Laboratorium Przyszłości Stoły Warsztatowe do Pracowni Techniki

Stoły Warsztatowe Szkolne w Laboratorium Przyszłości - technika w szkole

☎ 327385262       biuro@edukacja-mikolow.pl

⚡ Laboratoria Przyszłości wyposażenie - meble i pomoce 📴


Program „Laboratoria Przyszłości” to duża szansa dla szkół na znaczące wsparcie finansowe mające służyć pozyskaniu nowoczesnego wyposażenia. Podstawowym elementem wyposażenia szkolnych pracowni, laboratoriów, warsztatów mają być nowoczesne i ergonomiczne meble specjalistyczne - regulowane stoły warsztatowe, szafy narzędziowe, stoły demonstracyjne itp. Katalog wyposażenia Laboratorium Przyszłości jest dostatecznie bogaty by dobrać elementy zgodnie z potrzebami uczniów i nauczycieli.
Wspomnijmy, że jednym z istotnych kryteriów wyboru mebli do programu Laboratoria Przyszłości jest ergonomiczność. Stoły warsztatowe z regulacją wysokości, to uczniowskie stanowiska robocze. Opracowane pod kątem potrzeb ucznia i nauczyciela - tym właśnie charakteryzuje się nasza oferta.
Jeżeli zastanawiają się Państwo nad tym - jak ma być wyposażona Pracownia Techniki w Szkole?, jak prawidłowo wybrać stoły warsztatowe do Szkolnej Pracowni Techniki? Jakie kryteria stosować przy wyborze mebli i pomocy dydaktycznych w Pracowni ? Mamy nadzieję, że tutaj znajdziecie Państwo odpowiedź na nurtujące Was pytania. W tym właśnie celu przedstawiamy Stoły Warsztatowe do Szkolnej Pracowni Techniki. Przeglądając naszą galerię stołów warsztatowych przeznaczonych do pracowni techniki szkolnej w tym : Stół Stolarski, Stół Stolarsko-Ślusarski, Stół Stolarsko-Montażowy, Stół do Prac Ciężkich, Stół pod Obrabiarkę - możesz w prosty sposób dokonać najbardziej przydatnego dla Ciebie wyboru wyposażenia Pracowni Techniki. Przedstawione stoły warsztatowe zostały zaprojektowane specjalnie dla potrzeb szkolnictwa, posiadają deklaracje zgodności z Polską Normą. Zaprojektowane na bazie wieloletnich doświadczeń spełnią Twoje oczekiwania i oczekiwania Twoich uczniów.
Jedną z oczywistych funkcji zajęć z techniki jest przygotowanie ucznia do rozwoju umiejętności manualnych. Wpływają one na rozwój sprawności, dokładności, na koordynację ruchów oraz wpływają na rozwój drobnych mięśni rąk itp. Jeżeli zajęcia te mają spełniać swoją funkcję, to nie mogą być prowadzone przez nauczyciela tylko z wykorzystaniem "tablicy i kredy". Teoretyczne opowiadanie o funkcjonowaniu narzędzi, o tym jak sprawnie nimi posługiwać się, nie zastąpi własnego doświadczenia dziecka. Jeżeli nie pozwolimy dziecku zapoznać się z narzędziami - dotyczy to także komputera - to samą opowieścią o tym, nie sprawimy, że dziecko nabędzie pożądanych umiejętności. Aby mu to umożliwić, niezbędnym staje się dostarczenie nauczycielowi odpowiedniego warsztatu, odpowiednich narzędzi za pomocą których cele te może osiągać. Tymi narzędziami są oczywiście Szkolne Pracownie Przedmiotowe. Każda, dobrana do specyfiki przedmiotu, wyposażona w stosowne meble, pomoce naukowe i dydaktyczne.
W tej części przedstawiamy Państwu Szkolną Pracownię Techniki wraz z wybranymi Stołami Warsztatowymi. W powiązanych stronach, posługując się galerią zdjęć przedstawiamy inne Pracownie czy Laboratoria niezbędne do prawidłowego kształcenia dzieci i młodzieży. Konkretny wybór mebli czy wyposażenia zależy w dużym stopniu od warunków lokalowych i finansowych szkoły. Dlatego dopóki mowa o Szkolnej Pracowni Techniki czy o innych Pracowniach Szkolnych, dążymy do stworzenia optymalnego, dedykowanego projektu. Przedstawione galerie projektów podpowiadają jak może wyglądać konkretna pracownia czy laboratorium. Jednakże ostateczny wybór należy do Państwa.
Oczywiście często czynnikiem dezydującym o wyborze będzie koszt całkowity. Podpowiadamy - orientacyjna cena stołu warszatatowego regulowanego do Laboratorium Przyszłości mieści się w przedziale od PLN 800.00 do PLN 3000.00 w zależności od wykonania, wymiarów itp. W związku z postępującą inflacją - powyższe zdanie ma sens oczywiście w chwili gdy to piszę. Dlatego należy weryfikować tę cenę.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zobacz także propozycje w Katalogu Laboratorium Przyszłości dla wyposażenia stanowisk do pracy narzędziowej, technicznej oraz pomoce dydaktyczne, w tym schematy realizacji projektów technicznych
 
by: Jacek Szram · modyfikowano 2022-06-26 / utworzono 2017-06-17, Mikołów

Pracownia techniki - wyposażenie stanowisk do pracy narzędziowej, technicznej 📴

Stoły warsztatowe szkolne
w Laboratorium Przyszłości
w Pracowni Techniki

Przeglądasz stronę poświęconą pracowniom szkolnym. Katalog stron stworzyliśmy w celu inspirowania do stworzenia projektu Laboratorium Przyszłości - pracowni dedykowanej dla Twojej Szkoły

Pracownia przyszłości technika

Katalog wyposażenia stanowisk do pracy narzędziowej, technicznej Laboratorium Przyszłości, Pracownia Techniki, stoły warsztatowe do pracowni w szkole

Przeglądasz stronę poświęconą projektom i galeriom zdjęć w cyklu stron poświęconych pracowniom szkolnym. Kolekcję tych stron stworzyliśmy w celu inspirowania do stworzenia projektu pracowni dedykowanej dla Twojej Szkoły. Istotą projektu dedykowanego jest dostosowanie koncepcji do indywidualnych potrzeb tak ucznia jak i nauczyciela czy szkoły. W tej części przedstawiamy typowe Szkolne Stoły Warsztatowe przeznaczone do Szkolnej Pracowni Techniki.
 
Inne stoły warsztatowe z regulacją wysokości oraz meble do Laboratorium Przyszłości znajdziesz  tutaj
 
Zapraszamy także do odwiedzenia stron, na których przedstawiliśmy Profesjonalne Stoły Warsztatowe oraz inne Meble Warsztatowe takie jak wózki narzędziowe warsztatowe czy szafki warsztatowe na narzędzia.


⮮ Laboratorium Przyszłości - zalecane stoły warsztatowe ⮯

Przegląd stołów warsztatowych typu „ NSA”
w kategorii stanowisk do pracy narzędziowej, technicznej
 

stół montażowy 2-osobowy
21-004-2_1rb


nośność 350 kg

stół warsztatowy 1-osobowy
21-004-2_1rb


nośność 350 kg

stół warsztatowy 2-osobowy
21-004-2_rb


nośność 350 kg

Stół montażowy 2-osobowy
stół 21-004-2_2rb


nośność 350 kg

Stół stolarsko-montażowy 1-os
21-004-2_1r


nośność 350 kg

Stół stolarsko-montażowy 2-os
21-004-2_r


nośność 350 kg

Stół stolarsko-montażowy 2-os
21-004-2_2r


nośność 350 kg

Stół ślusarsko-stolarski 1-os
21-004-3_1r


nośność 350 kg

Stół stolarsko-ślusarski 2-os
21-004-3_r


nośność 350 kg

Stół stolarsko-ślusarski 2-os
21-004-3_2r


nośność 350 kg

imadło stołu warsztatowego
w standardzie


 
Laboratoria Przyszłości zalecany stół warsztatowy regulowany stolarsko-montażowy 2-osobowy, składany

Stół warsztatowy regulowany z 2 imadłami
stół stolarsko-montażowy, Laboratoria Przyszłości

Zalecany stół warsztatowy 21-004-2_r do Laboratorium Przyszłości Technika

Opis i wymiary podstawowe stołów warsztatowych do Laboratorium Przyszłości

21-004-2_r, Stół stolarsko-ślusarski 2-osobowy składany
Stół warsztatowy z regulacją wysokości osadzony na stelażu stalowym z grubościennych kształtowników lakierowanych metodą proszkową. Stół przeznaczony do pracowni techniki w szkołach podstawowych ze szczególnym przeznaczeniem do "Laboratoria Przyszłości" i spełniający wymagania projektu. Blat stołu wykonany ze sklejki liściastej o grubości 36 mm, w tym sklejka liściasta o grubości 18 mm wzmocniona szerokimi listwami ze sklejki 18 mm. Stelaż wykonany z kątownika 40x40 mm.
Wymiary gabarytowe: 1250 x 640 x H, nośność 350 kg.
Stoły wyposażone są w imadła stolarskie z drewnianymi szczękami, dociskami. Takie rozwiązanie pozwala na bezpieczne, nie niszczące i nie powodujące zarysowań obrabianego materiału. Zamocowane z tyłu stołu imadła nie przeszkadzają podczas zajęć. Uczniowie siedzą od przodu stołu - mają zatem do dyspozycji całą szerokość blatu.

Laboratoria Przyszłości - zalecany regulowany stół montażowy 2-osobowy składany warsztatowy

Laboratoria Przyszłości
zalecany regulowany stół montażowy 2-osobowy składany warsztatowy

Laboratoria Przyszłości - zalecany stół montażowy 21-004-2_rb

Opis i wymiary podstawowe stołu montażowego do Laboratorium Przyszłości

21-004-2_rb, Stół montażowy 2-osobowy regulowany
Solidny stół warsztatowy regulowany na stelażu stalowym z kształtowników grubościennych, lakierowany metodą proszkową, przeznaczony do pracowni techniki w szkołach podstawowych. Znakomicie sprawdzi się w szkolnych laboratoriach przyszłości. Wyposażony w blat ze sklejki liściastej o gr. 36 mm, sklejka liściasta o grub. 18 mm wzmocniona szerokimi listwami ze sklejki 18 mm. Stelaż z kątownika 40x40 mm.
21-004-2_1rb wymiary: 1000x620x 745/865/985 mm, nośność 350 kg
21-004-2_rb wymiary: 1250 x 640x 745/865/985 mm, nośność 350 kg
21-004-2_2rb wymiary: 1450 x 620x 745/865/985 mm, nośność 350 kg

Laboratoria Przyszłości - zalecany stolarsko-ślusarski regulowany stół warsztatowy 2-osobowy składany

Laboratoria Przyszłości stoły warsztatowe
zalecany stolarsko-ślusarski stół regulowany 2-osobowy

Laboratoria Przyszłości - zalecany stół stolarsko-ślusarski 21-004-3r

Opis i wymiary podstawowe stołu stolarsko-ślusarskiego do Laboratorium Przyszłości

21-004-3r, Stół stolarsko-ślusarski 2-osobowy regulowany
Stół warsztatowy regulowany do pracowni technicznej idealnie nadający się jako stanowisko obróbki ręcznej. Popularny stół stolarski, ślusarski do pracowni techniki wyposażony w jedno imadło stolarskie i jedno imadło ślusarskie.
Stół stolarsko-ślusarski sprawdzi się w szkolnych laboratoriach przyszłości. Wyposażony w blat ze sklejki liściastej o gr. 36 mm, sklejka liściasta o grub. 18 mm wzmocniona szerokimi listwami ze sklejki o grubości 18 mm. Stelaż z kątownika 40x40 mm.
Stoły wyposażone są w imadło stolarskie z drewnianymi szczękami (dociskami), co pozwala, na bezpieczne ( nie niszczące, nie rysujące obrabianego materiału) uchwycenie drewnianych elementów, nad którymi pracują uczniowie. Elementy wyjęte z imadła nie maja zarysowań ani uszkodzeń co sprawia, że uczniowie są zadowoleni ze swojej pracy i estetycznie wykonanego elementu. Imadła nie przeszkadzają podczas zajęć, ponieważ zamocowane z boku stołu stołu. Uczniowie siedzący od przodu stołu mają do dyspozycji całą szerokość blatu.
Wymiary gabarytowe: 1250 x 640 x H, nośność 350 kg.

Nakładka, nadbudowa tylna do stołów warsztatowych

Tablica perforowana na narzędzia
Nakładka, nadbudowa tylna do stołów warsztatowych

Na zdjęciu - stół warsztatowy wraz z tablicą 24-004-11

Opis i wymiary tablicy perforowanej na narzędzia (nakładki, nadbudowy tylnej) do stołów warsztatowych

24-004-11, tablica perforowana na narzędzia
Nadstawka / ścianka narzędziowa do stołów warsztatowych NYSA, wykonana z lakierowanej proszkowo perforowanej blachy stalowej.
Dostarczana w komplecie ze słupkami montażowymi do samodzielnego montażu na każdym ze stołów warsztatowych (montażowych, stolarsko-montażowych, stolarsko-ślusarskich) o długości L-1250 i L-1450 mm.
W skład standardowego wyposażenia nadbudowy wchodzą następujące elementy:
- listwa metalowa do montażu pojemników warsztatowych - 4 szt.
- pojemnik warsztatowy 110 x 165 x 75 mm w kolorze czerwonym - 6 szt.
- pojemnik warsztatowy 110 x 90 x 50 mm w kolorze czerwonym - 4 szt.
- metalowy hak/zawieszka - 6 szt.
Inne parametry
Wymiary powierzchni roboczej nadstawki: 1190 x 460 mm
Kolorystyka (tablica, słupki): wyłącznie niebieski

Zobacz   także   Wybrane pomoce projektowe, pomoce dydaktyczne, narzędzia do obróbki drewna i metalu


Laboratoria Przyszłości meble zalecane, szafy na narzędzia

Szafy na narzędzia 22-002-71t
Pracownia techniki meble 22-002-70t

Laboratoria Przyszłości - meble do pracowni technicznej

Zalecane szafy na narzędzia - opis, wymiary

22-002-71t, kolorystyka zestawu - jasny buk, niebieski wodny
 
22-002-70t, kolorystyka zestawu - jasny buk, zielony groszek
W skład zestawów wchodzą następujące szafy szkolne
segment A1, kod 22-002-1
segment A8, kod 22-002-13
segment B4, kod 22-002-9
segment B9, kod 22-002-25
segment B7, kod 22-002-23
Wymiary gabarytowe każdego z segmentów (szer. x głęb. x wys.): 800 x 400 x 1850 mm
Segmenty szkolne dostarczane w formie zmontowanej.

Stół warsztatowy do Pracowni Techniki stolarsko-montażowy 2-osobowy

Stół stolarsko-montażowy 2-osobowy
składany warsztatowy do pracowni techniki

Zalecane stoły warsztatowe do szkolnej pracowni techniki

Wymiary podstawowe stołów warsztatowych do szkolnej pracowni techniki

21-004-1, Stół stolarsko-ślusarski 2-osobowy składany
Stół warsztatowy zalecany do pracowni techniki. Stół idealnie nadaje się w roli stanowiska do obróbki ręcznej. Jest bodaj najpopularniejszym dwuosobowym stołem do szkolnej pracowni technicznej. Stół został wyposażony w dwa imadła stolarskie oraz dwa imadła ślusarskie. Stelaż stołu wykonany z kątownika 40x40 mm. Blat wykonany ze sklejki liściastej o grubości 18 mm wzmocnionej listwami ze sklejki. Podajemy całkowite wymiary stołu warsztatowego w [mm]: 1250 x 640 x 840 mm.
21-004-2, Stół stolarsko-montażowy 2-osobowy składany
Zalecany w projekcie Laboratorium Przyszłości jako wyposażenie stanowisk do pracy narzędziowej, technicznej stół 2-osobowy do prac stolarsko-montażowych. Standardowym wyposażeniem stołu są dwa imadła stolarskie. Stół osadzony na stelażu z kątownika 40x40 mm. Blat stołu wykonany ze sklejki liściastej wzmocnionej listwami ze sklejki. Grubość blatu - 18 mm. Stół przeznaczony do pracowni techniki w szkole podstawowej i innych placówkach oświatowych. Parametry podstawowe - wymiary całkowite: 1250 x 640 x 840 mm
21-004-3, Stół warsztatowy stolarsko-ślusarski 1-osobowy składany
Rekomendowany w szkolnej pracowni techniki do stworzenia stanowisk do pracy narzędziowej i technicznej. Spełnia wszystkie oczekiwania w zakresie wymaganym dla stanowiska obróbki ręcznej. Popularny 1-osobowy stół do pracowni technicznej wyposażony w jest w jedno imadło stolarskie i jedno imadło ślusarskie. Szkieletem stołu są zespawane kątowniki 40x40 mm. Blat wzmocniony dodatkowymi listwami ze skleki wykonany jest ze sklejki liściastej o grubości 18 mm. Wymiary całkowite: 1250 x 640 x 840 mm..

Ceny podajemy dla wykonania standardowego

*cena i wzornictwo mogą ulec zmianie
Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62 lub email'em biuro@edukacja-mikolow.pl lub pobierz cennik PDF
Ogólna charakterystyka:nowe, nie używane, z certyfikatem, z atestem do Pracownia Techniki, Laboratorium Przyszłości, meble są zgodne z normą obowiązującą dla instytucji edukacyjnych, szkół i innych placówek oświatowych.
Dostępność: po uprzednim zamówieniu przeciętnie około 14 dni
Edukacja Sp. z o.o.

⮮ Stoły warsztatowe szkolne zalecane do szkolnej pracowni techniki ⮯

Odmiany stołów warsztatowych typu „ NSA”
na Wyposażeniu Pracowni Techniki w kategorii stanowisk do pracy narzędziowej, technicznej
 

stolarsko-ślusarski 1-osobowy
stół 21-004-1 składany


nośność 350 kg

stolarsko-montażowy 2-osobowy
stół 21-004-2 składany


nośność 350 kg

stolarsko-ślusarski 1-osobowy
stół 21-004-3 składany


nośność 350 kg

imadło stołu warsztatowego
w standardzie


 

Zalecany stół montażowy do prac ciężkich

Stół do prac ciężkich
stół montażowy do pracowni zawodowej

Inne stoły warsztatowe potrzebne do wyposażenia Pracowni Technicznej w szkole

21-004-5, Stół warsztatowy do prac ciężkich
Stół stały wykonany z kształtowników metalowych, wyposażony w półkę. Blat ze sklejki, wzmocniony blachą stalową. Stół przeznaczony do prac manualnych na zajęciach praktycznych z techniki. Wymiary całkowite: 1100 x 640 x 840 mm. Standardowe kolory stelaży poniżej. Sklejka - kolor naturalny.
 
21-004-14, stół montażowy do pracowni zawodowej
Stanowisko montażowe na stelażu metalowym z rury płasko-owalnej, blat odporny mechanicznie o grubości 28 mm zabezpieczony okleiną PCV. Wyposażenie standardowe: tablica narzędziowa, półka, dwa gniazda elektryczne 230 V oraz lampa oświetleniowa nad blatem. Sznur sieciowy - długość 3 m. Nogi posiadają stopki do regulacji poziomu. Przeznaczone do zajęć praktycznych w pracowniach technicznych różnego typu. Zaleca się stosować je w zestawie z taboretem LAB-Z Nr kat. 20-001-37. Wyposażenie dodatkowe: 21-004-15 Szuflada metalowa podwieszana, 21-004-16 Zawieszki do wiertła, 21-004-17 Zawieszki na klucze, 21-004-18 Zawieszki na wkrętaki, 21-004-19 Zawieszka typu "U" Wymiary całkowite: 1350 x 750 x 900/2100 mm Standardowe kolory stelaży oraz półek i innych elementów z płyt meblowych poniżej. Blat - do uzgodnienia
21-004-15, Szuflada metalowa do stołu montażowego 21-004-14
Element wyposażenia dodatkowego do stołu montażowego 21-004-14. Materiał: blacha stalowa, kolor standard - popielaty.

Ceny podajemy dla wykonania standardowego

*cena i wzornictwo mogą ulec zmianie
Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62 lub email'em biuro@edukacja-mikolow.pl lub pobierz cennik PDF
Ogólna charakterystyka:nowe, nie używane, z certyfikatem, z atestem do Pracownia Techniki, Laboratorium Przyszłości, meble są zgodne z normą obowiązującą dla instytucji edukacyjnych, szkół i innych placówek oświatowych.
Dostępność: po uprzednim zamówieniu przeciętnie około 14 dni
Edukacja Sp. z o.o.

⮮ Stoły warsztatowe w Szkolnej Pracowni Techniki ⮯

Inne stoły warsztatowe typu „ NSA”
potrzebne do wyposażenia Pracowni Techniki w szkole
 

21-004-5, Stół warsztatowy
do prac ciężkich


 

21-004-14
stół montażowy warsztatowy


 

21-004-14
szuflada stołu-montażowego


 

Taboret regulowany zalecany do Laboratorium Przyszłości

Taboret regulowany
zalecany do Laboratorium Przyszłości

Taboret laboratoryjny z regulacją wysokości siedzisko tapicerowane eko-skóra

dostępny wyłącznie w zestawach ze stołami warsztatowymi

Taboret laboratoryjny 20-003-10 z regulacją wysokości siedzisko tapicerowane eko-skóra
Tapicerowany taboret obrotowy. Wygodne okrągłe siedzisko zostało wypełnione miękką pianką poliuretanową i tapicerowane eko-skórą. Do podstawowych zalet można zaliczyć odporność na ścieranie oraz działanie szkodliwych czynników chemicznych, takich jak środki dezynfekujące oraz to, że materiał nie chłonie wody i tłuszczów. Płynnie regulowana wysokość taboretu za pomocą podnośnika pneumatycznego w zależności od potrzeb użytkownika. Podstawa poliamidowa - pięcionóg z kółkami do powierzchni twardych takich jak: płytki, wykładziny podłogowe, tarket itp. Znajduje zastosowanie jako doposażenie stanowisk pracy w laboratoriach, placówkach medycznych, aptekach, warsztatach, przemyśle spożywczym, magazyn. Podstawowe kolory w jakich dostępne są taborety: czarny.
 
Podstawa wykonanie
Podstawa poliamidowa wzmacniana włóknem szklanym o średnicy 60 cm,
Kółka do powierzchni twardych nie niszczące powierzchni
 
Charakterystyka, wymiary taboretu laboratoryjnego 20-003-10
Zakres regulacji siedziska 42 – 55 cm (+/- 1 cm)
Regulacja wysokości za pomocą podnośnika pneumatycznego o skoku 13 cm
Siedzisko - 33 cm (średnica)
Siedzisko tapicerowane eko-skórą/skajem, wypełnione miękką pianką poliuretanową
Podstawowe kolory tkaniny - czarny, popiel/grafit, niebieski
Odporne na czynniki chemiczne, promieniowanie UV
Odporne na uszkodzenia mechaniczne
Łatwe do utrzymania w czystości i odporne na środki dezynfekujące

Taboret OKU- do pracowni techniki

Taboret
zalecany do pracowni szkolnych

Taboret do pracowni techniki z siedziskiem okrągłym ze sklejki

Taboret laboratoryjny OKU-1S, wysokość 45 cm, kod 20-001-29
Popularny taboret szkolny na stelażu z rury okrągłej fi_32. Siedzisko wykonane ze sklejki liściastej. Końce nóg zabezpieczone stopkami z tworzywa sztucznego.
Wymiary siedziska: fi_300 mm
Wysokość całkowita: 450 mm
 
Taboret laboratoryjny OKU-1SW, wysokość 65 cm, kod 20-001-31
Popularny taboret szkolny na stelażu z rury okrągłej fi_32. Siedzisko wykonane ze sklejki liściastej. Końce nóg zabezpieczone stopkami z tworzywa sztucznego.
Wymiary siedziska: fi_300 mm
Wysokość całkowita: 650 mm
 

Taboret OKU- z siedziskiem kwadratowym

Taboret do pracowni szkolnych
zalecany do pracowni techniki

Taboret do pracowni techniki z siedziskiem kwadratowym ze sklejki

Taboret laboratoryjny OKU-2P, wysokość 45 cm, kod 20-001-34
Popularny taboret szkolny na stelażu z rury okrągłej fi_32. Siedzisko wykonane ze sklejki liściastej. Końce nóg zabezpieczone stopkami z tworzywa sztucznego.
Wymiary siedziska: 300x300 mm
Wysokość całkowita: 450 mm
 
Taboret laboratoryjny OKU-2PW, wysokość 65 cm, kod 20-001-36
Popularny taboret szkolny na stelażu z rury okrągłej fi_32. Siedzisko wykonane ze sklejki liściastej. Końce nóg zabezpieczone stopkami z tworzywa sztucznego.
Wymiary siedziska: 300x300 mm
Wysokość całkowita: 650 mm
kolory stelaża - czarny, czerwony, zielony