Stoły warsztatowe profesjonalne do garaży, do warsztatów itp oraz tablice narzędziowe do stołów warsztatowych z zawieszkami na narzędzia

Przydatne też jako stoły warsztatowe do pracowni technicznej szkolnej


 
Stanowisko typ BOT
Zespolone stanowisko do warsztatu typ BOT

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dwa podstawowe typy stołów warsztatowych - robocze profesjonalne stoły warsztatowe oraz stoły warsztatowe do pracowni technicznej szkolne. Tą część poświęcamy profesjonalnym roboczym stołom warsztatowym, a tutaj przegladamy stoły przeznaczone do szkolnej pracowni technicznej. Wydaje się, że czasem warto te oferty porównać. Może się okazać, że to właśnie w tamtej grupie znajdziecie Państwo taki stół warsztatowy, którego właśnie poszukujecie.
Przejdźmy jednakże do głównego wątku tej strony czyli do omówienia - czym chatrakteryzyją się profesjonalne robocze stoły warsztatowe przeznaczone do wszelkiego typu warsztatów, garaży czy warsztatów samochodowych. Do oferty dołączyliśmy także robocze tablice perforowane na narzędzia warsztatowe. Wraz z zawieszkami na narzędzia stanowią one doskonałe uzupełnienie profesjonalnych stołów warsztatowych. Znajdziecie zatem zwiesia na wkrętaki, zawiesia na młotki oraz zawieszki na klucze.
Biorąc pod uwagę, że różnorodne prace wymagają niejednokrotnie specjalnych blatów stołu warsztatowego prezentujemy opcjonalne wykończenia blatów stołów warsztatowych profesjonalnych. W szczególności zwracamy uwagę na blat stołu warsztatowego wyłożony gumą olejoodporną. Także nie do zastąpienia może okazać się stół warsztatowy z blatem wyłożonym blachą.
Poniżej w opisach podajemy ceny producenta, podstawowe wymiary, standardową kolorystykę wykonania oraz inne ważne cechy charakterystyczne. Dla Państwa wygody przygotowaliśmy także cenniki ilustrowane w formacie .PDF do wydruku. (Link w głównym menu.)

Stół warsztatowy metalowy i tablica na narzędzia czyli bezpieczna praca w warsztacie.

Każdy prezentowany dalej stół warsztatowy może stać się Twoim warsztatem pracy. Oferujemy robocze stoły warsztatowe oraz robocze tablice narzędziowe (tablice na narzędzia do stołów warsztatowych) w różnych wariantach. W tym stół warsztatowy z szufladami lub stół warsztatowy z szafkami uchylnymi. Nasza oferta to wyposażenie wszelkiego typu profesjonalnych i amatorskich warsztatów, garażów, stacji i warsztatów samochodowych, stacji diagnostycznych oraz dla i konserwatorów w hotelach, pensjonatach, szkołach i w przedszkolach. Trwałe tanie stoły warsztatowe pozwolą Ci na wygodną organizację Twojej pracy. Bezpieczną i zgodną z ergonomią stanowiska pracy. Proponujemy standardowe rozwiązania stołów warsztatowych oraz stoły warsztatowe robocze dostosowane do indywidualnych potrzeb. Istnieje także możliwość wyłożenia blatu gumą olejoodporną, blatu metalowego lub wykonanego ze stali nierdzewnej, dla konserwatorów w szkołach i w przedszkolach. Stoły robocze do warsztatów charakteryzuje doskonała jakość, trwałość, solidna konstrukcja oraz relatywnie niska cena. Szkice poniżej przedstawiają typowe wymiary i funkcjonalność oferowanych stołów warsztatowych. Na życzenie klienta dostosowujemy stoły robocze do warsztatu do indywidualnych potrzeb. Ponadto możliwe jest wyłożenie blatu gumą olejoodporną lub zastosowanie pogrubionej sklejki lub obicie blatu blachą ocynkowaną. Także wykonanie wzmocnienia blatu w wybranym miejscu pod imadło. Dodatkowo można wykonać stelaż na oświetlenie stołu. Podstawowe wymiary stołów to: szerokość 1300 lub 1600 lub 2000, głębokość 700, wysokość 850. W standardzie – korpus popielaty RAL-7035, drzwi i szuflady niebieskie RAL-5010. Dodatkowo wyposażamy stoły w tablice narzędziowe perforowane wyposażone w zawieszki na narzędzia warsztatowe.

wordMarkLogo

Edukacja Sp. z o.o., dział: Stoły Warsztatowe
43-190 Mikołów, ul. Rybnicka 132
tel: 32 738 52 62
e-mail: biuro@edukacja-mikolow.pl

by Jacek Szram, Mikołów, modyfikowano 2018-12-12 / utworzono 2013-08-27

Stoły warsztatowe, tablice narzędziowe

Profesjonalne stoły robocze warsztatowe metalowe oraz stoły dla majsterkowiczów i do szkolnej pracowni techniki wraz z tablicami na narzędzia warsztatowe.

Przedstawiamy stoły warsztatowe metalowe, robocze profesjonalne oraz dla majsterkowiczów, z blatem metalowym lub pokrytym gumą olejoodporną, ślusarskie, narzędziowe z szafkami lub z szufladami. Na zamówienie wykonujemy stoły warsztatowe na kółkach. A do do pracowni techniki proponujemy stoły warsztatowe składane, do prac ciężkich, montażowe lub stoły stolarsko-montażowe oraz ślusarsko-stolarskie promocje. Całość oferty producenta uzupełniją tablice perforowane na narzędzia warsztatowe.

Stoły warsztatowe z regulacją wysokości oraz meble do Laboratorium Przyszłości znajdziesz tutaj


homePage Stoły warsztatowe


Szczegóły wykonania oraz ceny - rozwiń przyciskiem *opis*

Stół warsztatowy SW

stoły warsztatowe SW

Stół warsztatowy widok ogólny

Na zdjęciu stół warsztatowy z szafką i czterema szufladami

Stoły warsztatowe wykonane są z profili zamkniętych 40x40mm oraz z profili giętych 30x40mm. Blat stołu wykonany jest z płyty wiórowej o grubości 32mm, klejonej na gorąco, którą pokrywa sklejka bukowa 4mm. Brzegi blatu zabezpieczone są kątownikiem.
Stół może być wyposażony w szafki uchylne lub szufladowe, które są przykręcane do stelaża. Szafka uchylna posiada jedną przestawną półkę, a drzwiczki otwierają się w prawą stronę. Szafka szufladowa wyposażona jest w cztery szuflady jednakowej wielkości.
Szafka uchylna zamykana jest w jednym punkcie cylindrycznym zamkiem patentowym. Szafka szufladowa posiada zamek centralny. Każdy zamek ma dwa klucze.
Stoły warsztatowe o wysokości 850 mm, głębokości 700 mm dostęne są w 3 podstawiowych szerokościach: 1300 mm, 1600 mm oraz 2000 dostępne oraz w sześciu wersjach standardowych lub na specjalne zlecenie.

*wzornictwo i podane ceny mogą ulec zmianie, obowiązują od 01.04.2017

Szuflada stołu SW

Szuflada stołu SW

Ogólny widok szuflady stołu SW

Widok ogólny szuflady stołu warsztatowego

Na zdjęciu widok ogólny wysuniętej szuflady stołu warsztatowego. Szuflada jest osadzona o wysuwana wysuwana na prowadnicach rolkowych

*wzornictwo i podane ceny mogą ulec zmianie, obowiązują od 01.04.2017

Blaty stołu SW

Blaty stołu SW

Wersje wykonania blatu stołu SW

Prezentacja różnych wersji wykonania blatu stołu warsztatowego

Oprócz standardowych wersji, stoły można dodatkowo wyposażyć w następujące odpłatne warianty:

 • możliwość wyłożenia blatu czarną gumą olejoodporną,
 • możliwość obicia blatu blachą zwykłą lub ocynkowaną,
 • możliwość wykonania wzmocnienia blatu w wybranym miejscu pod imadło,
 • możliwość wykonania stelaża na oświetlenie,
 • możliwość zabudowy stołu według własnego projektu

Stanowisko typ BOT

Stół typ BOT

Zwarte stanowisko do warsztatu

Stół warsztatowy z nadstawką z szafkami oraz z blatem obitym blachą

Stół warsztatowy można dodatkowo wyposażyć w tablicę narzędziową przykręcaną do stołu, na której można powiesić narzędzia na specjalnych zawieszkach.
Tablica narzędziowa wykonana jest z blachy 0,8mm, posiada perforację kwadratową 10x10mm oraz pionowe wzmocnienie z tyłu.

*wzornictwo i podane ceny mogą ulec zmianie, obowiązują od 01.04.2017

Stoły profesjonalne robocze do warsztatów

SW-...
/1300 /1600 /2000

robocze stoły warsztatowe typu SW

Stół warsztatowy bez szafek

Prosty stół warsztatowy z blatem oklejonym sklejką

 • Profesjonalny stół warsztatowy z blatem klejonym na gorąco z płyty wiórowej o grubości 32mm pokrytym sklejką bukową o grubości 4mm. Brzeg blatu zabezpieczony jest kątownikiem. Stoły są wykonane z profili zamkniętych 40x40mm oraz z profili giętych 30x40mm. Dodatkowo możliwość wyłożenia blatu gumą olejoodporną, obicia blatu blachą, wykonania wzmocnienia blatu w wybranym miejscu pod imadło albo stelaża na oświetlenie. Proponujemy trzy szerokości: 1300mm, 1600mm, 2000mm lub pod wymiar. Głębokość 700, wysokość 850. Kolory standardowe – korpus popielaty RAL-7035, drzwi i szuflady niebieskie RAL-5010.
cena stołu SW-1300
⚹ --.-- zł brutto
⚹ --.-- zł netto
cena SW-1600
⚹ --.-- zł brutto
⚹ --.-- zł netto
cena SW-2000
⚹ --.-- zł brutto
⚹ --.-- zł netto
*wzornictwo i podane ceny mogą ulec zmianie, wprowadzono 01.04.2017

SW-...-1S
/1300 /1600 /2000

Stół SW typ S

Stół warsztatowy z jedną szafką szufladową

Stóły z 4 szufladami do warsztatu

 • Profesjonalny stół warsztatowy z blatem klejonym na gorąco z płyty wiórowej o grubości 32mm pokrytym sklejką bukową o grubości 4mm. Brzeg blatu zabezpieczony kątownikiem. Stół jest wyposażony w jedną szafkę z 4 szufladami jednakowej wielkości. Szafka jest przykręcana do stołu. Zamykana na zamek centralny z dwoma kluczykami w komplecie. Stoły są wykonane z profili zamkniętych 40x40mm oraz z profili giętych 30x40mm. Dodatkowo możliwość wyłożenia blatu gumą olejoodporną, obicia blatu blachą, wykonania wzmocnienia blatu w wybranym miejscu pod imadło albo stelaża na oświetlenie. Proponujemy trzy szerokości: 1300mm, 1600mm, 2000mm lub pod wymiar. Głębokość 700, wysokość 850. Kolory standardowe – korpus popielaty RAL-7035, drzwi i szuflady niebieskie RAL-5010.
cena stołu SW-1300-1S
⚹ --.-- zł brutto
⚹ --.-- zł netto
cena SW-1600-1S
⚹ --.-- zł brutto
⚹ --.-- zł netto
cena SW-2000-1S
⚹ --.-- zł brutto
⚹ --.-- zł netto
*wzornictwo i podane ceny mogą ulec zmianie, wprowadzono 01.04.2017

SW-...-1U
/1300 /1600 /2000

robocze stoły do warsztatu SW-2000-1U

Stół warsztatowy z jedną szafką uchylną

Stół warsztatowy z 1 szafką uchylną

Profesjonalny stół warsztatowy z blatem klejonym na gorąco z płyty wiórowej o grubości 32mm pokrytym sklejką bukową o grubości 4mm. Brzeg blatu zabezpieczony kątownikiem. Stół jest wyposażony w jedną szafkę z drzwiami uchylnymi. Szafka jest przykręcona do stołu, dodatkowo posiada przestawną półkę oraz zamknięcie w postaci jednopunktowego zamka z dwoma kluczykami w komplecie. Stoły są wykonane z profili zamkniętych 40x40mm oraz z profili giętych 30x40mm. Dodatkowo możliwość wyłożenia blatu gumą olejoodporną, obicia blatu blachą, wykonania wzmocnienia blatu w wybranym miejscu pod imadło albo stelaża na oświetlenie. Proponujemy trzy szerokości: 1300mm, 1600mm, 2000mm lub pod wymiar.

 • Głębokość 700, wysokość 850.
 • Kolory standardowe – korpus popielaty RAL-7035, drzwi i szuflady niebieskie RAL-5010.
cena stołu SW-1300-1U
⚹ --.-- zł brutto
⚹ --.-- zł netto
cena SW-1600-1U
⚹ --.-- zł brutto
⚹ --.-- zł netto
cena SW-2000-1U
⚹ --.-- zł brutto
⚹ --.-- zł netto
*wzornictwo i podane ceny mogą ulec zmianie, wprowadzono 01.04.2017

SW-...-2S
/1300 /1600 /2000

stół z 2 szafkami

Stół warsztatowy z 2 szafkami szufladowymi

Stół z 8 szufladami warsztatowy

Profesjonalny stół warsztatowy z blatem klejonym na gorąco z płyty wiórowej o grubości 32mm pokrytym sklejką bukową o grubości 4mm. Brzeg blatu zabezpieczony kątownikiem. Stół jest wyposażony w dwie szafki z 4 szufladami jednakowej wielkości. Szafki są przykręcane do stołu. Zamykane na zamek centralny z dwoma kluczykami w komplecie. Stoły są wykonane z profili zamkniętych 40x40mm oraz z profili giętych 30x40mm. Dodatkowo możliwość wyłożenia blatu gumą olejoodporną, obicia blatu blachą, wykonania wzmocnienia blatu w wybranym miejscu pod imadło albo stelaża na oświetlenie. Proponujemy trzy szerokości: 1300mm, 1600mm, 2000mm lub pod wymiar.

 • Głębokość 700, wysokość 850.
 • Kolory standardowe – korpus popielaty RAL-7035, drzwi i szuflady niebieskie RAL-5010.
cena stołu SW-1300-2S
⚹ --.-- zł brutto
⚹ --.-- zł netto
cena SW-1600-2S
⚹ --.-- zł brutto
⚹ --.-- zł netto
cena SW-2000-2S
⚹ --.-- zł brutto
⚹ --.-- zł netto
*wzornictwo i podane ceny mogą ulec zmianie, wprowadzono 01.04.2017

SW-...-2U
/1300 /1600 /2000

stół warsztatowy SW-2000-2U

Stół warsztatowy z dwoma szafkami uchylnymi

Stół warsztatowy z 2 szafkami uchylnymi

Profesjonalny stół warsztatowy z blatem klejonym na gorąco z płyty wiórowej o grubości 32mm pokrytym sklejką bukową o grubości 4mm. Brzeg blatu zabezpieczony kątownikiem Stół jest wyposażony w dwie szafki z drzwiami uchylnymi. Szafki są przykręcone do stołu, dodatkowo każda posiada przestawną półkę oraz zamknięcie w postaci jednopunktowego zamka z dwoma kluczykami w komplecie. Stoły są wykonane z profili zamkniętych 40x40mm oraz z profili giętych 30x40mm. Dodatkowo możliwość wyłożenia blatu gumą olejoodporną, obicia blatu blachą, wykonania wzmocnienia blatu w wybranym miejscu pod imadło albo stelaża na oświetlenie. Proponujemy trzy szerokości: 1300mm, 1600mm, 2000mm lub pod wymiar.

 • Głębokość 700, wysokość 850.
 • Kolory standardowe – korpus popielaty RAL-7035, drzwi i szuflady niebieskie RAL-5010.
cena stołu SW-1300-2U
⚹ --.-- zł brutto
⚹ 946.00 zł netto
cena SW-1600-2U
⚹ --.-- zł brutto
⚹ 1139.00 zł netto
cena SW-2000-2U
⚹ --.-- zł brutto
⚹ --.-- zł netto
*wzornictwo i podane ceny mogą ulec zmianie, wprowadzono 01.04.2017

SW-...-US
/1300 /1600 /2000

stół warsztatowy roboczy SW-2000-US

Warsztatowy stół roboczy SW-2000-US z szafką i z szufladami

Stół warsztatowy roboczy SW-2000-US

Profesjonalny stół warsztatowy z blatem klejonym na gorąco z płyty wiórowej o grubości 32mm pokrytym sklejką bukową o grubości 4mm. Brzeg blatu zabezpieczony kątownikiem. Stół jest wyposażony w jedną szafkę z 4 szufladami jednakowej wielkości oraz szafkę z drzwiami uchylnymi. Szafki są przykręcone do stołu, dodatkowo szafka uchylna posiada przestawną półkę. Szafka szufladowa jest zamykana na zamek cylindryczny z dwoma kluczykami w komplecie. Szafka uchylna - zamknięcie w postaci jednopunktowego zamka z dwoma kluczykami w zestawie. Stoły są wykonane z profili zamkniętych 40x40mm oraz z profili giętych 30x40mm. Dodatkowo możliwość wyłożenia blatu gumą olejoodporną, obicia blatu blachą, wykonania wzmocnienia blatu w wybranym miejscu pod imadło albo stelaża na oświetlenie. Proponujemy trzy szerokości: 1300mm, 1600mm, 2000mm lub pod wymiar. Głębokość 700, wysokość 850. Kolory standardowe – korpus popielaty RAL-7035, drzwi i szuflady niebieskie RAL-5010.

cena stołu SW-1300-US
⚹ --.-- zł brutto
⚹ --.-- zł netto
cena SW-1600-US
⚹ --.-- zł brutto
⚹ --.-- zł netto
cena SW-2000-US
⚹ --.-- zł brutto
⚹ --.-- zł netto
*wzornictwo i podane ceny mogą ulec zmianie, wprowadzono 01.04.2017

SW-4SZ-2U

stół SW-4SZ-2U warsztatowy

Stół warsztatowy, 2 szafki uchylne, 4 szuflady pod blatem

Stół warsztatowy z szafkami uchylnymi i czterema szufladami pod blatem

Profesjonalny stół warsztatowy z blatem klejonym na gorąco z płyty wiórowej o grubości 32mm pokrytym sklejką bukową o grubości 4mm. Brzeg blatu zabezpieczony kątownikiem. Pod blatem są 4 szuflady, każda obok siebie. Stół jest wyposażony w dwie szafki z drzwiami uchylnymi. Szafki są przykręcone do stołu, dodatkowo każda posiada przestawną półkę oraz zamknięcie w postaci jednopunktowego zamka z dwoma kluczykami w komplecie. Stoły są wykonane z profili zamkniętych 40x40mm oraz z profili giętych 30x40mm. Dodatkowo możliwość wyłożenia blatu gumą olejoodporną, obicia blatu blachą, wykonania wzmocnienia blatu w wybranym miejscu pod imadło albo stelaża na oświetlenie.

⚹ w cenie --.-- zł brutto
⚹ cena ⚹ --.-- zł netto

*wzornictwo i podane ceny mogą ulec zmianie, obowiązują od 01.04.2017

SW-2U-2P

stół SW-2U-2P

Stół warsztatowy 2 szafki uchylne i 2 półki

Stół warsztatowy z dwoma szafkami uchylnymi i półkami

Profesjonalny stół warsztatowy z blatem klejonym na gorąco z płyty wiórowej o grubości 32mm pokrytym sklejką bukową o grubości 4mm. Brzeg blatu zabezpieczony kątownikiem. Stół jest wyposażony w dwie szafki z drzwiami uchylnymi. Szafki są przykręcone do stołu, dodatkowo każda posiada przestawną półkę oraz zamknięcie w postaci jednopunktowego zamka z dwoma kluczykami w komplecie. Pomiędzy szafkami są dwie dodatkowe półki. Stoły są wykonane z profili zamkniętych 40x40mm oraz z profili giętych 30x40mm. Dodatkowo możliwość wyłożenia blatu gumą olejoodporną, obicia blatu blachą, wykonania wzmocnienia blatu w wybranym miejscu pod imadło albo stelaża na oświetlenie.

⚹ w cenie --.-- zł brutto
⚹ cena ⚹ --.-- zł netto

*wzornictwo i podane ceny mogą ulec zmianie, obowiązują od 01.04.2017

SW-DU-DU

stół SW-DU-DU

Stół warsztatowy z dwoma podwójnymi szafkami

Stół zabudowany, wyposażony w dwie podwójne szafki z drzwiami uchylnymi

Profesjonalny stół warsztatowy z blatem klejonym na gorąco z płyty wiórowej o grubości 32mm pokrytym sklejką bukową o grubości 4mm. Brzeg blatu zabezpieczony kątownikiem. Stół jest w pełni zabudowany, wyposażony w dwie podwójne szafki z drzwiami uchylnymi. Każda posiada przestawną półkę. Stoły są wykonane z profili zamkniętych 40x40mm oraz z profili giętych 30x40mm. Dodatkowo możliwość wyłożenia blatu gumą olejoodporną, obicia blatu blachą, wykonania wzmocnienia blatu w wybranym miejscu pod imadło albo stelaża na oświetlenie.

⚹ w cenie --.-- zł brutto
⚹ cena ⚹ --.-- zł netto

*wzornictwo i podane ceny mogą ulec zmianie, obowiązują od 01.04.2017

SW-2SZ-US

stół SW-2SZ-US

Stół warsztatowy z szafką szufladową i uchylną i 2 szufladami

Stół warsztatowy z szafką szufladową i uchylną oraz dwoma szufladami pod blatem

Profesjonalny stół warsztatowy z blatem klejonym na gorąco z płyty wiórowej o grubości 32mm pokrytym sklejką bukową o grubości 4mm. Brzeg blatu zabezpieczony kątownikiem. Stół jest wyposażony w jedną szafkę z 4 szufladami jednakowej wielkości oraz szafkę z drzwiami uchylnymi. Szafki są przykręcone do stołu, dodatkowo szafka uchylna posiada przestawną półkę. Szafka szufladowa - zamykana na zamek cylindryczny z dwoma kluczykami w komplecie. Szafka uchylna - zamknięcie w postaci jednopunktowego zamka także z dwoma kluczykami w zestawie. Ponadto pod blatem znajdują się dwie zamykane na kluczyk szuflady. Stoły są wykonane z profili zamkniętych 40x40mm oraz z profili giętych 30x40mm. Dodatkowo możliwość wyłożenia blatu gumą olejoodporną, obicia blatu blachą, wykonania wzmocnienia blatu w wybranym miejscu pod imadło albo stelaża na oświetlenie.

⚹ w cenie --.-- zł brutto
⚹ cena ⚹ --.-- zł netto

*wzornictwo i podane ceny mogą ulec zmianie, obowiązują od 01.04.2017

Dopłaty za nietypowe wykończenie stołów warsztatowych

Wyłożenie blatu gumą ⚹ w cenie --.-- zł brutto, ⚹ cena ⚹ --.-- zł netto / 1 mb

Okucie blatu blachą ⚹ w cenie --.-- zł brutto, ⚹ cena ⚹ --.-- zł netto / 1 mb

*wzornictwo i podane ceny mogą ulec zmianie, obowiązują od 01.12.2018

Tablice narzędziowe perforowane do stołów warsztatowych i zawiesia na narzędzia

Profesjonalny system zabudowy do warsztatów uwzględniać powinien także tablice narzędziowe perforowane oraz zawieszki na narzędzia. Przedstawiamy je poniżej.

Tablica narzędziowa

tablice narzędziowe

N/z stół warsztatowy z tablicą narzędziową

Widok ogólny stołu warsztatowego z dokręconą perforowaną tablicą na narzędzia

Stół warsztatowy można dodatkowo wyposażyć w tablicę narzędziową przykręcaną do stołu, na której można powiesić narzędzia na specjalnych zawieszkach.
Tablica narzędziowa wykonana jest z blachy 0,8mm, posiada perforację kwadratową 10x10mm oraz pionowe wzmocnienie z tyłu. Wymiary tablic narzędziowych perforowanych dostosowane są do typo-szeregu stołów warsztatowych. Poniżej pdajemy ceny tablic narzędziowych wraz z kompletem zawiesi.

⚹ TSW-1300, 1300x700, --.-- zł *cena brutto
⚹ TSW-1300, 1300x700, ⚹ --.-- zł *cena netto
⚹ TSW-1600, 1600x700, --.-- zł *cena brutto
⚹ TSW-1600, 1600x700, ⚹ --.-- zł *cena netto
⚹ TSW-2000, 2000x700, --.-- zł *cena brutto
⚹ TSW-2000, 2000x700, ⚹ --.-- zł *cena netto

*wzornictwo i podane ceny mogą ulec zmianie, obowiązują od 01.04.2017

Zawiesia na młotki

zawiesia ZA-M

Zawiesia na młotki do tablicy narzędziowej perforowanej

Widoczny sposób montażu zawiesia na tablicy na narzędziowej

Zawiesia na młotki do powieszenia na tablicy narzędziowej. Dzięki temu rozwiązaniu narzędzia są uporządkowane i poukładane oraz łatwo dostępne.
Zawiesia dostęne dla Klientów, którzy kupili tablice TSW

⚹ ZA-M, --.-- zł *cena brutto
⚹ ZA-M, ⚹ --.-- zł *cena netto

*wzornictwo i podane ceny mogą ulec zmianie, obowiązują od 01.12.2018

Zawiesia na śrubokręty

zawiesia ZA-S

Przeznaczone do tablicy na narzędzia zawiesia na śrubokręty

Zawiesia na śrubokręty umieszczone na tablicy na narzędziowej

Zawiesia na śrubokręty do powieszenia na tablicy na narzędzia. Prezentowane zawiesia pomagają w utrzymaniu porządku na stole warsztatowym. Są zawsze *pod ręką* - poukładane i łatwo dostępne.
Zawiesia dostęne dla Klientów, którzy kupili tablice TSW

⚹ ZA-S, --.-- zł *cena brutto
⚹ ZA-S, ⚹ --.-- zł *cena netto

*wzornictwo i podane ceny mogą ulec zmianie, obowiązują od 01.12.2018

Zawiesia na klucze

zawiesia ZA-K

Zawiesia na klucze jako uzupełnienie do tablicy na narzędzia

Zawiesia na klucze do tablicy na narzędzia stołu warsztatowego

Zawiesia na klucze uzupełniają tablicę na narzędziową stołu warsztatowego. Można je umieścić na perforowanej tablicy narzędziowej i dostosować do szerokiego zakresu kluczy warsztatowych. Zawiesia pomagają w utrzymaniu porządku na stole warsztatowym. Są zawsze *pod ręką* - poukładane i łatwo dostępne.
Zawiesia dostęne dla Klientów, którzy kupili tablice TSW

⚹ ZA-K, --.-- zł *cena brutto
⚹ ZA-K, ⚹ --.-- zł *cena netto

*wzornictwo i podane ceny mogą ulec zmianie, obowiązują od 01.12.2018

Edukacja Sp. z o.o. Mikołów

Od 1993 roku dostarczamy do Szkół, Przedszkoli czy pozostałych Placówek Oświatowych pomoce naukowe, a także inne elementy wyposażenia, w szczególności:

 • meble szkolne i przedszkolne
 • meble metalowe - w tym szafki szatniowe i szafki BHP
 • przydatne w sekretariacie meble biurowe
 • meble żłobkowe
 • a także meble hotelowe oraz do internatu

Sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę wprowadzając coraz to nowe wzory i rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycjami na odpowiednich stronach naszej w3