Abstrakt: Meble biurowe, meble gabinetowe, meble konferencyjne

wyposażenie sekretariatów, wyposażenie biur, wyposażenie gabinetów, wyposażenie recepcji, lady recepcyjne

System mebli biurowych SILVER, Linia mebli biurowych AMBER, Lady do recepcji MORENA, elementy mebli biurowych

Meble biurowe linia SILVER

Prezentujemy tanie i dobre meble biurowe, meble gabinetowe, meble konferencyjne oraz lady recepcyjne, w tym - biurka, kontenery do biurek, szafy, regały. Obejmujemy swoim działaniem Mikołów, okolice Katowic, Bielsko-Biała, Tychy, Gliwice. Przegląd mebli biurowych - charakterystyka oraz linki do kart katalogowych i cennika. Wyposażenie sekretariatów biur, gabinetów i sal konferencyjnych na bazie nowoczesnej linii mebli biurowych. Oferujemy meble biurowe - nowoczesne, doskonałej jakości a przy tym tanie meble biurowe: meble pracownicze, meble gabinetowe, lady recepcyjne, meble konferencyjne. Meble biurowe w katalogu podzielono na grupy według kolorystyki płyt wiórowych. Elementy mebli biurowych: biurka, kontenerki do biurek, szafy na akta, szafy ubraniowe czy regały na segregatory dostępne są w każdym z w/w kolorów. Meble dostarczane są w paczkach do montażu, który ze względu na precyzję wykonania nie sprawia żadnych problemów. Dostępny aktualny cennik (.PDF).

Meble biurowe linia AMBER

Ergonomiczne meble tworzące przyjazne środowisko pracy biurowej oparte na meblach biurowych orzech-platyna. Meble biurowe orzech-platyna tworzą przyjazne i ergonomiczne środowisko pracy biurowej. Meble biurowe w kolorze orzecha z dodatkiem odcienia platyny stwarza wspaniały nastrój w pomieszczeniu. Że aż się chce pracować! ale - czyż nie o to chodzi ? Są tu meble biurowe dla każdego biura. Zarówno dla personelu niższego jak i dobrze w ich otoczeniu mógłby się czuć prezes. Można nimi wyposażyć każdą placówkę dydaktyczną od szatni do pracowni.

Meble biurowe linia MORENA

Meble do pomieszczeń recepcyjnych na bazie gruszy jasnej z nutką antracytu - to wizytówka, która przyciągnie Klientów. Meble w kolorze gruszy jasnej uzupełnione frontami perforowanymi pomieszczeń recepcyjnych. Oprócz podstawowych mebli do pomieszczeń biurowych jak regały na segregatory, szafy biurowe i szafy garderobiane, biurka i kontenery czy stoły konferencyjne w tej kolorystyce lady recepcyjne.

Edukacja Sp. z o.o., Meble biurowe i wyposażenie biur
ul. Rybnicka 132, 43-190 Mikołów
tel: 32-738-52-62, tel: 32-738-54-94
e-mail: biuro@edukacja-mikolow.pl
zamknij

Meble biurowe, dystrybucja na Gliwice, Katowice, Mikołów, Bielsko-Biała, Tychy oraz Śląsk i całą Polskę


System mebli biurowych SILVER

Tania i funkcjonalna oraz przemyślana linia mebli biurowych - wśród takich mebli chce się pracować

System mebli biurowych Silver - funkcjonalna i przemyślana linia mebli biurowych

Zobacz propozycje mebli biurowych z linii SILVER - nowoczesne połączenie dwu kolorów jako wyposażenie sekretariatów biur, gabinetów i sal konferencyjnych w biurka, kontenery do biurek, szafy czy regały. System mebli biurowych Silver z pewnością pozwoli zaplanować i wyposażyć w meble niejedno wnętrze. Funkcjonalna i przemyślana linia mebli zapewnia różnorodność rozwiązań. Odpowiednio dobrana kolorystyka mebli tworzy subtelną harmonię.

System mebli biurowych AMBER

Ergonomiczne meble tworzące przyjazne środowisko pracy biurowej oparte na meblach biurowych orzech-platyna

Meble biurowe orzech platyna tworzące przyjazne środowisko pracy w biurze i ergonomiczne

Meble biurowe orzech-platyna tworzą przyjazne i ergonomiczne środowisko pracy biurowej. Meble biurowe w kolorze orzecha z dodatkiem odcienia platyny stwarza wspaniały nastrój w pomieszczeniu. Że aż się chce pracować! ale - czyż nie o to chodzi ? Są tu meble biurowe dla każdego biura. Zarówno dla personelu niższego jak i dobrze w ich otoczeniu mógłby się czuć prezes. Można nimi wyposażyć każdą placówkę dydaktyczną od szatni do pracowni.

Lady do recepcji MORENA

Meble do pomieszczeń recepcyjnych na bazie gruszy jasnej z nutką antracytu - to wizytówka, która przyciągnie Klientów

Meble biurowe grusza jasna plus antracyt to doskonałe meble do pomieszczeń recepcyjnych

Meble w kolorze gruszy jasnej uzupełnione frontami perforowanymi pomieszczeń recepcyjnych. Oprócz podstawowych mebli do pomieszczeń biurowych jak regały na segregatory, szafy biurowe i szafy garderobiane, biurka i kontenery czy stoły konferencyjne w tej kolorystyce lady recepcyjne.

Elementy mebli biurowych

dobrane z myślą o Tobie

Elementy mebli biurowych

Funkcjonalnie dobrane elementy mebli biurowych tworzą meble pracownicze. Właściwie wszystkie meble przy których pracujemy, to meble pracownicze. Zarówno przecież lady recepcyjne, biurka, kontenery, szafy czy regały na segregatory, to meble pracownicze. Także szafki szatniowe czy szafki kartotekowe. Czyli meble pracownicze to te, które znajdują się w naszym miejscu pracy czy w biurze. To meble pracownicze tworzą w znacznym stopniu nasze środowisko pracy. Dlatego miejsce pracy powinno być maksymalnie wygodne, komfortowe i ergonomiczne. Meble pracownicze powinny być tak dobrane, aby każdy z pracowników czuł się w ich otoczeniu komfortowo.

Meble biurowe BUK
* wycofywane

Meble biurowe buk-bawaria to doskonałe wyposażenie sekretariatów i pomieszczeń pracowniczych

Meble biurowe buk-bawaria stanowią doskonałe wyposażenie biur i sekretariatów

Sekretariaty biur wyposażone w meble bukowe biurowe tworzą wspaniałą atmosferę do pracy. Wykonane z płyt wiórowych laminowanych meble biurowe buk-bawaria znajdują szerokie zastosowanie jako wyposażenie biur i sekretariatów. W tej kategorii dostępne są meble niezbędne w każdym biurze: regały na segregatory, szafy biurowe i szafy garderobiane, biurka i kontenery, stoły konferencyjne i stoliki okolicznościowe.

* wycofywane,
polecamy dla Klientów jako uzupełnienie mebli już posiadanych

Meble biurowe GRUSZA
* wycofywane

Grusza polna nada Twoim meblom biurowym specyficzny charakter gabinetu

Meble biurowe grusza polna lub grusza jasna jako wyposażenie pomieszczeń biurowych i gabinetów

Pomieszczenia biurowe i gabinetowe wyposażone w meble grusza. Meble wykonane z płyt wiórowych laminowanych w kolorze gruszy polnej. Stosowane jako wyposażenie gabinetów, biur, sekretariatów czy sal konferencyjnych. Dostępne meble to regały na segregatory, szafy biurowe i szafy garderobiane, biurka i kontenery, stoły konferencyjne i stoliki okolicznościowe.

* wycofywane,
polecamy dla Klientów jako uzupełnienie mebli już posiadanych