Meble do pokoju nauczycielskiego: szafy do pokoju nauczycielskiego, szafy szkolne BELFER, szafy na dzienniki szkolne

Szafy szkolne, segmenty szkolne, regały szkolne Belfer w dwóch wersjach różne wymiary zmontowane lub do montażu, dla nauczycieli do pokoju nauczycielskiego. Ceny podano w cenniku ilustrowanym PDF.

Meble do pokoju nauczycielskiego.

Polecamy szafy szkolne do pokoju nauczycielskiego typu Belfer. W skład zestawu mebli do pokoju nauczycielskiego wchodzą szafa ubraniowa segment Belfer-Na, szafa skrytkowa do pokoju nauczycielskiego segment BELFER-Nb, szafa skrytkowa na dzienniki szkolne segment BELFER-Nc, szafka indywidualna dla nauczyciela segment BELFER-Nd. Ceny szaf podano w cenniku ilustrowanym PDF. Szafy szkolne BELFER wykonano z myślą o potrzebach nauczycieli i przeznaczone są do pokoju nauczycielskiego. W skład zestawu segmentów BELFER wchodzą cztery szafy. Szafa ubraniowa, szafa skrytkowa z szafkami indywidualnymi dla nauczycieli, szafa skrytkowa z wnęką i z szafkami do indywidualnego użytku oraz z szafką na dzienniki szkolne. Dodatkowo niska szafka z szufladami przeznaczona dla nauczycieli. Oferujemy dwie wersje zestawu BELFER różniące się wymiarami. Istotną cechą odróżniającą te wersje jest sposób zawieszenia drzwi szaf. W wersji BELFERv00 drzwi zawieszone są na zawiasach taśmowych, a w wersji v08 na zawiasach puszkowych. Szafy w wersji v00 dostarczane są w stanie zmontowanym, szafy w wersji v08 dostępne są także w formie nie zmontowanej. Na stronie dostępny jest link do ilustrowanego cennika PDF gdzie podano ceny szaf szkolnych do pokoju nauczycielskiego oraz podano linki do innych szaf szkolnych o cechach podobnych.

Edukacja Sp. z o.o. Wyposażenie szkół i przedszkoli
ul. Rybnicka 132, 43-190 Mikołów
tel: 32-738-52-62, tel: 32-738-54-94
e-mail: biuro@edukacja-mikolow.pl
Abstract

Zestawy mebli do pokoju nauczycielskiego

Zestawy mebli do pokoju nauczycielskiego BELFER

Meble przeznaczone dla nauczycieli szkół, przedszkoli i innych placówek oświatowych i wychowawczych. Szafy na ubrania, szafki na dzienniki lekcyjne oraz szafki indywidualne dla nauczycieli i wychowawców. Segmenty BELFER posiadają atesty materiałowe dopuszczające do użytkowanie w przedszkolach, w szkołach, w placówkach oświatowych i wychowawczych.


meble do pokoju nauczycielskiego zestaw BELFER wersja 00

Meble do pokoju nauczycielskiego zestaw BELFER-v00

- wymiary:
Na: A = 550 x B = 900 x H = 1750 mm / 65,5 kg
Nb: A = 350 x B = 900 x H = 1750 mm / 64,8 kg
Nc: A = 350 x B = 900 x H = 1750 mm / 62,0 kg
Nd: A = 350 x B = 900 x H = 950 mm / 49,5 kg
- skład zestawu: segmenty Na + Nb + Nc + Nd
- w skład zestawu szaf do pokoju nauczycielskiego BELFERv00 wchodzą: szafa ubraniowa, szafa skrytkowa do indywidualnego użytku dla nauczycieli, szafa z przegrodami na dzienniki lekcyjne szkolne oraz szafka z szufladami. Szafy przeznaczone są do użytku indywidualnego dla nauczycieli jak i do użytku ogólnego. Do użytku w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych. Szafy do pokoju nauczycielskiego BELFER w wersji 00 wykonane są z płyt wiórowych laminowanych o grubości 18 mm. Dostarczane są w wersji zmontowanej. Tylna ściana łącząca korpus wykonana jest z płyty lakierowanej HDF. W wersji v00 drzwi zawieszane są na zawiasach taśmowych, zamykane na zamki. We wnętrzach półki stałe lub ruchome. Polecamy także wersję z drzwiami na zawiasach puszkowych (v00), także o nieco innych wymiarach. Wymiary podstawowe wersji 00 to: podstawowa szerokość szaf = 900mm, wysokość podstawowa szaf = 1750mm.

Do v00
Zestaw mebli do pokoju nauczycielskiego BELFER wersja 08

Zestaw meble do pokoju nauczycielskiego BELFER-v08

- wymiary:
Na: A = 550 x B = 800 x H = 1900 mm / 66,0 kg
Nb: A = 350 x B = 800 x H = 1900 mm / 61,5 kg
Nc: A = 350 x B = 800 x H = 1900 mm / 57,0 kg
Nd: A = 350 x B = 800 x H = 1020 mm / 37,0 kg
- skład zestawu: segmenty Na + Nb + Nc + Nd
- w skład zestawu segmentów do pokoju nauczycielskiego BELFER wersja 08 wchodzą: szafa na ubrania, szafki indywidualne użytku dla nauczycili, szafka na dzienniki szkolne oraz szafka z szufladami. Szafy przeznaczone są do użytku indywidualnego dla nauczycieli jak i do użytku ogólnego. Do użytku w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych. Korpusy szaf wykonane są z płyt wiórowych laminowanych o grubości 18 mm. Meble BELFER w wersji v08 dostarczane są jako zmontowane lub do samodzielnego montażu. Tylna ściana wentylowana wykonana jest z płyty lakierowanej HDF. W wersji v08 drzwi zawieszane mocowane są na zawiasach puszkowych, zamykane na zamki. W opcji drzwi chowane do wewnątrz korpusu. We wnętrzach półki stałe lub ruchome. Segment BELFER-Na - szafa ubraniowa - przeznaczony jest do przechowywania odzieży. Segmenty Nb i Nc posiadają szafki do indywidualnego użytku dla nauczycieli. Ponadto w segmencie Nc szafki przygotowano do przechowywania dzienników lekcyjnych szkolnych. Poszczególne dzienniki lekcyjne rozdzielone są odpowiednimi przegrodami. Parametry podstawowe wersji 08 to: podstawowa szerokość szaf = 800mm, wysokość podstawowa szaf = 1900mm, drzwi osadzone na zawiasach puszkowych. Segmenty dostarczane są w postaci nie zmontowanej (do samodzielnego montażu, cena obniżona) lub w wersji zmontowanej (cena wyższa). Koszt transportu segmentów zmontowanych może być wyższy niż w wersji do samodzielnego montażu.

Do v08

Szafy do pokoju nauczycielskiego

Zestaw szaf szkolnych dla nauczycieli, BELFER-v00

Szafy do pokoju nauczycielskiego

Szafy do pokoju nauczycielskiego BELFER wersja 00

przeznaczone są dla szkół, przedszkoli i innych placówek oświatowych. Meble do pokoju nauczycielskiego BELFER w wersji 00 wykonane są z płyt wiórowych laminowanych o grubości 18 mm. Szafy, segmenty i regały dostarczane są w wersji zmontowanej. Tylna ściana łącząca korpus wykonana jest z płyty lakierowanej HDF. W wersji v00 drzwi zawieszane są na zawiasach taśmowych, zamykane na zamki. We wnętrzach półki stałe lub ruchome. Polecamy także wersję z drzwiami na zawiasach puszkowych (v00), także o nieco innych wymiarach. Parametry podstawowe wersji 00 to: podstawowa szerokość szaf = 900mm, wysokość podstawowa szaf = 1750mm.


Szafa ubraniowa dla nauczycieli do pokoju nauczycielskiego BELFER-Na-v00

Szafa ubraniowa
BELFER-Na-v00

- wymiary: 1750x900x550mm
- waga: 65,5kg
- wykonanie: elementy korpusu z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18mm, połączone na stałe; ściana tylna z płyty pilśniowej lakierowanej; drzwi zawieszone na zawiasach taśmowych, zamykane na zamek patentowy; wewnątrz półka i drążek na wieszaki.
Szafa ubraniowa do pokoju nauczycielskiego dla nauczycieli.

Szafa indywidualna nauczyciela do pokoju nauczycielskiego BELFER-Nb-v00

Szafa skrytkowa
BELFER-Nb-v00

- wymiary: 1750x900x350mm
- waga: 64,8kg
- wykonanie: elementy korpusu wykonane z płyt wiórowych laminowanych o grubości 18mm, połączonych na stałe; ściana tylna korpusu z płyty pilśniowej lakierowanej; drzwi zawieszone na zawiasach taśmowych, zamykane na zamek patentowy; za drzwiami pojedyncze boksy na osobiste rzeczy nauczyciela.
Szafa do pokoju nauczycielskiego skrytkowa indywidualna dla nauczyciela.

Szafa na dzienniki do pokoju nauczycielskiego BELFER-Nc-v00

Szafa skrytkowa
BELFER-Nc-v00

- wymiary: 1750x900x350mm
- waga: 62,0kg
- wykonanie: elementy korpusu wykonane z płyt wiórowych laminowanych o grubości 18mm, połączone na stałe; ściana tylna korpusu wykonana z płyty pilśniowej; drzwi szafy zawieszone na zawiasach taśmowych, zamykane na zamek patentowy; skrytki na osobiste rzeczy nauczyciela.
Szafa do pokoju nauczycielskiego skrytkowa z wnęką i szafką na dzienniki szkolne oraz z szafkami indywidualnymi dla nauczyciela.

Szafka z szufladami do pokoju nauczycielskiego BELFER-Nd-v00

Szafka z szufladami
BELFER-Nd-v00

- wymiary: 950x900x350mm
- waga: 49,5kg
- wykonanie: korpus wykonany z płyt wiórowych laminowanych o grubości 18mm, połączonych na stałe; ścianka tylna korpusu wykonana z płyty pilśniowej; drzwi szafy zawieszone na zawiasach taśmowych, zamykane na zamek patentowy; szuflady zawieszone na prowadnicach.
Szafka z szufladami do pokoju nauczycielskiego.

Paleta kolorów płyt i stelaży metalowych dla mebli szkolnych

Meble do pokoju nauczycielskiego: paleta kolorów płyt melaminowych i stelaży metalowych dla mebli szkolnych grupy STB (Stolbrzeg)

Paleta kolorów STB
montaż drzwi na zawiasie taśmowym
montaż drzwi na zawiasie puszkowym
oferujemy PRZETESTOWANE MEBLE SZKOLNE
WYBIERAJĄC inne meble szkolne SPRAWDŹ !! czy ich elementy konstrukcyjne zaprojektowano pod kątem trwałości ? i czy posiadają ważny certyfikat ?

Szafy do pokoju nauczycielskiego v00: szafy szkolne dla nauczycieli i wychowawców z drzwiami montowanymi na zawiasach taśmowych.

Segmenty do pokoju nauczycielskiego v08: szafy szkolne dla wychowawców i nauczycieli z drzwiami montowanymi na zawiasach puszkowych.

W tej grupie szafy ubraniowe, szafki indywidualne dla nauczycieli do przechowywania rzeczy osobistych, szafki na dzienniki lekcyjne szkolne. Podane ceny, wymiary oraz parametry techniczne szaf mogą ulec zmianie , Meble do pokoju nauczycielskiego, ceny producenta: cennik PDF

Meble do pokoju nauczycielskiego BELFERv08

Nowy standard szaf do pokoju nauczycielskiego przeznaczonych dla szkół i przedszkoli

Segmenty do pokoju nauczycielskiego BELFER wersja 08
- szafa na ubrania, szafki indywidualne użytku dla nauczycieli, szafka na dzienniki szkolne

Nowy standard szaf szkolnych BELFERv08 - doskonałych mebli do pokoju nauczycielskiego. Przeznaczonych do użytku indywidualnego dla nauczycieli jak i do użytku ogólnego. Przeznaczone do użytku w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych. Korpusy szaf wykonane są z płyt wiórowych laminowanych o grubości 18 mm. Meble BELFER w wersji v08 dostarczane są jako zmontowane lub do samodzielnego montażu. Tylna ściana wentylowana wykonana jest z płyty lakierowanej HDF. W wersji v08 drzwi zawieszane mocowane są na zawiasach puszkowych, zamykane na zamki. W opcji drzwi chowane do wewnątrz korpusu. We wnętrzach półki stałe lub ruchome. Segment BELFER-Na - szafa ubraniowa - przeznaczony jest do przechowywania odzieży. Segmenty Nb i Nc posiadają szafki do indywidualnego użytku dla nauczycieli. Ponadto w segmencie Nc szafki przygotowano do przechowywania dzienników lekcyjnych szkolnych. Poszczególne dzienniki lekcyjne rozdzielone są odpowiednimi przegrodami. Polecamy także wersję z drzwiami na zawiasach taśmowych (v00), bardziej tradycyjną ale też bardziej odporną na uszkodzenia w warunkach użytkowania w szkole. Parametry podstawowe wersji 08 to: podstawowa szerokość szaf = 800mm, wysokość podstawowa szaf = 1900mm, drzwi osadzone na zawiasach puszkowych. Segmenty dostarczane są w postaci nie zmontowanej (do samodzielnego montażu, cena obniżona) lub w wersji zmontowanej (cena wyższa). Koszt transportu segmentów zmontowanych może być wyższy niż w wersji do samodzielnego montażu.


Szafa ubraniowa do pokoju nauczycielskiego BELFER-Na-v08

Szafa ubraniowa
BELFER-Na-v08

Szafa przedszkolna MIŚ-Pa-v08 (wersja 08)
Wymiary: A 350 x B 800 x H 1375 mm
Waga: 43,0 kg

Wykonanie: Korpusy wykonane z płyty wiórowej laminowanej 18 mm do samodzielnego montażu za pomocą kołków i śrub. Drzwi na całej wysokości szafy osadzone na zawiasach puszkowych. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej MDF. Drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych, zamykane na zamki. We wnętrzach półki stałe lub ruchome. W segmencie półka i drążek na wieszaki. Szafa dostarczana w postaci zmontowanej za dodatkową opłatą.

Szafa skrytkowa do pokoju nauczycielskiego BELFER-Nb-v08

Szafa skrytkowa
BELFER-Nb-v08

Szafa przedszkolna MIŚ-Pb-v08 (wersja 08)
Wymiary: A 350 x B 800 x H 1375 mm
Waga: 40,0 kg

Wykonanie: Korpus wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm do samodzielnego montażu za pomocą kołków i śrub. Drzwi w dolnej części szafy osadzone na zawiasach puszkowych. Góra szafy otwarta z dwoma półkami. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej MDF. Drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych, zamykane na zamki. W segmencie pojedyncze boksy na rzeczy osobiste nauczycieli. Szafa dostarczana w postaci zmontowanej za dodatkową opłatą.

Szafa na dzienniki BELFER-Nb-v08

Szafa na dzienniki
BELFER-Nc-v08

Szafa przedszkolna MIŚ-Pc-v08 (wersja 08)
Wymiary: A 350 x B 800 x H 1375 mm
Waga: 58,0 kg

Wykonanie: Korpus szafy wykonany z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm do samodzielnego montażu za pomocą kołków i śrub. Drzwi w górnej części szafy osadzone na zawiasach puszkowych. W części dolnej szafy dwa wysuwane pojemniki na zabawki. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej MDF. Drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych, zamykane na zamki. We wnętrzach półki stałe lub ruchome. W segmencie za drzwiami przegrody na dzienniki. Szafa dostarczana w postaci zmontowanej za dodatkową opłatą.

Szafka z szufladami do pokoju nauczycielskiego BELFER-Nd-v08

Szafka z szufladami
BELFER-Nd-v08

Regał przedszkolny MIŚ-Pd-v08 (wersja 08)
Wymiary: A 350 x B 800 x H 1375 mm
Waga: 56,0 kg

Wykonanie: Korpus regału wykonany z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm do samodzielnego montażu za pomocą kołków i śrub. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej MDF. Drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych, zamykane na zamki. We wnętrzach półki stałe lub ruchome. W segmencie trzy szuflady. Regał dostarczony jest w postaci zmontowanej za dodatkową opłatą.

Zobacz główne działy naszej oferty


Meble metalowe

Meble metalowe socjalne do szatni szkolnej i pracowniczej, biurowe i magazynowe do przechowywania ogólnego przeznaczenia, archiwów i dokumentów oraz meble warsztatowe i szafki kartotekowe.

Przejdź

Meble biurowe

Tanie i solidne meble biurowe, meble gabinetowe, meble konferencyjne oraz lady recepcyjne stanowiące idealne wyposażenie sekretariatów biur, gabinetów i sal konferencyjnych.

Przejdź

Meble szkolne

Meble szkolne, przedszkolne i żłobkowe dopuszczone do użytku w szkołach, przedszkolach i placówkach oświatowych co jest potwierdzone stosownymi certyfikatami.

Przejdź

Pracownie szkolne

Istotnym elementem naszej oferty są pracownie przedmiotowe z wyposażeniem. Przygotowujemy projekty i wykonujemy dostosowane do potrzeb indywidualnych.

Przejdź

Wybierz przycisk aby się z nami skontaktować.

Formularz

kontaktowy
  Wyślij

e-mail
  327385262

zadzwoń
  327385494

zadzwoń

Jak dojechać - mapa