Ławki szkolne, stoliki szkolne

Ławki szkolne regulowane inaczej stoliki szkolne regulowane. Ławki trapezowe zwane stoliki trapezowe

Stoliki szkolne uczniowskie jednoosobowe i dwuosobowe, ławki szkolne uczniowskie trójkątne na stelażu metalowym. Wygodne ławki szkolne, dostosowane do wzrostu ucznia stoliki szkolne niezbędne we wszystkich placówkach oświatowych. Szeroki asortyment stolików szkolnych stoliki regulowane, stoliki trapezowe, stoliki trójkątne. Uczniowskie stoliki szkolne na stelażu metalowym, ławki szkolne na stelażu metalowym w cenie producenta wraz z dostawą. Prezentujemy ławki szkolne w cenie producenta z dostawą oraz stoliki szkolne na zamówienie przeznaczone dla ucznia. Szkolne stoliki uczniowskie przeznaczone do sal lekcyjnych. Stoliki szkolne uczniowskie przeznaczone są dla uczniów do nauczania w salach lekcyjnych i podlegają szczególnej ocenie - muszą spełniać określone Polskie Normy i muszą posiadać stosowny certyfikat dopuszczający do użytku szkolnego. Używanie w szkołach, przedszkolach czy innych placówkach oświatowych - w szczególności stolików i krzeseł - jest niedopuszczalne gdyż np. naraża dziecko na wady postawy lub inne niebezpieczeństwa. Oferowane przez nas stoliki szkolne uczniowskie (także krzesła) posiadają stosowne, ważne certyfikaty BBiC. Pomijając wygląd ogólny stoliki szkolne uczniowskie możemy podzielić: 1. ze względu na ilość zasiadających osób na jednoosobowe, dwuosobowe i trzyosobowe, 2. ze względu na przystosowanie do wysokości użytkownika / ucznia na stało rozmiarowe lub wielo-rozmiarowe zwane regulowanymi lub z regulacją wysokości. Oferowane przez nas szkolne stoliki uczniowskie są oczywiście poprawnie zaprojektowane, posiadają stosowne ważne certyfikaty oraz są wykonane z przewidzianych i potwierdzonych certyfikatem materiałów. Istotnym elementem charakterystycznym dla prezentowanych stolików szkolnych uczniowskich jest to, że posiadają one wieniec z rur stalowych pod blatem, co czyni go wyjątkowo trwałym. Ponadto krawędź boczna blatu może być oklejona wpuszczanym PCV o grubości 4 mm zaś naroża mogą być zaokrąglone - co jest ważne dla dzieci z klas młodszych.

Edukacja Sp. o.o.

Edukacja Sp. z o.o. - Meble i wyposażenie dla szkół
ul. Rybnicka 132, 43-190 Mikołów
tel: 32-738-52-62, tel: 32-738-54-94
e-mail: biuro@edukacja-mikolow.pl
zamknij

Stoliki szkolne
ławki szkolne uczniowskie podstawowe

Stoliki szkolne lub ławki szkolne uczniowskie na stelażu metalowym

Wygodne ławki szkolne uczniowskie, dostosowane do wzrostu ucznia stoliki szkolne niezbędne we wszystkich placówkach oświatowych. Przedstawiamy szeroki asortyment stolików cechujący się wysoką jakością i poprawnymi parametrami technicznymi. Stoliki szkolne z naszej oferty to dobry wybór. Stawiasz na solidność i precyzję wykonania - wybierz stolik z naszej oferty.
 

Wyślij

e-mail
  327385262

zadzwoń
  327385494

zadzwoń
  Przeglądaj

ofertę
 

Stoliki szkolne.

Szkolne stoliki uczniowskie przeznaczone do sal lekcyjnych

Stoliki szkolne uczniowskie przeznaczone są dla uczniów do nauczania w salach lekcyjnych i podlegają szczególnej ocenie - muszą spełniać określone Polskie Normy i muszą posiadać stosowny certyfikat dopuszczający do użytku szkolnego. Używanie w szkołach, przedszkolach czy innych placówkach oświatowych - w szczególności stolików i krzeseł - jest niedopuszczalne gdyż np. naraża dziecko na wady postawy lub inne niebezpieczeństwa. Oferowane przez nas stoliki szkolne uczniowskie (także krzesła) posiadają stosowne, ważne certyfikaty BBiC. Pomijając wygląd ogólny stoliki szkolne uczniowskie możemy podzielić: 1. ze względu na ilość zasiadających osób na jednoosobowe, dwuosobowe i trzyosobowe, 2. ze względu na przystosowanie do wysokości użytkownika / ucznia na stało-rozmiarowe lub wielo-rozmiarowe zwane regulowanymi lub z regulacją wysokości. Oferowane przez nas szkolne stoliki uczniowskie są oczywiście poprawnie zaprojektowane, posiadają stosowne ważne certyfikaty oraz są wykonane z przewidzianych i potwierdzonych certyfikatem materiałów. Istotnym elementem charakterystycznym dla prezentowanych stolików szkolnych uczniowskich jest to, że posiadają one wieniec z rur stalowych pod blatem, co czyni go wyjątkowo trwałym. Ponadto krawędź boczna blatu może być oklejona wpuszczanym PCV o grubości 4 mm zaś naroża mogą być zaokrąglone - co jest ważne dla dzieci z klas młodszych.Pełna oferta stolików szkolnych uczniowskich jednoosobowych i dwuosobowych, ławek szkolnych uczniowskich na stelażu metalowym oraz stolików szkolnych regulowanych, stolików trapezowych i ławek trójkątnych