Najtańsze ... krzesła szkolne

Przejdź do wszystkich komunikatów

12 Feb 2007,
Najtańsze krzesła szkolne, na stelażu z rury okrągłej, owalnej i kwadratowej


W katalogu Edukacja Sp. z o.o. znajduje się kilkadziesiąt różnego rodzaju krzeseł szkolnych. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze masz czas by zobaczyć wszystkie. A może poszukujesz np. najtańszego. Na tej stronie kanału RSS przedstawiamy zatem wybór - trzy różne krzesła szkolne, których wspólną cechą jest to, że w określonej grupie uznajemy je za godne polecenia, biorąc pod uwagę ich cenę i walory użytkowe.

krzesło szkolne stolbrzeg

Krzesło szkolne Stb

Wykonane na stelażu z rury stalowej okrągłej klasyczne krzesło szkolne. Siedzisko i oparcie tego krzesła szkolnego wykonane są ze sklejki liściastej o grubości 9mm malowanej bezbarwnym lakierem ekologicznym, mocowane do stelaża za pomocą śrub stalowych wpuszczanych.
Produkowane w rozmiarach:
1 lub 2 - krzesło przedszkolne
od 3 do 6 - krzesło szkolne

krzesła szkolne STB i aktualny cennik

krzesło szkolne Nsa-Ow

Krzesło szkolne Nsa-Ow

Eleganckie krzesło szkolne. Stelażu tego krzesła szkolnego wykonany jest z rury stalowej owalnej. Siedzisko i oparcie krzesła szkolnego Nsa-Ow wykonane są ze sklejki liściastej o grubości 7mm malowanej lakierem bezbarwnym, mocowane do stelaża za pomocą nitów aluminiowych.
Produkowane w rozmiarach:
od 3 do 6 - krzesło szkolne

krzesła szkolne Nsa i aktualny cennik

krzesło szkolne Ok-1

Krzesło szkolne Ols-Ok1

Standardowe, proste krzesło szkolne na stelażu z ruru kwadratowej. Siedzisko i oparcie krzesła szkolnego Ols-Ok1 wykonane są ze sklejki liściastej o grubości 7mm malowanej lakierem bezbarwnym, mocowane do stelaża za pomocą nitów aluminiowych.
Produkowane w rozmiarach:
1 lub 2 - krzesło przedszkolne
od 3 do 6 - krzesło szkolne

krzesła szkolne Ols i aktualny cennik