Wyposażenie Pracowni Przyrodniczej

Zielona Pracownia

32 738 52 62       biuroedukacja-mikolow.pl

Meble Zielone w projekcie Zielona Pracownia Przyrodnicza ⚡

Przedstawiamy ofertę specjalną wyposażenia pracowni przyrodniczych - biologicznej i geograficznej nazywanych często w szkolnictwie Zielonymi Pracowniami. Może nieco dosłownie potraktowaliśmy ten temat nazywając go „Projekt Zielone Meble dla Zielonej Pracowni” ale to one wraz ze starannie dobranymi pomocami dydaktycznymi mogą stworzyć wyposażenie pracowni przyrodniczych - biologicznych czy geograficznych. Tworzą środowisko nauczania, które poprzez doświadczenia, poprzez zabawę wprowadzi uczniów w problemy biologii, geografii, w problemy przyrody. Otoczenie Zielonego Zestawu Mebli nada Twojej Zielonej Pracowni niepowtarzalny charakter wciągając uczniów w poznawanie i wiedzę o przyrodzie.
Proponowana Zielona Pracownia to meble, wyposażenie do sal lekcyjnych do nauczania przyrody, biologii, geografii czy ekologii zawierające elementy pracowni biologicznej, pracowni geograficznej itp. Wychodzimy zawsze naprzeciw nowoczesnym tendencjom i wymaganiom w zakresie projektowania i tworzenia środowiska nauczania w szkole. Ergonomia i estetyka w projektowaniu mebli dla szkolnictwa to nasza misja. To właśnie otoczenie w jakim uczeń poznaje świat, zdobywa wiedzę jest jednym z istotnych elementów mających wpływ na efektywność nauczania. I temu celowi służyć ma Projekt Zielony Zestaw Mebli edukacyjnych. To właśnie on nada charakter Twojej Zielonej Pracowni. Zachęcamy do zapoznania się z prezentowanym tutaj projektem Zielonej Pracowni bezpośrednio związanym z Wyposażeniem Pracowni Przyrodniczych.
Na specjalnie dobrany zestaw kolorów pracowni wybraliśmy: Dąb Sonoma uzupełniony płytami w kolorze jasnozielonym i białym. Stelaże stołów, stolików i krzeseł są malowane metodą proszkową w kolorze zielonym na RAL 6018. Jako podstawowe stanowisko nauczyciela rekomendujemy biurko narożne Michał na stelażu metalowym z pogrubionym blatem w modnym kolorze dąb sonoma. Do kompletu sugerujemy zestaw segmentów do przechowywania pomocy dydaktycznych opartych na szafach oszkolnowych typu Sc stolbrzeg oczywiście w kolorystyce zgodnej z pozostałymi meblami, z szybami osadzonymi w ramkach aluminiowych co nadaje im nowoczesny i atrakcyjny wygląd.
Zielona Pracownia typu Stolbrzeg to dobry wybór dla Twojej szkoły. Zielona Pracownia do nauczania przyrody, biologii czy geografii, to projekt nowoczesnego nauczania w szkole. Specjalnie opracowany projekt Zielonych Mebli tworzy inspirujące środowisko pracy ucznia. To wyposażenie pracowni przyrodniczej - biologicznej czy geograficznej sprawi, że uczniowie będą chcieli rozwiązywać problemy przyrody - biologii czy geografii.
 
by: Jacek Szram · modyfikowano 2019-06-20 / utworzono 2019-06-16, Mikołów
 

Pracownie Zielone - cena, elementy meblowe

Meble do Zielonej eko-Pracowni Przyrodniczej Zielona Pracownia do nauczania przyrody, biologii czy geografii, to projekt nowoczesnego nauczania w szkole. Specjalnie opracowany projekt Zielonych Mebli wraz ze starannie dobranym zestawem pomocy dydaktycznych tworzą inspirujące środowisko pracy ucznia

Meble do Zielonej Pracowni Menu


Wykaz mebli z których stworzymy wyposażenie Twojej Zielonej Sali do Nauczania Przyrody

Zestaw Zielony Mebli do Pracowni Zielonej tworzą: stoły 2–osobowe SB nr 6 na stelażu giętym, krzesła SB Nr 6, biurko narożne Michał, biurko proste 1500x800 z kontenerkiem – przy biurku płyta 36 mm, segment SC-Przyroda 1900x800x400 z ramką aluminiową ze szkłem, segment SC-Przyroda 1900x800x400 z ramką z płyty, zestaw segmentów SC-Przyroda z ramką aluminiową, zestaw segmentów SC-Przyroda z ramką z płyty, segment T2C-Przyroda, Segment T2A-Przyroda, segment Sd-Przyroda 1900x800x400, zestaw Mały Przyroda (T2C, T2A, Sd)


Wyposażenie pracowni przyrodniczej „Zestaw Mebli Zielony”
 

„Zestaw Zielony Mebli w Pracowniach Przyrodniczych” jako wyposażenie Zielonej ekoPracowni Szkolnej

Nowoczesne pracownie czyli „Projekt Zielone Pracownie” to zainicjowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach program pomocy dla szkół w regionie mający na celu tworzenie specjalnie przygotowanych sal lekcyjnych tworzących przyjazne dla ucznia środowisko pracy. Aby nauczyciel w sposób ciekawy i inspirujący mógł przekazywać wiedzę o przyrodzie, o środowisku naturalnym. Pierwsze konkursy w ramach „Projektu Zielonej Pracowni” zorganizowano w roku 2015 i biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie jak też pozytywną ocenę efektów jaki przyniósł projekty idea ta jest kontynuowana. Zresztą - niekoniecznie pod tą nazwą - mogą i powinny być realizowane nie tylko w regionie. Tego typu pracownie służą nie tylko uczniom ale też lokalnej społeczności. Rozbudzone zainteresowanie uczniów wiedzą o ekologii prowadzą do przeniesienia tej wiedzy na bliskie otoczenie ucznia. Profesjonalne ekopracownie tworzą bowiem doskonałe warunki do przekazywania pogłębionej wiedzy, do prowadzenia ciekawych, opartych na doświadczeniach lekcji.
Znajdziesz tutaj specjalne opracowanie dedykowane przez naszych projektantów dla sal do nauczania przyrody - w pracowniach biologicznej, geograficznej czy ekologicznej.


Wyposażenie do sali przyrodniczej „Zielony zestaw szaf”
 

Segmenty - „ekoPracownia przyrodnicza zielona”

Szafy utrzymane w kolorystyce charakterystycznej dla Zielonej ekoPracowni Przyrodniczej czyli korpusy szaf wykonane z płyt dąb sonoma. Pozostałe elementy półki i wykończenia jasna zieleń i białe. Ramki wykonane z aluminium lub z płyt.
Szafy Sc typu stolbrzeg, to szafy oszklone w górnej części, z dzrwiczkami w części dolnej, osadzone na cokole. Podstawowe wymiary szafy to 1900x800x400. Szyby szaf osadzone w ramkach zgodnie z wymaganiami dla mebli szkolnych.
Są dwie możliwości wykonania ramek szyb - pierwsza wersja to ramki wykonane z płyty wiórowej. Wersja druga opiera się na ramkach szyb wykonanych z profili aluminiowych z zamkami, bez uchwytów. W części przeszkolnej dwie regulowane półki do ekspozycji preparatów, pomocy naukowych itp.

Szafy Zestawu Zielonego do klasopracowni i ich Ceny*
- segment Sc-Przyroda 1900x800x400, ramka aluminiowa ze szkłem - * cena netto 1105.20 PLN / brutto 1359.40 PLN
Zestaw 4-ech segmentów Sc-Przyroda oszklonych z ramką aluminiowa - * cena netto 4420.80 PLN / brutto 5437.58 PLN
- segment Sc-Przyroda 1900x800x400, ramka z płyty - * cena netto 708.00 PLN / brutto 870.84 PLN
Zestaw 4-ech segmentów Sc-Przyroda z ramką z płyty - * cena netto 2832.00 PLN / brutto 3483.36 PLN
- segment T2C-Przyroda 750x900x400 - * cena netto 388.80 PLN / brutto 478.22 PLN
- segment T2A-Przyroda 1370x900x400 - * cena netto 547.15 PLN / brutto 672.99 PLN
- segment Sd-Przyroda 1900x800x400 - * cena netto 476.36 PLN / brutto 585.93 PLN

* Cena „Zestaw Mały Przyroda (T2C, T2A, Sd)” na wyposażenie ekopracowni przyrodniczej

cena netto* : PLN 1412.32 , cena brutto* : PLN 1737.14

Podane *ceny oraz wzornictwo i inne warunki mogą ulec zmianie.
Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62 lub e-mail: biuroedukacja-mikolow.pl
Ogólna charakterystyka: nowe, nie używane
Dostępność : po uprzednim zamówieniu przeciętnie około 7 dni


Wyposażenie do ekopracowni przyrodniczej „Zielone stanowisko uczniowskie”
 

Stanowisko uczniowskie 2-osobowe - „ekoPracownia przyrodnicza zielona”

Stanowisko uczniowskie dwu-osobowe tworzą: - stolik 2-osobowy SB na stelażu giętym z rur okrągłych o przekroju fi=25mm malowanych metodą proszkową lakierem zielonym RAL 6018 oraz - dwa krzesła typu SB na stelażu z rury okrągłej o średnicy fi=25mm malowanym lakierem proszkowym w kolorze zielonym RAL 6018. Blat stolika wykonany z płyty meblowej w kolorze dąb sonoma, a siedzisko i oparcie krzesła ze sklejki liściastej malowanej lakierem bezbarwnym ekologicznym. Stolik i krzesła posiadają ważny certyfikat dopuszczający stosowanie ich w salach lekcyjnych i pracowniach szkolnych.

Skład Stanowiska Uczniowskiego - Zielona Pracownia Przyrodnicza - Ceny * elementów
Stół 2–osobowy SB na stelażu giętym fi-25 Nr 6 - * cena netto 144.97 PLN / brutto 178.32 PLN
Krzesło SB na stelażu fi-20 Nr 6 - * cena netto 80.88 PLN / brutto 99.48 PLN

* Cena „stanowiska uczniowskego Zielona Pracownia Przyrodnicza ” 1 stolik plus 2 krzesła

cena netto* : PLN 306,73 , cena brutto* : PLN 377.28

Podane *ceny oraz wzornictwo i inne warunki mogą ulec zmianie.
Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62 lub e-mail: biuroedukacja-mikolow.pl
Ogólna charakterystyka: nowe, nie używane
Dostępność : po uprzednim zamówieniu przeciętnie około 7 dni


Wyposażenie do pracowni przyrodniczej „Zielone stanowisko dla nauczyciela”
 

Stanowisko dla nauczyciela do projektu „Pracownia zielona przyrodnicza”

Proponujemy stanowisko nauczyciela w zależności od potrzeb, oczekiwań nauczyciela i rozmiarów sali utworzyć z biurka narożnego typu MICHAŁ lub z biurka prostego 1500x800 z kontenerkiem na kółkach. W jednym i drugim przypadku blat biurka wykonany jest z płyty meblowej dąb sonoma o grubości 36 mm. Pozostałe elementy z płyt meblowych w kolorze jasnej zieleni i białe. W biurku narożnym MICHAŁ można także wykorzystać płyty metalowe perforowane. Wymiary biurka MICHAŁ 1550x1550 / 600 (szerokość blatu) / 760 (wysokość biurka)
Biurko MICHAŁ w wersji z płyty meblowej posiada korpus wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm, kontenerki montowane na stałe, szuflady i półka pod klawiaturę mocowane na prowadnicach, w balacie przelotki na przewody komputerowe. Waga 86 kg.
Biurko MICHAŁ w wersji na stelażu metalowym posiada stelaż wykonany z kształtowników stalowych 40x40x1,2 mm i 20x20x1,5 mm malowany farbą proszkową. W wersji na stelażu metalowym kontenerki wykonane są z płyty wiórowej o grubości 18 mm na kółkach, a szuflady i półka pod klawiaturę mocowane na prowadnicach rolkowych. Blat biurka wykonany jest z płyty 28 mm. W balacie osadzone są przelotki na przewody komputerowe. Waga biurka około 109.5 kg.

Biurka do stanowiska dla nauczyciela - Zielona Pracownia do Przyrody * ceny biurek
Biurko narożne Michał wersja na stelażu metalowym - * cena netto 1662.05 PLN / brutto 2044.32 PLN
Biurko proste 1500x800 z kontenerkiem – płyta 36 mm przy biurku - * cena netto 852.00 PLN / brutto 1047.96 PLN

* Cena „stanowiska nauczycielskiego rozbudowanego” złożonego z biurka narożnego MICHAŁ na stelażu metalowym plus biurko proste z kontenerkiem

cena netto* : PLN 2514.05 , cena brutto* : PLN 3092.28

Podane *ceny oraz wzornictwo i inne warunki mogą ulec zmianie.
Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62 lub e-mail: biuroedukacja-mikolow.pl
Ogólna charakterystyka: nowe, nie używane
Dostępność : po uprzednim zamówieniu przeciętnie około 7 dni


Wizualizacja sali do nauczania o przyrodzie z biurkiem prostym dla nauczyciela
 

Koszt - ekoPracownia zielona do przyrody dla 20 uczniów z biurkiem prostym dla nauczyciela

W proponowanej wizualizacji przykładowo przedstawiamy pracownię przyrodniczą, dla 10-ciu stanowisk uczniowskich 2-osobowych widoczne jest stanowisko nauczyciela utworzone z biurka prostego z kontenerkiem

Przykładowy koszt Zielonej Pracowni do naucznia przyrody, Cena*
Biurko proste 1500x800 z kontenerkiem – płyta 36 mm przy biurku - * cena netto 852.00 PLN / brutto 1047.96 PLN
10 stanowisk uczniowskich 2-osobowych - * cena netto 3067.30 PLN / brutto 3772.78 PLN
Zestaw Mały Przyroda (T2C, T2A, Sd) - * cena netto 1412.32 PLN / brutto 1737.14 PLN
Zestaw 4 Segmentów SC-Przyroda oszklonych, w ramie ALU - * cena netto 4420.80 PLN / brutto 5437.58 PLN

* Cena kompletnego wyposażenia - pracownia do nauczania o przyrodzie, zielona dla 10-ciu stanowisk 2-osobowych wg składu przykładowego jak powyżęj

cena netto* : PLN 9751.62 PLN , cena brutto* : PLN 11994.49 PLN

Podane *ceny oraz wzornictwo i inne warunki mogą ulec zmianie.
Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62 lub e-mail: biuroedukacja-mikolow.pl
Ogólna charakterystyka: nowe, nie używane
Dostępność : po uprzednim zamówieniu przeciętnie około 7 dni


Przeglądając ofertę wyposażenia do projektu Zielona ekoPracownia Przyrodnicza mogą zainteresować Cię inne meble o zbliżonej funkcjonalności

pracownia chemik ⚡

galeria krzeseł ⚡

stoliki dla szkoły

biurka szkolne

szafy szkolne

doposażenie stołówki ⚡


Zapraszamy do dokonania zakupu w naszej firmie, gdzie utrzymujemy
ceny producenta na wszystkie oferowane produkty !

Czekamy na Państwa pytania, zamówienia oraz uwagi, opinie, pomysły i sugestie. Dostarczamy specjalistyczne certyfikowane produkty - meble szkolne, przedszkolne, wyposażenie żłobków, szafy metalowe szatniowe , kartotekowe oraz meble biurowe. Oferowane meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów posiadających stosowne atesty. Spełniają wszelkie wymagania do zastosowań w placówkach użyteczności publicznej, w placówkach oświatowych dowolnego szczebla - w żłobkach, przedszkolach czy w szkołach. Nasza szeroka oferta sprosta także wymaganiom firm, biur, przedsiębiorstw itp. Reagujemy na stale zachodzące zmiany doskonaląc naszą ofertę poprzez wprowadzanie nowoczesnego wzornictwa, nowych materiałów o technologii licząc na satysfakcję naszych klientów.
Pomagamy dokonywać dobrych wyborów poprzez kompleksową ofertę adresowaną do szerokiego grona zainteresowanych.