Szafki narzędziowe warsztatowe

Profesjonalne szafki i szafy na narzędzia do warsztatów

Szafka narzędziowa z 10-cioma szufladami typ SN-10
Szafka narzędziowa z 10-cioma szufladami typ SN-10

Sposób przechowywania narzędzi w warsztacie wpływa na utrzymanie w porządku, jak również na bezpieczeństwo i jakość wykonywanych prac. Sposobem na praktyczne i wygodne przechowywanie narzędzi są szafki narzędziowe różnego rodzaju. Przeznaczone typowo do pomieszczeń warsztatowych umożliwiają schludne oraz funkcjonalne umieszczenie wszystkich narzędzi w jednym miejscu.

Szafki narzędziowe - zalety

Szczególnie istotną kwestią, zachęcającą do skorzystania z oferty szafek do przechowywania narzędzi jest ich wysoka wartość użyteczna. Szafki dostępne są w różnych rozmiarach oraz modelach - to sprawia, że każdy ma okazję odnaleźć szafki narzędziowe adekwatne do jego potrzeb.
Dużym atutem posiadania szafki narzędziowej jest możliwość zachowania porządku w akcesoriach warsztatowych. Ich tematyczne posortowanie lub poszeregowanie według własnych preferencji zapewnia wygodę podczas wykonywania czynności naprawczych oraz niweluje ryzyko zagubienia przyborów.

Oferta szafek na narzędzia

Szafki narzędziowe dostępne są w różnych modelach - wiszące oraz stojące umożliwiają dopasowanie ich do każdego pomieszczenia. Posiadają zarówno półki na większe gabarytowo akcesoria, jak i szuflady na mniejsze przybory. Szafki występują także w różnych rozmiarach, co znacząco ułatwia umeblowanie warsztatu. Wszystkie wykonane są z trwałej i solidnej blachy, która zapewnia ochronę dla narzędzi przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
Szafki wiszące sprawdzą się w małych pomieszczeniach, umożliwią bowiem zaoszczędzenie przestrzeni niezbędnej do wykonywania czynności naprawczych oraz majsterkowania. Modele wiszące posiadają półki, które można przestawiać z zależności od konkretnych potrzeb i wymagań. Ponadto powierzchnię wewnętrzną drzwi wykorzystano na zawieszki i haczyki przeznaczone do przechowywania kluczy, śrubokrętów i podobnych mniejszych akcesoriów narzędziowych.
Szafy stojące mogą okazać się adekwatną propozycją do większych pomieszczeń - także posiadają przestawne półki, co jest wyjątkowo korzystną opcją w odniesieniu do przechowywania narzędzi. Rozmiary przyrządów warsztatowych bywają bowiem różne, a ich rozpiętość niejednokrotnie uniemożliwia zaprojektowanie szafek uniwersalnych dla wszystkich rodzajów narzędzi. Z tego względu warto wybierać szafki narzędziowe posiadające możliwość manipulowania półkami oraz dopasowywania ich do konkretnych potrzeb.
Szafy z szufladami to wyjątkowo atrakcyjna propozycja w odniesieniu do przechowywania mniejszych akcesoriów i narzędzi - zapewnia bowiem porządek i ład w warsztacie, niwelując efekt wymieszania różnego rodzaju małych przyborów, które mogą się zagubić i tworzyć bałagan. Szuflady stanowią wygodną metodę przechowywania, umożliwiają bowiem posortowanie narzędzi w wygodny i przewidywalny sposób - takie urządzenie warsztatu wpływa na komfort pracy oraz jej sprawność i efektywność.
W odniesieniu do bardziej profesjonalnych pomieszczeń warsztatowych dobrą propozycją może okazać się szafka z uwzględnionym miejscem na komputer oraz klawiaturę. Nowoczesna technologia coraz częściej wykorzystywana jest w produkcji i przemyśle, a komputery przemysłowe stają się niezbędnym wyposażeniem warsztatów. Ich odpowiednie ulokowanie oraz zabezpieczenie przy użyciu specjalnej szafki wydaje się korzystnym wyborem.
Szafy na komputer zapewniają miejsce na umieszczenie sprzętu oraz łatwy dostęp do niego - posiadają monitor z szyby pleksi oraz wysuwaną szufladkę na klawiaturę. Otwory wentylacyjne zapewniają prawidłowy przepływ powietrza i zapobiegają przegrzewaniu się komputera. Szafa na komputer wydaje się niezbędnym elementem wyposażenia warsztatu samochodowego.

Bezpieczne przechowywanie narzędzi

Stosowność wykorzystania specjalnych szafek do przechowywania narzędzi oraz akcesoriów warsztatowych wydaje się oczywista - w pierwszej kolejności szafki zapewniają ochronę dla trzymanych w nich przyborów, niwelując ryzyko uszkodzenia, zgubienia lub kradzieży. Niejednokrotnie w warsztacie znajdują się bowiem narzędzia dobrej jakości, charakteryzujące się wysoką ceną - to one stają się celem kradzieży, gdyż zarobek na skradzionych narzędziach może być spory. Z tego względu warto dbać o zabezpieczenie swoich przyborów w warsztacie, wykorzystując w tym celu profesjonalne szafki na narzędzia.
Omawiane szafki wyposażone są w zamki trzypunktowe, zapewniające ochronę przed nieuprawnionym otwieraniem. Staną się adekwatne także w odniesieniu do domu, w którym mieszkają dzieci. Ciekawość dziecięca oraz łatwość dostępu do narzędzi bywa nieraz powodem poważnych wypadków i urazów, którymi ofiarami są dzieci. Z tego powodu przechowywanie narzędzi w szafkach jest wyjątkowo zalecane - niweluje ryzyko dostępu dzieci do ostrych i niebezpiecznych akcesoriów.

Uniwersalne zastosowanie szafek na narzędzia

Jak wynika z powyższego zestawienia informacji, szafki do przechowywania akcesoriów warsztatowych to dobra propozycja zarówno do profesjonalnych pomieszczeń warsztatowych, jak i domowych warsztatów. Ich zalety zostały przedstawione powyżej, jednak warto przypomnieć o niezaprzeczalnym atucie, jakim jest zapewnienie porządku wśród posiadanych narzędzi. W schludnym i zadbanym pomieszczeniu wszelkie czynności naprawcze oraz reperacyjne wykonywane są w bardziej sprawny i szybszy sposób.
Szafki na narzędzia powinny stać się podstawowym wyposażeniem każdego warsztatu - ich funkcjonalność wydaje się niezaprzeczalna, a korzystny wpływ na jakość wykonywanych czynności sprawia, że inwestycja w szafkę do przechowywania narzędzi staje się korzystną propozycją.
Szafki wykonane z blachy występują w standardowych opcjach kolorystycznych - połączenie popielu z niebieską barwą jest stonowaną i uniwersalną alternatywą, która z łatwością wkomponuje się w wystrój każdego warsztatu. Wizualne aspekty wyposażenia warsztatu stanowią drugoplanową kwestię, jednak warto zadbać także o estetykę aranżacji tego pomieszczenia, która pozytywnie wpłynie na samopoczucie użytkownika warsztatu.

Szczegółowy wykaz prezentowanych szaf narzędziowych i szafek na narzędzia

Poniżej przegląd oferowanych metalowych szaf i szafek narzędziowych warsztatowych stojących oraz warsztatowych szafek narzędziowych wiszących doskonałych do wyposażenia warsztatów, magazynów, hal przemysłowych, sklepów, dla konserwatorów w szkołach i w przedszkolach

Szafka narzędziowa SN-S
Szafka warsztatowa z drzwiami uchylnymi i 2 przestawnymi półkami, zamknięcie trzypunktowe na kluczyk patentowy. Wykonanie: blacha 0.8mm. Waga: ok. 25 kg. Wymiary szer. 600, gł. 450, wys. 970. Kolory standardowe: korpus popielaty RAL-7035, drzwi niebieskie RAL-5010. Idealna jako uzupełnienie stołu warsztatowego
Szafka narzędziowa SN-W
Szafa warsztatowa do zawieszenia na ścianie wyposażona w zawiesia na narzędzia na drzwiach oraz 2 przestawne półki. Na lewych drzwiach zawieszki na klucze płaskie, na prawych drzwiach haczyki i zawieszki na śrubokręty, zamknięcie trzypunktowe - zamek cylindryczny na kluczyk patentowy. Wykonanie: blacha 0.8mm. Waga: ok. 25 kg. Wymiary szer. 570, gł. 300, wys. 800. Kolory standardowe: korpus popielaty RAL-7035, drzwi niebieskie RAL-5010
Szafka narzędziowa SN-10
Szafa narzędziowa z ośmioma szufladami oraz dwoma wysuwanymi półkami oraz pulpitem wyłożonym gumą. Komfort pracy i dostępu do narzędzi. Zamknięcie szuflad jest możliwe dzięki drzwiczkom zamykającym całą szafę zamkiem trzypunktowym. Wykonanie: korpus blacha 0.8mm, drzwi zamykające szuflady - blacha 1,00mm. Waga: ok. 51 kg. Wymiary szer. 1000, gł. 470, wys. 1090. Kolory standardowe: korpus i szuflady popielaty RAL-7035, drzwi niebieskie RAL-5010
Szafa narzędziowa SN-DS
Szafa narzędziowa duża stojąca z drzwiami uchylnymi opcja bez pojemników. Przestawne 4 półki, zamknięcie trzypunktowe, zamek obrotowy z kluczykiem patentowym. W opcji z pojemnikami półki nie występują. Wykonanie: korpus blacha 0.8mm, drzwi blacha 1,00mm. Waga: ok. 80 kg. Wymiary szer. 1000, gł. 500, wys. 2000. Kolory standardowe: korpus i drzwi popielaty RAL-7035
Szafka narzędziowa SNKS
Szafa na komputer z szafką na monitor. Szafka na monitor z szybą z pleksi, wysuwana szuflada na klawiaturę, dolna szafka uchylna, otwory wentylacyjne. Wykonanie: blacha 0.8mm. Waga: ok. 80 kg. Wymiary szer. 640, gł. 630, wys. 1750. Kolory standardowe: korpus i szuflady popielaty RAL-7035, drzwi niebieskie RAL-5010

Edukacja Sp. z o.o., Wyposażenie warsztatów w szafki narzędziowe warsztatowe
43-190 Mikołów, ul. Rybnicka 132
tel: 32 738 52 62
e-mail: biuro@edukacja-mikolow.pl

by Jacek Szram, Mikołów, 2016-08-15

Szafki narzędziowe warsztatowe

Sposób przechowywania narzędzi w warsztacie wpływa na utrzymanie w porządku, jak również na bezpieczeństwo i jakość wykonywanych prac. Sposobem na praktyczne i wygodne przechowywanie narzędzi są szafki narzędziowe różnego rodzaju. Przeznaczone typowo do pomieszczeń warsztatowych umożliwiają schludne oraz funkcjonalne umieszczenie wszystkich narzędzi w jednym miejscu.

Wyślij

e-mail
  327385262

zadzwoń
  327385494

zadzwoń
  Przeglądaj

ofertę
 

 
 

Meble warsztatowe cennik, 18-06-2015, ceny, wzornictwo mogą ulec zmianie


Znaleziono {{products.length}} produktów{{product.kod}}
{{product.nazwa}}


cena netto {{product.cenaNetto}} zł
cena brutto {{product.cenaBrutto}} zł


{{product.opis}}