na szafy biurowe metalowe stanowiące uzupełnienie szaf biurowych na dokumenty. Oferowane nadstawki na szafy biurowe poza wymiarami dostosowanymi do wymiarów szaf różnią się sposobem zamykania. W ofercie znajdują się nadstawki z drzwiami uchylnymi oraz przesuwnymi. Tutaj także regały otwarte metalowe, które mogą znaleźć zastosowanie w Twoim biurze.

Sprawdź cenę. Cena⚹ oraz wzornictwo mogą ulec zmianie.

Najtańsze nadstawki szaf biurowych metalowych

 • Nadstawka szafy z drzwiami uchylnymi NSB-800 cena⚹ --- zł netto
 • Nadstawka szafy z drzwiami przesuwnymi NSBP-800 cena⚹ ---- zł netto

Sprawdź cenę. Podana cena⚹ oraz wzornictwo mogą ulec zmianie.

Nadstawka szafy biurowej NSB-900

Nadstawki na szafę biurową z drzwiami uchylnymi

Nadstawka szafy biurowej z drzwiami uchylnymi NSB-900

Nadstawka szafy metalowej NSB-900

Nadstawka szafy biurowej NSB-900 wykonana jest z blach 0,8 - 1,5mm. Nadstawka szafy biurowej z drzwiami uchylnymi przeznaczona jest jako uzupełnienie szafy biurowej SB-900 lub może być użytkowana niezależnie. Nadstawka NSB-900 wyposażona jest w 1 przestawną półkę, której regulacja jest możliwa skokowo co 20 mm dzięki perforacji w tylnej ścianie oraz zastosowaniu specjalnych zawieszek. Nadstawka zamykana w trzech punktach na zamek obrotowy z dwoma kluczykami patentowymi w standardzie. Po otwarciu zamka drzwi nadstawki uchylane są na zewnątrz szafki. Nadstawka przystosowana do ustawienia szafie biurowej dzięki otworom w dnie pozwalającym na skręcenie nadstawki z szafą..
Wymiary nadstawki NSB-900: szer. 900 x gł. 435 x wys. 800 [mm]

NSB-900 / cena⚹ --- zł netto

Nadstawka szafy biurowej NSB-1000

Nadstawka szafy biurowej z drzwiami uchylnymi

Nadstawka szafy biurowej z drzwiami uchylnymi NSB-1000

Nadstawka szafy metalowej NSB-1000

Wykonanie : blacha 0,8 - 1,5mm. Nadstawka wyposażona w jedną przestawną półkę o obciążeniu 40kg/półkę, której regulacja położenia jest możliwa dzięki perforacji w tylnej ścianie co 20mm oraz zastosowaniu specjalnych zawieszek. Nadstawka zamykana jest w trzech punktach na zamek obrotowy z dwoma kluczykami patentowymi w komplecie. Nadstawka NSB-1000 przystosowana do postawienia na szafę biurową SB-1000. Dzięki otworom w dnie pozwalającym na skręcenie nadstawki z szafą mamy gwarancję, że nie zsunie się przypadkowo.
Wymiary nadstawki NSB-1000: szer. 1000 x gł. 435 x wys. 800 [mm]

NSB-1000 / cena⚹ --- zł netto

Nadstawka szafy biurowej NSB-1200

Nadstawki na szafę biurową z drzwiami uchylnymi

Nadstawka szafy biurowej z drzwiami uchylnymi NSB-1200

Nadstawka szafy metalowej NSB-1200

Wykonana z blach 0,8 - 1,5mm. Wyposażona w jedną półkę o dopuszczalnym obciążeniu 40kg/półkę, z regulacją położenia co 20 mm dzięki perforacji w tylnej ścianie oraz odpowiednim haczykom. Zamykana na zamek obrotowy 3 punktowy z dwoma kluczykami patentowymi w komplecie. Nadstawka NSB-1200 przystosowana jest do postawienia na szafę biurową SB-1200. Otwory w dnie umożliwiają skręcenie nadstawki z szafą co zapobiega przypadkowemu zsunięciu się nadstawki.
Wymiary nadstawki NSB-1200: szer. 1200 x gł. 435 x wys. 800 [mm]

NSB-1200 / cena⚹ --- zł netto

Nadstawka szafy biurowej NSBP-900

Nadstawka szafy biurowej z drzwiami przesuwnymi

Nadstawka szafy biurowej z drzwiami przesuwnymi NSBP-900

Nadstawka szafy metalowej NSBP-900

 • WYKONANIE z blach o grubościach 0,8mm – 1,5mm
 • PRZEZNACZENIE Nadstawka szafy biurowej z drzwiami przesuwnymi przeznaczona do ustawienia na istniejącej szafie biurowej lub do samodzielnego użytkowania.
 • WYPOSAŻENIE Nadstawka wyposażona w 1 przestawną półkę, której regulacja jest możliwa dzięki perforacji w tylnej ścianie co 20mm oraz zastosowaniu specjalnych zawieszek.
 • ZAMYKANIE NADSTAWKI Nadstawka zamykana na zamek typu "wciśnij i obróć" z dwoma kluczykami patentowymi w komplecie. Po otwarciu zamka drzwi nadstawki można przesuwać za pomocą wygodnych uchwytów.
 • BEZPIECZEŃSTWO Nadstawka przystosowana do postawienia na istniejącą już szafę biurową dzięki otworom w dnie pozwalającym na skręcenie nadstawki z szafą
 • WYMIARY Nadstawka szafy biurowej z drzwiami przesuwnymi dostępna jest w 4 standardowych szerokościach lub pod wymiar
 • WYMIARY nadstawki NSBP-900: szer. 900 x gł. 435 x wys. 800 [mm]

NSBP-900 / cena⚹ --- zł netto

Nadstawka szafy biurowej NSBP-1000

Nadstawki na szafę biurową z drzwiami przesuwnymi

Nadstawka szafy biurowej z drzwiami przesuwnymi NSBP-1000

Nadstawka szafy metalowej NSBP-1000

 • Nadstawka wykonana z blach o grubościach 0,8mm – 1,5mm
 • Nadstawka szafy biurowej z drzwiami przesuwnymi przeznaczona jest do ustawienia na istniejącej szafie biurowej lub do samodzielnego użytkowania.
 • Nadstawka wyposażona w 1 przestawną półkę, której regulacja jest możliwa dzięki perforacji w tylnej ścianie co 20mm oraz zastosowaniu specjalnych zawieszek.
 • Nadstawka biurowa zamykana jest na zamek typu "wciśnij i obróć" z dwoma kluczykami patentowymi w komplecie. Po otwarciu zamka drzwi nadstawki można przesuwać za pomocą wygodnych uchwytów.
 • Nadstawka przystosowana do postawienia na istniejącą już szafę biurową dzięki otworom w dnie pozwalającym na skręcenie nadstawki z szafą
 • WYMIARY nadstawki NSBP-1000: szer. 1000 x gł. 435 x wys. 800 [mm]

NSBP-1000 / cena⚹ --- zł netto

Nadstawka szafy biurowej NSBP-1200

Nadstawka szafy biurowej z drzwiami przesuwnymi

Nadstawka szafy biurowej z drzwiami przesuwnymi NSBP-1200

Nadstawka szafy metalowej NSBP-1200

 • Nadstawkę typu NSBP-1200 wykonano z blach o grubościach 0,8mm – 1,5mm
 • Nadstawka do szafy biurowej SBP-1200 z drzwiami przesuwnymi przeznaczona jest do ustawienia na górze szafy, może być użytkowana jako mała szafka biurowa samodzielnie.
 • Nadstawka wyposażona jest w 1 przestawną półkę, regulacja co 20 mm możliwa jest dzięki perforacji w tylnej ścianie.
 • Nadstawka biurowa zamykana jest na zamek typu "wciśnij i obróć", w standardzie dwa kluczyki patentowe w komplecie.
 • Ze względów bezpieczeństwa nadstawkę należy przykręcić do szafy biurowej; służą do tego odpowiednie otwory w dnie nadstawki.
 • WYMIARY nadstawki NSBP-1200: szer. 1200 x gł. 435 x wys. 800 [mm]

NSBP-1200 / cena⚹ --- zł netto

Regały metalowe RB-420-1-str biblioteczne

Regał metalowy otwarty jednostronny

Regał metalowy RB-420-1-str otwarty

Regał metalowy RB-420-1-str otwarty

Regał metalowy jednostronny otwarty tj. bez drzwi (biblioteczny) może stanowić pomocne miejsce do przechowywania dokumentów, segregatorów itp. tam gdzie nie jest konieczne ich zamykanie. Regał wykonany jest z blach o grubościach 0,8 - 1,5mm. Regał otwarty, bez drzwi, zabudowany z boku i z tyłu, posiadający cztery przestawne półki stanowić może ciekawą, najtańszą alternatywę dla niejednego biuro. Wersja jednostronna.
Wymiary regału jednostronnego RB-420: szer. 980 x gł. 420 x wys. 2000 [mm]

RB-420-1-str / cena⚹ --- zł netto

Regały metalowe RB-600-2-str biblioteczne

Regał metalowy otwarty dwustronny

Regał metalowy dwustronny RB-600-2-str otwarty

Regał metalowy RB-600-2-str otwarty

Regał metalowy RB-600-2-str dwustronny otwarty, bez drzwi (biblioteczny) może znaleźć miejsce w niektórych sytuacjach w biurze do przechowywania dokumentów, segregatorów itp. jeżeli nie jest konieczne ich zamykanie. Głębokość standardowego segregatora biurowego na dokumenty to ok. 29 cm. Regał otwarty metalowy dwustronny (biblioteczny) może być np. wykorzystany jako rodzaj ścianki działowej zamiast dwóch złożonych regałów jednostronnych. Pozostając otwartym - bez drzwi - zabudowany jest z boków i posiada ściankę tylną. Wewnątrz cztery przestawne półki. Regał wykonany jest z blach o grubościach 0,8 - 1,5mm.
Wymiary regału jednostronnego RB-600-2-str szer. 980 x gł. 600 x wys. 2000 [mm]

RB-600-2-str / cena⚹ --- zł netto

Regały metalowe RB-600-1-str głęboki

Regał metalowy otwarty głęboki 1-stronny

Regał metalowy głęboki 1-stronny RB-600-1-str otwarty

Regał metalowy RB-600-1-str otwarty

Regał jednostronny otwarty metalowy RB-600-1-str, bez drzwi (biblioteczny) może znaleźć zastosowanie w nietypowych sytuacjach w biurze do przechowywania dokumentów o nie-standardowych wymiarach. Zwykle mamy problem z zorganizowaniem archiwizacji ponad standardowej dokumentacji. O ile nie potrzebujemy szaf szufladowych na plansze doskonałym wyjściem może okazać się właśnie regał otwarty głęboki jednostronny - jeżeli nie jest konieczne ich zamykanie. Głębokość standardowego segregatora biurowego na dokumenty to ok. 29 cm. Regał otwarty - bez drzwi - jednostronny zabudowany jest z boków i posiada ściankę tylną. Wewnątrz cztery przestawne półki. Regał wykonany jest z blach o grubościach 0,8 - 1,5mm.
Wymiary regału jednostronnego RB-600-1-str szer. 980 x gł. 600 x wys. 2000 [mm]

RB-600-1-str / cena⚹ --- zł netto

Dodatkowe informacje o nadstawkach szaf metalowych biurowych typ SB


 

Zobacz Cennik PDF

Charakterystyka ogólna nadstawek szaf metalowych biurowych

Nadstawki szafy biurowej metalowej typ SB wykonywane są w czterech podstawowych wymiarach szerokości: 800, 900, 1000 oraz 1200 [mm]. Pozostałe wymiary są stałe i wynoszą: głębokość 435 mm oraz wysokość 800 mm. Ze względu na sposób otwierania drzwi oferujemy podstawowe typy nadstawek: nadstawka szafy z drzwiami uchylnymi (najpopularniejsze) oraz nadstawka szafy z drzwiami przesuwnymi oraz szafy z drzwiami chowanymi (wpuszczanymi).
Podstawowe parametry nadstawek do szaf biurowych metalowych typ SB. Nadstawki do szafy biurowej metalowej wykonane są z blach czarnych malowanych metodą proszkową. Standardowe grubości blach zależą od elementu szafy i wynoszą 0,8 mm do 1,5 mm. Nadstawki szafy standardowo wyposażone są w 1 regulowaną półkę. Zamykane są na trzy punktowy zamek obrotowy z dwoma kluczykami patentowymi w komplecie. Nadstawka szafy posiada specjalne otwory umożliwiające skręcenie jej z szafą. Nadstawki szaf biurowych typ SB... dostępne w czterech standardowych szerokościach lub pod wymiar: NSB-800 i NSBP-800 - szer.800, NSB-900 i NSBP-900 – szer.900, NSB-1000 i NSBP-1000 – szer.1000, NSB-1200 i NSBP-1200 – szer.1200 [mm]. Pozostałe parametry to x gł.435 x wys.800 [mm]; Szczegółowe wymiary szaf podano w opisach poszczególnych modeli.

Paleta RAL dostępnych kolorów

 • popielaty RAL 7035 - w standardzie
 • niebieski RAL 5010 - w standardzie
 • beżowy RAL 1015
 • RAL 2004
 • RAL 1018
 • RAL 3000
 • RAL 5015
 • RAL 6029
 • RAL 7015
 • RAL 7016
 • biały RAL 9003
-->