Szafki do przedszkola: szafy przedszkolne MIŚ

Szafy przedszkolne i regały przedszkolne z certyfikatem, z atestem do użytku w przedszkolach. Ceny podano w cenniku ilustrowanym PDF.

Przedszkolne regały dekoracyjno - użytkowe w kształcie choinki, jabłka, gruszki czy grzybka

Szafy przedszkolne Miś. Szafki do przedszkoli, segmenty dla przedszkola, szafy segmentowe do przedszkola Miś gdy w nowym standardzie poszukujesz szaf przedszkolnych z certyfikatem. Doskonałe meble przedszkolne przeznaczone do użytku indywidualnego dla przedszkolaków jak i do użytku ogólnego, wersja 08. Korpus segmentów wykonany jest z płyt wiórowych laminowanych o grubości 18 mm. Szafy, segmenty i regały dostarczane są w wersji zmontowanej lub do samodzielnego montażu. Tylna ściana wentylowana wykonana jest z płyty lakierowanej HDF. Drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych, zamykane na zamki. W opcji drzwi chowane do wewnątrz korpusu. Polecamy także wersję z drzwiami na zawiasach taśmowych, bardziej tradycyjną ale też bardziej odporną na uszkodzenia w warunkach użytkowania w szkole. Szafy przedszkolne pojedyncze jak i zestaw szaf przedszkolnych 4-segmentowy MIŚ to dobry wybór. Każda szafa dla przedszkoli posiada certyfikat oraz posiada swoje określone funkcje np. szafa do przedszkola na zabawki, regał do przedszkola, regał do przedszkoli narożny itd. W ilustrowanym cenniku PDF podano ceny szaf przedszkolnych. Podano linki do innych szafy przedszkolnych podobnych.

Edukacja Sp. z o.o. Wyposażenie przedszkoli w szafy
ul. Rybnicka 132, 43-190 Mikołów
tel: 32-738-52-62, tel: 32-738-54-94
e-mail: biuro@edukacja-mikolow.pl
Abstract

Regały dla przedszkolaków dekoracyjne

Dekoracyjne regały dla przedszkolaków nawiązują do znanych dzieciom rzeczy - do choinki, jabłuszka, grzybka czy gruszki. Obok elementów dekoracyjnych do segmentów MIŚ stanowią świetne wyposażenie przedszkoli służące zabawie i nauce.

Regał przedszkolny dekoracyjny cena 450,00 zł netto (553,50 zł brutto)


Regał przedszkolny dekoracyjny choinka

Regały przedszkolne dekoracyjne
regał CHOINKA

Przedszkolny regalik dekoracyjno - użytkowy w kształcie choinki
- regał przedszkolny wymiary [wys x szer x gł mm]: 1345 x 1190 x 612
- wykonanie: regał przedszkolny wykonany z płyty wiórowej laminowanej w klasie E1 o grubości 18mm, krawędzie zabezpieczone obrzeżem ABS o grubości 1 mm. Regał przedszkolny CHOINKA montowany w całości na stałe. Podstawa wyposażona w stopki z możliwością regulacji poziomu.

Regał przedszkolny dekoracyjny gruszka

Regał przedszkolny dekoracyjny
regał GRUSZKA

Regał przedszkolny dekoracyjno - użytkowy w kształcie gruszki
- regał przedszkolny wymiary [wys x szer x gł mm]: 1565 x 1200 x 565
- wykonanie: regalik dla przedszkolaków z atestem w klasie E1 wykonany z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18mm, zabezpieczony obrzeżem ABS o grubości 1 mm. Regał przedszkolny GRUSZKA montowany w całości. Podstawa wyposażona w stopki z możliwością regulacji poziomu.

Regał przedszkolny dekoracyjny jabłuszko

Regał do przedszkola dekoracyjny
regał JABŁUSZKO

Regał przedszkolny dekoracyjno - użytkowy w kształcie jabłuszka
- regalik przedszkolny o wymiarach [wys x szer x gł mm]: 1510 x 1210 x 640
- wykonanie: regalik dla przedszkola wykonany z płyty wiórowej laminowanej z atestem w klasie E1 o grubości 18mm, zabezpieczony obrzeżem typu ABS o grubości 1 mm. Regał przedszkolny JABŁUSZKO dostarczany zmontowany. Podstawa regału wyposażona w stopki do regulacji poziomu.

Regał przedszkolny dekoracyjny grzybek

Regał do przedszkola dekoracyjny
regał GRZYBEK

Przedszkolny regał dekoracyjno - użytkowy w kształcie grzybka
- regelik przedszkolny o wymiarach [wys x szer x gł mm]: 1345 x 1095 x 665
- wykonanie: regalik dla przedszkola wykonany z płyty wiórowej laminowanej z atestem w klasie E1 o grubości 18mm, zabezpieczony obrzeżem typu ABS o grubości 1 mm. Regał przedszkolny GRZYBEK zmontowany na stałe. Podstawa regału wyposażona w stopki do regulacji poziomu.

Szafki dla przedszkolaka indywidualne

Szafki przedszkolne do indywidualnego użytku przedszkolaków, do przechowywania prac, zabawek

Szafki dla przedszkolaków

Szafki dla przedszkolaka indywidualne

Szafki przedszkolne do indywidualnego użytku przedszkolaków. Szafki przedszkolne z półkami lub z szufladami przeznaczone do przechowywania prac indywidualnych przedszkolaków, do przechowywania zabawek itp. W wersji szafy z drzwiczkami i półkami - korpus szafy wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm do samodzielnego montażu za pomocą kołków i śrub. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych. We wnętrzu półka i wieszak na rzeczy osobiste dla przedszkolaków / uczniów. W wersji szafki z szufladami - dziewięć szuflad zawieszonych na prowadnicach na rzeczy osobiste uczniów / przedszkolaków.


Szafa indywidualna ucznia CZWÓRKA

Szafka przedszkolaka / ucznia
CZWÓRKA

- wymiary: A = 350 x B = 800 x H = 1400 mm
- waga: 56,0 kg
- wykonanie: korpus wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm do samodzielnego montażu za pomocą kołków i śrub. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych. We wnętrzu półka i wieszak na rzeczy osobiste dla czterech przedszkolaków-uczniów.

Szafa indywidualna ucznia SZÓSTKA

Szafka dla przedszkolaka / ucznia
SZÓSTKA

- wymiary: A = 350 x B = 800 x H = 1400 mm
- waga: 53,0 kg
- wykonanie: korpus wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm do samodzielnego montażu za pomocą kołków i śrub. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych. We wnętrzu boksy na rzeczy osobiste dla sześciu uczniów / przedszkolaków.

Szafa dla przedszkolaka DZIEWIĄTKA

Szafka dla przedszkolaka / ucznia
DZIEWIĄTKA

- wymiary: A = 440 x B = 1080 x H = 790 mm
- waga: 83,0 kg
- wykonanie: korpus wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm do samodzielnego montażu za pomocą kołków i śrub. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. We wnętrzu dziewięć szuflad na rzeczy osobiste uczniów zawieszonych na prowadnicach.

Dekoracyjne kolorowe segmenty przedszkolne MIŚ

Kompletne dekoracyjne zestawy szaf przedszkolnych - segmenty przedszkolne MIŚ dekoracyjne

Zestawy segmentów przedszkolnychw

Zestawy segmentów przedszkolnych przeznaczonych dla przedszkolaków

Elementy dekoracyjne do zestawów segmentów przedszkolnych MIŚ. Przeznaczone dla przedszkoli segmenty MIŚ w wersji 00 posiadają certyfikaty i atesty, które dopuszczają ich użytkowanie w przedszkołach i innych placówkach oświatowych. Korpusy segmentów wykonane są z płyt wiórowych laminowanych o grubości 18 mm. Szafy, segmenty i regały dostarczane są w wersji zmontowanej. Tylna ściana łącząca korpus wykonana jest z płyty lakierowanej HDF. W wersji v00 drzwi zawieszane są na zawiasach taśmowych, zamykane na zamki. We wnętrzach półki stałe lub ruchome. W segmentach Pc i Pg pojemniki na zabawki lub pomoce naukowe. Polecamy także wersję z drzwiami na zawiasach puszkowych (v00), także o nieco innych wymiarach. Parametry podstawowe wersji 00 to: podstawowa szerokość szaf = 900mm, wysokość podstawowa szaf = 1350mm.


Zestaw mebli przedszkolnych MIŚ-GÓRY

Zestaw mebli przedszkolnych MIŚ-GÓRY

- wymiary: A = 350 - 440 x B = 4280 x H = 790 - 1375 mm
- waga: 239,5 kg
- skład zestawu: segmenty Pa + Pb + Pc + Pd + Pg
- wykonanie: korpusy wszystkich segmentów wykonane z płyty wiórowej laminowanej 18 mm do samodzielnego montażu za pomocą kołków i śrub. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych. We wnętrzach półki stałe lub ruchome. W segmentach Pc i Pg pojemniki na zabawki lub pomoce naukowe. W górnej części segmentów płaska nadbudowa z płyty HDF przedstawiająca góry i aplikacje ze zwierzętami żyjącymi w górach.
Zestaw segmentów posiada odpowiednie certyfikaty i atesty, które dopuszczają ją do użytku w przedszkolach i placówkach oświatowych.

Zestaw mebli przedszkolnych MIŚ-LAS

Zestaw mebli przedszkolnych MIŚ-LAS

- wymiary: A = 350 - 440 x B = 4280 x H = 790 - 1375 mm
- waga: 239,5 kg
- skład zestawu: segmenty Pa + Pb + Pc + Pd + Pg
- wykonanie: korpusy wszystkich segmentów wykonane z płyty wiórowej laminowanej 18 mm do samodzielnego montażu za pomocą kołków i śrub. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych. We wnętrzach półki stałe lub ruchome. W segmentach Pc i Pg pojemniki na zabawki lub pomoce naukowe. W górnej części segmentów płaska nadbudowa z płyty HDF przedstawiająca las i aplikacje z drzewami i zwierzętami leśnymi.
Zestaw segmentów posiada odpowiednie certyfikaty i atesty, które dopuszczają ją do użytku w przedszkolach i placówkach oświatowych.

Zestaw segmentów przedszkolnych MIŚ-RAFA

Zestaw segmentów przedszkolnych MIŚ-RAFA

- wymiary: A = 350 - 440 x B = 4280 x H = 790 - 1375 mm
- waga: 239,5 kg
- skład zestawu: segmenty Pa + Pb + Pc + Pd + Pg
- wykonanie: korpusy wszystkich segmentów wykonane z płyty wiórowej laminowanej 18 mm do samodzielnego montażu za pomocą kołków i śrub. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych. We wnętrzach półki stałe lub ruchome. W segmentach Pc i Pg pojemniki na zabawki lub pomoce naukowe. W górnej części segmentów płaska nadbudowa z płyty HDF przedstawiająca rafę i aplikacje ze zwierzętami morskimi.
Zestaw segmentów posiada odpowiednie certyfikaty i atesty, które dopuszczają ją do użytku w przedszkolach i placówkach oświatowych.

Zestaw segmentów przedszkolnych MIŚ-ŁĄKA

Zestaw segmentów przedszkolnych MIŚ-ŁĄKA

- wymiary: A = 350 - 440 x B = 4280 x H = 790 - 1375 mm
- waga: 239,5 kg
- skład zestawu: segmenty Pa + Pb + Pc + Pd + Pg
- wykonanie: korpusy wszystkich segmentów wykonane z płyty wiórowej laminowanej 18 mm do samodzielnego montażu za pomocą kołków i śrub. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych. We wnętrzach półki stałe lub ruchome. W segmentach Pc i Pg pojemniki na zabawki lub pomoce naukowe. W górnej części segmentów płaska nadbudowa z płyty HDF przedstawiająca łąkę i aplikacje z kwiatów i pszczół.
Zestaw segmentów posiada odpowiednie certyfikaty i atesty, które dopuszczają ją do użytku w przedszkolach i placówkach oświatowych.

Szafy przedszkolne MIŚv00

Szafy przedszkolne dla przedszkolaków, wersja 00

Szafy dla przedszkola MIŚ wersja 00

Przeznaczone dla przedszkoli segmenty MIŚ w wersji 00 posiadają certyfikaty i atesty, które dopuszczają ich użytkowanie w przedszkołach i innych placówkach oświatowych. Korpusy segmentów wykonane są z płyt wiórowych laminowanych o grubości 18 mm. Szafy, segmenty i regały dostarczane są w wersji zmontowanej. Tylna ściana łącząca korpus wykonana jest z płyty lakierowanej HDF. W wersji v00 drzwi zawieszane są na zawiasach taśmowych, zamykane na zamki. We wnętrzach półki stałe lub ruchome. W segmentach Pc i Pg pojemniki na zabawki lub pomoce naukowe. Polecamy także wersję z drzwiami na zawiasach puszkowych (v00), także o nieco innych wymiarach. Parametry podstawowe wersji 00 to: podstawowa szerokość szaf = 900mm, wysokość podstawowa szaf = 1350mm.


Szafa przedszkolna MIŚ-Pa-v00

Szafa przedszkolna MIŚ-Pa-v00

- wymiary: 1350x900x350mm
- waga: 47,0kg
- wykonanie: elementy korpusu z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18mm, połączone na stałe; ściana tylna z płyty pilśniowej lakierowanej; drzwi zawieszone na zawiasach taśmowych, zamykane na zamek patentowy; wewnątrz półki ruchome zawieszone na wspornikach.
Szafa przedszkolna ogólnego przeznaczenia. Posiada odpowiednie certyfikaty i atesty, które dopuszczają ją do użytku w przedszkolach i placówkach oświatowych.

Szafa dla przedszkola MIŚ-Pb-v00

Szafa dla przedszkola MIŚ-Pb-v00

- wymiary: 1350x900x350mm
- waga: 43,8kg
- wykonanie: elementy korpusu z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18mm, połączone na stałe; ściana tylna z płyty pilśniowej; góra otwarta z półkami stałymi; w części dolnej drzwi zawieszone na zawiasach taśmowych, zamykane na zamek patentowy, wewnątrz półka ruchoma.
Szafa do przedszkola ogólnego przeznaczenia. Posiada stosowne atesty i certyfikaty dopuszczające ją do użytku w przedszkolach lub innych placówkach oświatowych.

Segment przedszkolny MIŚ-Pc-v00

Segment przedszkolny MIŚ-Pc-v00

- wymiary: 1350x900x350mm
- waga: 54,00kg
- wykonanie: korpusu wykonany z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18mm zmontowany ze ścianą tylną z płyty pilśniowej; drzwi górne zawieszone na zawiasach taśmowych, zamykane na zamek patentowy, wewnątrz półka ruchoma, w części dolnej wysuwane pojemniki na kółkach na zabawki; pomiędzy górną częścią i dolną wnęka otwarta. Segment posiada właściwy certyfikat i atesty upoważniające so użytkowania w przedszkolach i placówkach oświatowych czy wychowawczych dowolnego typu.

Szafa przedszkolna MIŚ-Pd-v00

Szafa przedszkolna MIŚ-Pd-v00

Szafa na prace indywidualne przedszkolaków
- wymiary: 1350x900x350mm
- waga: 46,5kg
- wykonanie: elementy korpusu z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18mm, połączone na stałe; ściana tylna z płyty pilśniowej lakierowanej; na całej wysokości przegrody na prace indywidualne przedszkolaków / uczniów

Szafa narożna przedszkolna MIŚ-Pe-v00

Szafa narożna MIŚ-Pe-v00

Szafa narożna trapezowa przedszkolna z półkami na zabawki
- wymiary: 1350x910x350mm
- waga: 24,7kg
- wykonanie: korpus z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18mm, połączone na stałe ścianą tylną z płyty pilśniowej lakierowanej; na całej wysokości półki stałe na zabawki przedszkolaków, segment przedszkolny trapezowy narożny.

Dostawaka do szaf przedszkolnych MIŚ-Pf-v00

Dostawaka do szaf MIŚ-Pf-v00

Dostawaka do szaf przedszkolnych MIŚ wersja-00 - wymiary: 1350x350x350mm
- waga: 17,7kg
- wykonanie: korpus wykonany z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18mm, połączonych na stałe; w miejsce cokołu noga metalowa; na całej wysokości półki stałe, dostawka o podstawie ćwierć-koła

Szafa z półkami skośnymi z pojemnikami na zabawki dla przedszkola MIŚ-Pg-v00

Szafa dla przedszkola MIŚ-Pg-v00

Szafa z półkami skośnymi z pojemnikami na zabawki dla przedszkola MIŚ-Pg wersja-00 - wymiary: 1350x900x440mm
- waga: 55,0kg
- wykonanie: elementy korpusu z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18mm, połączone na stałe; ściana tylna z płyty pilśniowej lakierowanej; we wnętrzu pojemniki na zabawki lub pomoce naukowe, wysuwane na prowadnicach (na zdjęciu - z prawej) oraz półki skośne (na zdjęciu - z lewej) na bajki lub czasopisma

Paleta kolorów płyt i stelaży metalowych dla mebli przedszkolnych

Meble przedszkolne: paleta kolorów płyt melaminowych i stelaży metalowych dla mebli przedszkolnych grupy STB (Stolbrzeg)

Paleta kolorów STB
montaż drzwi na zawiasie taśmowym
montaż drzwi na zawiasie puszkowym
oferujemy PRZETESTOWANE MEBLE dla PRZEDSZKOLI
WYBIERAJĄC inne meble przedszkolne SPRAWDŹ !! czy ich elementy konstrukcyjne zaprojektowano pod kątem trwałości ? i czy posiadają ważny certyfikat ?

Segmenty przedszkolne v00: szafy przedszkolne ogólnego przeznaczenia z drzwiami montowanymi na zawiasach taśmowych.

Szafy przedszkolne v08: segmenty przedszkolne przeznaczone dla przedszkoli z drzwiami montowanymi na zawiasach puszkowych.

W tej grupie szafy i regały na zabawki, szafki indywidualne dla przedszkolaków do przechowywania prac, szafki narożne itp. Ceny, wymiary oraz parametry techniczne szaf mogą ulec zmianie , Meble przedszkolne, ceny producenta: cennik PDF

Meble przedszkolne MIŚv08

Nowy standard szaf przedszkolnych przeznaczonych dla przedszkolaków

Meble przedszkolne - szafy przedszkolne i regały przedszkolne MIŚ wersja 08

Nowy standard szaf przedszkolnych MIŚv08 - doskonałych mebli przedszkolnych przeznaczonych do użytku indywidualnego dla przedszkolaków jak i do użytku ogólnego. Przeznaczone dla przedszkoli posiadają stosowne certyfikaty i atesty dopuszczające do użytku w przedszkołach i placówkach oświatowych. Korpusy szaf wykonane z płyt wiórowych laminowanych o grubości 18 mm. Szafy, segmenty i regały dostarczane są w wersji zmontowanej lub do samodzielnego montażu. Tylna ściana wentylowana wykonana jest z płyty lakierowanej HDF. W wersji v08 drzwi zawieszane mocowane są na zawiasach puszkowych, zamykane na zamki. W opcji drzwi chowane do wewnątrz korpusu. We wnętrzach półki stałe lub ruchome. W segmentach Pc i Pg pojemniki na zabawki lub pomoce naukowe. Polecamy także wersję z drzwiami na zawiasach taśmowych (v00), bardziej tradycyjną ale też bardziej odporną na uszkodzenia w warunkach użytkowania w szkole. Parametry podstawowe wersji 08 to: podstawowa szerokość szaf = 800mm, wysokość podstawowa szaf = 1375mm, drzwi osadzone na zawiasach puszkowych. Segmenty dostarczane są w postaci nie zmontowanej (do samodzielnego montażu, cena obniżona) lub w wersji zmontowanej (cena wyższa). Koszt transportu segmentów zmontowanych może być wyższy niż w wersji do samodzielnego montażu.


Szafa przedszkolna MIŚ-Pa-v08

Szafa przedszkolna MIŚ-Pa-v08

Szafa przedszkolna MIŚ-Pa-v08 (wersja 08)
Wymiary: A 350 x B 800 x H 1375 mm
Waga: 43,0 kg

Wykonanie: Korpusy wykonane z płyty wiórowej laminowanej 18 mm do samodzielnego montażu za pomocą kołków i śrub. Drzwi na całej wysokości szafy osadzone na zawiasach puszkowych. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Półki stałe mocowane na kołkach. Szafa dostarczana w postaci zmontowanej za dodatkową opłatą.

Szafa przedszkolna MIŚ-Pb-v08

Szafa przedszkolna MIŚ-Pb-v08

Szafa przedszkolna MIŚ-Pb-v08 (wersja 08)
Wymiary: A 350 x B 800 x H 1375 mm
Waga: 40,0 kg

Wykonanie: Korpus wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm do samodzielnego montażu za pomocą kołków i śrub. Drzwi w dolnej części szafy osadzone na zawiasach puszkowych. Góra szafy otwarta z dwoma półkami. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Półki stałe mocowane na kołkach. Szafa dostarczana w postaci zmontowanej za dodatkową opłatą.

Szafa przedszkolna MIŚ-Pb-v08

Szafa przedszkolna MIŚ-Pc-v08

Szafa przedszkolna MIŚ-Pc-v08 (wersja 08)
Wymiary: A 350 x B 800 x H 1375 mm
Waga: 58,0 kg

Wykonanie: Korpus szafy wykonany z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm do samodzielnego montażu za pomocą kołków i śrub. Drzwi w górnej części szafy osadzone na zawiasach puszkowych. W części dolnej szafy dwa wysuwane pojemniki na zabawki. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Półki stałe w górnej części szafy mocowane na kołkach. Pomiędzy górną i dolną częścią szafy otwarta wnęka. Szafa dostarczana w postaci zmontowanej za dodatkową opłatą.

Regał przedszkolny MIŚ-Pd-v08

Regał przedszkolny MIŚ-Pd-v08

Regał przedszkolny MIŚ-Pd-v08 (wersja 08)
Wymiary: A 350 x B 800 x H 1375 mm
Waga: 56,0 kg

Wykonanie: Korpus regału wykonany z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm do samodzielnego montażu za pomocą kołków i śrub. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Regał przedszkolny otwarty z dwiema kolumnami półek po pięć półek stałych w każdym pionie. Regał dostarczony jest w postaci zmontowanej za dodatkową opłatą.

Regał narożny przedszkolny MIŚ-Pe-v08

Regał narożny przedszkolny MIŚ-Pe-v08

Regał narożny przedszkolny MIŚ-Pe-v08 (wersja 08)
Wymiary: A 350 x B 1110 x H 1375 mm
Waga: 62,0 kg

Wykonanie: Korpus regału z płyty wiórowej 18 mm do samodzielnego montażu za pomocą kołków i śrub. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Regał narożny otwarty przystosowany jako łącznik pomiędzy ciągami szaf ustawionymi na sąsiadujących ścianach. Regał może być dostarczony w postaci zmontowanej za dodatkową opłatą.

Regał narożny przedszkolny  MIŚ-Pe-v08

Dostawka do szaf MIŚ-Pf-v08

Dostawka do szaf MIŚ-Pf-v08 (wersja 08)
Wymiary: A 350 x B 350 x H 1375 mm
Waga: 17,5 kg

Wykonanie: Korpus dostawki wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm do samodzielnego montażu za pomocą kołków i śrub. Półki o kształcie ćwierć koła montowane na stałe. Dostawka stanowi doskonałe zakończenie ciągu szaf przedszkolnych. Szafa może być dostarczona w postaci zmontowanej za dodatkową opłatą.

Szafka przedszkolna z pojemnikami na zabawki MIŚ-Pg-v08

Szafka przedszkolna MIŚ-Pg-v08

Szafka przedszkolna z pojemnikami na zabawki MIŚ-Pg-v08 (wersja 08)
Wymiary: A 440 x B 1080 x H 790 mm
Waga: 46,0 kg

Wykonanie: Korpus regału z płyty wiórowej 18 mm do samodzielnego montażu za pomocą kołków i śrub. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. Regał narożny otwarty przystosowany jako łącznik pomiędzy ciągami szaf ustawionymi na sąsiadujących ścianach. Regał może być dostarczony w postaci zmontowanej za dodatkową opłatą.

Regał narożny przedszkolny  MIŚ-Pe-v08

Dostawka do szaf MIŚ-Pf-v08

Dostawka do szaf MIŚ-Pf-v08 (wersja 08)
Wymiary: A 350 x B 350 x H 1375 mm
Waga: 17,5 kg

Wykonanie: Korpus dostawki wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm do samodzielnego montażu za pomocą kołków i śrub. Półki o kształcie ćwierć koła montowane na stałe. Dostawka stanowi doskonałe zakończenie ciągu szaf przedszkolnych. Szafa może być dostarczona w postaci zmontowanej za dodatkową opłatą.

Zobacz główne działy naszej oferty


Meble metalowe

Meble metalowe socjalne do szatni szkolnej i pracowniczej, biurowe i magazynowe do przechowywania ogólnego przeznaczenia, archiwów i dokumentów oraz meble warsztatowe i szafki kartotekowe.

Przejdź

Meble biurowe

Tanie i solidne meble biurowe, meble gabinetowe, meble konferencyjne oraz lady recepcyjne stanowiące idealne wyposażenie sekretariatów biur, gabinetów i sal konferencyjnych.

Przejdź

Meble szkolne

Meble szkolne, przedszkolne i żłobkowe dopuszczone do użytku w szkołach, przedszkolach i placówkach oświatowych co jest potwierdzone stosownymi certyfikatami.

Przejdź

Pracownie szkolne

Istotnym elementem naszej oferty są pracownie przedmiotowe z wyposażeniem. Przygotowujemy projekty i wykonujemy dostosowane do potrzeb indywidualnych.

Przejdź

Wybierz przycisk aby się z nami skontaktować.

Formularz

kontaktowy
  Wyślij

e-mail
  327385262

zadzwoń
  327385494

zadzwoń

Edukacja Sp. z o.o. na mapie Google