Biurka dla nauczyciela i stoły do pokoju nauczycielskiego

Kategoria meble szkolne dla nauczyciela - biurko i stół nauczycielski

Przedstawiamy ofertą producenta mebli szkolnych w kategorii biurka dla nauczyciela i stoły do pokoju dla nauczycieli. Jeżeli zadajesz sobie pytanie dlaczego właśnie te stoły do pokoju dla nauczycieli? czy dlaczego wybrać właśnie biurka dla nauczyciela z grupy STB odpowiadamy wskazując na istotne cechy omawianych biurek czy stołów nauczycielskich.

Stół nauczycielski JUNAK
Stół nauczycielski z szufladą na stelażu metalowym

Funkcje oczekiwane od mebli do pokoju nauczycielskiego - biurek i stołów nauczycielskich

Nie odkryjemy niczego nowego jeżeli zwrócimy uwagę na szczególne warunki pracy nauczycieli. Potrzeba koncentracji umysłowej w często wypełnionych szumem pomieszczeniach szkoły. W tych warunkach pokój nauczycielski staje się czymś na kształt azylu, miejscem w którym w krótkim czasie przerwy należy zregenerować siły do dalszej pracy. Aby zatem zapewnić chwilę wytchnienia, odpoczynku wyposażenie pokoju należy - podobnie jak sal, klas czy pracowni szkolnych - przygotować ze szczególną starannością z czego najważniejszą cechą jaką należałoby wymienić jest funkcjonalność. Czego zatem oczekujemy od wyposażenia przeznaczonego do pokoju dla nauczycieli? Odpowiedź wydaje się prosta - wygody i ergonomiczności. Na to wyposażenie najczęściej będą składać się - krzesła, szafy i stoły biurowe czy konferencyjne. Przyjmujemy bowiem umownie, że biurka nauczycielskie czy stoły dla nauczyciela stanowią stanowisko pracy nauczyciela w klasie lekcyjnej. I w tej konwencji przedstawiamy na tej stronie ofertę wyposażenia dedykowaną do pokojów nauczycielskich, przy czym krzesła oraz szafy do pokoju dla nauczycieli prezentujemy na odrębnych stronach dostępnych z menu głównego.

Z różnych powodów pytacie Państwo także Czy stoły konferencyjne można składać ? Należy zatem wyjaśnić, że przedstawione tutaj stoły biurowe to stoły składane. Jednocześnie należy zauważyć, że może właściwszą nazwą byłoby stoliki skręcane. Określenie stoły typu konferencyjnego składane rezerwujemy dla stołów, które posiadają specjalny mechanizm zatrzaskowy. Ich składanie czy rozkładanie nie wymaga użycia narzędzi.

Gdzie kupić meble do pokoju nauczycielskiego?

W naszej ofercie znajdziesz pełną ofertę mebli dla nauczycieli. Na tej stronie ograniczyliśmy się do prezentacji biurek, stołów nauczycielskich oraz stołów konferencyjno - biurowych. Krzesła dla nauczycieli czy szafy znajdziesz na innych stronach naszego serwisu. Linki znajdziesz w menu lub w stronach powiązanych tematycznie wskazanych obrazkami na dole strony.

wordMarkLogo

Edukacja Sp. z o.o.
Biurka dla nauczycieli i stoły nauczycielskie
43-190 Mikołów, ul. Rybnicka 132
tel: 32 738 52 62
e-mail: biuro@edukacja-mikolow.pl

by Jacek Szram, Mikołów, modyfikowano 2021-04-27 / utworzono 2007-01-04

Biurka nauczycielskie i stoły dla nauczyciela na konstrukcji metalowej

Poniżej prezentujemy najbardziej popularne biurka dla nauczyciela, stoły nauczycielskie na stelażu metalowym z szafką lub z szufladą oraz stoliki świetlicowo - konferencyjne czy biurowe do pokoju dla nauczycieli. Tradycyjne wzornictwo oraz nowoczesne rozwiązania wykorzystujące nowoczesne materiały tworzą oryginalne, atrakcyjne meble, które zadowolą każdego użytkownika. Nasza oferta cieszy się od lat dużą popularnością ze względu na walory użytkowe. Nasza propozycja to elegancka prostota. Mebel ma zapewnić komfort użytkownikowi, a nie nad nim dominować. Przekonaj się sam, zapraszamy.


Na zdjęciach przykładowe wersje kolorystyczne, inne kolory dostępne z palety kolorów w cenniku

Biurka narożne dla nauczyciela

Biurka nauczycielskie narożne dostępne w dwóch wersjach

Biurka narożne dla nauczyciela MICHAŁ

Biurko narożne na stelażu metalowym z maskownicą perforowaną

Stelaż z kształtowników stalowych 40 x 40 x 1,2 mm i 20 x 20 x 1,5 mm malowany farbą proszkową. W wersji na stelażu kontenerki z płyty wiórowej 18 mm na kółkach. Szuflady i półka pod klawiaturę mocowane na prowadnicach.

Biurko narożne w wersji płytowej

W wersji płytowej korpus wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm. Kontenerki montowane na stałe. Szuflady i półka pod klawiaturę mocowane na prowadnicach.
 
Biurka narożne MICHAŁ dostępne są w wymiarach
(gł x szer x wys) / waga

 • z płyty - (1550x1550) x 600 x 760 mm / 87 kg
 • na stelażu metalowym - (1550x1550) x 600 x 760 mm / 109,5 kg

Biurko nauczycielskie SB

Biurko dla nauczycieli z szufladami i kieszenią na PC

Biurko nauczycielskie pod komputer

Biurko SB z szufladami i kieszenią na jednostkę centralną

Korpus biurka wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm. Drzwi zawieszone na zawiasach puszkowych, szuflady i półka pod klawiaturę mocowane na prowadnicach. W opcji podstawka pod monitor. Biurko nauczycielskie SB pod komputer dostępne jest w wymiarach
(gł x szer x wys) / waga

 • 600x1300x760 mm / 53,5 kg

Biurko SB z szafką dla nauczyciela

Biurko z szafką i z szufladami typ Stolbrzeg SB nauczycielskie

Biurko z szafką i z szufladami

Biurko SB z szafką i z szufladami (lub bez szuflad)

Korpus biurka wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm. Drzwi szafki zawieszone na zawiasach puszkowych. Szuflady wysuwane na prowadnicach rolkowych. Dostępne 2 szuflady oraz otwarta górna półka. Na życzenie wykonanie bez szuflad czyli z trzema otwartymi półkami.
Poniżej wymiary biurka dla nauczyciela (gł x szer x wys) / waga

 • 600x1300x760 mm / 40.3 kg (bez szuflad)
 • 600x1300x760 mm / 51.5 kg (z szufladami)

Stół nauczycielski JUNAK

Stół z szufladką podwieszaną pod blatem, na stelażu okrągłym

Stół nauczycielski JUNAK

JUNAK Stół dla nauczyciela

Stelaż wykonany z rury stalowej ø 20 x 1,5 mm i ø 32 x 1,5 mm, malowany farbą proszkową. Elementy drewniane wykonane z płyty wiórowej laminowanej 18 mm, oklejone obrzeżem PCV 2 mm.
(gł x szer x wys) / waga

 • 600x1300x760 mm / 34.5 kg

SB-BIS stół nauczycielski

Stół z szafką podwieszoną zamykaną, na stelażu metalowym

Stół nauczycielski SB-BIS

SB-BIS Stół-biurkowy z szafką dla nauczyciela

Stelaż stołu wykonany z rur stalowych o średnicach ø 25 x 1,5 mm i ø 32 x 1,5 mm, malowany farbą proszkową. Elementy drewniane wykonane z płyty wiórowej laminowanej 18 mm. Do stelaża podwieszona szafeczka zamykana na klucz. Wymiary (gł x szer x wys) / waga

 • 600x1300x760 mm / 34.5 kg

Standardowy stół nauczycielski SB

Stół z szufladką dla nauczycieli, z maskownicą boczną i frontową

Stół biurkowy z szufladką

Stół biurkowy z szafką do sali lekcyjnej

Standardowy stół-biurko dla nauczycieli na stelażu z rury stalowej ø 25 x 1,5 mm lub w opcji ø 32 x 1,5 mm. Stelaż stołu-biurka malowany farbą proszkową. Elementy drewniane wykonane z płyty wiórowej laminowanej 18 mm. Do stelaża podwieszona szafeczka z szufladką. Wymiary stołu
(gł x szer x wys) / waga

 • 600x1300x760 mm / 26.0 kg

Stolik pod rzutnik pisma SB

Stolik pod rzutnik pisma, pod projektor SB

Stolik pod rzutnik pisma, pod projektor SB

Stolik pod rzutnik pisma, pod projektor SB

Stelaż wykonany z rury stalowej ø 25 x 1,5 mm na kółkach, malowany farbą proszkową. Elementy drewniane wykonane z płyty wiórowej laminowanej 18 mm oklejone obrzeżem PCV. Stolik pod rzutnik pisma, pod projektor SB dostępny jest w wymiarach (gł x szer x wys) / waga

 • 460x920x810 mm / 15.8 kg

Szafka pod drukarkę, ksero

Szafka na stelażu metalowym z szufladą na papier i półką

Szafka pod drukarkę SB

Szafka pod drukarkę

Stelaż wykonany z rury stalowej ø 25 x 1,5 mm, malowany farbą proszkową. Elementy drewniane wykonane z płyty wiórowej laminowanej 18 mm oklejone obrzeżem PCV.
Wymiary szafki pod drukarkę SB dostępny (gł x szer x wys) / waga

 • 660x570x700 mm / 29.2 kg

Stolik świetlicowy JAN-L-800

Stolik konferencyjno - świetlicowy do pokoju dla nauczycieli

stol-swietlicowy-jan-800

Stół konferencyjny, świetlicowy

Stolik konferencyjno - świetlicowy na stelażu z rur o przekroju okrągłym stalowych o średnicy ø 20 x 1,5 mm i ø 32 x 1,5 mm, malowanych farbą proszkową. Blat stołu wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm oklejony obrzeżem PCV 2 mm. Wymiary (gł x szer x wys) / waga

 • 800x800x760 mm / 9.7 kg

Stół konferencyjny JAN-L-1300

Stół świetlicowo - konferencyjny do pokoju dla nauczycieli

Stół świetlicowo - konferencyjny do pokoju nauczycielskiego

Stół konferencyjny JAN-L-1300

Stół typu świetlicowo - konferencyjnego przydatny w pokoju nauczycielskim. Stół wykonany na stelażu z rur o przekroju okrągłym stalowych o średnicy ø 20 x 1,5 mm i ø 32 x 1,5 mm. Stelaż stołu malowany metodą proszkową. Blat stołu wykonano z płyty wiórowej laminowanej 18 mm oklejonej obrzeżem PCV o grubości 2 mm. Wymiary stołu (gł x szer x wys) / waga

 • 800x1300x760 / 20.1 kg

Stół konferencyjny JAN-Premium

Stolik pomocniczy typu biurowo konferencyjnego

Stół konferencyjny JAN-Premium

Stolik biurowo - konferencyjny, do pokoju nauczycielskiego

Stolik przydatny w biurach, świetlicach, konferencjach jako stolik pomocniczy lub jako stół podstawowy. Nogi stołu wykonane z rur stalowych o dużej średnicy nadają mu elegancki wygląd. Stelaż stolika wykonany z rur stalowych o średnicy ø 20 x 1,5 mm lub ø 50 x 1,5 mm, malowany farbą proszkową. Blat wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm oklejony obrzeżem PCV 2 mm.

 • 800x800x760 mm / 11.0 kg

Stół konferencyjny BELFER

Stół do pokoju dla nauczycieli z dostawką półokrągłą

Stoły konferencyjne BELFER

Stół konferencyjno - biurowy z półokrągłą dostawką

Stelaż wykonany z rury stalowej ø 50 x 1,5 mm i ø 20 x 1,5 mm, malowany farbą proszkową. Blat wykonany z płyty wiórowej laminowanej 28 mm oklejony obrzeżem PCV 2 mm.
Możliwe wymiary części L-1800, L-1300 oraz L-650 (gł x szer x wys) / waga

 • 800x1800x760 mm / 40.0 kg
 • 800x1300x760 mm / 28.5 kg
 • 800x650x760 mm / 13.0 kg

Dodatkowe informacje o stołach i biurkach nauczycielskich w pytaniach / odpowiedziach

Czym stoły nauczycielskie różnią się od biurka dla nauczyciela ?

⭐ Zarówno stoły dla nauczyciela jak i prezentowane biurka nauczycielskie wywodzą swoje wzornictwo z wieloletniej praktyki. Są funkcjonalne co jest sprawdzone przez wielu używających ich nauczycieli. Jeżeli chodzi o wytrzymałość stołów nauczycielskich wynika ona z faktu, że są one osadzone na stelażach stalowych obudowanych płytami meblowymi, a biurka dla nauczyciela w całości wykonane są z płyt meblowych. I tej jest głównym powodem, dla którego stoły dla nauczyciela są bardziej wytrzymałe.

Czy biurka dla nauczyciela posiadają szafki zamykane na kluczyk ?

⭐ Stoły czy biurka dla nauczyciela mogą posiadać szufladki i/lub szafkę. Szafki stołów nauczycielskich i biurek wyposażone są w zamek z kluczykiem czego nie ma w standardzie dla szuflad. Także szuflady kontenerka biurka narożnego standardowo nie posiadają zamków. Jednakże zamki do szuflad biurek czy stołów mogą być na życzenie klienta zamontowane dodatkowo. W przypadku biurka narożnego będzie to oczywiście zamek centralny.

⚠️ Czy stoły, biurka do pokoju nauczycielskiego muszą posiadać certyfikat ?

Stoły oraz biurka dla nauczyciela nie są wymienione w Polskiej Normie Meble Szkolne. Oznacza to, że nie jest wymagane by posiadały certyfikat analogiczny dla wymaganego dla krzeseł czy stolików szkolnych. Meble te są oczywiście wykonane z materiałów posiadających stosowne atesty wymagane dla mebli wykorzystywanych w pomieszczeniach użytku publicznego.

🆗 Co wybrać do pokoju nauczycielskiego - stoły czy biurka ?

⭐ Może zastanawiasz się czy do pokoju dla nauczycieli bardziej będą pasowały prezentowane stoły czy biurka nauczycielskie. Otóż naszym zdaniem wybierz stoliki konferencyjno-biurowe. Z najprostszych polecamy stoliki konferencyjno-świetlicowe JAN-80 lub JAN-130. Znacznie bardziej eleganckie będą Stoliki JAN-Premium na pogrubionych nogach lub dedykowane do pokoju dla nauczycieli Stoły biurowe z półokrągłą dostawką typu BELFER. To właśnie stoły konferencyjne bardziej pasują do pokoju dla nauczycieli niż stoły czy biurka przeznaczone do klas lekcyjnych oraz pracowni szkolnych.

🆗 Czy stoły konferencyjne można szybko rozkładać / składać ?

Przedstawione tutaj stoły biurowe to stoły składane. Jednocześnie należy zauważyć, że może właściwszą nazwą byłoby stoliki skręcane. Określenie stoły typu konferencyjnego składane rezerwujemy dla stołów, które posiadają specjalny mechanizm zatrzaskowy. Ich składanie czy rozkładanie nie wymaga użycia narzędzi. Tego typu stoły prezentujemy na stronie stoły składane na zatrzask, a na stronie rozkładanie stołów składanych przedstawiamy instrukcję skłdania / rozkładania stołów konferencyjnych, biesiadnych.

Edukacja Sp. z o.o. Mikołów

Od 1993 roku dostarczamy do Szkół, Przedszkoli czy pozostałych Placówek Oświatowych pomoce naukowe, a także inne elementy wyposażenia, w szczególności:

 • meble szkolne i przedszkolne
 • meble metalowe - w tym szafki szatniowe i szafki BHP
 • przydatne w sekretariacie meble biurowe
 • meble żłobkowe
 • a także meble hotelowe oraz do internatu

Sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę wprowadzając coraz to nowe wzory i rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycjami na odpowiednich stronach naszej w3