tel. 32 738 52 62

⚡ Szafki do przechowywania zabawek ⇵

Przedszkola, pokoje dziecięce oraz inne placówki wychowawcze czy oświatowe są i być powinny pełne zabawek. Z drugiej strony zabawek ciągle przybywa. Przeznaczone na ten cel szafki do przechowywania zabawek czy regały na zabawki szybko się zapełniają co stwarza kolejne problemy z ich przechowywaniem. Nauczyciele w przedszkolach, rodzice, wychowawcy i opiekunowie muszą jednak zadbać o to, aby dzieci mogły gromadzić zabawki w zorganizowany sposób. By po skończonej zabawie dzieci mogły odkładać zabawki na przeznaczone na ten cel miejsce. Szafki na zabawki i regały do przechowywania zabawek powinny być zatem funkcjonalne, aby zmieściło się w nich dostatecznie dużo klocków, lalek, samochodzików czy innych dziecięcych skarbów. Dodatkowo w przedszkolach, placówkach wychowawczych czy rodzinach wielodzietnych trafiamy na problem, przyporządkowania zabawek do określonego dziecka. Przedstawione przez nas szafki z drzwiczkami oraz szafki z szufladami wychodzą naprzeciw temu problemowi indywidualizują szafkę czy jej część. Z kolei o różnych kształtach regały na zabawki nie tylko pomogą nam w utrzymaniu porządku w pokoju, ale staną się jego ciekawym, dekoracyjnym elementem.
W naszych propozycjach znajdziecie Państwo ciekawe rozwiązania szafek z drzwiczkami oraz szafek z szufladami, które przeznaczamy na zabawki. Biorąc pod uwagę rolę zabawek w życiu dziecka mamy nadzieję, że przedstawione propozycje spotkają się z Państwa zainteresowaniem, sprostają swoim zadaniom i spełnią Państwa oczekiwania.

 
by: Jacek Szram · modyfikowano 2019-03-01 / utworzono 2017-03-11, Mikołów

Szafki na zabawki

Szafki na zabawki Szafki na zabawki z certyfikatem, szafki do przechowywania zabawek przedszkolne, regały przedszkolne na zabawki z atestem, z certyfikatem dla przedszkoli

Szafki przedszkolne na zabawki z atestem, certyfikatem - oferuje producent mebli przedszkolnych


Przedstawiamy szafki do przechowywania zabawek, regały na zabawki dla przedszkolaków


Regały na zabawki

Regał przedszkolny do przechowywania zabawek

Regał na zabawki CHOINKA

Regały do przechowywania zabawek przedszkolne wykonane są z płyty wiórowej laminowanej z atestem w klasie E1 o grubości 18mm, zabezpieczony obrzeżem typu ABS o grubości 1 mm. Regały przedszkolne dostarczane są w formie zmontowanej. Podstawa regału wyposażona w stopki do regulacji poziomu. Regały posiadają certyfikaty dopuszczający do użytku w przedszkolach i placówkach oświatowych.
Wymiary regałów przedszkolnych dekoracyjnych [gł x szer x wys]
regał przedszkolny JABŁKO : 640 x 1210 x 1510 [mm], waga 33 kg
regał przedszkolny GRUSZKA : 565 x 1200 x 1565 [mm], waga 32.5 kg
regał przedszkolny GRZYBEK : 665 x 1095 x 1345 [mm], waga 31 kg
regał przedszkolny CHOINKA : 612 x 1190 x 1345 [mm], waga 30.5 kg

Zobacz kartę regałów przedszkolnych do przechowywania zabawek, ceny
⚡ Regały przedszkolne do przechowywania zabawek »»

Szafka przedszkolna Czwórka

Szafka Czwórka przedszkolna do indywidualnego użytku przedszkolaka, z drzwiami

Szafka Czwórka

Wykonanie: Szafka z drzwiami na rzeczy osobiste dzieci. Korpus szafki wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF o grubości 3,2 mm. Drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych. Szafka wyposażona w stopki z regulacją poziomu, brzegi obrzeżone okleiną PCV 0.6mm. Szafki dla czwórki dzieci.
Wymiary [gł x szer x wys] :
Szafka Czwórka : 350 x 900 x 930 [mm], waga 34 kg

Zobacz kartę szafki z drzwiczkami dla przedszkolaków, ceny
⚡ Szafka z drzwiczkami dla przedszkolaków, CZWÓRKA »»

Szafka przedszkolna Szóstka

Szafa z drzwiczkami Szóstka przeznaczona jest dla przedszkolaków do indywidualnego użytku

Szafka Szóstka

Wykonanie: Szafka z drzwiczkami indywidualna dla przedszkolaków na rzeczy osobiste dzieci. Korpus szafki wykonany jest z płyt wiórowych laminowanych o grubości 18 mm. Ścianka tylna szafki wykonana z płyty lakierowanej HDF o grubości 3,2 mm. Drzwiczki zawieszane są na zawiasach puszkowych. Szafka wyposażona jest w stopki z regulacją poziomu, a brzegi zabezpieczone okleiną PCV 0.6mm. Szafki dla sześcioro przedszkolaków. Szafka posiada certyfikat dopuszczający do użytku w placówkach oświatowych, przedszkolach itp.
Wymiary [gł x szer x wys] :
Szafka z drzwiczkami Szóstka : 350 x 900 x 1375 [mm], waga 48 kg

Zobacz kartę szafki z drzwiczkami dla przedszkolaków SZÓSTKA, cena
⚡ Szafka z drzwiczkami SZÓSTKA do przedszkola »»

Szafka z szufladami przedszkolna Szóstka

Szafa z szufladami Szóstka przeznaczona jest dla przedszkolaków do indywidualnego użytku

Szafka Szóstka z szufladami

Wykonanie: Szafka z szufladami indywidualna dla przedszkolaków na rzeczy osobiste dzieci. Korpus wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm, oklejona obrzeżem PCV. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. W szafce 6 szuflad na rzeczy osobiste dzieci. Szafka posiada certyfikat dopuszczający do użytku w placówkach oświatowych, przedszkolach itp.
Wymiary [gł x szer x wys] :
Szafka z szufladami Szóstka : 440 x 904 x 790 [mm], waga 54.5 kg

Zobacz kartę szafki do przedszkola, z szufladami SZÓSTKA, cena
⚡ Szafka z szufladami SZÓSTKA »»

Szafka z szufladami do przedszkola Dziewiątka

Szafa z szufladami Dziewiątka przeznaczona jest dla przedszkolaków do indywidualnego użytku

Szafka Dziewiątka z szufladami

Wykonanie: indywidualna szafka z szufladami dla przedszkolaków na rzeczy osobiste dzieci. Korpus wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm, oklejona obrzeżem PCV. Ściana tylna wykonana z płyty lakierowanej HDF. W szafce 9 szuflad na rzeczy osobiste dzieci. Szafka posiada certyfikat dopuszczający do użytku w przedszkolach, placówkach oświatowych
Wymiary [gł x szer x wys] : szafka z szufladami dziewiątka : 440 x 1350 x 790 [mm], waga 83 kg

Zobacz kartę szafki z szufladami DZIEWIĄTKA, cena
⚡ Szafka z szufladami DZIEWIĄTKA »»

Szafa przedszkolna Dziewiątka

Szafa z drzwiczkami Dziewiątka przeznaczona jest dla przedszkolaków do osobistego użytku

Szafka Dziewiątka

Wykonanie: Szafka z drzwiczkami osobista dla przedszkolaków na rzeczy przedszkolaka. Korpus szafki wykonany jest z płyt wiórowych laminowanych o grubości 18 mm. Ścianka tylna szafki wykonana z płyty lakierowanej HDF o grubości 3,2 mm. Drzwiczki zawieszane są na zawiasach puszkowych. Szafka wyposażona jest w stopki z regulacją poziomu, a brzegi zabezpieczone okleiną PCV 0.6mm. Szafka dla dziewięcioro przedszkolaków. Szafka posiada certyfikat dopuszczający do użytku w placówkach oświatowych, przedszkolach itp.
Wymiary [gł x szer x wys] :
Szafka z drzwiczkami Dziewiątka : 350 x 1345 x 1375 [mm], waga 68 kg

Zobacz kartę szafki przedszkolnej z drzwiami DZIEWIĄTKA, cena
⚡ Szafka przedszkolna z drzwiami DZIEWIĄTKA »»