tel. 32 738 52 62

⚡ Zestawy szaf i szafy do przedszkola STOLMIŚ ⇵

Przedstawiamy StolMiś - szafy i zestawy szaf przedszkolnych do przechowywania zabawek i innych elementów wyposażenia przedszkoli.
Zobacz nową wersję (v2017) szaf przedszkolnych o nazwie StolMIŚ. Meble STOLMISIE to wynik wielu lat doświadczeń w produkcji mebli dla najmłodszych. W tej serii szafek i regałów przedszkolnych zawarliśmy wszystkie sprawdzone i pożądane przez odbiorców rozwiązania, a wymiary są dopasowane do większości pomieszczeń. Klasyczne wzornictwo w nowoczesnej kolorystyce oraz szeroki wybór szafek pozwoli na aranżację pomieszczeń według własnego pomysłu, a trwałość wykonania gwarantuje długi czas użytkowania. Istotą różnicą tej wersji w stosunku do wersji Miś-v00 są odmienne wymiary podstawowe, zawieszenie drzwi na zawiasach puszkowych (pierwotnie drzwi osadzone były na zawiasach taśmowych), wersja podstawowa w stanie zmontowanym / złożonym. W wersji standardowej zmontowane szafy wykonane są ładnej ofercie kolorystycznej. Korpusy szaf i regałów StolMiś wykonano z białej płyty. Fronty - drzwiczki, szuflady oraz widoczne półki wykonano z płyt kolorowych.
W tej grupie znajdziesz szafy z drzwiczkami pełnej wysokości jak też szafy z drzwiczkami o nie pełnej wysokości. Innym rozwiązanie są szafy z szufladami, z których wymieńmy szuflady niskie i szuflady wysokie. Dalej w grupie StolMiś znajdziesz regały otwarte z półkami, przy czym są tutaj regały z różną wysokością przestrzeni pomiędzy półkami. Jako ostatnie wymieńmy szafki do przechowywania zabawek z pojemnikami plastikowymi. Szafki z pojemnikami plastikowymi występują w dwóch odmianach : szafka z niskimi pojemnikami plastikowymi przeznaczona np. do przechowywania prac plastycznych dzieci oraz szafka z głębokimi pojemnikami plastikowymi doskonale nadająca się do przechowywania zabawek.
Zestaw szaf do przedszkola można komponować dowolnie z przedstawionych poniżej segmentów, jak też można skorzystać z przedstawionych na dole strony naszych propozycji.
Poprzednie oferowane zestawy szaf przedszkolnych MIŚ trafiły do wielu przedszkoli i ciągle cieszą się wielką popularnością. W roku 2008 - zmieniono wymiary oraz sposób mocowania drzwi do korpusu i w tym wydaniu oferty wersje te tzn. v08 oraz v00 utrzymujemy. Cieszą się na ciągle dużym zainteresowaniem. Oczywiście rozwoju nie sposób zatrzymać, zatem i nasza oferta również podlega modyfikacji. Jeżeli chodzi o segmenty typu MIŚ utrzymujemy ich walory użytkowe, funkcjonalne lecz ze względów technologicznych zostały zmienione wymiary szaf, sposób łączenia drzwi z korpusem szafy za pomocą zawiasów puszkowych, co stworzyło możliwości dostawy szaf w stanie nie zmontowanym. Ofertę tą rozbudowano także i uatrakcyjniono dodając nową linię tzw. STOLMIŚ. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

 
by: Jacek Szram · modyfikowano 2019-03-01 / utworzono 2017-03-19, Mikołów

Szafy do przedszkola

Szafy do przedszkola StolMiś Zobacz szafy do przedszkola StolMiś z certyfikatem atestem Szafy przedszkolne i wyposażenie do przedszkola do przechowywania zabawek i innych pomocy przedszkolnych

Szafy i zestawy szaf do przedszkoli z certyfikatem atestem - oferta producenta mebli przedszkolnych


Przedstawiamy StolMiś - szafy i zestawy szaf przedszkolnych do przechowywania zabawek i innych elementów wyposażenia przedszkoli

Aby zapoznać się z wersją szaf MIŚ przejdź do ⚡ szafy przedszkolne Miś lub zobacz cennik .PDF


Szafa do przedszkola StolMiś-TA

Szafa StolMiś-TA

Szafa przedszkolna StolMiś-TA posiada drzwi na całą wysokość, wewnątrz 3 półki. W wersji podstawowej korpus w białym kolorze, fronty kolorowe.
 
Wykonanie: Korpus szafy wykonano z płyty wiórowej laminowanej 18 mm w klasie E1, połączono za pomocą kołków i złączy meblowych. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF o grubości 3,2 mm. Drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych, zamykane na zamki. We wnętrzu 3 półki stałe.
 
Wymiary szafy StolMiś-TA [gł x szer x wys] : 400 x 900 x 1370 [mm], waga 51 kg

Szafa do przedszkola StolMiś-TB

Szafa StolMiś-TB

Szafa do przedszkola StolMiś-TB posiada czworo drzwi o 1/2 wysokości. Wewnątrz po 1 półce. W wersji podstawowej korpus szafy w kolorze białym, fronty kolorowe.
 
Wykonanie: Korpus szafy wykonano z płyty wiórowej laminowanej 18 mm w klasie E1, połączono za pomocą kołków i złączy meblowych. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF o grubości 3,2 mm. Drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych, zamykane na zamki. We wnętrzu po 1 półce stałej.
 
Wymiary szafy StolMiś-TB [gł x szer x wys] : 400 x 900 x 1370 [mm], waga 51 kg

Szafa do przedszkola StolMiś-TC

Szafa StolMiś-TC

Szafa do przedszkola StolMiś-TC posiada dwoje drzwi dolnych do 1/2 wysokości szafki, wewnątrz 1 półka stała. Górna część szafy otwarta z 1 półką. W wersji podstawowej korpus szafy w kolorze białym, fronty kolorowe.
 
Wykonanie: Korpus szafy wykonano z płyty wiórowej laminowanej 18 mm w klasie E1, połączono za pomocą kołków i złączy meblowych. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF o grubości 3,2 mm. Drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych, zamykane na zamki.
 
Wymiary szafy StolMiś-TC [gł x szer x wys] : 400 x 900 x 1370 [mm], waga 44 kg

Szafa z szufladami StolMiś-TD

Szafa StolMiś-TD

Szafa z głębokimi szufladami jeżdżącymi StolMiś-TD posiada w dolnej części dwie szuflady jeżdżące. Powyżej wnęka o wysokości 1/4, a następne dwoje drzwi o wysokości 1/2 szafy. W górnej części 1 półka. W wersji podstawowej korpus szafy w kolorze białym, fronty kolorowe.
 
Wykonanie: Korpus szafy wykonano z płyty wiórowej laminowanej 18 mm w klasie E1, połączono za pomocą kołków i złączy meblowych. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF o grubości 3,2 mm. Drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych, zamykane na zamki.
 
Wymiary szafy StolMiś-TD [gł x szer x wys] : 400 x 900 x 1370 [mm], waga 60 kg

Szafa z szufladami StolMiś-TE

Szafa StolMiś-TE

Szafa z szufladami jeżdżącymi głębokimi StolMiś-TE posiada w dolnej części dwie szuflady jeżdżące. Powyżej regał otwarty z dwoma półkami - trzy poziomy do przechowywania zabawek. W wersji podstawowej korpus szafy w kolorze białym, fronty kolorowe.
 
Wykonanie: Korpus szafy wykonano z płyty wiórowej laminowanej 18 mm w klasie E1, połączono za pomocą kołków i złączy meblowych. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF o grubości 3,2 mm. W dolnej części dwie szuflady jeżdżące.
 
Wymiary szafy StolMiś-TE [gł x szer x wys] : 400 x 900 x 1370 [mm], waga 53 kg

Szafa z szufladami płytkimi StolMiś-TF

Szafa StolMiś-TF

Szafa z szufladami StolMiś-TF posiada w dolnej części 10 szuflad płytkich na prowadnicach rolkowych. Powyżej drzwiczki, wewnątrz półka - dwa poziomy do przechowywania zabawek. W wersji podstawowej korpus szafy w kolorze białym, fronty kolorowe.
 
Wykonanie: Korpus szafy wykonano z płyty wiórowej laminowanej 18 mm w klasie E1, połączono za pomocą kołków i złączy meblowych. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF o grubości 3,2 mm. W dolnej części 10 szuflad na prowadnicach rolkowych. Górna część zamykana drzwiczkami, wewnątrz 1 półka.
 
Wymiary szafy StolMiś-TF [gł x szer x wys] : 400 x 900 x 1370 [mm], waga 65 kg

Szafa z szufladami płytkimi StolMiś-TG

Szafa StolMiś-TG

Szafa z szufladami StolMiś-TG - w dolnej części 10 szuflad płytkich na prowadnicach rolkowych o szerokości 1/2 szafy. Powyżej regał otwaty z 1 półką - dwa poziomy do przechowywania zabawek. W wersji podstawowej korpus szafy w kolorze białym, fronty kolorowe.
 
Wykonanie: Korpus szafy wykonano z płyty wiórowej laminowanej 18 mm w klasie E1, połączono za pomocą kołków i złączy meblowych. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF o grubości 3,2 mm. W dolnej części 10 szuflad na prowadnicach rolkowych. Górna część otwarta z 1 półką.
 
Wymiary szafy StolMiś-TG [gł x szer x wys] : 400 x 900 x 1370 [mm], waga 58 kg

Regał z półkami otwarty StolMiś-TH

Regał StolMiś-TH

Regał do przedszkola otwarty z półkami StolMiś-TG. Regał posiada trzy półki kolorowe czyli cztery poziomy do przechowywania zabawek. W wersji podstawowej korpus regału w kolorze białym, półki kolorowe.
 
Wykonanie: Korpus regału wykonano z płyty wiórowej laminowanej 18 mm w klasie E1, połączono za pomocą kołków i złączy meblowych. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF o grubości 3,2 mm. 3 półki, 4 poziomy na zabawki.
 
Wymiary regału StolMiś-TH [gł x szer x wys] : 400 x 900 x 1370 [mm], waga 37 kg

Regał kończący z półkami otwarty StolMiś-TI

Regał StolMiś-TI

Regał do przedszkola otwarty z półkami StolMiś-TG o podstawie 1/4 koła. Regał posiada trzy półki kolorowe czyli cztery poziomy do przechowywania zabawek. Regał ma zastosowanie jako bardzo ładne i funkcjonalne zakończenie ciągu segmentów StolMiś. W wersji podstawowej korpus regału w kolorze białym, półki kolorowe.
 
Wykonanie: Korpus regału wykonano z płyty wiórowej laminowanej 18 mm w klasie E1, połączono za pomocą kołków i złączy meblowych. 3 półki kolorowe, 4 poziomy na zabawki.
 
Wymiary regału StolMiś-TI [gł x szer x wys] : 380 x 380 x 1370 [mm], waga 37 kg

Regał przedszkolny z półkami otwarty StolMiś-T1A

Regał StolMiś-T1A

Regał do przedszkola otwarty z półkami StolMiś-T1A. Regał przedzielony pionową przegrodą posiada łącznie 14 kolorowych półek czyli 15 poziomów do przechowywania zabawek, klocków, prac plastycznych wykonanych przez dzieci itp. Regał znajdzie zastosowanie w każdym przedszkolu. W wersji podstawowej korpus regału w kolorze białym, półki kolorowe.
 
Wykonanie: Korpus regału wykonano z płyty wiórowej laminowanej 18 mm w klasie E1, połączono za pomocą kołków i złączy meblowych. 14 półek kolorowych, 15 poziomów na klocki, zabawki itp.
 
Wymiary regału StolMiś-T1A [gł x szer x wys] : 380 x 900 x 1370 [mm], waga 58 kg

Regał do przedszkola z półkami otwarty StolMiś-T1B

Regał StolMiś-T1B

Regał do przedszkola otwarty z 10-cioma kolorowymi półkami StolMiś-T1B. Regał o średniej wysokości (1060) przedzielony pionową kolorową przegrodą posiada łącznie 10 kolorowych półek czyli 11 poziomów do przechowywania zabawek, klocków, prac plastycznych wykonanych przez przedszkolaków itp. Regał znajdzie zastosowanie w każdym przedszkolu. W wersji podstawowej korpus regału w kolorze białym, półki kolorowe.
 
Wykonanie: Korpus regału wykonano z płyty wiórowej laminowanej 18 mm w klasie E1, połączono za pomocą kołków i złączy meblowych. 10 półek kolorowych, 11 poziomów na klocki, zabawki itp.
 
Wymiary regału StolMiś-T1B [gł x szer x wys] : 380 x 900 x 1060 [mm], waga 45 kg

Regał niski do przedszkola z półkami otwarty StolMiś-T1C

Regał StolMiś-T1C

Regał do przedszkola otwarty z 10-cioma kolorowymi półkami StolMiś-T1B. Regał o średniej wysokości (1060) przedzielony pionową kolorową przegrodą posiada łącznie 10 kolorowych półek czyli 11 poziomów do przechowywania zabawek, klocków, prac plastycznych wykonanych przez przedszkolaków itp. Regał znajdzie zastosowanie w każdym przedszkolu. W wersji podstawowej korpus regału w kolorze białym, półki kolorowe.
 
Wykonanie: Korpus regału wykonano z płyty wiórowej laminowanej 18 mm w klasie E1, połączono za pomocą kołków i złączy meblowych. 10 półek kolorowych, 11 poziomów na klocki, zabawki itp.
 
Wymiary regału StolMiś-T1C [gł x szer x wys] : 380 x 900 x 750 [mm], waga 33 kg

Regał do przedszkola z półkami wysokimi otwarty StolMiś-T2A

Regał StolMiś-T2A

Regał do przedszkola otwarty z 6-cioma kolorowymi półkami StolMiś-T2A. Regał przedzielony pionową kolorową przegrodą posiada łącznie 6 kolorowych półek czyli 8 poziomów do przechowywania zabawek, klocków, prac plastycznych wykonanych przez przedszkolaków itp. Regał znajdzie zastosowanie w każdym przedszkolu. W wersji podstawowej korpus regału w kolorze białym, półki kolorowe.
 
Wykonanie: Korpus regału wykonano z płyty wiórowej laminowanej 18 mm w klasie E1, połączono za pomocą kołków i złączy meblowych. 6 półek kolorowych, 8 poziomów na klocki, zabawki itp.
 
Wymiary regału StolMiś-T2A [gł x szer x wys] : 380 x 900 x 1370 [mm], waga 43 kg

Regał do przedszkola z półkami wysokimi otwarty StolMiś-T2B

Regał StolMiś-T2B

Regał do przedszkola otwarty z 4 kolorowymi półkami StolMiś-T2B. Regał przedzielony pionową kolorową przegrodą posiada łącznie 4 kolorowe półki czyli 6 poziomów do przechowywania zabawek, klocków, prac plastycznych wykonanych przez przedszkolaków itp. Regał znajdzie zastosowanie w każdym przedszkolu. W wersji podstawowej korpus regału w kolorze białym, półki kolorowe.
 
Wykonanie: Korpus regału wykonano z płyty wiórowej laminowanej 18 mm w klasie E1, połączono za pomocą kołków i złączy meblowych. 4 półki kolorowe, 6 poziomów na klocki, zabawki itp.
 
Wymiary regału StolMiś-T2B [gł x szer x wys] : 380 x 900 x 1060 [mm], waga 34 kg

Regał niski z półkami wysokimi otwarty StolMiś-T2C

Regał StolMiś-T2C

Regał do przedszkola otwarty z 2 kolorowymi półkami StolMiś-T2C. Regał przedzielony pionową kolorową przegrodą posiada łącznie 2 kolorowe półki są 4 poziomy do przechowywania zabawek, klocków, prac plastycznych wykonanych przez przedszkolaków itp. Regał znajdzie zastosowanie w każdym przedszkolu. W wersji podstawowej korpus regału w kolorze białym, półki kolorowe.
 
Wykonanie: Korpus regału wykonano z płyty wiórowej laminowanej 18 mm w klasie E1, połączono za pomocą kołków i złączy meblowych. 2 półki kolorowe, 4 poziomy na klocki, zabawki itp.
 
Wymiary regału StolMiś-T2C [gł x szer x wys] : 380 x 900 x 750 [mm], waga 25 kg

Regał otwarty z pojemnikami plastikowymi szeroki StolMiś-T3A

Regał StolMiś-T3A

Regał do przedszkola otwarty z 12 pojemnikami plastikowymi StolMiś-T3A. Regał przedzielony dwiema pionowymi przegrodami posiada łącznie 12 pojemników-skrzynek plastikowych z czego 6 to pojemniki niskie przydatne np. do przechowywania prac plastycznych wykonanych przez przedszkolaków, a pozostałe 6 głębokich pojemników - skrzynek będzie miało zastosowanie do przechowywania zabawek itp. Regał znajdzie zastosowanie w każdym przedszkolu. W wersji podstawowej korpus regału w kolorze białym.
 
Wykonanie: Korpus regału wykonano z płyty wiórowej laminowanej 18 mm w klasie E1, połączono za pomocą kołków i złączy meblowych
 
Wymiary regału StolMiś-T3A [gł x szer x wys] : 440 x 1080 x 750 [mm], waga 42 kg

Regał wąski otwarty z pojemnikami plastikowymi StolMiś-T3B

Regał StolMiś-T3B

Regał do przedszkola otwarty z 8 pojemnikami plastikowymi StolMiś-T3B. Regał przedzielony pionową przegrodą posiada 8 pojemników - skrzynek plastikowych z czego 4 to pojemniki niskie przydatne np. do przechowywania prac plastycznych wykonanych przez przedszkolaków, a pozostałe 4 głębokie pojemniki - skrzynki będą miały zastosowanie do przechowywania zabawek itp. Regał przydatny w każdym przedszkolu. W wersji podstawowej korpus regału w kolorze białym.
 
Wykonanie: Korpus regału wykonano z płyty wiórowej laminowanej 18 mm w klasie E1, połączono za pomocą kołków i złączy meblowych
 
Wymiary regału StolMiś-T3B [gł x szer x wys] : 440 x 726 x 750 [mm], waga 29 kg

Zestawy szaf do przedszkola STolMiś

Oferujemy zestawy szaf przedszkolnych bazujących na linii STOLMIŚ. Standardowo korpusy szaf w kolorze białym, fronty, drzwi półki w regałach kolorowe.
W skład zestawu StolMiś-1 wchodzą szafy TB, TG, TF, TH oraz TI, całkowita długość zestawu : 3980 [mm]
W skład zestawu StolMiś-2 wchodzą szafy T3A, TA, T2A, TE oraz T2C, całkowita długość zestawu : 4680 [mm]
W skład zestawu StolMiś-3 wchodzą szafy TI, TA, TC, T1B, T1A oraz TD, całkowita długość zestawu : 4880 [mm]

Zobacz ofertę wyrobów z tej kategorii

Zestaw STOLMIŚ-1
Zestaw STOLMIŚ-2
Zestaw STOLMIŚ-3

Informacje dodatkowe o produktach

Poniżej przedstawiamy informację o dostępnych kolorach płyt meblowych

inne płyty na korpusy +15%
inne płyty kolorowe +15%
inne płyty kolorowe +15%