Regały narożne DZIELONEK i generowanie przestrzeni kreatywnej

Zastosowanie regałów narożnych jako wyposażenie do przedszkola

☎ 327385262       biuro@edukacja-mikolow.pl

Czego w przedszkolu zabraknąć nie może? Zobacz ofertę nowoczesnych mebli - wymagania, certyfikaty, atesty 📴

Regały narożne
wykorzystanie regałów w generowaniu przestrzeni kreatywnej

Nowoczesna aranżacja wyposażenia przedszkola nie może pomijać zagadnienia stworzenia stref aktywności ruchowej i intelektualnej dziecka. Musi stworzyć przestrzeń dla jego kreatywności, a tym samym do prawidłowego rozwoju psycho-fizycznego dziecka

Regały narożne DZIELONEK

Regały DZIELONEK narożne - oferta mebli zgodnych ze współczesną koncepcją aranżacji przedszkoli


DZIELONEK-90 regał przedszkolny narożny

Regał narożny DZIELONEK-90
Regał narożny dzielący 90 stopni z dwiema półkami

Wykonanie: Regał narożny dzielący 900 stanowi element zestawu segmentów przedszkolnych DZIELONEK i umożliwia kompozycję segmentów polegającą na załamaniu ciągu pod tym kątem. Regał wykonany jest z płyty wiórowej laminowanej z atestem w klasie E1 o grubości 18mm, zabezpieczony obrzeżem typu ABS o grubości 1 mm. Regał przedszkolny dostarczany jest w formie zmontowanej. Podstawa regału wyposażona w stopki do regulacji poziomu. Regał posiada certyfikat dopuszczający do użytku w przedszkolach i placówkach oświatowych.
Wymiary regału narożnego do podziału przestrzeni: regał Dzielonek-90, [gł x szer x wys] : 400 x 400 x 520 [mm], waga 9 kg

Regał narożny DZIELONEK-90, cena

Regał narożny 90 deg, ceny aktualne w dniu 2023-03-10 netto* : PLN 270.17 , cena brutto* : PLN 332.31

Podano cenę dla wykonania standardowego - korpus biały, półki kolorowe

w/w ceny aktualne w dniu 2023-03-10
*cena i wzornictwo mogą ulec zmianie
Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62 lub email'em biuro@edukacja-mikolow.pl lub pobierz cennik PDF
Ogólna charakterystyka:nowa, nie używana, z certyfikatem atestem do użytku w przedszkolu
Dostępność: po uprzednim zamówieniu przeciętnie około 14 dni
Edukacja Sp. z o.o.


DZIELONEK-45 regał narożny przedszkolny

Regał narożny DZIELONEK-45
Regał DZIELONEK-45 stopni z dwiema półkami

Wykonanie: Regał narożny dzielący 450 stanowi element zestawu segmentów przedszkolnych DZIELONEK i umożliwia kompozycję segmentów polegającą na załamaniu ciągu pod tym kątem. Regał wykonany jest z płyty wiórowej laminowanej z atestem w klasie E1 o grubości 18mm, zabezpieczony obrzeżem typu ABS o grubości 1 mm. Regał przedszkolny dostarczany jest w formie zmontowanej. Podstawa regału wyposażona w stopki do regulacji poziomu. Regał posiada certyfikat dopuszczający do użytku w przedszkolach i placówkach oświatowych.
Wymiary regału narożnego dzielącego Dzielonek-45 deg, [gł x szer x wys] : 400 x 306 x 520 [mm], waga 7 kg

Regał narożny DZIELONEK-45, cena

Regał narożny 45 deg, ceny aktualne w dniu 2023-03-10 netto* : PLN 245.60 , cena brutto* : PLN 302.09

Podano cenę dla wykonania standardowego - korpus biały, półki kolorowe

w/w ceny aktualne w dniu 2023-03-10
*cena i wzornictwo mogą ulec zmianie
Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62 lub email'em biuro@edukacja-mikolow.pl lub pobierz cennik PDF
Ogólna charakterystyka:nowa, nie używana, z certyfikatem atestem do użytku w przedszkolu
Dostępność: po uprzednim zamówieniu przeciętnie około 14 dni
Edukacja Sp. z o.o.


Zestaw regałów przedszkolnych DZIELONEK
edukacyjne mebelki dla dzieci do przedszkola

Komplet regałów przedszkolych DZIELONEK

Przykładowy układ regałów przedszkolnych do Podziału Przestrzeni w Przedszkolu na strefy do nauki, strefę zabawy, strefę komunikacji itp. Przestawny zestaw regałów ze zwględu na swije parametry - wymiary i wagę może być modyfikowany przez dzieci. Poszczególne elementy mogą być dowoknie zestawiane wg uoidibań użytkownika.
Kolorowe wykonanie w standardzie, korpusy wykonane są z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm w kolorze białym, półki i inne elementy kolorowe.
 

⚡ DZIELONEK-90 regał narożny w funkcji nowoczesnego wyposażenia przedszkola 📴

Nowoczesna aranżacja wyposażenia przedszkola nie może pomijać zagadnienia stworzenia stref aktywności ruchowej i intelektualnej dziecka. Musi stworzyć przestrzeń dla jego kreatywności, a tym samym do prawidłowego rozwoju psycho-fizycznego dziecka.
Podstawowym problemem przy projektowaniu pokojów, przedszkoli czy innych wnętrz dla dzieci jest problem określenia i wytyczenia stref, obszarów do różnych rodzajów aktywności dzieci - strefy na zabawy, strefy do nauki, strefy do jedzenia oraz strefy przeznaczonej do wypoczynku. Istotą aranżowania i optymalizowania przestrzeni dla dzieci, dla przedszkolaków sprawą podstawową jest takie zoptymalizowanie i podział przestrzeni, by zabawki czy inne pomoce edukacyjne, dydaktyczne znalazły się w zasięgu rąk dziecka. Koniecznie trzeba umieścić je tak by przedszkolak, dziecko samodzielnie mogło po nie sięgnąć. Właśnie taka organizacja przestrzeni, otoczenia dziecka sprzyja nauce samodzielności, daje okazję do zdobywaniu nowych doświadczeń. W pokojach przeznaczonych dla dzieci, w salkach w przedszkolu ważnymi strefami wydzielonymi są miejsca, które w naturalny sposób zachęcają do zabawy. Mogą to być dla przykładu elementy mebelków przedszkolnych, mebelków dla dzieci, na które dziecko może się wspiąć, może je obejść, gdzie może się schować w specjalnie przygotowanych zakamarkach, tunelach itp. Wydaje się, że to podejście może dla organizowania przestrzeni dla dzieci w przedszkolach może budzić opór, zdziwienie, a nawet sprzeciw - jednakże dla dzieci, przedszkolaków takie miejsca mają ogromne znaczenie. Dzieci potrzebują miejsca - tego własnego azylu, własnej Cichej Przystani, w której mogą się na chwilę schować i odizolować. W istocie, niejednokrotnie może to być kącik oddzielony zasłonką, poduszkami czy czymkolwiek. Cokolwiek co w wyobrażeniu dziecka tworzy domek, czy jakieś inne odosobnione Ciepłe Miejsce, Schronienie.
Właśnie kierując się powyższymi przesłankami stworzono grupę mebli przedszkolnych DZIELONEK. Są one kontynuacją nowatorskiej linii mebli przedszkolnych o wdzięcznej nazwie STOLMIŚ. Projekt wychodzi naprzeciw oczekiwaniom by poszczególne segmenty, elementy zestawu DZIELONEK mogły być łączone i komponowane w ciągi mebelków dzielących przestrzeń salki przedszkolnej dla dzieci na strefy. Oferowane segmenty mebelków DZIOELONEK posiadają atesty i certyfikaty wymagane dla mebli przedszkolnych. Mamy nadzieję, że nowe propozycje spotkają się z Państwa zainteresowaniem.
W tej części prezentujemy regały proste do dzielenia przestrzeni dla dzieci, mogące pełnić funkcję regałów narożnych dzielących końcowych jak też regałów narożnych dzielących środkowych. Regały wykonywane są w dwóch odmianach 45- oraz 90- stopniowe, co pozwala na odpowiednie zaginanie ciągu mebelków dzielących przestrzeń.
Regały narożne DZIELONEK 45deg i 90deg mogą być wykonane w kolorystyce odmiennej od prezentowanej na zdjęciach. Zmiana kolorystyki pociąga za sobą zmianę ceny w zakresie od około PLN 300.00 brutto do około PLN 520.00 brutto
 
by: Jacek Szram · dateModified 2023-03-12 / dateCreated 2017-04-20, Mikołów


⮮ Zobacz produkty polecane ⮯

Przeglądając „Regały narożne DZIELONEK” możesz zainteresiwać się innymi propozycjami.
Linki poniżej lub w Menu rozwijanym.
 

🔗 Przedszkolne

🔗 Wieszaki obrotowe

🔗 Wieszaki składane

🔗 Meble przedszkolne

🔗 Ławki bez oparć

🔗 szafki szatniowe

🔗 Krzesła/stoliki - szkolne/biurowe

🔗 Krzesła/stoliki szkolne NYSA