Meble na doposażenie stołówek, jadalni

Doposażenie Stołówki

32 738 52 62       biuroedukacja-mikolow.pl

Wyposażenie w meble stołówki szkolnej w ramach Programu Doposażania Stołówek Szkolnych ⚡

Przedstawiony poniżej zestawy stolików świetlicowych wraz z krzesłami na doposażenie stołówek w szkole podstawowej nawiązuje do Projektu Stołówki Szkolnej wychodzącemu naprzeciw ministerialnemu Programowi Doposażenia Stołówek Szkolnych, których celem jest zapewnienie dzieciom i młodzieży w wieku szkolnym zjedzenia gorącego posiłku przygotowanego w stołówce w szkole. Należy zauważyć, że każdy Projekt Stołówki Szkolnej musi opierać się na meblach posiadających ważny certyfikat uprawniający do wyposażenia w te meble dowolnej placówki oświatowej. Przedstawione w dalszej części propozycje ofertowe oparte są na w/w założeniu acz zakładają bodaj najprostsze projekty. W końcowej części tej strony oraz w menu rozwijanym (hamburger) umieściliśmy linki do innych wyrobów, które mogą urozmaicić Państwa Projekty Jadalni. Wymieńmy tutaj dla przykładu stoliki trapezowe czy stoliki sześciokątne z kolorowymi blatami, które w sposób radykalny ubarwią doposażane projekty jadalni w szkołach.
Ogłoszenie programu Doposażenie w Stołówkach i Jadalniach w Szkołach Podstawowych poskutkowało zwiększonym zainteresowaniem oraz potrzebami w zakresie wyposażenia i mebli przeznaczonych na jadłodajnie, jadalnie dla szkoły podstawowej. Przypomnijmy, że celem programu jest zapewnienie dzieciom posiłku przygotowanego w stołówce szkolnej. Program ministerialny finansowany jest ze środków budżetowych. Celem jest wsparcie finansowe, które ma być przeznaczone na stworzenie od podstaw lub poprawę warunków doposażenia istniejących jadalni w szkołach, a także na adaptację do wymaganych standardów.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Programu Doposażania Jadalni i Stołówek Szkolnych przygotowaliśmy ofertę specjalną czyli Zestawy mebli jako wyposażenie stołówki i jadalni szkolnej, które prezentujemy poniżej.
Celem naszej oferty jest stworzenie warunków na doposażanie i poprawę standardów działających jadalni / stołówek lub uzupełnienie wyposażenia w tych jadalniach czy stołówkach w szkołach podstawowych, które w związku z tymi brakami nie funkcjonują lub działają w ograniczonym zakresie. Pozwoli to na realizację doposażenia w meble, łatwą adaptację i wyposażenie pomieszczeń przeznaczonych do organizacji stołówek żywienia zbiorowego.
Więcej informacji o Programie „Posiłek w szkole i w domu” realizowanym w 2019÷2023 takich jak - złożenie wniosku o udzielenie wsparcia finansowego czy przyjmowanie wniosków z placówek znajdziecie Państwo np. na stronie MEN, Programu „Posiłek w szkole i w domu”
Elementami oferty specjalnej są zestawy stolików świetlicowych wraz z kompletem krzeseł uczniowskich (cztery krzesła) przy czym wszystkie elementy wykonane w wersjach kolorowych, a pozostają w Cenie Producenta dla Wyrobów Standardowych.
Proponujemy zatem „Zestaw Zielony” oraz „Zestaw Popielaty”, które charakteryzują się wysokimi walorami użytkowymi, ładnie się prezentują tworząc przyjazne dla dzieci otoczenie.
 
by: Jacek Szram · modyfikowano 2019-08-14 / utworzono 2019-05-28, Mikołów
 

Doposażenie jadalni szkolnych - cena, wymiary

Doposażenie stołówki w szkole podstawowej Doskonała oferta na doposażenie i poprawę standardu funkcjonujących stołówek lub wposażenie jadalni, która obecnie nie funkcjonuje - by mogła zostać uruchomiona lub stworzona nowa stołówka

Stołówka w szkole Menu


Sprawdzaj ważność certyfikatów dla mebli z Projektu Doposażenia Stołówki Szkolnej

Przedstawione poniżej propozycje oparte są na meblach posiadających ważny certyfikat dopuszczający je do użytku w placówkach oświatowych - także w stołówkach - co jest warunkiem sine qua non dla tego typu projektów, zaś posiadanie atestu jest niewystarczające ! Sprawdź certyfikaty


Wyposażenie jadalni szkolnej „zestaw popielaty”
 

„Zestaw popielaty” jako doposażenie stołówki szkolnej

Program Doposażania Stołówek w Szkołach Podstawowych dąży do poprawy jakości, estetyki wykonania i stworzenia przyjaznej atmosfery dla dzieci szczególnie w szkołach podstawowych. Podejmujemy zatem zadanie i przedkładamy dla Państwa specjalną ofertę, która powinna spełnić oczekiwania twórców programu i pomóc osiągnąć cel tym, do których ten Program został skierowany. Przygotowany na okazję Doposażania Szkolnych Jadalni i Stołówek „Zestaw Popielaty” w Cenie Producenta dla wyrobów standardowych ! jest jak się wydaje niezwykle atrakcyjną propozycją. Zapraszamy do zapoznania się z nim bliżej.

W skład „Zestawu Popielatego 80” wchodzą:
Stół Świetlicowy Jan-80 (ilość 1) wyposażony w blat w kolorze popielatym o wymiarach 800 x 800 mm, obrzeża PCV popielate, na stelażu o profilu metalowym okrągłym w kolorze popielatym
Krzesła SB Nr 6 w ilości 4 sztuki, na stelażu z rury okrągłej w kolorze popielatym, oparcie i siedzisko krzeseł wykonane ze sklejki liściastej naturalnej pomalowanej lakierem bezbarwnym ekologicznym

* Cena „Zestawu Popielatego 80” na doposażenie jadłodajni w szkole podstawowej

cena netto* : PLN 399.59 , cena brutto* : PLN 487.49

Podano cenę jak dla wykonań standardowych - 1 stół Jan-80 plus 4 krzesła SB nr 6
netto 129.99 plus 4 x 67.39 = 399.59 PLN (brutto 487.49 PLN)
Możliwe jest wykonanie „Zestawu Popielatego 130”
- 1 stół Jan-130 plus 6 krzeseł SB nr 6
w cenie netto 170.30 plus 6 x 67.39 = 574.64 PLN (brutto 706.80 PLN)

Podane *ceny oraz wzornictwo i inne warunki mogą ulec zmianie.
Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62 lub e-mail: biuroedukacja-mikolow.pl
Ogólna charakterystyka: nowe, nie używane
Dostępność : po uprzednim zamówieniu przeciętnie około 14 dni


Wyposażenie jadłodajni w szkole podstawowej „zestaw zielony”
 

Wyposażenie jadalni szkolnej - „zestaw zielony”

Wychodząc naprzeciw Programowi Doposażenia Jadalni Szkolnej przedstawiamy ofertę specjalną przygotowaną na tą okazję „Zestaw Zielony” w Cenie Producenta dla wyrobów standardowych !

W skład „Zestawu Zielonego 80” wchodzą:
Stół świetlicowy Jan z blatem o wymiarach 800 x 800 mm w kolorze bukowym, na stelażu o profilu okrągłym w kolorze zielonym
Cztery krzesła typu SB-CIS Nr 6 na stelażu z rury okrągłej w kolorze zielonym, oparcie i siedzisko wykonane ze sklejki w kolorze naturalnym malowanej lakierem bezbarwnym ekologicznym

* Cena „Zestawu zielonego 80” na wyposażenie stołówki w szkole

cena netto* : PLN 441.83 , cena brutto* : PLN 543.45

Podano cenę jak dla wykonań standardowych - 1 stół Jan-80 plus 4 krzesła SB-CIS nr 6
netto 129.99 plus 4 x 77.96 = 441.83 PLN (brutto 543.45 PLN)
Możliwe jest wykonanie „Zestawu Zielonego 130”
- 1 stół Jan-130 plus 6 krzeseł SB-CIS nr 6
w cenie netto 170.30 plus 6 x 77.96 = 638.06 PLN (brutto 784.81 PLN)

Podane *ceny oraz wzornictwo i inne warunki mogą ulec zmianie.
Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62 lub e-mail: biuroedukacja-mikolow.pl
Ogólna charakterystyka: nowe, nie używane
Dostępność : po uprzednim zamówieniu przeciętnie około 14 dni


Przeglądając ofertę doposażenia stołówki szkolnej mogą zainteresować Cię inne meble o zbliżonej funkcjonalności

galeria krzeseł ⚡

dla szkoły

dla przedszkola

stoliki dla szkoły

dla przedszkola

eko-Pracownia ⚡


Zapraszamy do dokonania zakupu w naszej firmie, gdzie utrzymujemy
ceny producenta na wszystkie oferowane produkty !

Czekamy na Państwa pytania, zamówienia oraz uwagi, opinie, pomysły i sugestie. Dostarczamy specjalistyczne certyfikowane produkty - meble szkolne, przedszkolne, wyposażenie żłobków, szafy metalowe szatniowe , kartotekowe oraz meble biurowe. Oferowane meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów posiadających stosowne atesty. Spełniają wszelkie wymagania do zastosowań w placówkach użyteczności publicznej, w placówkach oświatowych dowolnego szczebla - w żłobkach, przedszkolach czy w szkołach. Nasza szeroka oferta sprosta także wymaganiom firm, biur, przedsiębiorstw itp. Reagujemy na stale zachodzące zmiany doskonaląc naszą ofertę poprzez wprowadzanie nowoczesnego wzornictwa, nowych materiałów o technologii licząc na satysfakcję naszych klientów.
Pomagamy dokonywać dobrych wyborów poprzez kompleksową ofertę adresowaną do szerokiego grona zainteresowanych.