Meble do pokoju nauczycielskiego: szafy skrytkowe do pokoju nauczycielskiego, szafy ubraniowe szkolne typu, szafy na dzienniki szkolne

Prezentowane meble do pokoju nauczycielskiego przystosowane są do pełnienia specyficznych funkcji wymaganych dla tej grupy mebli szkolnych. Meblościanka posiada głęboką szafę garderobianą przeznaczoną do przechowywania ubrań, płaszczy itp. Ważnym elementem zestawu jest szafa ośmio-skrytkowa. Każda ze skrytek przeznaczona jest do indywidualnego użytku nauczyciela. Zamykana na zamek patentowy stanowi szafeczkę do przechowywania osobistych rzeczy nauczyciela. Z kolei wyposażona w odpowiednie przegrody do przechowywania dzienników spełnia funkcję szafki na dzienniki. Niska szafeczka może służyć jako szafka pomocnicza, do użytku wszystkich nauczycieli. Wyposażona jest w szafkę i szuflady, w których można przechowywać szklanki, kubki, czajnik do przygotowywania kawy czy herbaty. Wydaje się, że może spełnić szereg istotnych dla środowiska funkcji.
Jak zauważyliśmy powyżej pokój nauczycielski jest pomieszczeniem, które wymaga specyficznych mebli, zgodnych z przeznaczeniem i spełniającym funkcje oczekiwane przez nauczycieli. Meble do pokoju nauczycielskiego powinny odpowiadać na potrzeby nauczycieli - spotkaniom w trakcie przerw lub w czasie tak zwanych „okienek”. Pokój nauczycielski, to także miejsce gdzie odbywają się inne spotkania, narady, dyskusje i zebrania pedagogów. I wreszcie niejednokrotnie to miejsce, w którym nauczyciel przygotowuje się do mającej się odbyć lekcji, do sprawdzianów, kartkówek itp.
Proponowany tutaj skład zestawu szaf tworzących meblościankę BELFER ma charakter przykładowy - składa się z czterech szaf o odrębnych funkcjach. Zakładamy, że ilość poszczególnych szaf zależy od ilości nauczycieli, którzy mają ten zestaw użytkować. Dlatego konkretny wybór pozostawiamy Państwu.

Zestaw segmentów do pokoju nauczycielskiego BELFER
zestaw BELFER mebli dla nauczycieli, do pokoju nauczycielskiego

Segmenty do pokoju nauczycielskiego BELFER wersja 08

Charakterystyka wykonania szaf szkolnych

Szafy, segmenty szkolne BELFER w dwóch wersjach różne wymiary zmontowane lub do montażu, dla nauczycieli do pokoju nauczycielskiego. Ceny podano w cenniku ilustrowanym PDF.
Nowy standard szaf szkolnych BELFERv08 - doskonałych mebli do pokoju nauczycielskiego. Przeznaczonych do użytku indywidualnego dla nauczycieli jak i do użytku ogólnego. Przeznaczone do użytku w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych. Korpusy szaf wykonane są z płyt wiórowych laminowanych o grubości 18 mm. Meble BELFER w wersji v08 dostarczane są jako zmontowane lub do samodzielnego montażu. Tylna ściana wentylowana wykonana jest z płyty lakierowanej HDF. W wersji v08 drzwi zawieszane mocowane są na zawiasach puszkowych, zamykane na zamki. W opcji drzwi chowane do wewnątrz korpusu. We wnętrzach półki stałe lub ruchome. Segment BELFER-Na - szafa ubraniowa - przeznaczony jest do przechowywania odzieży. Segmenty Nb i Nc posiadają szafki do indywidualnego użytku dla nauczycieli. Ponadto w segmencie Nc szafki przygotowano do przechowywania dzienników lekcyjnych szkolnych. Poszczególne dzienniki lekcyjne rozdzielone są odpowiednimi przegrodami. Polecamy także wersję z drzwiami na zawiasach taśmowych (v00), bardziej tradycyjną ale też bardziej odporną na uszkodzenia w warunkach użytkowania w szkole. Parametry podstawowe wersji 08 to: podstawowa szerokość szaf = 800mm, wysokość podstawowa szaf = 1900mm, drzwi osadzone na zawiasach puszkowych. Segmenty dostarczane są w postaci nie zmontowanej (do samodzielnego montażu, cena obniżona) lub w wersji zmontowanej (cena wyższa). Koszt transportu segmentów zmontowanych może być wyższy niż w wersji do samodzielnego montażu.

Wymiary i waga szaf do pokoju nauczycielskiego BELFER v08

wordMarkLogo

Edukacja Sp. z o.o.
Szafy do pokoju nauczycielskiego
43-190 Mikołów, ul. Rybnicka 132
tel: 32 738 52 62
e-mail: biuro@edukacja-mikolow.pl

by Jacek Szram, Mikołów, modyfikowano 2021-08-06 / utworzono 2006-08-12

Wymiary szaf do pokoju nauczycielskiego meblościanki BELFER

Podstawową zasadą jest by wymiary szaf meblościanki BELFER były dostosowane do pełnionej przez szafę funkcji. W nowej wersji - v08 - szerokość szafy wynosi 80 cm, a jej wysokość to 190 cm. Wysokość niskiej szafki z szufladami wynosi 102 cm. Oferujemy także szafy wg starszego standardu - v00 - o wymiarach: 90 cm szerokość, 175 cm wysokość dla szaf podstawowych oraz 95 cm wysokość szafki z szufladami. Głębokość szaf dla obu wersji to 35 cm dla szaf podstawowych oraz 55 cm dla szafy ubraniowej głębokiej.


Zestaw segmentów do pokoju nauczycielskiego

Meblościanka BELFER-v08

Zestaw segmentów do pokoju nauczycielskiego

Meblościanka do pokoju nauczycielskiego

Przykładowy zestaw szaf do pokoju nauczycielskiego BELFER złożony z 4 szaf
- skład zestawu prezentowanego na zdjęciu: segmenty Na + Nb + Nc + Nd
Wymiary szaf wersja nowa v08:
- szafa Na: A = 550 x B = 800 x H = 1900 mm / 66,0 kg
- szafa Nb: A = 350 x B = 800 x H = 1900 mm / 61,5 kg
- szafa Nc: A = 350 x B = 800 x H = 1900 mm / 57,0 kg
- szafa Nd: A = 350 x B = 800 x H = 1020 mm / 37,0 kg
Przeznaczenie:
- W skład zestawu segmentów do pokoju nauczycielskiego BELFER wersja 08 wchodzą: szafa na ubrania, szafki indywidualne użytku dla nauczycieli, szafka na dzienniki szkolne oraz szafka z szufladami. Szafy przeznaczone są do użytku indywidualnego dla nauczycieli jak i do użytku ogólnego. Do użytku w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych. Korpusy szaf wykonane są z płyt wiórowych laminowanych o grubości 18 mm. Meble BELFER w wersji v08 dostarczane są jako zmontowane lub do samodzielnego montażu. Tylna ściana wentylowana wykonana jest z płyty lakierowanej HDF. W wersji v08 drzwi zawieszane mocowane są na zawiasach puszkowych, zamykane na zamki. W opcji drzwi chowane do wewnątrz korpusu. We wnętrzach półki stałe lub ruchome. Segment BELFER-Na - szafa ubraniowa - przeznaczony jest do przechowywania odzieży. Segmenty Nb i Nc posiadają szafki do indywidualnego użytku dla nauczycieli. Ponadto w segmencie Nc szafki przygotowano do przechowywania dzienników lekcyjnych szkolnych. Poszczególne dzienniki lekcyjne rozdzielone są odpowiednimi przegrodami. Parametry podstawowe wersji 08 to: podstawowa szerokość szaf = 800mm, wysokość podstawowa szaf = 1900mm, drzwi osadzone na zawiasach puszkowych. Segmenty dostarczane są w postaci nie zmontowanej (do samodzielnego montażu, cena obniżona) lub w wersji zmontowanej (cena wyższa). Koszt transportu segmentów zmontowanych może być wyższy niż w wersji do samodzielnego montażu.

Segment BELFER-Na-v08

szafa ubraniowa BELFER-Na-v08

Szafa ubraniowa do pokoju nauczycielskiego BELFER-Na

Parametry szafy ubraniowej do pokoju nauczycielskiego BELFER-Na-v08

Szafa ubraniowa BELFER-Na-v08, wersja 08
wymiary: 1900x800x550mm
waga: 66,0 kg
Wykonanie:
korpus wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm zmontowany lub do samodzielnego montażu za pomocą kołków i śrub
ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF
drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych, zamykane na zamki
we wnętrzu półka i drążek na wieszaki

Produkt dostępny po zamówieniu w czasie przeciętnie 14 dni roboczych.
Szafa może być dostarczona w postaci zmontowanej (lub do samodzielnego montażu).

Szafa skrytkowa

BELFER-Nb-v08

Szafa 8 skrytkowa do pokoju nauczycielskiego BELFER-Nb-v08

Parametry szafy ośmio (8) skrytkowej do pokoju nauczycielskiego BELFER-Nb-v08

Szafa indywidualna dla nauczyciela, wersja 08
wymiary: A 350 x B 800 x H 1900 mm
waga: 61,5 kg
Wykonanie:
korpus wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm zmontowany
ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF
drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych, zamykane na zamki
we wnętrzu półka

Produkt dostępny po zamówieniu w czasie przeciętnie 14 dni roboczych.
Szafa może być dostarczona w postaci nie zmontowanej

Szafa na dzienniki

BELFER-Nc-v08

Szafa skrytkowa z szafką na dzienniki BELFER-Nc-v08

Parametry szafy skrytkowej z szafką na dzienniki

Szafa 6-cio skrytkowa z wnęką i z szafką na dzienniki BELFER-Na-v08, wersja 08
wymiary: 1900x800x350mm
waga: 57,0 kg
Wykonanie:
korpus wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm zmontowany lub do samodzielnego montażu za pomocą kołków i śrub
ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF
drzwiczki zawieszane na zawiasach puszkowych, zamykane na zamki
we wnętrzu półka lub przegrody na dzienniki

Produkt dostępny po zamówieniu w czasie przeciętnie 14 dni roboczych.
Szafa może być dostarczona w postaci nie zmontowanej.

Szafka z szufladami

BELFER-Nd-v08

Szafka z szufladami do pokoju nauczycielskiego BELFER-Nd-v08

Parametry pomocniczej szafki z szufladami do pokoju nauczycielskiego

Szafka z szufladami BELFER-Nd-v08, wersja 08
wymiary: 1020x800x350mm
waga: 37,0 kg
Wykonanie:
korpus wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm zmontowany lub do samodzielnego montażu za pomocą kołków i śrub
ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF
drzwiczki zawieszane na zawiasach puszkowych, zamykane na zamki
szuflady zawieszone na prowadnicach

Produkt dostępny po zamówieniu w czasie przeciętnie 14 dni roboczych.
Szafa może być dostarczona w postaci nie zmontowanej.


Więcej o wymiarach i wymaganiach dla mebli do pokoju nauczycielskiego


Jakie szafy wybrać do pokoju nauczycielskiego ❓
📌 Meble do pokoju nauczycielskiego powinny być przystosowane do pełnienia specyficznych funkcji wymaganych dla tej grupy mebli szkolnych. Zestaw posiada: 1- szafę garderobianą o wymiarach 190 x 80 x 55 cm przeznaczoną do przechowywania ubrań, płaszczy itp., 2- szafę ośmio-skrytkową o wymiarach 35 x 80 x 190 cm, każda ze skrytek przeznaczona jest do indywidualnego użytku nauczyciela, zamykana na zamek patentowy stanowi szafeczkę do przechowywania osobistych rzeczy nauczyciela, 3- szafę skrytkową, w której przynajmniej jeden poziom skrytek wyposażony jest w odpowiednie przegrody do przechowywania dzienników, wymiary szafy to 35 x 80 x 190 cm, 4- niska szafeczka o wymiarach 102 x 80 x 35 cm może służyć jako szafka pomocnicza, do użytku wszystkich nauczycieli, jest wyposażona w szafki i szuflady, w których można przechowywać szklanki, kubki, czajnik do przygotowywania kawy czy herbaty. Ilość szaf w zestawie dobierana jest dowolnie w zależności od potrzeb indywidualnych.
 
Czy szafy do pokoju nauczycielskiego muszą posiadać atesty / certyfikaty ❓
📌 Szafy do pokoju nauczycielskiego muszą spełniać wymagania nałożone na wyposażenie przeznaczone do lokali i obiektów użyteczności publicznej. W szczególności mówimy tu o wykonaniu z materiałów posiadających stosowne atesty higieniczne, przynajmniej trudno palne oraz spełniających wymagania bezpieczeństwa. Biorąc pod uwagę, że - z założenia - uczeń nie będzie miał bezpośredniego dostępu do mebli przeznaczonych do pokoju nauczycielskiego certyfikaty niezbędne dla mebli szkolnych nie są tutaj wymagane.
 

Informacje o dostępnej, starszej wersji mebli do pokoju nauczycielskiego BELFER v00, wymiary, waga, charakterystyka


Wymiary szaf do pokoju nauczycielskiego BELFER-v00:
📌 Szafa ubraniowa BELFER-Na: A = 550 x B = 900 x H = 1750 mm / 65,5 kg
📌 Szafa indywidualna dla nauczyciela, BELFER-Nb: A = 350 x B = 900 x H = 1750 mm / 64,8 kg
📌 Szafa 6-cio skrytkowa z wnęką i z szafką na dzienniki BELFER-Nc: A = 350 x B = 900 x H = 1750 mm / 62,0 kg
📌 Szafka z szufladami BELFER-Nd: A = 350 x B = 900 x H = 950 mm / 49,5 kg
Charakterystyka szaf do pokoju nauczycielskiego BELFER-v00:
📌 szafa ubraniowa, szafa skrytkowa do indywidualnego użytku dla nauczycieli, szafa z przegrodami na dzienniki lekcyjne szkolne oraz szafka z szufladami.
📌 Do użytku w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych.
📌 Szafy przeznaczone są do użytku indywidualnego dla nauczycieli jak i do użytku ogólnego.
📌 Szafy do pokoju nauczycielskiego BELFER w wersji 00 wykonane są z płyt wiórowych laminowanych o grubości 18 mm
📌 Dostarczane są w wersji zmontowanej.
📌 Tylna ściana łącząca korpus wykonana jest z płyty lakierowanej HDF.
📌 W wersji v00 drzwi zawieszane są na zawiasach taśmowych, zamykane na zamki.
📌 We wnętrzach półki stałe lub ruchome.

Zobacz także

Poniżej szybkie linki do wybranych tematycznie elementów naszej oferty, które mogą Cię zainteresować.

Meble do biblioteki

Meble do biblioteki Przejdź 🔗

Segmenty GLOBUS

szafy szkolne na pomoce naukowe Przejdź 🔗

Inne szafy szkolne STB

szafy szkolne STOLBRZEG Przejdź 🔗

Meble   biurowe

Meble biurowe Przejdź 🔗

Meble metalowe

Meble metalowe Przejdź 🔗

Szafy przedszkolne

Szafy przedszkolne Przejdź 🔗

Dodatkowe informacje o dostawach szaf do pokoju nauczycielskiego

Ile wynoszą koszty dostawy szaf do pokoju nauczycielskiego BELFER ? 📌
Szafy BELFER przeznaczone do pokoju nauczycielskiego standardowo dostarczane są w stanie zmontowanym. Dostawy szaf dokonujemy zarówno własnymi środkami transportu jak też na paletach przez profesjonalne firmy kurierskie. Koszty transportu w pierwszej kolejności zależne są od odległości do celu dostawy i są kalkulowane oddzielnie. W obu przypadkach pojawiają się czynniki niezależne od nas takie jak cena paliwa czy ceny usług kurierskich. Zatem uzgodnienia w tym zakresie dokonywane są każdorazowo przed przyjęciem zlecenia do realizacji.
 
Jaki jest koszt montażu szaf zestawu BELFER ? 🔍
Szafy do pokoju nauczycielskiego BELFER dostarczane są zasadniczo w postaci zmontowanej. Oznacza to, że wystarczy je ustawić, wypoziomować i można użytkować. Szafy mogą być nabywane w opcji „do samodzielnego montażu” co oznacza, że nabywca „bierze na siebie montaż”. Zyskuje wówczas opust cenowy. Także przekłada się to na ogół na niższe koszty transportu - choć nie koniecznie. Decyzję należy podjąć na etapie zamawiania.

Edukacja Sp. z o.o. Mikołów

Od 1993 roku dostarczamy do Szkół, Przedszkoli czy pozostałych Placówek Oświatowych pomoce naukowe, a także inne elementy wyposażenia, w szczególności:

  • meble szkolne i przedszkolne
  • meble metalowe - w tym szafki szatniowe i szafki BHP
  • przydatne w sekretariacie meble biurowe
  • meble żłobkowe
  • a także meble hotelowe oraz do internatu

Sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę wprowadzając coraz to nowe wzory i rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycjami na odpowiednich stronach naszej w3