Szafy szkolne, regały szkolne

Szafy i regały z certyfikatem z atestem do użytku szkolnego do sal lekcyjnych do przechowywania pomocy naukowych i sprzętu szkolnego. W szczególności szafy RTV na sprzęt RTV, na video-projektor, na sprzęt multimedialny i multimedia itp., regały na książki, szafki audio-video, szafy na mapy, szafy na akta w tym regał na książki łańcut, szafy audio-video stolbrzeg, szafki audio-video na kółkach, szafa na mapy stolbrzeg, szafa na akta łańcut oraz nadstawka szafy otwarta

Segmenty szkolne

Korpus segmentów wykonany jest z płyt wiórowych laminowanych o grubości 18 mm. Szafy, segmenty i regały dostarczane są w wersji zmontowanej lub do samodzielnego montażu. Tylna ściana wentylowana wykonana jest z płyty lakierowanej HDF. Drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych, zamykane na zamki. W opcji drzwi chowane do wewnątrz korpusu. Polecamy także wersję z drzwiami na zawiasach taśmowych, bardziej tradycyjną ale też bardziej odporną na uszkodzenia w warunkach użytkowania w szkole.

Edukacja Sp. z o.o.
Wyposażenie szkół i przedszkoli w szafy i regały
ul. Rybnicka 132, 43-190 Mikołów
tel: 32-738-52-62, tel: 32-738-54-94
e-mail: biuro@edukacja-mikolow.pl
Abstract

Szafy szkolne różne typ STBv00

Wyposażenie szkół / meble / szafy

Segmenty szkolne - szafy i regały szkolne ogólnego przeznaczenia. Posiadają stosowne certyfikaty i atesty dopuszczające je do użytku w szkołach i innych placówkach oświatowych. Korpusy segmentów wykonane są z płyt wiórowych laminowanych o grubości 18 mm. Szafy, segmenty i regały dostarczane są w wersji zmontowanej lub do samodzielnego montażu. Tylna ściana wentylowana wykonana jest z płyty lakierowanej HDF. W wersji v00 drzwi zawieszane mocowane są na zawiasach taśmowych, zamykane na zamki. Wersja tradycyjna ale też bardziej odporną na uszkodzenia w warunkach użytkowania w szkole.


regał na akta ŁAŃCUT

Regał na akta ŁAŃCUTv00

- wymiary gabarytowe - 1750x900x300mm
- waga - 49,5kg
- wykonanie: elementy korpusu z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18mm, połączone na stałe; ściana tylna z płyty pilśniowej lakierowanej; na całej wysokości regału półki stałe odkryte

Szafa audio-video STOLBRZEG

Szafa audio-video STOLBRZEG

- wymiary gabarytowe - 1750x900x600mm
- waga - 71,5kg
- wykonanie: elementy korpusu z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18mm, połączone na stałe; ściana tylna z płyty pilśniowej lakierowanej; drzwi zawieszone na zawiasach taśmowych, zamykane na zamek patentowy; wewnątrz boks na telewizor i sprzęt audiowizualny

Szafa na mapy STOLBRZEG

Szafa na mapy STOLBRZEG

- wymiary gabarytowe - 2150x900x550mm
- waga - 67,4kg
- wykonanie: elementy korpusu z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18mm, połączone na stałe; ściana tylna z płyty pilśniowej lakierowanej; drzwi zawieszone na zawiasach taśmowych, zamykane na zamek patentowy; wewnątrz stojak do przechowywania map

Szafa na akta ŁAŃCUT

Szafa na akta ŁAŃCUT

- wymiary gabarytowe - 2150x900x380mm
- waga - 67,4kg
- wykonanie: elementy korpusu z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18mm, połączone na stałe; ściana tylna z płyty pilśniowej lakierowanej; drzwi zawieszone na zawiasach taśmowych, zamykane na zamek patentowy; wewnątrz stojak do przechowywania map

Nadstawka szafy otwarta

Nadstawka szafy otwarta

- wymiary gabarytowe - wysokość 400mm, pozostałe dostosowane do wymiarów szafy
- waga - 13,7kg
- wykonanie: elementy korpusu z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18mm,
połączone na stałe; ściana tylna z płyty pilśniowej lakierowanej

Szafka audio-video STB

Szafka audio-video STB

- wymiary gabarytowe - 1600x900x600mm
(wymiary szafki - 900x900x600mm)
- waga - 61,5kg
- wykonanie: elementy korpusu z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18mm, połączone na stałe; ściana tylna z płyty pilśniowej lakierowanej; drzwi zawieszone na zawiasach taśmowych, zamykane na zamek patentowy; wewnątrz boks na telewizor i sprzęt audiowizualny; stelaż może być umieszczony na kółkach

Paleta kolorów

Meble szkolne: paleta kolorów płyt melaminowych i stelaży metalowych dla mebli szkolnych grupy STB (Stolbrzeg)

Paleta kolorów STB
montaż drzwi na zawiasie taśmowym
montaż drzwi na zawiasie puszkowym
oferujemy PRZETESTOWANE MEBLE dla SZKOŁY
WYBIERAJĄC inne meble szkolne SPRAWDŹ !! czy ich elementy konstrukcyjne zaprojektowano pod kątem trwałości ? i czy posiadają ważny certyfikat ?

Segmenty szkolne v00: Szafy szkolne ogólnego przeznaczenia z drzwiami montowanymi na zawiasach taśmowych.

Szafy szkolne v08: segmenty szkolne przeznaczone dla szkół, przedszkoli z drzwiami montowanymi na zawiasach puszkowych.

W tej grupie szafy i regały na książki lub na akta, szafy na sprzęt multimedialny, audio video czy szafy na mapy szkolne. Ceny, wymiary oraz parametry techniczne szaf mogą ulec zmianie , Meble szkolne ceny producenta: zobacz cennik PDF

Meble szkolne STBv08

Szafy szkolne ogólnego przeznaczenia wersja 08

Szafy szkolne ogólnego przeznaczenia wersja 08

Szafy i regały szkolne ogólnego przeznaczenia. Posiadają stosowne atesty i certyfikaty dopuszczające je do użytku w szkołach i innych placówkach oświatowych. Korpusy segmentów wykonane są z płyt wiórowych laminowanych o grubości 18 mm. Szafy, segmenty i regały dostarczane są w wersji zmontowanej lub do samodzielnego montażu. Tylna ściana wentylowana wykonana jest z płyty lakierowanej HDF. W wersji v08 drzwi zawieszane mocowane są na zawiasach puszkowych, zamykane na zamki. W opcji drzwi chowane do wewnątrz korpusu. Polecamy także wersję z drzwiami na zawiasach taśmowych (v00), bardziej tradycyjną ale też bardziej odporną na uszkodzenia w warunkach użytkowania w szkole. Parametry podstawowe wersji 08 to: podstawowa szerokość szaf = 800mm, wysokość podstawowa szaf = 1900mm, drzwi osadzone na zawiasach puszkowych. Segmenty dostarczane są w postaci nie zmontowanej (do samodzielnego montażu, cena obniżona) lub w wersji zmontowanej (cena wyższa). Koszt transportu segmentów zmontowanych może być wyższy niż w wersji do samodzielnego montażu.


Regal na książki ŁAŃCUT-1400

Regał na książki ŁAŃCUT-14v08

Regał na książki ŁAŃCUT H 1400, wersja 08
Wymiary: A 330 x B 800 x H 1400 mm
Waga: 35,3 kg

Wykonanie: Korpusy wykonane z płyty wiórowej laminowanej 18 mm do samodzielnego montażu za pomocą kołków i śrub. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Półki stałe mocowane na kołkach. Regał może być dostarczony w postaci zmontowanej za dodatkową opłatą.

Regal na książki ŁAŃCUT-1900

Regał na książki ŁAŃCUT-19v08

Regał na książki ŁAŃCUT H 1900, wersja 08
Wymiary: A 330 x B 800 x H 1900 mm
Waga: 42,0 kg

Wykonanie: Korpusy wykonane z płyty wiórowej laminowanej 18 mm do samodzielnego montażu za pomocą kołków i śrub. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Półki stałe mocowane na kołkach. Regał może być dostarczony w postaci zmontowanej za dodatkową opłatą.

Szafa na mapy STOLBRZEG, v-08

Szafa na mapy STOLBRZEG, v08

Szafa na mapy STOLBRZEG, wersja 08
Wymiary: A 350 x B 800 x H 2150 mm
Waga: 67,0 kg

Wykonanie: Korpus wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm do samodzielnego montażu za pomocą kołków i śrub. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych, zamykane na zamek. We wnętrzu przegrody do pionowego przechowywania map. Szafa może być dostarczona w postaci zmontowanej za dodatkową opłatą.

Szafa audio-video STOLBRZEG wersja 08

Szafa audio-video SBv08

Szafa audio-video STOLBRZEG, wersja 08
Wymiary: A 350 x B 800 x H 1900 mm
Waga: 81,0 kg

Wykonanie: Korpus wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm do samodzielnego montażu za pomocą kołków i śrub. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych, zamykane na zamek. W opcji drzwi chowane do wnętrza korpusu. Szafa może być dostarczona w postaci zmontowanej za dodatkową opłatą.

Szafa AVD na sprzęt audio-video wersja 08

Szafa AVD-SBv08

Szafa AVD na sprzęt audio-video, wersja 08
Wymiary: A 350 x B 1000 x H 1900 mm
Waga: 80,0 kg

Wykonanie: Korpus wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm do samodzielnego montażu za pomocą kołków i śrub. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych, zamykane na zamek. W opcji roleta odsuwana. W części dolnej szafy przegrody na laptopy. Szafa może być dostarczona w postaci zmontowanej za dodatkową opłatą.

Szafa na akta STOLBRZEG wersja 08

Szafa na akta SBv08

Szafa na akta STOLBRZEG, wersja 08
Wymiary: A 350 x B 800 x H 1900 mm
Waga: 67,0 kg

Wykonanie: Korpus wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm do samodzielnego montażu za pomocą kołków i śrub. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych, zamykane na zamek. We wnętrzu półki do przechowywania segregatorów na akta. Szafa może być dostarczona w postaci zmontowanej za dodatkową opłatą.

Zobacz główne działy naszej oferty


Meble metalowe

Meble metalowe socjalne do szatni szkolnej i pracowniczej, biurowe i magazynowe do przechowywania ogólnego przeznaczenia, archiwów i dokumentów oraz meble warsztatowe i szafki kartotekowe.

Przejdź

Meble biurowe

Tanie i solidne meble biurowe, meble gabinetowe, meble konferencyjne oraz lady recepcyjne stanowiące idealne wyposażenie sekretariatów biur, gabinetów i sal konferencyjnych.

Przejdź

Meble szkolne

Meble szkolne, przedszkolne i żłobkowe dopuszczone do użytku w szkołach, przedszkolach i placówkach oświatowych co jest potwierdzone stosownymi certyfikatami.

Przejdź

Pracownie przedmiotowe

Istotnym elementem naszej oferty są pracownie przedmiotowe z wyposażeniem. Przygotowujemy projekty i wykonujemy dostosowane do potrzeb indywidualnych.

Przejdź

Wybierz przycisk aby się z nami skontaktować.

Formularz

kontaktowy
  Wyślij

e-mail
  327385262

zadzwoń
  327385494

zadzwoń

Mapa dojazdu