Klęcznik do ślubu kościelnego

Klęcznik ślubny

☎ 32 738 52 62       biuro@edukacja-mikolow.pl

⚡ O klęcznikach ślubnych kościelnych 📴

Przedstawiamy elegancki klęcznik biały na ślub. Prezentowane krzesła i klęczniki do ślubu tworzą piękny zestaw, który będzie doskonale prezentował się w kościele i stworzy niezapomnianą atmosferę jaką niewątpliwie jest ślub. Biały klęcznik tapicerowany jest skajem również w białym kolorze. W dalszej części podana jest cena klęcznika oraz podajemy jego wymiary. Oferujemy je w dwóch wersjach przy czym za bardzej elegackie rozwiązanie można uznać klęcznik biały bez ławeczki z krzesłem w białym kolorze. Druga wersja to zestaw dwóch klęczników z ławeczką. Prostsze ale jakże wytworne rozwiązanie dla klęcznika w kościele na ślub. Zarówno pierwsza jak i druga wersja oparte są na indywidualnych, pojedynczych klęcznikach.
 
by: Jacek Szram · modyfikowano 2022-02-02 / utworzono 2016-06-20, Mikołów
 

Przeglądaj ofertę klęczników ślubnych - cena, wymiary 📴

Klęczniki do ślubu kościelnego Kościelna uroczystość ślubna jest niewątpliwie jedną z ważniejszych chwil w życiu pary młodej, w życiu Twoich parafian. Aby mogli godnie ją przeżyć zaprojektowaliśmy proste, eleganckie i w dobrej cenie mebelki ślubne. Dostępne są w dwóch podstawowych wersjach z ławeczką-siedziskiem lub bez ławeczki.  
Przygotowali: Natalia Orłoś-Łukarska & Jacek Szram · 2016-06-20

Klęcznik z siedziskiem


Klęcznik biały do ślubu kościelny (bez siedziska / ławeczki)


Klęcznik ślubny jedno-osobowy
Komplet klęczników do ślubu stanowią dwa białe klęczniki jednoosobowe bez ławeczek wraz z dwoma białymi krzesłami typu ZYGMUNT. Klęcznik wykonany jest z białej płyty wiórowej laminowanej w klasie higieniczności E1 Wyroby oznaczone klasą higieniczności E1 uważane są za przyjazne dla środowiska i ludzi. Mogą być używane w budynkach służby zdrowia, placówkach oświatowych oraz w pomieszczeniach przeznaczonych do przechowywania żywności. Płyty zabezpieczone są obrzeżem ABS o grubości 2 mm. Aby poprawić komfort użytkowania miejsce na kolana jest wytapicerowane miękką eko-skórą. Klęcznik osadzony jest na ślizgach z tworzywa sztucznego co ułatwia jego przesuwanie.
Wymiary [mm]: wys x szer x gł : 785 x 500 x 380 mm
Klęczniki ślubne dostępne są w wersjach z ławeczką / siedziskiem lub bez ławeczki / siedziska

ceny wprowadzone 2023-02-01 i mogą ulec zmianie

Klęcznik ślubny biały bez ławeczki

cena netto* : PLN 508.54 , cena brutto* : PLN 625.50

Aktualny w dniu publikacji koszt wysyłki w opakowaniu kartonowym

koszt wysyłki brutto* : PLN 120.00 / 1 klęcznik

UWAGA - sprawdź stan opakowania w chwili odbioru towaru - jeżeli stwierdzisz uszkodzenia, a kurier odmówi kontroli stanu towaru - odmów przyjęcia i zażądaj spisania protokołu z podaniem powodu odmowy

Podano cenę dla wykonań standardowych

*Cena wprowadzona 2023-02-01; *Cena i wzornictwo mogą ulec zmianie.
Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62 lub e-mail: biuro@edukacja-mikolow.pl
Ogólna charakterystyka: nowe, nie używane
Dostępność : po uprzednim zamówieniu przeciętnie około 14 dni, może być inna


Klęczniki ślubne z krzesłami Zygmunt
stanowią alternatywę dla ławeczki tworząć elekancki komplet / zestaw ślubny klęczników ślubnych do kościała.
Krzesło wykonane z drewna litego bukowego, malowanego najwyższej jakości farbą odporną na zarysowania. Siedzisko i oparcie tapicerowane eko-skóra o podwyższonej ścieralności o odporności 10 000 cykli.
Krzesło oraz klęcznik wykonane muszą być ze szczególną starannością oraz z gwarancją stałości wzornictwa. Cena krzesła jest adekwatna do doskonałej jakości białego, eleganckiego krzesła. A krzesło Zygmunt bez wątpienia takim jest. Czy może być inaczej. Oprócz walorów duchowych ślub ma także aspekt materialny, którego nasi projektanci pominąć nie mogą. Czy możesz wyobrazić sobie pannę młodą w białej eleganckiej sukni siadającą na krześle, z którego ma wrażenie, że zaraz spadnie lub tą sukienkę zniszczy.
Wymiary [mm]: wys x szer x gł : 970 x 450 x 400 mm

Klęczniki białe z białymi krzesłami

Komplet do ślubu kościelnego 2x klęcznik plus 2x krzesła

cena netto* : PLN --.00 , cena brutto* : PLN --

Krzesło Zygmunt

cena netto* : PLN --.00 , cena brutto* : PLN --

UWAGA - sprawdź stan opakowania w chwili odbioru towaru - jeżeli stwierdzisz uszkodzenia, a kurier odmówi kontroli stanu towaru - odmów przyjęcia i zażądaj spisania protokołu z podaniem powodu odmowy

Podano cenę dla wykonań standardowych. Całkowity koszt wysyłki ustalany odrębnie.

*Cena obowiązuje od 1.07.2019; *Cena i wzornictwo mogą ulec zmianie.
Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62 lub e-mail: biuro@edukacja-mikolow.pl
Ogólna charakterystyka: nowe, nie używane
Dostępność : po uprzednim zamówieniu przeciętnie około 14 dni, może być inna


Wybierając klęcznik ślubny może zainteresują Cię inne produkty dla kościołów: ⮯


Jeżeli macie Państwo pytania ...

mogące poszerzyć wiedzę o naszej ofercie, jeżeli chcielibyście zrealizować zamówienie, jeżeli macie uwagi, opinie, pomysły czy sugestie - podzielcie się z nami.
Dostarczamy specjalistyczne certyfikowane produkty - meble szkolne, przedszkolne, wyposażenie żłobków, szafy metalowe szatniowe , kartotekowe oraz meble biurowe. Oferowane meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów posiadających stosowne atesty. Spełniają wszelkie wymagania do zastosowań w placówkach użyteczności publicznej, w placówkach oświatowych dowolnego szczebla - w żłobkach, przedszkolach czy w szkołach. Nasza szeroka oferta sprosta także wymaganiom firm, biur, przedsiębiorstw itp. Reagujemy na stale zachodzące zmiany doskonaląc naszą ofertę poprzez wprowadzanie nowoczesnego wzornictwa, nowych materiałów o technologii licząc na satysfakcję naszych klientów.
Pomagamy dokonywać dobrych wyborów poprzez kompleksową ofertę adresowaną do szerokiego grona zainteresowanych.