Meble metalowe Wyposażenie szatni szkolnej, pracowniczej Szafki na kartoteki na plansze - przegląd zastosowań

Oferujemy meble metalowe w wymiarach standardowych a także na wymiar. Szafki szatniowe szkolne i szafy BHP do szatni pracowniczej. Szafki kartotekowe do gabinetów lekarskich, medycznych na kartoteki. Regały do przechowywania dokumentów i regały magazynowe, biblioteczne, metalowe szafy na plansze, na plany i na mapy. Wyposażenie szatni szkolnej.
Niniejszą stronę poświęcamy przeglądowi niezbędnego wyposażenia w szkołach, w przedszkolach, w biurach, w firmach, przedsiębiorstwach itd. Zwracamy tutaj uwagę na rozwiązania dotyczące sposobu przechowywania dokumnetów, akt osobowych, pracowniczych, kartotek, map, planów itp. Drugą kategorią jest przchowywanie ubrań, odzieży zarówno pracowniczej jak i roboczej. Przegląd mebli metalowych obejmuje zatem:

Wykonane z metalu Meble Socjalne, meble warsztatowe, biurowe, szafy szufladowe oraz regały magazynowe

Zastosowania mebli metalowych
Przegląd mebli metalowych Mikołów

 

Oferowane meble sprawdzają się doskonale w pomieszczeniach wielu odbiorców - w szkołach, w przedszkolach, w biurach, w firmach i zakładach produkcyjnych czy w firmach usługowych itp.
W szczególności nadają się jako wyposażenie szatni szkolnej czy pracowniczej, robocze wyposażenie warsztatów, wyposażenie biura w szafeczki na akta i dokumenty, wyposażenie przychodni i gabinetów medycznych do przechowywania kart kartotekowych oraz wyposażenie magazynów do archiwizowania dokumentów, zbiorów czy do przechowywania map, plansz i planów w biurach geodezyjnych , kartograficznych itp.

Zestawienie mebli metalowych, które znajdziesz w naszej ofercie.

W naszej ofercie dla Twojej firmy znajdziesz przegląd szafek BHP pracowniczych oraz propozycji szafek do szatni pracowniczej. Dla szkół proponujemy szafki na książki i na podręczniki szkolne oraz biurowe. Oczywiście bardzo poszukiwane wyposażenie szatni szkolnej wykonane w najwyższej jakości technologii i posiadające stosowne certyfikaty i atesty. Dla przedszkoli specjalnie opracowane szafeczki szatniowe w przedszkolu z ławeczką wysuwaną. Dla warsztatów, garaży profesjonalnych lub amatorskich szafki narzędziowe stojące i wiszące oraz robocze stoły warsztatowe. Przydatne w każdej firmie czy w każdym przedsiębiorstwie szafy aktowe na segregatory oraz ogólnie szafki na dokumenty dowolnego typu i przeznaczenia. A dla dokumentów szczególnie ważnych, tajnych czy specjalnego przeznaczenia szafy ze skarbczykiem. Odrębną kategorię stanowią szafy szufladowe przeznaczone głównie do przechowywania wszelkiego typy kart kartotekowych, teczek zawieszkowych, map, planów czy plansz. I tak dla przychodni czy gabinetów medycznych na kartoteki medyczne formatu A4 oraz na kartoteki lekarskie B6. Dla biur geodezyjnych, kartograficznych itp. na dokumenty wielkoformatowe jak choćby szafy na plansze A1 czy szafy na mapy geodezyjne A0. Kolejną kategorię działalności w firmach jest problem archiwizowanie dokumentów, akt itp. W tym zakresie oferujemy regały na archiwa - akta osobowe i inne dokumenty archiwalne. I wreszcie propozycja dla bibliotek to regały z metalu biblioteczne charakteryzujące się wysoką wytrzymałością szczególnie półek - odpornością na wyginanie się. W tym zakresie proponujemy także regały bardziej tradycyjne, wykonane z płyt meblowych. W odróżnieniu od wielu innych regałów tego typu oferowane przez nas regały mają półki oparte na stelażu metalowym. Aby zapoznać się z tą wersją przejdź do regały biblioteczne na stelażu metalowym
Podsumowując - oferujemy umeblowanie na ubrania dla uczniów do szatni i dla pracowników na odzież roboczą i BHP. Szafki kartotekowe do gabinetów lekarskich i medycznych na kartoteki. Regały do przechowywania dokumentów i magazynowe. Obszar działania to województwo Śląskie Mikołów, Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała, Tychy. Działamy także na obszarze innych województw oferując tanie doposażenie szatni pracowniczej i BHP, meble z metalu biurowe, dla szkół i przedszkoli do przechowywania odzieży, książek, pomocy naukowych i inne. Dostępny aktualny cennik (.PDF).

wordMarkLogo

Edukacja Sp. z o.o., dział: Meble metalowe dla biur, dla szkół, dla firm
Katalog mebli metalowych Mikołów, Katowice, śląskie
43-190 Mikołów, ul. Rybnicka 132
tel: 32 738 52 62
e-mail: biuro@edukacja-mikolow.pl

by Jacek Szram, Mikołów, modyfikowano 2019-02-11 / utworzono 2006-06-19

Przegląd mebli metalowych

Socjalne szafki pracownicze i szkolne szafeczki do szatni, wyposażenie warsztatowe,

Oferujemy mebelki do szatni szkolnej i szafeczki skrytkowe i BHP do szatni pracowniczej. Szafeczki kartotekowe do gabinetów lekarskich, medycznych na kartoteki. Regały do przechowywania dokumentów i regały magazynowe i biblioteczne oraz metalowe szafy na plansze, na plany i na mapy. Wyposażenie w szafy szkolne, warsztatowe, biurowe


Socjalna szafa metalowa

Socjalne metalowe meble

Meble metalowe dla pracowników.

Socjalne do szatni szafeczki z metalu

Szafy BHP pracownicze, szafeczki wysokie do szatni szkolnej i skrytkowe na książki wyposażą szatnię szkolną i szatnię pracowniczą oraz pomieszczenia socjalne
Szafeczki z metalu do szatni szkolnych czy szatni pracowniczych dla pracownika czy ucznia i umożliwia przechowywanie osobistych rzeczy. Oferujemy szafy szatniowe na cokole jak i na nóżkach. Z daszkiem płaskim lub skośnym. Odmianą mebli metalowych są szafy skrytkowe znajdujące szerokie zastosowanie w fitness klubach lub w pomieszczeniach szatniowych przy basenach czy w obiektach sportowych. Wnętrze szafek szatniowych może być podzielone na czystą i na brudną odzież, metalowa szafka szatniowa uczniowska może być wyposażona w tzw. kieszeń na książki itd
Doposażenie pomieszczeń socjalnych, szatniowych.
Socjalne meble metalowe gwarantują funkcjonalność oraz estetykę pomieszczeń socjalnych w zakładach pracy, w szkołach, w fitness klubach czy w salach sportowych, w przebieralniach basenów gabinetów rehabilitacyjnych itp. Oferujemy szeroką gamę szaf i szafek metalowych BHP pozwalających na kompleksowe urządzenie pomieszczeń socjalnych. Szafy ubraniowe BHP.
Oferujemy szafy ubraniowe BHP wykonywane w różnych wariantach. Jako pojedyncze, podwójne, potrójne lub poczwórne. Indywidualna komora szafy ubraniowej może być podzielona przegrodą na dwa segmenty, umożliwiające oddzielnie umieszczenie odzieży ochronnej i ubrań codziennych. Szafy mogą być wykonana w wersji na cokole jak i na nóżkach. Szafy wyposażone są w regulatory wysokości, co umożliwia ich wypoziomowanie. Oferujemy także ławeczki do siedzenia, które pozwalają na ustawienie na nich szaf BHP, pozwalających na wygodne przebranie się pracownika.

Szkolne mebelki z metalu

Przedszkolne i szkolne metalowe meble

Do szatni przedszkolnych, szkolnych, fitness klubów

Szafki szatniowe z certyfikatem do użytku szkolnego - szafki do szatni szkolnych i przedszkolnych

Wykonane z blach szafy szatniowe szkolne i szafki przedszkolne z ławeczką stała lub chowaną.
Jeden z najlepszych sposobów organizacji szatni szkolnej, to oparcie je na szkolnych szafkach szatniowych. Chociaż tradycyjne wieszaki szkolne czy wieszaki ścienne tworzące klasyczną szatnię sprawdzają się ciągle w przedszkolach czy w szkołach podstawowych czy wreszcie na uczelniach wyższych, w teatrach oraz w ośrodkach kultury masowej, to wydaje się, że jednak w gimnazjach, technikach czy w liceach przeważają wykonane z blachy szafki szatniowe częstokroć rozstawione w korytarzach i nie tworzące tym samym przestrzeni określonej mianem szatnia. Takie rozwiązanie ma wielu zwolenników i dlatego oferujemy w tym zakresie szeroką gamę szkolnych szafek szatniowych od szafek skrytkowych po tak zwane "elki", które charakteryzują się specyficznym wykrojem drzwi. Szafki szatniowe można umieszczać bezpośrednio na podłodze lub na ławeczkach. W przypadku szatni przedszkolnych często stosuje się tzw. ławeczki chowane lub wsuwane.
Szafy BHP pracownicze, szatniowe szkolne i skrytkowe na książki wyposażą szatnię szkolną i szatnię pracowniczą oraz pomieszczenia socjalne.
Szafy szatniowe metalowe do szatni szkolnych czy szatni pracowniczych są wyposażeniem pracownika czy ucznia i umożliwiają na przechowywanie osobistych rzeczy. Oferujemy szafy szatniowe na cokole jak i na nóżkach. Z daszkiem płaskim lub skośnym. Odmianą mebli metalowych są szafy skrytkowe znajdujące szerokie zastosowanie w fitness klubach lub w pomieszczeniach szatniowych przy basenach czy w obiektach sportowych. Wnętrze szafek szatniowych może być podzielone na czystą i na brudną odzież, metalowa szafka szatniowa uczniowska może być wyposażona w tzw. kieszeń na książki itd
Szafki szatniowe "elki". Szafy szatniowe szkolne z komorami i drzwiami w kształcie L tzw. "elki" łączą w sobie cechy szafy o dwóch skrytkach o różnych rozmiarach. Część mniejsza umożliwia na przechowanie np. książek, obuwia lub podobnych rzeczy, a w części większej można zwiesić np. kurtkę i inne elementy odzieży pracowniczej.

Wyposażenie dla warsztatów

Szafy, stoły warsztatowe

Meble warsztatowe robocze

Pojemniki szafkowe narzędziowe, wózki narzędziowe, stoły warsztatowe

Szeroka gama mebli warsztatowych stanowiących wyposażenie warsztatów i pomieszczeń warsztatowych.
Duża różnorodność oferowanych mebli warsztatowych umożliwia łączenia ich ze sobą w zestawy. Wysoka jakość, estetyczne wykonanie, funkcjonalność i wytrzymałość sprawia, że metalowe meble warsztatowe spełnią Państwa oczekiwania. Szafki warsztatowe narzędziowe to uporządkowane miejsce pracy na hali produkcyjnej, w warsztacie samochodowym, w magazynie, na stanowisku kontrolnym itp. Metalowa konstrukcja szafki narzędziowej warsztatowej wykonanej z wysokiej jakości blachy stalowej gwarantuje wieloletnie użytkowanie oraz dużą wytrzymałość. Oferujemy szafy narzędziowe warsztatowe zarówno w wersji wiszącej jak i stojącej. Dzięki wynikającej z doświadczeń wielkości szuflad i szafek, oferowane szafy warsztatowe zapewniają funkcjonalne i bezpieczne przechowywanie narzędzi oraz innych przedmiotów.

Do biura - metalowe szafki szufladowe, regały magazynowe i biblioteczne

Do wystroju biur, z metalu

Meble biurowe metalowe

Wyposażenie biur i sekretariatów oraz gabinetów

Przegląd mebli do biur z metalu na dokumenty

Współczesne meble metalowe biurowe stanowią eleganckie wyposażenie biur i sekretariatów oraz gabinetów.
Biurowe meble metalowe można łączyć z innymi meblami biurowymi. Oferujemy szafy aktowe biurowe do przechowywania dokumentów. Wyodrębnimy tutaj szafy metalowe biurowe z drzwiami uchylnymi, na akta z drzwiami chowanymi oraz aktowe z drzwiami przesuwnymi. Odmianą jest w szafę biurową ze skarbczykiem. Przez zastosowanie grubszych blach uzyskujemy szafę biurową wzmocnioną. Do szaf biurowych metalowych oferujemy także nadstawki.
Czyż można wyobrazić sobie dzisiaj funkcjonowanie firmy czy biura bez mebli biurowych ? Pewnie można. Ale jednego nie można - w każdej firmie powinna być przynajmniej jedna szafa metalowa do przechowywania dokumentów. Mniejsza czy większa. Albo choćby metalowy regał magazynowy. A w sekretariacie np. szkolnym czy w gabinecie dyrektora - znajdujemy ważne i ważniejsze dokumenty, które niejednokrotnie przez lat kilka powinniśmy przechowywać. I taka szafa powinna stanowić zabezpieczenie przed kradzieżą itp. Czyż można sobie wyobrazić tutaj coś lepszego niż metalową szafę na akta ?

Szafy szufladowe z metalu

Szafki na kartoteki lekarskie

Szafy na kartoteki medyczne oraz szafy szufladowe do przechowywania map geodezyjnych i plansz dla biur kartograficznych

Szafy z metalu na kartoteki, plansze i mapy.

Meble kartotekowe szufladowe - na kartoteki lekarskie i medyczne, na mapy oraz na plany i plansze geodezyjne
Szafki na kartoteki lekarskie i na kartoteki medyczne oraz szafy szufladowe do przechowywania map geodezyjnych i plansz dla biur kartograficznych.
Szafki i szafy kartotekowe do gabinetów lekarskich, gabinetów stomatologicznych czy recepcji w przychodniach medycznych do przechowywania kartotek medycznych pacjentów. Oferujemy szafki kartotekowe do przechowywania kartotek medycznych w formatach typu A oraz B. Także szafki kartotekowe zawieszkowe. Odmianą szaf szufladowych są szafy do przechowywania plansz i map geodezyjnych. Szafy szufladowe na mapy kartograficzne i na plansze znajdują zastosowanie w biurach kartograficznych czy geodezyjnych. Oferujemy szafy szufladowe w dużych formatach do 10-ciu szuflad włącznie.

Metalowe szafki na kartoteki lekarskie,
to powszechnie stosowane w gabinetach lekarskich czy w przychodniach stomatologicznych i w gabinetach dentystycznych szafki kartotekowe. Szuflady osadzone są na prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie, oraz są zabezpieczone przed wypadaniem. Mechanizm umożliwiający wysunięcie tylko jednej szuflady zapobiega przewróceniu się szafki wypełnionej kartotekami. Szuflady szafek zamykane są jednym zamkiem centralnym blokującym wszystkie szuflady.

Regały magazynowe

regały magazynowe i biblioteczne

regały na archiwa i regały biblioteczne jednostronne oraz dwustronne

Mebelki metalowe do pomieszczeń bibliotecznych i magazynowych

Metalowe regały biblioteczne jednostronne i biblioteczne regały dwustronne oraz regały magazynowe do przechowywania dokumentów i zbiorów archiwalnych.
Do bibliotek regały z metalu jednostronne i regały metalowe dwustronne stanowią alternatywę dla standardowych regałów bibliotecznych. Także regały jezdne przeznaczone do gromadzenia archiwów są dobrym rozwiązaniem dla dużych zbiorów. Odmianą w zakresie gromadzenia zbiorów dokumentów lub innych związanych z magazynowaniem wszelkiego rodzaju rzeczy mogą być metalowe regały magazynowe. Dostępne są dwa ich typy - regały magazynowe skręcane i regały magazynowe na zatyczki. Te ostatnie pozwalają na szybką reorganizację rozmieszczenia półek.

Edukacja Sp. z o.o. Mikołów

Od 1993 roku dostarczamy do Szkół, Przedszkoli czy pozostałych Placówek Oświatowych pomoce naukowe, a także inne elementy wyposażenia, w szczególności:

  • meble szkolne i przedszkolne
  • meble metalowe - w tym szafki szatniowe i szafki BHP
  • przydatne w sekretariacie meble biurowe
  • meble żłobkowe
  • a także meble hotelowe oraz do internatu

Sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę wprowadzając coraz to nowe wzory i rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycjami na odpowiednich stronach naszej w3