Szafki narzędziowe metalowe

Profesjonalne szafki i szafy na narzędzia do warsztatów


 
Szafka narzędziowa wisząca
Szafka narzędziowa wisząca typ SNW

Sposób przechowywania narzędzi w warsztacie wpływa na utrzymanie w porządku, jak również na bezpieczeństwo i jakość wykonywanych prac. Sposobem na praktyczne i wygodne przechowywanie narzędzi są szafki narzędziowe różnego rodzaju. Przeznaczone typowo do pomieszczeń warsztatowych umożliwiają schludne oraz funkcjonalne umieszczenie wszystkich narzędzi w jednym miejscu.

Szafeczki warsztatowe na narzędzia - zalety

Szczególnie istotną kwestią, zachęcającą do skorzystania z oferty szafek do przechowywania narzędzi jest ich wysoka wartość użyteczna. Szafeczki dostępne są w różnych rozmiarach oraz modelach - to sprawia, że każdy ma okazję odnaleźć szafkę narzędziową adekwatną do jego potrzeb.
Dużym atutem posiadania szafy narzędziowej jest możliwość zachowania porządku w akcesoriach warsztatowych. Ich tematyczne posortowanie lub poszeregowanie według własnych preferencji zapewnia wygodę podczas wykonywania czynności naprawczych oraz niweluje ryzyko zagubienia przyborów.

Oferta szafek na narzędzia

Szafki narzędziowe dostępne są w różnych modelach - wiszące oraz stojące umożliwiają dopasowanie ich do każdego pomieszczenia. Posiadają zarówno półki na większe gabarytowo akcesoria, jak i szuflady na mniejsze przybory. Występują także w różnych rozmiarach, co znacząco ułatwia umeblowanie warsztatu. Wszystkie wykonane są z trwałej i solidnej blachy, która zapewnia ochronę dla narzędzi przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
Szafki wiszące sprawdzą się w małych pomieszczeniach, umożliwią bowiem zaoszczędzenie przestrzeni niezbędnej do wykonywania czynności naprawczych oraz majsterkowania. Modele wiszące posiadają półki, które można przestawiać z zależności od konkretnych potrzeb i wymagań. Ponadto powierzchnię wewnętrzną drzwi wykorzystano na zawieszki i haczyki przeznaczone do przechowywania kluczy, śrubokrętów i podobnych mniejszych akcesoriów narzędziowych.
Szafy stojące mogą okazać się adekwatną propozycją do większych pomieszczeń - także posiadają przestawne półki, co jest wyjątkowo korzystną opcją w odniesieniu do przechowywania narzędzi. Rozmiary przyrządów warsztatowych bywają bowiem różne, a ich rozpiętość niejednokrotnie uniemożliwia zaprojektowanie szafek uniwersalnych dla wszystkich rodzajów narzędzi. Z tego względu warto wybierać szafkę narzędziową posiadającą możliwość manipulowania półkami oraz dopasowywania ich do konkretnych potrzeb.
Szafy z szufladami to wyjątkowo atrakcyjna propozycja w odniesieniu do przechowywania mniejszych akcesoriów i narzędzi - zapewnia bowiem porządek i ład w warsztacie, niwelując efekt wymieszania różnego rodzaju małych przyborów, które mogą się zagubić i tworzyć bałagan. Szuflady stanowią wygodną metodę przechowywania, umożliwiają bowiem posortowanie narzędzi w wygodny i przewidywalny sposób - takie urządzenie warsztatu wpływa na komfort pracy oraz jej sprawność i efektywność.
W odniesieniu do bardziej profesjonalnych pomieszczeń warsztatowych dobrą propozycją może okazać się szafka z uwzględnionym miejscem na komputer oraz klawiaturę. Nowoczesna technologia coraz częściej wykorzystywana jest w produkcji i przemyśle, a komputery przemysłowe stają się niezbędnym wyposażeniem warsztatów. Ich odpowiednie ulokowanie oraz zabezpieczenie przy użyciu specjalnych szafek wydaje się korzystnym wyborem.
Szafy na komputer zapewniają miejsce na umieszczenie sprzętu oraz łatwy dostęp do niego - posiadają monitor z szyby pleksi oraz wysuwaną szufladkę na klawiaturę. Otwory wentylacyjne zapewniają prawidłowy przepływ powietrza i zapobiegają przegrzewaniu się komputera. Szafa na komputer wydaje się niezbędnym elementem wyposażenia warsztatu samochodowego.

Bezpieczne przechowywanie narzędzi

Stosowność wykorzystania specjalnych szafek do przechowywania narzędzi oraz akcesoriów warsztatowych wydaje się oczywista - w pierwszej kolejności szafka zapewni ochronę dla trzymanych w nich przyborów, niwelując ryzyko uszkodzenia, zgubienia lub kradzieży. Niejednokrotnie w warsztacie znajdują się bowiem narzędzia dobrej jakości, charakteryzujące się wysoką ceną - to one stają się celem kradzieży, gdyż zarobek na skradzionych narzędziach może być spory. Z tego względu warto dbać o zabezpieczenie swoich przyborów w warsztacie, wykorzystując w tym celu profesjonalne szafki na narzędzia.
Omawiane szafy wyposażone są w zamki trzypunktowe, zapewniające ochronę przed nieuprawnionym otwieraniem. Staną się adekwatne także w odniesieniu do domu, w którym mieszkają dzieci. Ciekawość dziecięca oraz łatwość dostępu do narzędzi bywa nieraz powodem poważnych wypadków i urazów, którymi ofiarami są dzieci. Z tego powodu przechowywanie narzędzi w szafkach jest wyjątkowo zalecane - niweluje ryzyko dostępu dzieci do ostrych i niebezpiecznych akcesoriów.

Uniwersalne zastosowanie szafek na narzędzia

Jak wynika z powyższego zestawienia przechowywanie akcesoriów warsztatowych w szafkach to dobra propozycja zarówno do profesjonalnych pomieszczeń warsztatowych, jak i domowych warsztatów. Ich zalety zostały przedstawione powyżej, jednak warto przypomnieć o niezaprzeczalnym atucie, jakim jest zapewnienie porządku wśród posiadanych narzędzi. W schludnym i zadbanym pomieszczeniu wszelkie czynności naprawcze oraz reperacyjne wykonywane są w bardziej sprawny i szybszy sposób.
Szafki na narzędzia powinny stać się podstawowym wyposażeniem każdego warsztatu - ich funkcjonalność wydaje się niezaprzeczalna, a korzystny wpływ na jakość wykonywanych czynności sprawia, że inwestycja w szafkę do przechowywania narzędzi staje się korzystną propozycją.
Szafki wykonane z blachy występują w standardowych opcjach kolorystycznych - połączenie popielu z niebieską barwą jest stonowaną i uniwersalną alternatywą, która z łatwością wkomponuje się w wystrój każdego warsztatu. Wizualne aspekty wyposażenia warsztatu stanowią drugoplanową kwestię, jednak warto zadbać także o estetykę aranżacji tego pomieszczenia, która pozytywnie wpłynie na samopoczucie użytkownika warsztatu.
A zatem podsumujmy - w nszej ofercie znajdziesz metalowe szafeczki narzędziowe i duże szafy na narzędzia jako wyposażenie do warsztatu samochodowego i innego typu warsztatów, a także do samochodów typu mobilny warszat. Szafki narzędziowe wiszące oraz stojące także w wersji z szufladkami oraz duże szafy narzędziowe stojące z pojemnikami na narzędzia i szafy z 4 półkami. Czsyli wszystko co jest nieodzowne do sprawnej, efektywnej i bezpiecznej pracy w warsztacie.

Szczegółowy wykaz prezentowanych szaf narzędziowych i szafek na narzędzia

Poniżej przegląd oferowanych metalowych szaf i szafek narzędziowych warsztatowych stojących oraz warsztatowych szafek narzędziowych wiszących doskonałych do wyposażenia warsztatów, magazynów, hal przemysłowych, sklepów, dla konserwatorów w szkołach i w przedszkolach

Szafka narzędziowa SN-S
Szafka warsztatowa z drzwiami uchylnymi i 2 przestawnymi półkami, zamknięcie trzypunktowe na kluczyk patentowy. Wykonanie: blacha 0.8mm. Waga: ok. 25 kg. Wymiary szer. 600, gł. 450, wys. 970. Kolory standardowe: korpus popielaty RAL-7035, drzwi niebieskie RAL-5010. Idealna jako uzupełnienie stołu warsztatowego
Szafka narzędziowa SN-W
Szafa warsztatowa do zawieszenia na ścianie wyposażona w zawiesia na narzędzia na drzwiach oraz 2 przestawne półki. Na lewych drzwiach zawieszki na klucze płaskie, na prawych drzwiach haczyki i zawieszki na śrubokręty, zamknięcie trzypunktowe - zamek cylindryczny na kluczyk patentowy. Wykonanie: blacha 0.8mm. Waga: ok. 25 kg. Wymiary szer. 570, gł. 300, wys. 800. Kolory standardowe: korpus popielaty RAL-7035, drzwi niebieskie RAL-5010
Szafka narzędziowa SN-10
Szafa narzędziowa z ośmioma szufladami oraz dwoma wysuwanymi półkami oraz pulpitem wyłożonym gumą. Komfort pracy i dostępu do narzędzi. Zamknięcie szuflad jest możliwe dzięki drzwiczkom zamykającym całą szafę zamkiem trzypunktowym. Wykonanie: korpus blacha 0.8mm, drzwi zamykające szuflady - blacha 1,00mm. Waga: ok. 51 kg. Wymiary szer. 1000, gł. 470, wys. 1090. Kolory standardowe: korpus i szuflady popielaty RAL-7035, drzwi niebieskie RAL-5010
Szafa narzędziowa SN-DS
Szafa narzędziowa duża stojąca z drzwiami uchylnymi opcja bez pojemników. Przestawne 4 półki, zamknięcie trzypunktowe, zamek obrotowy z kluczykiem patentowym. W opcji z pojemnikami półki nie występują. Wykonanie: korpus blacha 0.8mm, drzwi blacha 1,00mm. Waga: ok. 80 kg. Wymiary szer. 1000, gł. 500, wys. 2000. Kolory standardowe: korpus i drzwi popielaty RAL-7035
Szafka narzędziowa SNKS
Szafa na komputer z szafką na monitor. Szafka na monitor z szybą z pleksi, wysuwana szuflada na klawiaturę, dolna szafka uchylna, otwory wentylacyjne. Wykonanie: blacha 0.8mm. Waga: ok. 80 kg. Wymiary szer. 640, gł. 630, wys. 1750. Kolory standardowe: korpus i szuflady popielaty RAL-7035, drzwi niebieskie RAL-5010
wordMarkLogo

Edukacja Sp. z o.o., Wyposażenie warsztatów w szafki warsztatowe
43-190 Mikołów, ul. Rybnicka 132
tel: 32 738 52 62
e-mail: biuro@edukacja-mikolow.pl

by Jacek Szram, Mikołów, modyfikowano 2018-11-26 / utworzono 2015-10-22

Szafki, szafy warsztatowe

Profesjonalne szafki i szafy narzędziowe warsztatowe wiszące i stojące

Sposób przechowywania narzędzi w warsztacie wpływa na utrzymanie w porządku, jak również na bezpieczeństwo i jakość wykonywanych prac. Sposobem na praktyczne i wygodne przechowywanie narzędzi jest umieszczenie uch w szafkach narzędziowych różnego rodzaju. Przeznaczone typowo do pomieszczeń warsztatowych umożliwiają schludne oraz funkcjonalne umieszczenie wszystkich narzędzi w jednym miejscu.


homePage Szafki narzędziowe


Szafki do warsztatu o mniejszych wymiarach do zawieszania lub stojące

SNS szafka narzędziowa stojąca

szafka SNS

Szafka stojąca wyposażona w 2 przestawne półki

Uniwersalna szafka narzędziowa stojąca do przechowywania akcesoriów warsztatowych

 • Szafka narzędziowa z drzwiami uchylnymi i 2 przestawnymi półkami, zamykana trzypunktowo na zamek patentowy z dwoma kluczykami w komplecie. Możliwość dokupienia większej liczby półek. Idealna jako uzupełnienie stołu warsztatowego. Szafka narzędziowa uniwersalna przeznaczona jest do przechowywania akcesoriów warsztatowych.
 • Wykonanie: blacha 0.6 ÷ 1.0 mm
 • Waga: ok. 25 kg
 • Wymiary szer. 600, gł. 450, wys. 970
 • Kolory standardowe: korpus popielaty RAL-7035, drzwi niebieskie RAL-5010.
 • szafka SNS

  SNS
  Widok ogólny szafki stojącej narzędziowej

 • SNS wnętrze szafki stojącej

  SNS
  Wnętrze szafki stojącej

⚹ cena --.-- zł brutto
⚹ cena ⚹ --.-- zł netto

*wzornictwo i podane ceny mogą ulec zmianie, obowiązują od 01.04.2017

SNW szafka narzędziowa wisząca

szafka SNW

Szafka wisząca przeznaczona do przechowywania akcesoriów warsztatowych.

Przeznaczona do przechowywania akcesoriów warsztatowych szafka wisząca. Szafka narzędziowa wyposażona jest w 2 przestawne półki, których regulacja jest możliwa dzięki perforacji w tylnej ścianie oraz zastosowaniu specjalnych zawieszek. Na wewnętrznej stronie drzwi perforacja. Komplet zawieszek umożliwia zawieszenie narzędzi wewnątrz szafki. Na lewych drzwiach zawieszki na klucze płaskie, na prawych drzwiach haczyki i zawieszki na śrubokręty - w komplecie zawiesia na klucze, śrubokręty i młotki. Zamknięcie trzypunktowe - patentowy zamek cylindryczny z dwoma kluczykami w komplecie. Z tyłu szafki otwory umożliwiające zawieszenie na ścianie.

 • Wykonanie: blacha 0.6 ÷ 1.0 mm
 • Waga: ok. 25 kg
 • Wymiary szer. 570, gł. 300, wys. 800
 • Kolory standardowe: korpus popielaty RAL-7035, drzwi niebieskie RAL-5010
 • wnętrze szafki wiszącej

  SNW
  Wnętrze szafki wiszącej

 • zawieszki na klucze płaskie

  SNW
  Zawieszki na klucze płaskie

⚹ cena --.-- zł brutto
⚹ cena ⚹ --.-- zł netto

*wzornictwo i podane ceny mogą ulec zmianie, obowiązują od 01.04.2017

SN-5 szafka z 4 szufladkami

szafka SN-5

Szafka z czterema szufladkami na narzędzia

Szafka na narzędzia z 1 wysuwaną półką i 4 szufladkami

Szafa narzędziowa jest wyposażona w 4 małe szufladki, wysuwaną półkę, pulpit wyłożony gumą olejoodporną oraz drzwi centralne zamykane zamkiem trzypunktowym z dwoma kluczykami w komplecie.

 • Wykonanie: blacha czarna 0.6 ÷ 1.0 mm
 • Waga:
 • Wymiary szer.500 x gł.500 x wys.1090 mm
 • Kolory standardowe: korpus i szuflady popielaty RAL-7035, drzwi niebieskie RAL-5010
⚹ cena --.-- zł brutto
⚹ cena ⚹ --.-- zł netto

*wzornictwo i podane ceny mogą ulec zmianie, obowiązują od 01.04.2017

SN-10 Szafka z 8 szufladkami

szafka SN-10

Szafka na narzędzia z ośmioma szufladami

Szafka narzędziowa z wysuwaną półką i 8 szufladkami

Szafka narzędziowa z ośmioma szufladami, 2 wysuwanymi półkami oraz pulpitem wyłożonym gumą. Zamknięcie szuflad jest możliwe dzięki drzwiom centralnym z zamkiem trzypunktowym i dwoma kluczykami w komplecie. Zapewnia komfort pracy i dostępu do narzędzi.

 • Wykonanie: blacha czarna 0.6 ÷ 1.0 mm
 • Waga: ok. 51 kg
 • Wymiary szer. 1000, gł. 500, wys. 1090
 • Kolory standardowe: korpus i szuflady popielaty RAL-7035, drzwi niebieskie RAL-5010
 • szufladka wysuwana szafki

  SN-10
  szufladka wysuwana szafki

 • widok wysuwanej półki

  SN-10
  widok wysuwanej półki

⚹ cena --.-- zł brutto
⚹ cena ⚹ --.-- zł netto

*wzornictwo i podane ceny mogą ulec zmianie, obowiązują od 01.04.2017

Profesjonalne stojące szafy do warsztatów z pojemnikami lub z 4 półkami, szafa na komputer i gospodarcza

SNDS duża szafa narzędziowa

duża szafa narzędziowa

Uniwersalna szafa do przechowywania narzędzi

Uniwersalna szafa narzędziowa z drzwiami uchylnymi

Uniwersalna szafa narzędziowa z drzwiami uchylnymi przeznaczona jest m.in. do przechowywania narzędzi. Szafa narzędziowa z drzwiami uchylnymi, wyposażona w 4 przestawne półki, każda o obciążęniu 40kg/półkę, których regulacja jest możliwa dzięki perforacji w tylnej ścianie oraz zastosowaniu specjalnych zawieszek; ponadto na wewnętrznej stronie drzwi wykonana jest perforacja. Szafa zamyka się w trzech punktach zamkiem obrotowym z dwoma kluczykami patentowymi w komplecie.

 • Wykonanie: blacha czarna 0.6 ÷ 1.0 mm, korpus blacha 0.8mm, drzwi blacha 1,00 mm.
 • Waga: ok. 80 kg
 • Wymiary szer. 1000, gł. 500, wys. 2000
 • Kolory standardowe: korpus i drzwi popielaty RAL-7035
 • perforacja drzwi

  SNDS
  Perforacja na wewnętrznej stronie drzwi

⚹ w cenie --.-- zł brutto
⚹ cena ⚹ --.-- zł netto

*wzornictwo i podane ceny mogą ulec zmianie, obowiązują od 01.04.2017

SNDS/P szafa stojąca z pojemnikami

SNDS/P szafa z pojemnikami

Duża szafa narzędziowa stojąca z pojemnikami

Szafa narzędziowa z drzwiami uchylnymi i pojemnikami

Szafa narzędziowa z drzwiami uchylnymi, wyposażona w zawieszki na pojemniki i pojemniki na drobne elementy. Bez półek. Zamknięcie trzypunktowe, zamek obrotowy z dwoma kluczykami patentowymi w komplecie. szafa zamykana jest w trzech punktach na zamek obrotowy z dwoma kluczykami patentowymi w komplecie. Po otwarciu zamka drzwi szafy uchylane są na zewnątrz. Szafa przeznaczona jest m.in. do przechowywania drobnych materiałów żywanych w warsztacie, np. śrubek, nakrętek.

 • Wykonanie: blacha czarna 0.6 ÷ 1.0 mm
 • Waga: --
 • Wymiary szer. 1000, gł. 500, wys. 2000
 • Wymiary pojemników: każde drzwi - 10 rzędów po 3 pojemniki o wymiarach [mm] (szer. x głęb. x wys.): 77x119x56, tył szafy - 9 rzędów po 6 pojemników o wymiarach [mm] (szer. x głęb. x wys.): 144x244x108
 • Kolory standardowe: korpus i drzwi popielaty RAL-7035
 • pojemniki szafy narzędziowej SNDS/P

  Widok na pojemniki szafy narzędziowej SNDS/P

 • Rysunek szafy z pojemnikami

  SNDS/P
  Rysunek z wymiarami szafy narzędziowej z pojemnikami na drobne elementy

⚹ w cenie --.-- zł brutto
⚹ cena ⚹ --.-- zł netto

*wzornictwo i podane ceny mogą ulec zmianie, obowiązują od 01.04.2017

SU-800-gosp szafa gospodarcza

SU-800-gosp szafa gospodarcza

Dwukomorowa szafa gospodarcza

Szafa gospodarcza z przegrodą na czyste i brudne ubrania

Szafa gospodarcza dzielona w środku na dwie części. z lewej strony są trzy półki stałe. z prawej strony jest górna półka, a poniżej komora z przegrodą na czyste i brudne ubrania, posiadająca drążek z haczykami. Szafa dwuskrzydłowa, zamykana na dwa osobne zamki cylindryczne patentowe jednopunktowe. Szafa posiada wywietrzniki. Szafa gospodarcza stoi na cokole i posiada daszek prosty. Każde drzwi w górnej i dolnej części posiadają wywietrzniki w postaci perforacji otworowej. Na drzwiach wytłoczone jest miejsce na wizytownik.

 • Wykonanie: blacha 0.6 ÷ 1.0 mm
 • Waga: --
 • Wymiary szer. 800, gł. 490, wys. 1800
 • Kolory standardowe -
 • szafa SU-800-gosp rysunek

  SU-800-gosp
  Rysunek z wymiarami szafy gospodarczej

⚹ w cenie --.-- zł brutto
⚹ cena ⚹ --.-- zł netto

*wzornictwo i podane ceny mogą ulec zmianie, obowiązują od 01.04.2017

SNKS szafa na komputer

SNKS szafa na komputer

Szafa do warsztatu na monitor i komputer

Szafa na komputer z szafką na monitor

Szafa na komputer z szafką na monitor. Szafka wyposażona w miejsce na monitor z szybą z pleksi, wysuwaną szufladę na klawiaturę, dolną szafkę uchylną oraz otwory wentylacyjne. Szafka na monitor, wysuwana szuflada oraz dolna szafka uchylna zamykane są jednopunktowym zamkiem patentowym z dwoma kluczykami w komplecie.

 • Wykonanie: blacha 0.6 ÷ 1.0 mm
 • Wymiary szer. 640, gł. 630, wys. 1750
 • Kolory standardowe: korpus i szuflady popielaty RAL-7035, drzwi niebieskie RAL-5010
 • miejsce na monitor z szybą z pleksi

  SNKS
  Widok miejsca na monitor z szybą z pleksi

⚹ w cenie --.-- zł brutto
⚹ cena ⚹ --.-- zł netto

*wzornictwo i podane ceny mogą ulec zmianie, obowiązują od 01.04.2017

Edukacja Sp. z o.o. Mikołów

Od 1993 roku dostarczamy do Szkół, Przedszkoli czy pozostałych Placówek Oświatowych pomoce naukowe, a także inne elementy wyposażenia, w szczególności:

 • meble szkolne i przedszkolne
 • meble metalowe - w tym szafki szatniowe i szafki BHP
 • przydatne w sekretariacie meble biurowe
 • meble żłobkowe
 • a także meble hotelowe oraz do internatu

Sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę wprowadzając coraz to nowe wzory i rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycjami na odpowiednich stronach naszej w3