Szafka prosta do aranżacji przestrzeni dydaktycznej w przedszkolu

Regał DZIELONEK-PROSTY a nowoczesne wyposażenie w przedszkolu

☎ 327385262       biuro@edukacja-mikolow.pl

Regały DZIELONEK-PROSTY, oferta nowoczesnych mebli do nowoczesnego nauczania - wymagania, certyfikaty, atesty 📴

Szafka prosta
do aranżacji przestrzeni dydaktycznej w przedszkolu

Meble do aranżacji przestrzeni dydaktycznej, edukacyjnej w przedszkolu w świetle nowoczesnych oczekiwań względem wyglądu sal i pomieszczeń przedszkolnych dostosowanych do zabawy i nauki dzieci, szafki proste DZIELONEK środkowa i kończąca

Regał DZIELONEK-PROSTY

Regały DZIELONEK-PROSTY w ofercie mebli dostosowanych do współczesnej koncepcji aranżacji przedszkoli


Szafka DZIELONEK-regał-środkowy

DZIELONEK-regał-prosty
Szafka DZIELONEK z dwiema półkami prosta

Wykonanie: Segment dzielący prosty jest elementem zestawu szafek przedszkolnych DZIELONEK i pozwala na tworzenie oczekiwanego układu segmentów umożliwiających dzielenie przestrzeni w przedszkolu. Szafka prosta dzieląca może występować jako szafka końcowa lub szafka środkowa. Segment wykonany jest z płyty wiórowej laminowanej z atestem w klasie E1 o grubości 18mm. Krawędzie płyty zabezpieczone są obrzeżem typu ABS o grubości 1 mm. Szafka DZIELONEK prosty dostarczany jest w formie zmontowanej. Szafka posiada certyfikat dopuszczający do użytku w przedszkolach i placówkach oświatowych.
 
Wymiary określono w kolejności głębokość x szerokość x wysokość
regał DZIELONEK-regał-prosty-środkowy wymiary: 400 x 800 x 520 [mm], waga 18 kg
regał DZIELONEK-regał-prosty-końcowy wymiary: 400 x 836 x 520 [mm], waga 18 kg

Segment-regał DZIELONEK środkowy, cena

wg cen na dzień 2023-04-01 cena netto* : PLN 301.36 , cena brutto* : PLN 370.67

Segment-regał DZIELONEK końcowy, cena

wg cen na dzień 2023-04-01 cena netto* : PLN 327.47 , cena brutto* : PLN 402.79

Podano cenę dla wykonania standardowego - korpus biały, półki kolorowe

wg cen na dzień 2022-01-01
*cena i wzornictwo mogą ulec zmianie
Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62 lub email'em biuro@edukacja-mikolow.pl lub pobierz cennik PDF
Ogólna charakterystyka:nowa, nie używana, z certyfikatem atestem do użytku w przedszkolu
Dostępność: po uprzednim zamówieniu przeciętnie około 14 dni
Edukacja Sp. z o.o.


Zakończenia regału końcowego DZIELONEK

DZIELONEK końcowy vs środkowy
Zakończenia regałów prostych DZIELONEK

W zestawie DZIELONEK znajdują się dwa typy regału prostego
regał prosty kończący oraz
regał prosty środkowy.
Każdy z tych regałów w ciągu mebli spełnia rolę adekwatną do jego nazwy - regał środkowy wstawiany jest pomiędzy inne elementy zestawu, a regał końcowy na zakończenia segmentu. Pomiędzy regałami istnieje różnica w kształcie górnej póki. Otóż w regale środkowym wszystkie naroża półki górnej są prostokątne co sprawia, że połączenie z innymi regałami jest ładnie wypełnione. W regale końcowym dwa naroża pełniące funkcję końcową zestawu są zaokrąglone - zobacz na zdjęciu.
Zamawiając mebelki DZIELONEK należy zwróć uwagę na ten szczegół.


5-cio elementowy zestaw regałów DZIELONEK
edukacyjne mebelki dla dzieci do przedszkola

Komplet regałów przedszkolnych DZIELONEK

Na zdjęciu przedstawiamy pięcio-elementowy zestaw wykorzystujący oferowane regały przedszkolne DZIELONEK służące podziałowi przestrzeni w salach dydaktycznych przedszkola na strefy do nauki, zabawy, komunikacji. Regały DZIELONEK ułatwią budowanie ciągów niskich mebli dziecięcych, a tym samym pomogą w wydzieleniu miejsc przeznaczonych do określonych zachowań takich jak nauka, zabawa, słuchanie bajek itp. Przyczyni się to do pomicy w utrzymaniu porządku w salach czy w kształtowaniu samodyscypliny u najmłodszych. Co więcej regały DZIELONEK można wykorzystać do przechowywania wszelkiego typu pomocy dydaktycznych, jako stoły czy siedziska.
Kolorowe płyty w standardzie, korpusy wykonane są z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm w kolorze białym, półki i inne elementy kolorowe.
 

⚡ DZIELONEK-PROSTY regał w nowoczesnym wyposażeniu przedszkola 📴

Współczesne spojrzenie na zagadnienia sposobu aranżacji i wyposażania przedszkola w nowoczesne meble nie może wspominać o potrzebie tworzenia stref aktywności dziecka zarówno w odniesieniu do ruchowej jak i intelektualnej. Planując wyposażenie sal dydaktycznych czy pomieszczeń edukacyjnych w przedszkolu nie możesz zapomnieć o stworzeniu przestrzeni dla działań aktywizujących, wyzwalających kreatywną postawę dziecka, a tym samym generującą warunki do prawidłowego, pełnego rozwoju dziecka.
Oddając dziecko do przedszkola chcielibyśmy aby przedszkole zapewniło doskonałe dzieciom warunki do rozwoju umysłowego, fizycznego, emocjonalnego czy też społecznego. Oczekujemy by tworzyło warunki do wyrównania ewentualnych braków czy opóźnień w tym zakresie. A także chodzi nam o to by przedszkole przygotowało dziecko do nauki w szkole. Niemniej ważne jest udzielenie pomocy pracującym rodzicom tak aby przedszkole zapewniło dzieciom opiekę wychowawczą. Do przedszkola dzieci wysyłamy nie tylko po to by mogły bawić się. Zakładamy, że dzięki zabawkom edukacyjnym chodzące do przedszkola dzieci także uczą się w oparciu o wartościowe pomoce dydaktyczne, które powinny im w tym pomóc. Nie można przy tym zapominać o wpływie otoczenia na dziecko. Ważną rolę odgrywa tutaj to co nazywamy przestrzenią edukacyjną. Wchodzą w to poprawnie zaprojektowane wyposażenie - meble przedszkolne - zadaniem których jest wyjście naprzeciw potrzebom przedszkolaków. Jednocześnie poprawnie zaprojektowane wyposażenie przedszkola ma stanowić także dekorację przedszkola. Właściwe urządzenie przestrzeni, otoczenia w którym dziecko funkcjonuje - odpowiednio dobrana kolorystyka mebli, pomieszczeń, oraz takie cechy mebli jak wielkość dostosowana do warunków fizycznych dzieci, szczególny rodzaj zabawek i pomocy edukacyjnych, to elementy, o które powinni zadbać organizatorzy przedszkola czy projektujący przestrzeń dla dzieci.
Wychodząc naprzeciw tym postulatom przestawiamy grupę mebli o nazwie DZIELONEK. Stanowią one jakby uzupełnienie, kontynuację nowej linii mebli przedszkolnych STOLMIŚ. Zaprojektowane są tak by poszczególne segmenty mogły być zestawiane w ciągi mebelków do dzielenia przestrzeni dla dzieci. Oferowane mebelki posiadają stosowne atesty i certyfikaty wymagane dla mebli przedszkolnych. Mamy nadzieję, że nowe propozycje spotkają się z Państwa zainteresowaniem.
W tej części prezentujemy szafkę prostą do dzielenia przestrzeni dla dzieci, mogącą spełniać funkcję szafki dzielącej końcowej jak też szafki dzielącej środkowej. W zestawie DZIELONEK znajdują się dwa typy regału prostego REGAŁ PROSTY KOŃCZĄCY oraz REGAŁ PROSTY ŚRODKOWY. Każdy z tych regałów w ciągu mebli spełnia rolę adekwatną do jego nazwy - regał środkowy wstawiany jest pomiędzy inne elementy zestawu, a regał końcowy na zakończenia segmentu. Pomiędzy regałami istnieje różnica w kształcie górnej póki. Otóż w regale środkowym wszystkie naroża półki górnej są prostokątne co sprawia, że połączenie z innymi regałami jest ładnie wypełnione. W regale końcowym dwa naroża pełniące funkcję końcową zestawu są zaokrąglone - zobacz na zdjęciu wyróżnione kolorystycznie obszary. Zamawiając mebelki DZIELONEK należy zwróć uwagę na ten szczegół.
Dodajmy jeszcze w zakończeniu, że ceny pojedynczych regałów DZIELONEK mieszczą się w granicach pomiędzy PLN302.09 a PLN463.22 brutto czyli PLN245.60 a PLN376.60"
 
by: Jacek Szram · dateModified 2023-04-13 / dateCreated 2017-04-20, Mikołów


⮮ Zobacz produkty polecane ⮯

Przeglądając „Regały narożne DZIELONEK” możesz zainteresiwać się innymi propozycjami.
Linki poniżej lub w Menu rozwijanym.
 

🔗 Przedszkolne

🔗 Wieszaki obrotowe

🔗 Wieszaki składane

🔗 Meble przedszkolne

🔗 Ławki bez oparć

🔗 szafki szatniowe

🔗 Krzesła/stoliki - szkolne/biurowe

🔗 Krzesła/stoliki szkolne NYSA

1. Aranżacja sal dydaktycznych w przedszkolu z wykorzystaniem nowoczesnych regałów przedszkolnych DZIELONEK
 
Jak powinna wyglądać przestrzeń dydaktyczna w sali przedszkolnej?
 
Ważną zasadą przy aranżacji sal dydaktycznych w przedszkolu jest taki sposób wyposażania, który gwarantuje dziecku nieograniczony dostęp do wszystkich półek, pojemników itp. służących do przechowywania zabawek i innych pomocy. Oferowane przez nas meble przedszkolne MIŚ, STOLMIŚ ze względu na WYMIARY te funkcje spełniają. A już szczególnie doskonale do organizacji przestrzeni dydaktycznej w przedszkolu nadają się meble przedszkolne DZIELONEK. Oprócz wymiarów dostosowanych do wzrostu dziecka posiadają relatywnie niewielką wagę, która pozwoli dzieciom na ich przemieszczanie i organizowanie w ten sposób własnej wizji przestrzeni edukacyjnej. Wyrażające się w tej koncepcji nowoczesne podejście do wyposażania pomieszczeń dla dzieci wymaga oczywiście nowoczesnego umeblowania, które znajdziecie Państwo właśnie w posiadających certyfikaty mebelkach do przedszkola DZIELONEK.
 
2. Zestawianie regałów w ciągi mebelków dzielących przestrzeń sali edukacyjnej
 
Czym różnią się od siebie regały DZIELONEK końcowy od środkowego?
 
Oprócz niskiego prostego regału-ławeczki w zestawie DZIELONEK znajdują się nieco wyższe regały - prosty regał kończący oraz prosty regał środkowy. Funkcja każdego z tych regałów w ciągu zestawu jest adekwatna do jego nazwy, jednakże pomiędzy regałami istnieje niewielka ale ważna różnica. Otóż w regale środkowym wszystkie naroża półki górnej są prostokątne co sprawia, że połączenie z innymi regałami jest ładnie wypełnione. Z kolei w regale końcowym dwa naroża pełniące funkcję końcową zestawu są zaokrąglone ze względu na bezpieczeństwo dzieci. Zamawiając mebelki DZIELONEK zwróć na ten szczegół uwagę. Także obserwuj czy dzieci w trakcie reorganizacji zestawu prawidłowo ten element ustawiają. Wyjaśnij im tę różnicę.