Meble metalowe: socjalne meble metalowe, meble warsztatowe, biurowe meble metalowe, meble szufladowe metalowe, regały magazynowe

Wyposażenie szatni, wyposażenie warsztatów, wyposażenie biura, wyposażenie gabinetów medycznych oraz wyposażenie magazynów

Zestawienie mebli metalowych w naszej ofercie:

szafy BHP pracownicze, szafy szatniowe, szafy na książki, szafy szatniowe szkolne, szafy na książki szkolne, szafy do przedszkola szatniowe, szafy narzędziowe, stoły warsztatowe, szafy aktowe na segregatory, szafy na dokumenty, szafy ze skarbczykiem, szafy na kartoteki medyczne, szafy na kartoteki lekarskie, szafy na plansze, szafy na mapy geodezyjne, regały metalowe na archiwa, regały metalowe biblioteczne

Oferujemy metalowe meble ubraniowe dla uczniów i szafy BHP dla pracowników. Szafki kartotekowe do gabinetów lekarskich i medycznych na kartoteki. Regały do przechowywania dokumentów i magazynowe. Obszar działania to województwo Śląskie Mikołów, Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała, Tychy, a także na obszarze innych województw. Tanie meble metalowe: szafki szatniowe pracownicze i BHP, meble metalowe biurowe, meble metalowe dla szkół i przedszkoli, meble metalowe do przechowywania odzieży, książek. Dostępny aktualny cennik (.PDF).

Edukacja Sp. z o.o.
Meble metalowe dla biur, dla szkół, dla firm
Katalog mebli metalowych Mikołów, Katowice, śląskie
ul. Rybnicka 132, 43-190 Mikołów
tel: 32-738-52-62, tel: 32-738-54-94
e-mail: biuro@edukacja-mikolow.pl
zamknij

Socjalne meble metalowe

szafy BHP pracownicze, szafy szatniowe, szafy na książki

Meble metalowe dla pracowników.

Szafy BHP pracownicze, szafy szatniowe szkolne i szafy skrytkowe na książki jako wyposażenie szatni szkolnych i szatni pracowniczych oraz pomieszczeń socjalnych Szafy szatniowe metalowe do szatni szkolnych czy szatni pracowniczych są wyposażeniem pracownika czy ucznia i umożliwiają na przechowywanie osobistych rzeczy. Oferujemy szafy szatniowe na cokole jak i na nóżkach. Z daszkiem płaskim lub skośnym. Odmianą mebli metalowych są szafy skrytkowe znajdujące szerokie zastosowanie w fitness klubach lub w pomieszczeniach szatniowych przy basenach czy w obiektach sportowych. Wnętrze szafki szatniowej może być podzielone na czystą i na brudną odzież, metalowa szafka szatniowa uczniowska może być wyposażona w tzw. kieszeń na książki itd
Szafki socjalne szatniowe. Socjalne meble metalowe gwarantują funkcjonalność oraz estetykę pomieszczeń socjalnych w zakładach pracy, w szkołach, w fitness klubach czy w salach sportowych, w przebieralniach basenów gabinetów rehabilitacyjnych itp. Oferujemy szeroką gamę szaf i szafek metalowych BHP pozwalających na kompleksowe urządzenie pomieszczeń socjalnych. Szafy ubraniowe BHP. Oferujemy szafy ubraniowe BHP wykonywane w różnych wariantach. Jako pojedyncze, podwójne, potrójne lub poczwórne. Indywidualna komora szafy ubraniowej może być podzielona przegrodą na dwa segmenty, umożliwiające oddzielnie umieszczenie odzieży ochronnej i ubrań codziennych. Szafy mogą być wykonana w wersji na cokole jak i na nóżkach. Szafy wyposażone są w regulatory wysokości, co umożliwia ich wypoziomowanie. Oferujemy także ławeczki do siedzenia, które pozwalają na ustawienie na nich szaf BHP, pozwalających na wygodne przebranie się pracownika.

Socjalne metalowe meble - szafy BHP pracownicze, szafy szatniowe szkolne i szafy skrytkowe na książki

Socjalne szatniowe meble metalowe

Szkolne meble metalowe

szafy szatniowe szkolne, szafy na książki, szafy przedszkolne

Do szatni przedszkolnych, szkolnych, fitness klubów

Metalowe szafy szatniowe szkolne i szafki przedszkolne z ławeczką stała lub chowaną. Jeden z najlepszych sposobów organizacji szatni szkolnej, to oparcie je na szkolnych szafkach szatniowych. Chociaż tradycyjne wieszaki szkolne czy wieszaki ścienne tworzące klasyczną szatnię sprawdzają się ciągle w przedszkolach czy w szkołach podstawowych czy wreszcie na uczelniach wyższych, w teatrach oraz w ośrodkach kultury masowej, to wydaje się, że jednak w gimnazjach, technikach czy w liceach przeważają metalowe szafki szatniowe częstokroć rozstawione w korytarzach i nie tworzące tym samym przestrzeni określonej mianem szatnia. Takie rozwiązanie ma wielu zwolenników i dlatego oferujemy w tym zakresie szeroką gamę szkolnych szafek szatniowych od szafek skrytkowych po tak zwane "elki", które charakteryzują się specyficznym wykrojem drzwi. Szafki szatniowe można umieszczać bezpośrednio na podłodze lub na ławeczkach. W przypadku szatni przedszkolnych często stosuje się tzw. ławeczki chowane lub wsuwane. Szafy BHP pracownicze, szafy szatniowe szkolne i szafy skrytkowe na książki jako wyposażenie szatni szkolnych i szatni pracowniczych oraz pomieszczeń socjalnych. Szafy szatniowe metalowe do szatni szkolnych czy szatni pracowniczych są wyposażeniem pracownika czy ucznia i umożliwiają na przechowywanie osobistych rzeczy. Oferujemy szafy szatniowe na cokole jak i na nóżkach. Z daszkiem płaskim lub skośnym. Odmianą mebli metalowych są szafy skrytkowe znajdujące szerokie zastosowanie w fitness klubach lub w pomieszczeniach szatniowych przy basenach czy w obiektach sportowych. Wnętrze szafki szatniowej może być podzielone na czystą i na brudną odzież, metalowa szafka szatniowa uczniowska może być wyposażona w tzw. kieszeń na książki itd Szafki szatniowe "elki". Szafy szatniowe szkolne z komorami i drzwiami w kształcie L tzw. "elki" łączą w sobie cechy szafy o dwóch skrytkach o różnych rozmiarach. Część mniejsza umożliwia na przechowanie np. książek, obuwia lub podobnych rzeczy, a w części większej można zwiesić np. kurtkę i inne elementy odzieży pracowniczej.

Przedszkolne i szkolne metalowe meble z certyfikatem do użytku szkolnego - szafki do szatni szkolnych i przedszkolnych

Socjalne, szatniowe meble metalowe

Warsztatowe meble

szafy narzędziowe, stoły warsztatowe, wózki na narzędzia

Meble warsztatowe szafy, stoły, wózki.

Szeroka gama mebli warsztatowych stanowiących wyposażenie warsztatów i pomieszczeń warsztatowych. Duża różnorodność oferowanych mebli warsztatowych umożliwia łączenia ich ze sobą w zestawy. Wysoka jakość, estetyczne wykonanie, funkcjonalność i wytrzymałość sprawia, że metalowe meble warsztatowe spełnią Państwa oczekiwania. Szafki warsztatowe narzędziowe to uporządkowane miejsce pracy na hali produkcyjnej, w warsztacie samochodowym, w magazynie, na stanowisku kontrolnym itp. Metalowa konstrukcja szafki narzędziowej warsztatowej wykonanej z wysokiej jakości blachy stalowej gwarantuje wieloletnie użytkowanie oraz dużą wytrzymałość. Oferujemy szafy narzędziowe warsztatowe zarówno w wersji wiszącej jak i stojącej. Dzięki wynikającej z doświadczeń wielkości szuflad i szafek, oferowane szafy warsztatowe zapewniają funkcjonalne i bezpieczne przechowywanie narzędzi oraz innych przedmiotów.

Meble warsztatowe - szafy narzędziowe, wózki narzędziowe, stoły warsztatowe

Meble warsztatowe

Biurowe meble metalowe

szafy aktowe na segregatory i dokumenty, szafy ze skarbczykiem

Meble metalowe w biurze.

Współczesne meble metalowe biurowe stanowią eleganckie wyposażenie biur i sekretariatów oraz gabinetów. Biurowe meble metalowe można łączyć z innymi meblami biurowymi. Oferujemy szafy aktowe biurowe do przechowywania dokumentów. Szafy biurowe metalowe dzielimy na - szafy metalowe biurowe z drzwiami uchylnymi, szafy metalowe na akta z drzwiami chowanymi oraz szafy metalowe aktowe z drzwiami przesuwnymi. Odmianą jest w szafę biurową ze skarbczykiem. Przez zastosowanie grubszych blach uzyskujemy szafę biurową wzmocnioną. Do szaf biurowych metalowych oferujemy także nadstawki.
Czyż można wyobrazić sobie dzisiaj funkcjonowanie firmy czy biura bez mebli biurowych ? Pewnie można. Ale jednego nie można - w każdej firmie powinna być przynajmniej jedna szafa metalowa do przechowywania dokumentów. Mniejsza czy większa. Albo choćby metalowy regał magazynowy. A w sekretariacie np. szkolnym czy w gabinecie dyrektora - znajdujemy ważne i ważniejsze dokumenty, które niejednokrotnie przez lat kilka powinniśmy przechowywać. I taka szafa powinna stanowić zabezpieczenie przed kradzieżą itp. Czyż można sobie wyobrazić tutaj coś lepszego niż metalową szafę na akta ?

Meble biurowe metalowe jako wyposażenie biur i sekretariatów oraz gabinetów

Meble metalowe biurowe na dokumenty

Metalowe meble szufladowe

na kartoteki medyczne i lekarskie oraz na plansze i na mapy geodezyjne

Meble metalowe na kartoteki.

Meble metalowe kartotekowe i szufladowe - szafy na kartoteki lekarskie i medyczne, szafy na mapy oraz szafy na plansze geodezyjne Szafki na kartoteki lekarskie i na kartoteki medyczne oraz szafy szufladowe do przechowywania map geodezyjnych i plansz dla biur kartograficznych.
Szafki i szafy kartotekowe jako wyposażenie gabinetów lekarskich, gabinetów stomatologicznych czy recepcji w przychodniach medycznych do przechowywania kartotek medycznych pacjentów. Oferujemy szafki kartotekowe do przechowywania kartotek medycznych w formatach typu A oraz B. Także szafki kartotekowe zawieszkowe. Odmianą szaf szufladowych są szafy do przechowywania plansz i map geodezyjnych. Szafy szufladowe na mapy kartograficzne i na plansze znajdują zastosowanie w biurach kartograficznych czy geodezyjnych. Oferujemy szafy szufladowe w dużych formatach do 10-ciu szuflad włącznie.

Metalowe szafki na kartoteki lekarskie, to powszechnie stosowane w gabinetach lekarskich czy w przychodniach stomatologicznych i w gabinetach dentystycznych szafki kartotekowe. Szuflady osadzone są na prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie, oraz są zabezpieczone przed wypadaniem. Mechanizm umożliwiający wysunięcie tylko jednej szuflady zapobiega przewróceniu się szafki wypełnionej kartotekami. Szuflady szafek zamykane są jednym zamkiem centralnym blokującym wszystkie szuflady.

Szafki na kartoteki lekarskie i na kartoteki medyczne oraz szafy szufladowe do przechowywania map geodezyjnych i plansz dla biur kartograficznych

Szafki kartotekowe.

Regały magazynowe

regały na archiwa i regały biblioteczne jednostronne oraz dwustronne

Regały do magazynu, biblioteki.

Metalowe regały biblioteczne jednostronne i biblioteczne regały dwustronne oraz regały magazynowe do przechowywania dokumentów i zbiorów archiwalnych. Do bibliotek regały metalowe jednostronne i regały metalowe dwustronne stanowią alternatywę dla standardowych regałów bibliotecznych. Także regały jezdne przeznaczone do gromadzenia archiwów są dobrym rozwiązaniem dla dużych zbiorów. Odmianą w zakresie gromadzenia zbiorów dokumentów lub innych związanych z magazynowaniem wszelkiego rodzaju rzeczy mogą być metalowe regały magazynowe. Dostępne są dwa ich typy - regały magazynowe skręcane i regały magazynowe na zatyczki. Te ostatnie pozwalają na szybką reorganizację rozmieszczenia półek.

Meble metalowe do pomieszczeń bibliotecznych i magazynowych - regały magazynowe i regały biblioteczne

Regały magazynowe i biblioteczne