Wózki warsztatowe i wózki narzędziowe

Zobacz co na stronie

Wózki metalowe na kółkach wózki warsztatowe narzędziowe ceny producenta, wózki warsztatowe nie używane, wózki narzędziowe na części zamienne, wózki warsztatowe na zamówienie, wózki narzędziowe bez wyposażenia

Na stronie prezentujemy tanie wózki warsztatowe narzędziowe nie używane do warsztatów samochodowych, do punktów serwisowych ASO garaży samochodowych dla konserwatorów, do warsztatów szkolnych. Przedstawiamy nowe wózki warsztatowe nie używane bez wyposażenia dodatkowego w narzędzia, które można dokupić oddzielnie lub poza nowymi warsztatami po prostu w warsztacie się znajdują. Mobilne wózki narzędziowe na części zamienne często wykorzystywane są w warsztatach mobilnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta przyjmujemy zamówienia na wózki warsztatowe na zamówienie chociaż oferowane profesjonalne wózki narzędziowe bez wyposażenia zostały opracowane na podstawie licznych własnych doświadczeń i zostały przetestowane w działaniu. Na stronie prezentujemy także cennik wózków warsztatowych narzędziowych w cenach producenta. Wózki dostarczamy do klientów w stanie zmontowanym na obszarze całej Polski. Głównym przeznaczeniem wózków narzędziowych warsztatowych narzędziowe zwanych czasem wózkami odkładczymi są stacje i warsztaty samochodowe, stacji diagnostyczne. Także bardzo przydatne są dla konserwatorów w hotelach, w pensjonatach, w szkołach i w przedszkolach>
Wózek warsztatowy narzędziowy WW-RB: Wszechstronny wózek z rozsuwanym blatem roboczym wyłożonym gumą olejoodporną. W skład skrzyni wózka wchodzi dwukomorowa szafka z półką zamykaną zamkiem 3-punktowym, górna część wykonana jest w postaci rozsuwanego blatu oddzielnie zamykanego, który wyłożony jest gumą olejoodporną, pod blatem znajduje się schowek na narzędzia oraz szuflada na śruby, nakrętki itp. W bocznej ściance wózka znajduje się uchwyt ułatwiający manewrowanie wózkiem. Wózek posiada 4 skrętne koła, z których 2 posiadają hamulec.
Wózek narzędziowy warsztatowy narzędziowy WW-RBS: Wszechstronny wózek z rozsuwanym blatem roboczym wyłożonym gumą olejoodporną. W skład skrzyni wózka wchodzi szafka z półką zamykaną zamkiem 3-punktowym oraz część z szufladami. Górna część wykonana jest w postaci rozsuwanego blatu oddzielnie zamykanego, który wyłożony jest gumą olejoodporną, pod blatem znajduje się schowek na narzędzia oraz szuflada na śruby, nakrętki itp. W bocznej ściance wózka znajduje się uchwyt ułatwiający manewrowanie wózkiem. Wózek posiada 4 skrętne koła, z których 2 posiadają hamulec.
Wózek warsztatowy uniwersalny WW-1: Wózek warsztatowy z blatem, szufladami i uchylnym schowkiem. 4 podręczne szuflady na narzędzia, szuflady z przegrodami, obszerny schowek z drzwiami uchylanymi do góry na elektro-narzędzia, całość zamykana centralnie na zamek cylindryczny patentowy. W bocznej ścianie wózka znajduje się tablica perforowana umożliwiająca zawieszenie narzędzi na zawiesiach oraz uchwyt ułatwiający manewrowanie wózkiem.
Wózek warsztatowy narzędziowy odkładczy WW-2: Konstrukcję wózka stanowi rama z dwoma blatami wyłożonymi gumą olejoodporną. Wózek posiada dwa stałe koła oraz dwa skrętne, w tym jedno z hamulcem oraz uchwyt ułatwiający manewrowanie wózkiem.
Wózek warsztatowy narzędziowy z 6 szufladami WW-3: Wózek warsztatowy narzędziowy z 6 szufladami i blatem roboczym. Blat wyłożony gumą olejoodporną, 5 małych szuflad oraz 1 duża, całość zamykana centralnym zamkiem. Wózek posiada 2 koła stałe oraz skrętne w tym jedno z hamulcem. Na bocznej ścianie wózka znajduje się uchwyt ułatwiający manewrowanie wózkiem oraz perforacja umożliwiająca zawieszenie narzędzi.
Wózek na narzędzia posiadający 7 szuflad WW-4: Wózek na narzędzia posiadający 7 szuflad. Blat wózka płaski, 6 małych szuflad oraz 1 duża, całość zamykana centralnym zamkiem. Wózek posiada 2 koła stałe oraz 2 skrętne w tym jedno z hamulcem. Na bocznej ścianie wózka znajduje się uchwyt ułatwiający manewrowanie wózkiem oraz perforacja umożliwiająca zawieszenie narzędzi.
Wózek warsztatowy z szufladami i blatem roboczym oraz szafką z uchylanymi drzwiami WW-WIZ: Wózek na narzędzia posiadający 4 szerokie szuflady o pełnym wysuwie, zamykane na zamek centralny. Obok umieszczona jest jedna wąska szufladka zamykana na zamek, pod którą znajduje się zamykana szafka z drzwiczkami uchylanymi. Blat roboczy wyłożony gumą olejoodporną.
Wózek warsztatowy odkładczy z 3 blatami WW-2-3B: Konstrukcję wózka stanowi rama z trzema blatami wyłożonymi gumą olejoodporną. Brzegi blatów posiadają krawędzie zabezpieczające materiały przewożone na wózku przed upadkiem, uchwyt ułatwiający manewrowanie wózkiem. Wózek posiada dwa stałe kółka oraz dwa skrętne (w tym jedno z hamulcem).
Wymiary wózków narzędziowych podano w opisach poniżej. Pozostałe parametry techniczne wagę wózków, kolorystykę i cenę wózków narzędziowych warsztatowych podano w opisach oraz w cennikach. Dostęp do cenników PDF lub TXT z menu głównego. W cennikach podajemy ceny brutto lub ceny brutto i cenę netto. Nasze wózki są doskonałe do wyposażenia stacji i warsztatów samochodowych, stacji diagnostycznych oraz dla i konserwatorów w hotelach, pensjonatach, szkołach i w przedszkolach.

Edukacja Sp. z o.o. Mikołów, śląskie
Abstract

Wózki narzędziowe Opis

Wózki narzędziowe i wózki warsztatowe - opis

Wózki warsztatowe metalowe przeznaczone są do wszelkiego typu warsztatów - samochodowych, naprawczych stacji diagnostycznych, warsztatów w zapleczach produkcyjnych lub w warsztatach-serwisach mobilnych itp. Twoje narzędzia na wyciągnięcie ręki w tanich profesjonalnych wózkach warsztatowych na narzędzia.
Przeznaczone na narzędzia wózki narzędziowe warsztatowe do warsztatów samochodowych i garaży, do punktów serwisowych ASO. Dla amatorów w garażach samochodowych, do warsztatów szkolnych i dla konserwatorów w przedszkolach to profesjonalne wózki metalowe narzędziowe. Wózek warsztatowy na narzędzia, sprawdza się w każdym warsztacie. Równie dobrze w warsztacie samochodowym, w Twoim garażu jak i punktach serwisowych, stacjach diagnostycznych, magazynach czy choćby w mobilnych serwisach pomocy drogowej. Zależnie od potrzeb i oczekiwań Klienta, w których wózki warsztatowe mają być użyte, oferujemy kilka rodzajów wózków warsztatowych narzędziowych. Wózki z szafkami, wózki z szufladami, wózki z rozsuwanym blatem roboczym wyłożonym gumą olejoodporną, wózki odkładcze z 3 lub 2 blatami roboczymi. Dostosowane do potrzeb konserwatorów, mechaników wózki narzędziowe cechuje solidność i precyzja wykonania. Wózki narzędziowe warsztatowe na kółkach sprawdzają się doskonale podczas prac w warsztatach, punktach serwisowych i zapewniają szybki dostęp do narzędzi. Jednocześnie pozwalają na należyte bezpiecznie przechowywane. Dostępne są wózki warsztatowe z samymi szufladami, pojedynczymi półkami bądź zarówno z szufladami i półkami o różnej liczbie i rozmieszczeniu. Każdy wózek warsztatowy posiada uchwyt umożliwiający wygodne przemieszczanie wózka. Stabilna konstrukcja oraz kołami stałe i skrętne z hamulcem pozwala na bezpieczne użytkowanie. Szuflady osadzone są na wzmocnionych prowadnicach teleskopowych i posiadają zamki centralne. W naszej ofercie znajdziesz: wózki warsztatowe z rozsuwanym blatem. Wózki warsztatowe z szufladami i szafką. Wózki warsztatowe narzędziowe uniwersalne. Wózki warsztatowe odkładcze. Wózki narzędziowe warsztatowy z 6 szufladami. Wózki narzędziowe warsztatowe z 7 szufladami. Wózki warsztatowe z szufladami i szafką. Wózki warsztatowe odkładcze z 3 blatami nowe, nie używane.

Formularz

kontaktowy
  327385262

zadzwoń
  327385494

zadzwoń
  Przeglądaj

ofertę
 

 
 

Meble warsztatowe cennik, 18-06-2015, ceny, wzornictwo mogą ulec zmianie


Znaleziono {{products.length}} produktów{{product.kod}}
{{product.nazwa}}


cena netto {{product.cenaNetto}} zł
cena brutto {{product.cenaBrutto}} zł


{{product.opis}}