tel. 32 738 52 62

⚡ Szafki Dzielące do Przedszkola ⇵

Szafki Dzielące Przedszkolne stanowią obecnie jeden z ważniejszych elementów w Kreowaniu Przestrzeni w Przedszkolu. Dla dzieci w przedszkolu Szafy Dzielące oraz Regały przeznaczone do Podziału Przestrzeni w Przedszkolu na strefy do nauki, strefę zabawy, strefę komunikacji itp. odgrywają ważną rolę w ich rozwoju osobowym.
Pokoje dziecięce, przedszkola czy inne placówki oświatowo - wychowawcze pełne są zabawek, książeczek, lalek itd. Tym samym powstaje problem właściwego ich przechowywania. Jednym z oczywistych rozwiązań jest umieszczanie ich w przeznaczonych na ten cel szafkach do przechowywania zabawek czy w regałach na zabawki. Prezentowana szafka dzielona jest idącym dalej rozwiązaniem. Dzięki specjalnemu projektowi zestaw regałów dzielących przeznaczony jest do podziału przestrzeni przedszkolnej na strefy do nauki, zabawy, komunikacji. Zestaw DZIELONEK pozwala na budowanie ciągów niskich mebli, dzięki czemu można wydzielić miejsca, w których są wymagane określone zachowania jak nauka, zabawa, słuchanie bajek etc. Pomaga to w utrzymaniu porządku w salach i kształtowania samodyscypliny u najmłodszych. Ponadto regały można wykorzystywać do przechowywania wszelkiego typu pomocy naukowych. Również jako stoły i siedziska. Zestaw składa się z dostawianych elementów zatem cały ciąg może być skomponowany wg Państwa koncepcji. Oferowane szafeczki stanowią funkcjonalne rozwiązanie zabudowy wnętrza przedszkola jak też spełniają funkcję dekoracyjne oraz indywidualizują przedszkole. Z kolei o różnych kształtach regały na zabawki nie tylko pomogą nam w utrzymaniu porządku w pokoju, ale staną się jego ciekawym, dekoracyjnym elementem.
Przedstawione mebelki posiadają stosowne atesty i certyfikaty wymagane dla mebli przedszkolnych. Mamy nadzieję, że prezentowane rozwiązanie spotka się z Państwa zainteresowaniem i spełni Państwa oczekiwania.

 
by: Jacek Szram · modyfikowano 2019-03-01 / utworzono 2017-03-20 , Mikołów

Segmenty dzielące przedszkolne

Szafki Dzielące w Przedszkolu Szafy dzielące do przedszkola, zestawy regałów do podziału przestrzeni w przedszkolu na strefy do nauki, strefę zabawy, strefę komunikacji

Szafki, regały dzielone przedszkolne z atestem, certyfikatem - oferuje producent mebli przedszkolnych


Przedstawiamy szafki dzielone do przedszkola, zestawy regałów do podziału przestrzeni w przedszkolu

Aby zapoznać się z ofertą szaf przedszkolnych przejdź do cennika .PDF » lub wybierz Kartę Wyrobu z opisu poniżej, link obok obrazka


Regał dzielący 450

Regał przedszkolny dzielący o kącie 450

Regał DZIELONEK 450

Regał dzielący 450 stanowi element zestawu segmentów przedszkolnych DZIELONEK i umożliwia kompozycję segmentów polegającą na załamaniu ciągu pod tym kątem. Regał wykonany jest z płyty wiórowej laminowanej z atestem w klasie E1 o grubości 18mm, zabezpieczony obrzeżem typu ABS o grubości 1 mm. Regał przedszkolny dostarczany jest w formie zmontowanej. Podstawa regału wyposażona w stopki do regulacji poziomu. Regał posiada certyfikat dopuszczający do użytku w przedszkolach i placówkach oświatowych.
Wymiary regału przedszkolnego Dzielonek-450 [gł x szer x wys] : 400 x 306 x 520 [mm], waga 7 kg

Zobacz kartę Regałów Dzielących Narożnych, ceny
⚡ Regały Narożne Dzielące do Przedszkola »»

Regał dzielący 900

Regał przedszkolny dzielący o kącie 900

Regał DZIELONEK 900

Regał narożny dzielący 900 stanowi element zestawu segmentów przedszkolnych DZIELONEK i umożliwia kompozycję segmentów polegającą na załamaniu ciągu pod tym kątem. Regał wykonany jest z płyty wiórowej laminowanej z atestem w klasie E1 o grubości 18mm, zabezpieczony obrzeżem typu ABS o grubości 1 mm. Regał przedszkolny dostarczany jest w formie zmontowanej. Podstawa regału wyposażona w stopki do regulacji poziomu. Regał posiada certyfikat dopuszczający do użytku w przedszkolach i placówkach oświatowych.
Wymiary regału przedszkolnego Dzielonek-900 [gł x szer x wys] : 400 x 400 x 520 [mm], waga 9 kg

Zobacz kartę Regałów Dzielących Narożnych, ceny
⚡ Regały Narożne Dzielące do Przedszkola »»

Szafka dzieląca prosta

Szafka dzieląca z dwiema półkami prosta

Szafka DZIELONEK-prosta

Szafka dzieląca prosta jest elementem zestawu segmentów przedszkolnych DZIELONEK i pozwala na tworzenie oczekiwanego układu segmentów. Szafka prosta dzieląca może występować jako szafka końcowa lub szafka środkowa. Szafka wykonana jest z płyty wiórowej laminowanej z atestem w klasie E1 o grubości 18mm. Krawędzie zabezpieczone obrzeżem typu ABS o grubości 1 mm. Szafka dostarczana jest w formie zmontowanej. Szafka posiada certyfikat dopuszczający do użytku w przedszkolach i placówkach oświatowych.
Szafka dzieląca Dzielonek-środkowa wymiary [gł x szer x wys] : 400 x 800 x 520 [mm], waga 18 kg
Szafka dzieląca Dzielonek-końcowa wymiary [gł x szer x wys] : 400 x 836 x 520 [mm], waga 18 kg

Zobacz kartę Szafek Dzielących Prostych, ceny
⚡ Szafki Proste Dzielące Przedszkolne »»

Szafka dzieląca typu ławeczka

Szafa dzieląca z miękim siedziskiem przeznaczona jest dla przedszkolaków

Szafka siedzisko z półką

Szafka dzieląca prosta z miękkim siedziskiem jako jeden z elementów zestawu segmentów dzielonych przedszkolnych DZIELONEK spełnia w nim szczególną funkcję. Nie tylko pozwala na tworzenie oczekiwanego układu segmentów, ale również jako ławeczka daje okazję przedszkolakom zmęczonym zabawą na chwilę odpoczynku i to bez potrzeby opuszczania miejsca zabawy. Szafka wykonana jest z płyty wiórowej laminowanej z atestem w klasie E1 o grubości 18mm. Krawędzie zabezpieczone obrzeżem typu ABS o grubości 1 mm. Siedzisko w najniższej szafce tapicerowane tkaniną o podwyższonej odporności na ścieranie. Szafka dostarczana jest w formie zmontowanej. Szafka posiada certyfikat dopuszczający do użytku w przedszkolach i placówkach oświatowych.
Szafka dzieląca ławeczka wymiary [gł x szer x wys] : 400 x 836 x 340 [mm], waga 13 kg

Zobacz kartę Szafki typu Ławeczka - Siedzisko, ceny
⚡ Szafka Dzieląca typu Ławeczka - Siedzisko »»

Zestaw szafek dzielonych

Przykładowy zestaw szafek przedszkolnych

Zestaw szafek dzielonych DZIELONEK

Widoczny na zdjęciu zestaw szafek dzielonych złożono z wszystkich dostępnych, a omówionych powyżej segmentów zestawu DZIELONEK. Zestaw standardowo wykonywany jest w wersji kolorowej jak na zdjęciu, w szczególności korpusy szafek i regałów wykonane są z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm w kolorze białym, półki i inne elementy kolorowe