Najtańsze ... stoliki składane do szybkiego montażu i demontażu

Przejdź do wszystkich komunikatów

14 Feb 2007,
Najtańsze stoliki składane,
bez śrub czy nakrętek, do szybkiego montażu i demontażu


W katalogu Edukacja Sp. z o.o. znajduje się kilkadziesiąt różnego rodzaju stołów czy stolików. Większośc z nich można określić jako składane czy demontowalne. Gdy jednak potrzebujesz stołu czy stolika, który możesz szybko rozłożyć i używać lub złożyć aby go przechowywać - polecamy "stolik składany maturalny". Bez potrzeby używania śrubokręta, klucza czy innych narzędzi. Po prostu naciskasz palcem na specjalny zatrzask i składasz lub rozkładasz nogi stolika.

stolik składany maturalny

» Stoliki składane maturalne »

W szkołach najczęściej potrzebujesz takich stolików na egzamin - stąd jego nazwa "stolik składany maturalny" i jego wymiary podstawowe zbliżone do wymiarów stolika 1-osobowego. Parametry techniczne mechanizmu zatrzaskowego nie ograniczają jednakże możliwości wykonania tego typu stolika składanego ze znacznie większym blatem. Możesz go zatem używać w zupełnie innych sytuacjach - zawsze tam, gdy pomieszczenie, w którym go użytkujesz spełnia więcej niż jedną funkcję.
 
Poniżej przedstawiamy podstawowe dane techniczne stolika składanego:
- wymiary gabarytowe: 800x500x760mm
- waga: 1 szt. - 12kg
- wykonanie: stelaż z rury stalowej fi25 x 1,5mm i fi20x1,5mm giętej i spawanej, malowany farbą proszkową; blat z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18mm oklejonej obrzeżem PCV o grubości 2mm. Możliwość wykonania blatów z wpuszczanym obrzeżem PCV-T o grubości 4mm, z zaokrąglonymi narożami (dopłata 10% do ceny podstawowej).