wyświetl opis tej strony

Edukacja - pomoce dydaktyczne i wyposażenie szkół - Sp. z o.o., Mikołów:

Edukacja - pomoce dydaktyczne i wyposażenie szkół - Sp. z o.o. Mikołów
podstawowe informacje o katalogu mebli szkolnych, mebli biurowych, mebli metalowych, mebli hotelowych i internatowych oraz pomocy dydaktycznych, pomocy naukowych i środków dydaktycznych. W katalogu zdjęcia, opisy oraz cennik.

Przedstawiamy katalog ofertowy firmy Edukacja - pomoce dydaktyczne i wyposażenie szkół - Sp. z o.o. Mikołów. W katalogu cennik, zdjęcia i opisy ponad 1000 produktów, posortowanych w grupy tematyczne: meble szkolne, meble metalowe, meble biurowe, meble hotelowe / internatowe, meble modułowe, pracownie przedmiotowe oraz inne elementy wyposażenia szkół, przedszkoli, placówek oświatowych oraz biur. Ponadto w grupie pomoce dydaktyczne - posegregowane wg przedmiotów nauczania pomoce naukowe oraz środki i pomoce dydaktyczne zalecane przez MENiS.
Najczęściej poszukiwane to krzesła i ławki szkolne, szafy szkolne, szafy na mapy, szafy na pomoce naukowe i środki dydaktyczne. Stoliki trójkątne i trapezowe szkolne. Krzesła i biurka komputerowe, krzesła biurowe i fotele gabinetowe. Krzesła konferencyjne z pulpitem oraz krzesła i stoliki składane. Krzesła i stoliki świetlicowe, które znajdują także zastosowanie jako wyposażenie zaplecza socjalnego i socjalnych pomieszczeń pracowniczych.
W grupie meble biurowe - szafy i regały na akta, szafy garderobiane i ubraniowe, biurka, kontenery do biurek, stoły konferencyjne. W grupie meble metalowe - szafy biurowe, szafki socjalne BHP, szafy kartotekowe, szafki na plansze i na mapy, szafki na kartoteki lekarskie. Popularne obecnie szafki metalowe do szatni szkolnych, szatnie pracownicze. Także regały biblioteczne i magazynowe. W grupie wyposażenie - tablice szkolne metalowe zwykłe zielone i białe. Tryptyki (tablice skrzydłowe), tablice obrotowe jezdne oraz tablice korkowe i flanelowe. Rzutniki pisma i ekrany. Stojaki i wieszaki na plansze i na mapy.
Szeroki wybór wieszaków szatniowych - wieszaki szatniowe szkolne i przedszkolne. Wieszaki szatniowe obrotowe i przyścienne oraz listwy z wieszakami.
Najczęściej poszukiwane pomoce naukowe i środki dydaktyczne do wszystkich przedmiotów nauczania. W szczególności - modele chemiczne, modele DNA, modele komórek elementarnych i sieci kryształów. Modele z tworzyw sztucznych do nauczania biologii - szkielet człowieka , modele torsu, modele komórek roślinnych i inne. Mikroskopy szkolne i studenckie oraz preparaty mikroskopowe. Kilkaset pozycji w dziale pomoce naukowe i środki dydaktyczne do fizyki.
Także multimedialne edukacyjne programy komputerowe EduRom do chemii, do fizyki, do geografi i do pozostałych przedmiotów nauczania. Dokładamy starań by w naszej ofercie znalazło się wszystko co jest potrzebne by dobrze nauczać. Zapraszamy.

- powiększone zdjęcia i opisy: po kliknięciu w miniaturkę
- cennik: na dole każdej strony, rozwiń menu cennika i kliknij wybraną pozycję

Zamknij-Close

 

 

Edukacja - pomoce dydaktyczne i wyposażenie szkół - Sp. z o.o., Mikołów HomePage - Edukacja - pomoce dydaktyczne i wyposażenie szkół - Sp. z o.o., Mikołów    

 

 

strony tematycznie połączone - rozwiń ten panelclick

 

 

 

M&C Lab - modele chemiczne Śl.TZN w Katowicach European Variety in Chemistry Education

 

Edukacja - pomoce dydaktyczne i wyposażenie szkół - Sp. z o.o., Mikołów Edukacja - pomoce dydaktyczne i wyposażenie szkół - Sp. z o.o., Mikołówceny, wzornictwo - mogą ulec zmianie

 

Identyfikator strony: id=eHomePage
właściciel: © Edukacja Sp. z o.o., 43-195 Mikołów, ul. Rybnicka 132
dział - grupa: HomePage Edukacja - pomoce dydaktyczne i wyposażenie szkół - Sp. z o.o., Mikołów
zawartość: meble szkolne, meble biurowe, meble metalowe, meble hotelowe i meble internatowe oraz pomoce dydaktyczne, pomoce naukowe i środki dydaktyczne. Ponadto: krzesła biurowe, pracownie szkolne, tablice szkolne, rzutniki pisma i wiele innych.

Uważasz tę stronę za użyteczną ? - wklej ten kod do swojej strony, prześlij Twój adres, dodamy go do polecamy

* zastrzegamy prawo odmowy dla stron nieetycznych, rasistowskich itp.

Przegląd podstron tego działu poza warstwą aktualnie nie jest dostępny

Zamknij-Close

 

 

do góry / top