Szafy do przedszkola drewniane

szafki przedszkolne i regały dla przedszkolaków z atestem zamykane i otwarte

Przedstawiamy ofertę mebli dla przedszkolaków - szaf przedszkolnych MIŚ, regałów przedszkolnych dekoracyjno - użytkowych w kształcie choinki, jabłka, gruszki i grzybka z certyfikatem, z atestem do użytku w przedszkolach. Prezentacja kolejnych produktów w sposób szczegółowy zawiera informacje o wykonaniu oraz o parametrach użytkowych takich jak wymiary, waga i cena, przy czym aktualne ceny przedstawiamy w ilustrowanym cenniku PDF.
Wymiary zestawu szaf MIŚ wynoszą 350 x 4280 x 790 do 1375 mm. Korpus segmentów wykonany jest z płyt wiórowych laminowanych o grubości 18 mm. Szafy, segmenty i regały dostarczane są w wersji zmontowanej lub do samodzielnego montażu. Tylna ściana wentylowana wykonana jest z płyty lakierowanej HDF. Drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych, zamykane na zamki. W opcji drzwi chowane do wewnątrz korpusu. Szafy przedszkolne pojedyncze jak i zestaw szaf przedszkolnych 4-segmentowy MIŚ to dobry wybór. Każda szafa dla przedszkoli posiada certyfikat oraz spełnia swoje określone funkcje np. szafa do przedszkola na zabawki, regał do przedszkola, regał do przedszkoli narożny itd. W górnej części segmentów płaska nadbudowa z płyty HDF, przedstawiająca różne obrazy z życia codziennego oraz aplikacje ze zwierzętami.

Zestaw mebli przedszkolnych MIŚ-GÓRY
Segment przedszkolny MIŚ-GÓRY
wordMarkLogo

Edukacja Sp. z o.o.
Szafy przedszkolne MIŚ
43-190 Mikołów, ul. Rybnicka 132
tel: 32 738 52 62
e-mail: biuro@edukacja-mikolow.pl

by Jacek Szram, Mikołów, modyfikowano 2021-08-15 / utworzono 2007-02-10

Zestawy segmentów przedszkolnych MIŚ

z aplikacjami dekoracyjnymi do zestawów segmentów przedszkolnych MIŚ. Przeznaczone dla przedszkoli segmenty MIŚ w wersji v08 posiadają certyfikaty i atesty, które dopuszczają ich użytkowanie w przedszkolach i innych placówkach oświatowych. Korpusy segmentów wykonane są z płyt wiórowych laminowanych o grubości 18 mm. Szafy, segmenty i regały dostarczane są w wersji zmontowanej. Tylna ściana łącząca korpus wykonana jest z płyty lakierowanej HDF. We wnętrzach półki stałe lub ruchome. W segmencie PC szuflady na zabawki, w segmencie PG plastikowe pojemniki. W górnej części segmentów płaska nadbudowa z płyty HDF, przedstawiająca różne obrazy z życia codziennego oraz aplikacje ze zwierzętami. Poniżej prezentujemy wersję standardową z drzwiami na zawiasach puszkowych o podstawowych wymiarach: szerokość segmentów = 4280mm przy czym szerokość poszczególnych szaf to PA, PB, PC, PD = 800mm oraz PG = 1080mm, wysokość podstawowa szaf wysokich = 1375mm, wysokość szafek niskich = 790mm, głębokość szaf = 350mm.


Meble przedszkolne - szafy przedszkolne i regały przedszkolne MIŚ V08, opis, wymiary

Nowy standard szaf przedszkolnych MIŚ-V08 - doskonałych mebli przedszkolnych przeznaczonych do użytku indywidualnego dla przedszkolaków jak i do użytku ogólnego. Przeznaczone dla przedszkoli posiadają stosowne certyfikaty i atesty dopuszczające do użytku w przedszkolach i placówkach oświatowych. Korpusy szaf wykonane z płyt wiórowych laminowanych o grubości 18 mm. Szafy, segmenty i regały dostarczane są w wersji zmontowanej lub do samodzielnego montażu. Tylna ściana wentylowana wykonana jest z płyty lakierowanej HDF. W wersji v08 drzwi zawieszane mocowane są na zawiasach puszkowych, zamykane na zamki. W opcji drzwi chowane do wewnątrz korpusu. We wnętrzach półki stałe lub ruchome. W segmentach Pc i Pg pojemniki na zabawki lub pomoce naukowe. Parametry podstawowe MIŚ-V08 to: podstawowa szerokość szaf = 800mm, wysokość podstawowa szaf = 1375mm, drzwi osadzone na zawiasach puszkowych. Segmenty dostarczane są w postaci nie zmontowanej (do samodzielnego montażu, cena obniżona) lub w wersji zmontowanej (cena wyższa). Koszt transportu segmentów zmontowanych może być wyższy niż w wersji do samodzielnego montażu.


Szafa zamykana
MIŚ-Pa-v08

Szafa przedszkolna MIŚ-Pa-v08

wymiary: A 350 x B 800 x H 1375 mm
waga 43 kg

Korpusy wykonane z płyty wiórowej laminowanej 18 mm. Drzwi na całej wysokości szafy osadzone na zawiasach puszkowych. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Półki stałe mocowane na kołkach.

Szafa otwarta
MIŚ-Pb-v08

Szafa przedszkolna MIŚ-Pb-v08

wymiary: A 350 x B 800 x H 1375 mm
waga 40 kg

Korpus wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm. Drzwi w dolnej części szafy osadzone na zawiasach puszkowych. Góra szafy otwarta z dwoma półkami. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Półki stałe mocowane na kołkach.

Szafa z wnęką
MIŚ-Pc-v08

Szafa przedszkolna MIŚ-Pc-v08

wymiary: A 350 x B 800 x H 1375 mm
waga 58 kg

Korpus szafy wykonany z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm. Drzwi w górnej części szafy osadzone na zawiasach puszkowych. W części dolnej szafy dwa wysuwane pojemniki na zabawki. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Półki stałe w górnej części szafy mocowane na kołkach. Pomiędzy górną i dolną częścią szafy otwarta wnęka.

Regał otwarty
MIŚ-Pd-v08

Regał przedszkolny MIŚ-Pd-v08

wymiary: A 350 x B 800 x H 1375 mm
waga 56 kg

Korpus regału wykonany z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Regał przedszkolny otwarty z dwiema kolumnami półek po pięć półek stałych w każdym pionie.

Regał narożny
MIŚ-Pe-v08

Regał narożny przedszkolny MIŚ-Pe-v08

wymiary: A 350 x B 1110 x H 1375 mm
waga 62 kg

Korpus regału z płyty wiórowej 18 mm. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Regał narożny otwarty przystosowany jako łącznik pomiędzy ciągami szaf ustawionymi na sąsiadujących ścianach.

Dostawka do szaf
MIŚ-Pf-v08

Dostawka do szaf typu MIŚ-Pf-v08

wymiary: A 350 x B 350 x H 1375 mm
waga 17 kg

Korpus dostawki wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm. Półki o kształcie ćwierć koła montowane na stałe. Dostawka stanowi doskonałe zakończenie ciągu segmentu szaf przedszkolnych.

Szafka na zabawki
MIŚ-Pg-v08

Szafka przedszkolna z pojemnikami na zabawki MIŚ-Pg-v08

wymiary: A 440 x B 1080 x H 790 mm
waga 46 kg

Korpus regału z płyty wiórowej 18 mm. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Wewnątrz 12 kolorowych pojemników plastikowych o różnej wysokości do przechowywania zabawek dziecięcych. 6 pojemników niskich, 3 pojemniki o średniej wysokości, 3 pojemniki wysokie.

Szafka na prace
MIŚ-Pga-v08

Szafka przedszkolna z pojemnikami na prace MIŚ-Pga-v08

wymiary: A 440 x B 1080 x H 790 mm
waga 46 kg

Korpus regału z płyty wiórowej 18 mm. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Wewnątrz 24 kolorowe pojemniki plastikowe niskie do przechowywania prac dziecięcych.


Meble przedszkolne - indywidualne szafki dla przedszkolaka, opis, wymiary

Szafki przedszkolne do indywidualnego użytku przedszkolaków. Szafki przedszkolne z półkami lub z szufladami przeznaczone do przechowywania prac indywidualnych przedszkolaków, do przechowywania zabawek itp. W wersji szafy z drzwiczkami i półkami - korpus szafy wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych. We wnętrzu półka i wieszak na rzeczy osobiste dla przedszkolaków / uczniów. W wersji szafki z szufladami - dziewięć szuflad zawieszonych na prowadnicach na rzeczy osobiste uczniów / przedszkolaków.


Szafa indywidualna ucznia
z 4 drzwiczkami
CZWÓRKA-U4

Szafa indywidualna dla ucznia CZWÓRKA-U4

wymiary: A = 440 x B = 800 x H = 1375 mm
waga 54,5 kg

Korpus wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych. We wnętrzu półka i wieszak na rzeczy osobiste dla czworo (4) uczniów.

Szafa indywidualna ucznia
z 6 drzwiczkami
SZÓSTKA-U6

Szafa indywidualna dla ucznia SZÓSTKA-U6

wymiary: A = 440 x B = 800 x H = 1375 mm
waga 54,5 kg

Korpus wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych. We wnętrzu półka i wieszak na rzeczy osobiste dla sześciorga (6) uczniów.

Szafka indywidualna
z 6 szufladami
SZÓSTKA-P6-SZUFL

Szafka indywidualna z 6 szufladami SZÓSTKA-P6-SZUFL

wymiary: 440 x 1350 x 790 (wys) mm
waga 47 kg

Korpus wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Sześć szuflad zawieszonych na prowadnicach, przeznaczonych na rzeczy osobiste przedszkolaków / uczniów.

Szafka indywidualna
z 9 szufladami
DZIEWIĄTKA-P9-SZUFL

Szafka indywidualna z 9 szufladami SZÓSTKA-P9-SZUFL

wymiary: 440 x 1350 x 790 (wys) mm
waga 83 kg

Korpus wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Dziewięć szuflad zawieszonych na prowadnicach, przeznaczonych na rzeczy osobiste przedszkolaków / uczniów.

Szafka indywidualna
z 4 drzwiczkami
CZWÓRKA-P4-DRZWI

Szafka indywidualna przedszkolna z 4 drzwiczkami CZWÓRKA-P4-DRZWI

wymiary: 350x900x930 mm
waga 34 kg

Szafka z drzwiami na rzeczy osobiste dzieci. Korpus szafki wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF o grubości 3,2 mm. Drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych. Szafka wyposażona w stopki z regulacją poziomu. Obrzeża PCV. Szafka dla 4 czworo dzieci.

Szafka indywidualna
z 6 drzwiczkami
SZÓSTKA-P6-DRZWI

Szafka indywidualna przedszkolaka z 6 drzwiczkami SZÓSTKA-P6-DRZWI

wymiary: 350x900x1375 mm
waga 48 kg

Szafka z drzwiami na rzeczy osobiste dzieci. Korpus szafki wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF o grubości 3,2 mm. Drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych. Szafka wyposażona w stopki z regulacją poziomu. Obrzeża PCV. Szafka dla 6 sześciorga dzieci.

Szafka indywidualna
z 9 drzwiczkami
DZIEWIĄTKA-P9-DRZWI

Szafka indywidualna przedszkolaka z 9 drzwiczkami DZIEWIĄTKA-P9-DRZWI

wymiary: 350x1345x1375 mm
waga 68 kg

Szafka z drzwiami na rzeczy osobiste dzieci. Korpus szafki wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF o grubości 3,2 mm. Drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych. Szafka wyposażona w stopki z regulacją poziomu. Obrzeża PCV. Szafka dla 9 dziewięciorga dzieci.

Regały dekoracyjne
do przedszkola
regał CHOINKA

Regały dekoracyjne do przedszkola, regał CHOINKA

wymiary: 1345 x 1190 x 612 mm
waga 30,5 kg

Regał przedszkolny wykonany z płyty wiórowej laminowanej w klasie E1 o grubości 18mm, krawędzie zabezpieczone obrzeżem ABS o grubości 1 mm. Regał przedszkolny CHOINKA montowany w całości na stałe. Podstawa wyposażona w stopki z możliwością regulacji poziomu.

Regały przedszkolne
dekoracyjne
regał GRUSZKA

Regał przedszkolny dekoracyjny regał GRUSZKA

wymiary: 1565 x 1200 x 565 mm
waga 32,5 kg

Regalik dla przedszkolaków z atestem w klasie E1 wykonany z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18mm, zabezpieczony obrzeżem ABS o grubości 1 mm. Regał przedszkolny GRUSZKA montowany w całości. Podstawa wyposażona w stopki z możliwością regulacji poziomu.

Regał dekoracyjny
przedszkolny
JABŁKO

Regał dekoracyjny przedszkolny JABŁKO

wymiary: 1510 x 1210 x 640 mm
waga 33 kg

Regał dla przedszkoli z atestem w klasie E1 wykonany z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18mm, zabezpieczony obrzeżem ABS o grubości 1 mm. Regał przedszkolny JABŁKO montowany w całości. Podstawa wyposażona w stopki z możliwością regulacji poziomu.

Regał do przedszkola
dekoracyjny
GRZYBEK

Regał dekoracyjny GRZYBEK przedszkolny

wymiary: 1345 x 1095 x 665 mm
waga 31 kg

Regał dla przedszkolny z atestem w klasie E1 wykonany z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18mm, zabezpieczony obrzeżem ABS o grubości 1 mm. Regał dekoracyjny GRZYBEK montowany w całości. Podstawa wyposażona w stopki z możliwością regulacji poziomu.

Wymiary, wymagania, koszty, cena mebli szkolnych

Szafy MIŚ - wymiary podstawowe
📌 szerokość 80 cm, głębokość 35 cm, wysokość 137,5 cm
📌 wysokość szafek niskich: 93 cm lub 79 cm
📌 głębokość szafek indywidualnych: 44 cm lub 35 cm
Atesty i certyfikaty
📌 szafy MIŚ posiadają atesty materiałowe i certyfikaty zgodności z Polską Normą
📌 szafy MIŚ dopuszczone są do użytkowania w przedszkolach, żłobkach i w dowolnych placówkach oświatowych
Oferta - dostawa, montaż, koszty i cena szaf MIŚ
📌 szafy przedszkolne MIŚ dostarczane są w stanie zmontowanym, bezpośrednio „do użytku”
📌 szafy MIŚ mogą być dostarczane są w postaci „do montażu” za ok. 4% opustu ceny
📌 dostawy realizowane są własnymi środkami transportu lub na paletach przez firmy kurierskie
📌 koszty dostawy kalkulowane są oddzielnie dla każdej z dostaw

Zobacz także

niżej szybkie linki do wybranych tematycznie elementów naszej oferty, które mogą Cię zainteresować.

Krzesła przedszkolne

Krzesła przedszkolne Przejdź 🔗

Stoliki przedszkolne

Stoliki przedszkolne Przejdź 🔗

Leżaki przedszkolne

Leżaki przedszkolne Przejdź 🔗

Wieszaki przedszkolne

Wieszaki przedszkolne Przejdź 🔗

Meble
STOLMIŚ

Meble STOLMIŚ Przejdź 🔗

Szafki
DZIELONEK

Szafki Dzielonek Przejdź 🔗

Kąciki
tematyczne

Kąciki<br>tematyczne Przejdź 🔗

Meble   biurowe

Meble biurowe Przejdź 🔗

Meble metalowe

Meble metalowe Przejdź 🔗

Szafy przedszkolne MIŚ - wymiary podstawowe

Jakie są wymiary segmentu przedszkolnego MIŚ ? 📌
Segment przedszkolny MIŚ składa się z poszczególnych szaf, które można zestawiać w sposób dowolny w zależności od potrzeb, a to wpływa na długość segmentu. Standardowa głębokość = 350mm, wysokość szaf = 1375mm, szerokość szaf = 800mm. Głębokość szafek z pojemnikami na prace dzieci = 440mm, wysokość = 770mm, szerokość = 1080mm
 
Czy zestawy MIŚ z aplikacjami można zestawiać w innych wymiarach ? 🔍
W górnej części zestawów MIŚ z aplikacjami znajduje się płaska nadbudowa z płyty HDF, przedstawiająca różne obrazy z życia codziennego oraz aplikacje ze zwierzętami. Ogranicza ona sposoby zestawiania poszczególnych szaf. W standardowym wykonaniu - szafy Pa + Pb + Pc + Pg - wymiary całego segmentu to głębokość = 350mm, wysokość szaf = 790mm / 1375mm, szerokość zestawionego segmentu = 4280mm

Edukacja Sp. z o.o. Mikołów

Od 1993 roku dostarczamy do Szkół, Przedszkoli czy pozostałych Placówek Oświatowych pomoce naukowe, a także inne elementy wyposażenia, w szczególności:

  • meble szkolne i przedszkolne
  • meble metalowe - w tym szafki szatniowe i szafki BHP
  • przydatne w sekretariacie meble biurowe
  • meble żłobkowe
  • a także meble hotelowe oraz do internatu

Sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę wprowadzając coraz to nowe wzory i rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycjami na odpowiednich stronach naszej w3