Meble biblioteczne, regały biblioteczne, lady biblioteczne, szafki katalogowe, skrzynki katalogowe

Meble do biblioteki szkolnej, regały do biblioteki szkolnej, skrzynki na karty katalogowe, regały na czasopisma z atestem, certyfikatem, do użytku szkolnego. Ceny podano w cenniku ilustrowanym PDF.

Meble Łańcut do biblioteki szkolnej: regał biblioteczny na książki, regał biblioteczny jednostronny, regał na segregatory, regał biblioteczny dwustronny, regał na czasopisma, szafa na kartoteki biblioteczne, lada biblioteczna z przystawką, przystawka do biurka bibliotecznego, biurko biblioteczne, regał na gazety oraz na czasopisma, wieszak wolno-stojący JAN, stolik świetlicowy JAN, krzesła świetlicowe JAN

Meble Kasia - wyposażenie biblioteki szkolnej: Regał biblioteczny KASIA-1, Regał biblioteczny KASIA-1A, Regał na czasopisma KASIA-17, Regał na czasopisma KASIA-17A, Regał ekspozycyjny KASIA-17B, Lada biblioteczna nr kat. 76, Lada biblioteczna nr kat. 76A, Szafka katalogowa nr kat. 77, Wózek biblioteczny nr kat. 78

Regał biblioteczny - wytrzymały regał biblioteczny metalowy na stelażu metalowym z rury okrągłej, przeznaczony na książki lub na segregatory jednostronne oraz dwustronne, a także regały na czasopisma z półkami skośnymi, ponadto gazetownik tzn. stojak czy regał metalowy do przechowywania gazet lub czasopisma, regał ekspozycyjny z dwunastoma uchylnymi drzwiami, służący do ekspozycji prasy, czasopism lub książek do biblioteki szkolnej. Skrzynki katalogowe, szafki katalogowe na karty katalogowe biblioteczne. Szafa katalogowa biblioteczna na karty katalogowe z szafką dolną zamykaną. Lady biblioteczne - lada biblioteczna z przystawką na karty katalogowe oraz z biurkiem bibliotecznym z szufladą i zamykanymi przegrodami na kartoteki, na karty katalogowe. W przystawce przegrody na kartoteki otwarte. Meble biblioteczne KASIA stanowią odrębną cenioną przez użytkowników grupę, w której znajdziesz: regały biblioteczne Kasia jednostronne i dwustronne, regały na czasopisma otwarte i zamknięte tzw. regały ekspozycyjne, regały na czasopisma, ladę biblioteczną wraz ze skrzynką na karty katalogowe oraz z szafką na komputer, szafkę katalogową biblioteczną ze skrzynkami na karty katalogowe biblioteczne oraz wózek biblioteczny na kółkach do przewożenia książek.

Edukacja Sp. z o.o.
ul. Rybnicka 132, 43-190 Mikołów
tel: 32-738-52-62, tel: 32-738-54-94
e-mail: biuro@edukacja-mikolow.pl
Abstract

Meble biblioteczne grupa STB

Wytrzymałe regały biblioteczne metalowe, na stelażu metalowym na książki i na segregatory jednostronne oraz dwustronne posiadają stosowne certyfikaty i atesty dopuszczające je do użytku w szkołach i innych placówkach oświatowych. Regały biblioteczne z certyfikatem oraz regały na czasopisma wykonane są na stelażu z rury stalowej O 25 x 1,5 mm malowanym farbą proszkową. Półki z płyty wiórowej grubości 18 mm. W odmianie na książki sześć powierzchni składowania. W odmianie na segregatory pięć powierzchni składowania. We wszystkich odmianach wersje jednostronne i dwustronne.


regał biblioteczny na ksiazki

Regał biblioteczny na książki

Regały biblioteczne na książki jednostronny na stelażu metalowym typ STOLBRZEG. Wymiary: A=330 x B=800 x H=1900mm, Waga: 43,0kg. Stelaż z rury stalowej fi 25 x 1,5 mm malowany farbą proszkową. Półki z płyty wiórowej grubości 18 mm. Sześć powierzchni składowania książek. Wersje jednostronne i dwustronne. Półki wzmocnione stelażem metalowym. Regały posiadają stosowne certyfikaty do użytku w szkołach i innych placówkach oświatowych.

Regał biblioteczny na segregatory

Biblioteka: regał na segregatory

Regały na segregatory jednostronny biblioteczny, na stelażu metalowym typ STOLBRZEG. Także jako regał na albumy książkowe, albumy tematyczne i inne wydawnictwa albumowe tematyczne. Wymiary: A=330 x B=800 x H=1900mm, Waga: 40,5kg. Stelaż z rury stalowej fi 25 x 1,5 mm malowany farbą proszkową. Półki z płyty wiórowej grubości 18 mm. Pięć powierzchni do przechowywania segregatorów. Możliwe wykonanie jednostronne i dwustronne. Pod półkami wzmocnione stelażem metalowym. Stosowne certyfikaty do użytku w szkołach i w placówkach użyteczności publicznej.

Regał biblioteczny dwustronny

Regał biblioteczny dwustronny

Regały metalowe biblioteczne dwustronne. Regał biblioteczny na stelażu metalowym z rury stalowej fi 25 x 1,5 mm malowany farbą proszkową. Wymiary: A=550 x B=800 x H=1900mm, Waga: 43,0kg. Wykonujemy w odmianach: na segregatory - pięć powierzchni składowania lub na książki - sześć powierzchni składowania. Wersje jednostronne i dwustronne. Pod półkami wzmocnienia stelażem metalowym. Posiadają certyfikaty do użytku szkolnego i w placówkach oświatowych.

Regał na czasopisma

Regał na czasopisma

Regał na czasopisma na stelażu metalowym typ STOLBRZEG. Wymiary: A=330 x B=800 x H=1900mm, Waga: 40,0kg. Sześć powierzchni składowania czasopism. Półki wzmocnione stelażem metalowym. Stelaż z rury stalowej fi 25 x 1,5 mm malowany farbą proszkową. Półki z płyty wiórowej grubości 18 mm. Półki pochyłe z listwą odbojową. We wszystkich odmianach wersje jednostronne i dwustronne. Posiada atest / certyfikat do użytku w szkole.

Szafka kartotekowa katalogowa biblioteczna

Szafa na kartoteki biblioteczne

Szafka katalogowa biblioteczna na karty katalogowe. Wymiary: A=350 x B=786 x H=1350mm, Waga: 72,0 kg. Korpus szafki wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej MDF. Drzwi zawieszane na zawiasach taśmowych, zamykane na zamek. W górnej części w standardzie 20 szufladek na kartoteki. Ilość szufladek na indywidualne zamówienie może być inna.

Lada biblioteczna z przystawką na karty katalogowe

Lada biblioteczna z przystawką

Lada biblioteczna z przystawką na karty katalogowe. Wymiary biurka bibliotecznego: A=640 x B=1150 x H=778 mm, Waga: 50,5 kg. Wymiary przystawki na karty katalogowe: A=600 x B=550 x H=760 mm, Waga: 32,5 kg. Korpus biurka i przystawki wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm. Drzwi zawieszone na zawiasach puszkowych. Pod blatem biurka szuflada i zamykane przegrody na kartoteki / na karty katalogowe. W przystawce przegrody na kartoteki otwarte.

przystawka do biurka bibliotecznego

Przystawka do biurka bibliotecznego

Przystawka do biurka bibliotecznego. Wymiary przystawki: A=600 x B=550 x H=760mm, Waga: 32,5 kg. Wykonanie: Korpus biurka i przystawki wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm. Drzwi zawieszone na zawiasach puszkowych. Pod blatem biurka szuflada i zamykane przegrody na kartoteki. W przystawce przegrody na kartoteki otwarte

biurko biblioteczne

Biurko biblioteczne (STB)

Biurko biblioteczne. Wymiary biurka bibliotecznego: A=640 x B=1150 x H=778 mm, Waga: 50,5 kg. Korpus biurka i przystawki wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm. Drzwi zawieszone na zawiasach puszkowych. Pod blatem biurka szuflada i zamykane przegrody na kartoteki. W przystawce przegrody na kartoteki otwarte.

Regał na gazety

Regał na gazety, na czasopisma

Regał na czasopisma, gazetownik - regał na gazety. Wymiary: A=120 x B=700 x H=880 mm, Waga: 7,3 kg. Regał na gazety wykonany jest z rury stalowej fi 20 x 1,5 mm i z pręta stalowego fi 8 mm malowane farbą proszkową

Wieszak wolnostojący JAN

Wieszak wolno-stojący JAN

Regał na czasopisma, gazetownik - regał na gazety. Wymiary: A=640 x B=640 x H=1750 mm, Waga: 9,4 kg. Stojak wieszaka wykonany z rury stalowej fi 60 x 1,5 mm, 32 x 1,5 mm i 20 x 1,5 mm, malowany farbą proszkową. Kolor podstawowy - czarny.

Stolik świetlicowy JAN-800

Stoliki świetlicowe JAN

Stół świetlicowy JAN L800. Wymiary: A=800 x B=800 x H=760 mm. Waga: 9,7 kg. Stół świetlicowy JAN L1300. Wymiary: A=800 x B=1300 x H=760 mm. Waga: 20,1 kg. Stelaż wykonany z rury stalowej fi 20 x 1,5 mm i 32 x 1,5 mm, malowany farbą proszkową, kolor podstawowy - czarny. Blat wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm oklejony obrzeżem PCV 2 mm.

Krzesła świetlicowe JAN

Krzesła świetlicowe JAN

Krzesła świetlicowe JAN. Wymiary: A=474 x B=450 x H=800 mm. Waga: 4,2 kg. Stelaż wykonany z rury stalowej fi 20 x 1,5 mm (lub za dopłatą stelaż z rury fi 25 x 1,5 mm), malowany farbą proszkową. Siedzisko i oparcie wykonane ze sklejki 8 mm, malowane lakierem akrylowym lub tapicerowane.

Paleta kolorów stelaży metalowych dla mebli bibliotecznych>

Meble biblioteczne: kolory stelaży metalowych dla mebli bibliotecznych

Paleta kolorów STB
oferujemy PRZETESTOWANE MEBLE dla SZKOŁY
WYBIERAJĄC inne meble biblioteczne SPRAWDŹ !! czy ich elementy konstrukcyjne zaprojektowano pod kątem trwałości ? i czy posiadają ważny certyfikat ?

Meble biblioteczne: biurka do biblioteki, lady do biblioteczne, regały biblioteczne, skrzynki i szafki katalogowe.

Regały biblioteczne na stelażu metalowym, regały biblioteczne dwustronne metalowe, regały na czasopisma biblioteczny na stelażu metalowym, biurka - lady biblioteczne, przystawka do biurka bibliotecznego, szafka kartotekowa katalogowa biblioteczna Ceny oraz parametry techniczne mogą ulec zmianie , Meble biblioteczne ceny producenta: cennik PDF

Meble biblioteczne KASIA

Lady biblioteczne i regały biblioteczne

Meble biblioteczne typ KASIA

Meble do biblioteki - najwyższa jakość od ponad 60 lat! Atutem mebli do biblioteki jest trwałość, wysoka jakość i estetyka. Prezentowane meble posiadają niezbędne certyfikaty stwierdzające zgodność z normami PN-EN i ISO, które dopuszczają je do użytku w szkołach zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z 31 grudnia 2002 r. Do produkcji mebli stosowane są atestowane materiały spełniające najostrzejsze wymagania w zakresie higieniczności. Meble wykonane są z płyt wiórowych laminowanych wykończonych doklejką PCV. Konstrukcje stalowe mebli wykonane są z rur o różnym kształcie i przekroju, malowane farbami proszkowymi o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Standardowym kolorem płyt jest buk. Wymiary mebli zgodne są z obowiązującymi normami.


Regal biblioteczny kasia-1

Regał biblioteczny KASIA-1

Regał jednostronny na książki. Wymiary: 800x360x1860 mm.

Regal biblioteczny KASIA-1A

Regał biblioteczny KASIA-1A

Regał dwustronny na książki. Wymiary: 800x585x1860 mm.

Regał biblioteczny na czasopisma KASIA-17

Regał na czasopisma KASIA-17

Regał do biblioteki na czasopisma z półkami skośnymi. Wymiary: 800x360x1860 mm.

Regał na czasopisma z szafką KASIA-17A

Regał na czasopisma KASIA-17A

Regał na czasopisma z szafką dolną i z półkami skośnymi do biblioteki szkolnej. Wymiary: 800x360x1860 mm.

Regał ekspozycyjny na czasopisma KASIA-17B

Regał ekspozycyjny KASIA-17B

Regał ekspozycyjny z dwunastoma uchylnymi drzwiami, służący do ekspozycji prasy, czasopism lub książek do biblioteki szkolnej. Wymiary: 800x360x1860 mm.

Lada biblioteczna pojedyncza

Lada biblioteczna nr kat. 76

Lada biblioteczna pojedyncza. Wymiary: 1300x650 mm (zamknięta), 1840x650 mm (otwarta), wysokość 750 mm.

Lada biblioteczna z szafką na komputer

Lada biblioteczna nr kat. 76A

Lada biblioteczna z szafką na komputer. Wymiary: 1650x650 mm (zamknięta), 2190x650 mm (otwarta), wysokość 750 mm.

Szafka katalogowa biblioteczna

Szafka katalogowa nr kat. 77

Szafka katalogowa biblioteczna / na karty katalogowe biblioteczne. Wymiary: 930x440x1300 mm.

Wózek biblioteczny na książki

Wózek biblioteczny nr kat. 78

Wózek biblioteczny na książki, do przewożenia książek w bibliotece. Wymiary: 740x520x780 mm.

Paleta kolorów dla mebli bibliotecznych KASIA

Meble biblioteczne KASIA: paleta kolorów dla mebli bibliotecznych KASIA

Paleta kolorów OLS
oferujemy PRZETESTOWANE MEBLE dla SZKOŁY
WYBIERAJĄC inne meble biblioteczne SPRAWDŹ !! czy ich elementy konstrukcyjne zaprojektowano pod kątem trwałości ? i czy posiadają ważny certyfikat ?

Meble biblioteczne KASIA: biurka do biblioteki, lady do biblioteczne, regały biblioteczne, skrzynki i szafki katalogowe.

W tej grupie umieściliśmy cenione przez bibliotekarzy regały biblioteczne Kasia jednostronne i dwustronne, regały na czasopisma zamknięte i otwarte, regały ekspozycyjne pozwalające na ekspozycję aktualnego wydania i zgromadzenie wydań archiwalnych, regały na czasopisma, lada biblioteczna wyposażona w pojemnik z przegrodami na karty katalogowe oraz dodatkowo z szafką na komputer, szafkę katalogową biblioteczną z szufladkami na karty katalogowe biblioteczne oraz wózek biblioteczny na kółkach do przewożenia książek.

Ceny oraz parametry techniczne mogą ulec zmianie , Meble biblioteczne KASIA ceny producenta: cennik PDF

Zobacz główne działy naszej oferty


Meble metalowe

Meble metalowe socjalne do szatni szkolnej i pracowniczej, biurowe i magazynowe do przechowywania ogólnego przeznaczenia, archiwów i dokumentów oraz meble warsztatowe i szafki kartotekowe.

Przejdź

Meble biurowe

Tanie i solidne meble biurowe, meble gabinetowe, meble konferencyjne oraz lady recepcyjne stanowiące idealne wyposażenie sekretariatów biur, gabinetów i sal konferencyjnych.

Przejdź

Meble szkolne

Meble szkolne, przedszkolne i żłobkowe dopuszczone do użytku w szkołach, przedszkolach i placówkach oświatowych co jest potwierdzone stosownymi certyfikatami.

Przejdź

Pracownie przedmiotowe

Istotnym elementem naszej oferty są pracownie przedmiotowe z wyposażeniem. Przygotowujemy projekty i wykonujemy dostosowane do potrzeb indywidualnych.

Przejdź

Wybierz przycisk aby się z nami skontaktować.

Formularz

kontaktowy
  Wyślij

e-mail
  327385262

zadzwoń
  327385494

zadzwoń