tel. 327385262 Menu

Szafa biurowa z drzwiami chowanymi

Szafa biurowa metalowa z drzwiami chowanymi - wsuwanymi do wnętrza szafy przeznaczona jest do przechowywania segregatorów w biurze, dokumentów i akt osobowych. Szafa przydatna w biurach o niewielkiej powierzchni użytkowej, a dostęp do dokumentów w czasie pracy chcemy mieć na stałe zagwarantowany. Chowane do wnętrza szafy drzwi nie utrudniają dostępu do dokumentów i nie przeszkadzają w ruchu w pomieszczeniu. Szafa z drzwiami chowanymi stanowi doskonałą alternatywę dla innych szaf biurowych jako szafa biurowa do dokumentów podręcznych.

by: Jacek Szram · 1E July 07, 2016 / modyfikowano 2019-03-08

Szafa biurowa metalowa SBW-1000

Szafa biurowa z drzwiami chowanymi

Szafa biurowa SBW-1000
z drzwiami chowanymi


Szafa biurowa metalowa z drzwiami chowanymi do środka szafy wykonana jest z blach lakierowanych proszkowo o grubościach od 0,8 do 1,5mm. Szafa biurowa z drzwiami chowanymi do wnętrza wyposażona w cztery przestawne półki. Obciążenia półek to 40kg/półkę. Półki posiadają zdolność do ich przestawiania w pionie, regulacji położenia co 20 mm dzięki zawieszkom przestawnym w perforacji w tylnej części ściany. Szafa zamykana jest zamkiem obrotowym z dwoma kluczykami patentowymi w komplecie. Trzy punkowe zamknięcie szafy zapewnia dostatecznie dobrą ochronę przed niepożądanym otwarciem. Szafa ustawiona jest na regulowanych stopkach, ułatwiających wypoziomowanie szafy przy nierównościach podłogi. Szafa z drzwiami chowanymi wykonywana jest w jednym podstawowym wymiarze. Standardowa szerokość szafy to 1000 mm. Na zamówienie klienta szafa może być wykonana w innych wymiarach chociaż z ograniczeniami konstrukcyjnymi.
Podstawowe wymiary szafy biurowej z drzwiami chowanymi SBW-1000 [mm]: wys x szer x gł
2000 x 1000 x 435 mm
Zaprojektowana dla potrzeb biur w mniejszych pomieszczeniach stanowi doskonałą alternatywę jako szafa biurowa do przechowywania dokumentów podręcznych do których chcemy mieć stały dostęp w ciągu pracy. Szafa biurowa metalowa z drzwiami wsuwanymi - chowanymi do wnętrza szafy gwarantuje wysoki komfort pracy. Szafa przeznaczona jest do przechowywania segregatorów w biurze, dokumentów osobowych, akt osobowych itp. Szafa biurowa metalowa z drzwiami chowanymi - wsuwanymi do wnętrza szafy przeznaczona jest do przechowywania segregatorów w biurze, dokumentów i akt osobowych. Szafa przydatna w biurach o niewielkiej powierzchni użytkowej, a dostęp do dokumentów w czasie pracy chcemy mieć na stałe zagwarantowany. Chowane do wnętrza szafy drzwi nie utrudniają dostępu do dokumentów i nie przeszkadzają w ruchu w pomieszczeniu. Szafa z drzwiami chowanymi stanowi doskonałą alternatywę dla innych szaf biurowych jako szafa biurowa do dokumentów podręcznych

Szafa biurowa SBW-1000
* cena : PLN 1139.00 netto
* cena : PLN 1400.97 brutto

* Cenę wprowadzono 1.04.217; cena i wzornictwo mogą ulec zmianie. Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62