Stoliki nauczycielskie i biurka nauczycielskie

Kategoria meble / szkolne / dla nauczyciela / biurka / stoły

Poniżej przegląd oferowanych stołów nauczycielskich i biurek dla nauczyciela. Biurka i stoły wraz z grupą stolików składanych maturalnych i biesiadnych tworzą grupę tematyczną mebli szkolnych nauczycielskich oraz pomocniczego wyposażenia w szkole, w innych placówkach oświatowych, a także w pensjonatach, hotelach, akademikach, świetlicach i w pomieszczeniach socjalnych. Zarówno stoliki jak i biurka są ergonomiczne, dostosowane potrzeb nauczyciela. Stoły składane biesiadne, stoliki składane maturalne przeznaczone do szybkiego składania. Montaż stolików składanych nie wymaga dodatkowych narzędzi. Wygodny zatrzask umożliwia szybki montaż stolika składanego

Na stronie:

Edukacja Sp. o.o.

Meble i wyposażenie do pokoju nauczycielskiego
ul. Rybnicka 132, 43-190 Mikołów
tel: 32-738-52-62, tel: 32-738-54-94
e-mail: biuro@edukacja-mikolow.pl
zamknij

STOŁY i BIURKA stałe i składane

Stoły nauczycielskie i biurka dla nauczyciela na stelażu metalowym, biurka narożne dla nauczyciela. Stoliki świetlicowe. Stoły konferencyjne.

Stoły i stoliki składane

Przeznaczone do szybkiego składania / rozkładania stoły biesiadne składane, stoliki składane biurowe oraz tzw. stoliki maturalne składane. Montaż stolików składanych nie wymaga dodatkowych narzędzi. Wygodny zatrzask umożliwia szybki montaż demontaż stolika składanego. Jeżeli potrzebujesz stolików czy stołów składanych, które chcesz złożyć do przechowywania - to właśnie są stoliki dla Ciebie!
 

Wyślij

e-mail
  327385262

zadzwoń
  327385494

zadzwoń
  Przeglądaj

ofertę
 

Stoliki składane

Więcej o stolikach składanych. Najtańsze stoliki składane, bez śrub czy nakrętek, do szybkiego montażu i demontażu. W katalogu Edukacja Sp. z o.o. znajduje się kilkadziesiąt różnego rodzaju stołów czy stolików. Większość z nich można określić jako składane. Gdy jednak potrzebujesz stołu czy stolika, który możesz szybko rozłożyć i używać lub złożyć aby go przechowywać - polecamy stolik składany maturalny. Bez potrzeby używania śrubokręta, klucza czy innych narzędzi. Po prostu naciskasz palcem na specjalny zatrzask i składasz lub rozkładasz nogi stolika. W szkołach najczęściej potrzebujesz takich stolików na egzamin - stąd jego nazwa stolik składany maturalny i jego wymiary podstawowe zbliżone do wymiarów stolika 1-osobowego. Parametry techniczne mechanizmu zatrzaskowego nie ograniczają jednakże możliwości wykonania tego typu stolika składanego ze znacznie większym blatem określonego w naszej ofercie jako stół składany biesiadny lub stół składany biurowy. Możesz go zatem używać w zupełnie innych sytuacjach - zawsze tam, gdy pomieszczenie, w którym go użytkujesz spełnia więcej niż jedną funkcję.

Poniżej przedstawiamy podstawowe dane techniczne stolika składanego: - wymiary gabarytowe: 800x500x760mm, - waga: 1 szt. = 12kg, - wykonanie: stelaż z rury stalowej fi25 x 1,5mm i fi20x1,5mm giętej i spawanej, malowany farbą proszkową; blat z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18mm oklejonej obrzeżem PCV o grubości 2mm. Możliwość wykonania blatów z wpuszczanym obrzeżem PCV-T o grubości 4mm, z zaokrąglonymi narożami.