Kąciki w przedszkolu: kąciki zainteresowań w przedszkolu lub kąciki tematyczne do przedszkola także kąciki zabaw przedszkolne

Kąciki zabaw do przedszkola, kąciki zainteresowań dla przedszkolaków

Tematyczne kąciki zabaw do przedszkola czyli mebelki dla przedszkolaków do przedszkolnych klubików i do przedszkolnych sal zabaw. Doświadczenie - w szerokim tego słowa znaczeniu - jest najlepszym sposobem na zdobywanie wiedzy. Wychodząc naprzeciw temu postulatowi od najmłodszych lat należy stworzyć dziecku warunki do poznawania środowiska poprzez jego własne doświadczenia. To ten cel mają spełniać meble klubikowe zwane inaczej kącikami tematycznymi dla przedszkolaków. Mebelki klubikowe - kąciki w przedszkolu - poprzez naśladowanie realnych sytuacji w jakich znajdują się dorośli tworzą warunki w jakich dziecko uczy się i poznaje świat bawiąc się. Kąciki zainteresowań dla przedszkolaków tworzące otoczenie stymulujące do zabawy musi być bezpieczne. To na projektantach i producentach spoczywa obowiązek by kąciki tematyczne w przedszkolu czy ogólnie mebelki przedszkolne spełniały wymogi bezpieczeństwa, co musi być potwierdzone stosownym certyfikatem. Oferowane przez nas mebelki klubikowe - kąciki tematyczne posiadają ważne certyfikaty BBiC. Ceny i wzornictwo mogą ulec zmianie. .

Wykaz kącików zainteresowań oferowanych poniżej

Edukacja Sp. z o.o.
Meble w przedszkolu - kąciki tematyczne
ul. Rybnicka 132, 43-190 Mikołów
tel: 32-738-52-62, 32-738-54-94
e-mail: biuro@edukacja-mikolow.pl

Kąciki zabaw dla przedszkolaków

Niezbędne wyposażenie przedszkoli obejmuje oczywiście stoły przedszkolne. Stoły dla przedszkolaków jak i stoły i biurka dla wychowawców przedszkolnych. Tutaj przedstawiamy pełną ofertę stołów przedszkolnych dla przedszkolaków. Zarówno tradycyjne przedszkolne stoliki prostokątne 6 osobowe z zaokrąglonymi narożami jak i stoliki o różnym kształcie blatu - sześciokątnym, okrągłym czy kwadratowym. I co ważne - nasze stoły przedszkolne posiadają wymagane prawem certyfikaty oraz wykonane są z atestowanych materiałów.

Kąciki zainteresowań w przedszkolu

Kąciki tematyczne i ich funkcje Kształtowanie zainteresowań oraz generowanie aktywnej i kreatywnej postawy dziecka to główne funkcje jakie powinny spełnić mebelki klubikowe. Kącik tematyczny to często dla dziecka jego prywatna przestrzeń - przestrzeń tą organizuje według swoich własnych upodobań. To w niej może marzyć, odpoczywać. Ukształtowany przez dziecko kącik tematyczny staje się jego azylem i realizuje jego poczucie bezpieczeństwa. Mebelki klubikowe inspirują dziecko do działania, lecz to ono samo wymyśla swoje zabawy. Poprzez naśladowanie przeżytych zdarzeń czy zaobserwowanych sytuacji realizuje swoje fantazje. Wymyśla je oraz generuje nowe. Staje się samodzielne w tworzeniu i rozwiązywaniu jego problemów. Ten niewielki fragment przestrzeni - wyznaczony przez granice kącika tematycznego staje się dla dziecka jego prywatnym światem. I właśnie dlatego należy dbać, by taki świat stworzyć mu w naszym przedszkolu.

Cena

Kąciki zainteresowań, kąciki tematyczne, kąciki zabaw czyli mebelki dla przedszkolaków do przedszkolnych klubików i do przedszkolnych sal zabaw. Dobra cena za wysoką jakość ! Do oferty wprowadzamy różne wzory aby zaspokoić Państwa gusta i wymagania oraz przede wszystkim oczekiwania przedszkolaków. Kierujemy się przy tym rozwiązaniami, które mogą zagwarantować dobrą ceną. Ceny znajdziecie Państwo w ilustrowanych cennikach, które dla Państwa wygody przygotowujemy w formacie PDF.

Jakość

Mebleki składające się na kąciki zainteresowań wykonywane są w klasie materiałów posiadających atesty. Podstawowe elementy wykonane są z płyt melaminowych przykręconych do wieńców wykonanych z rur stalowych. Nogi stolików czy krzeseł mocowane są do tych wieńców w wyniku czego konstrukcja jest bardzo wytrzymała - mebelki można swobodnie przestawiać bez obawy o wyrwanie nóg z blatów czy o powstanie innych mechanicznych uszkodzeń.

Certyfikaty

Doświadczenie jest najlepszym sposobem na zdobywanie wiedzy. Wychodząc naprzeciw temu postulatowi od najmłodszych lat należy stworzyć dziecku warunki do poznawania środowiska poprzez jego własne doświadczenia. Ten cel mają spełniać meble klubikowe zwane inaczej kącikami tematycznymi. Poprzez naśladowanie realnych sytuacji w jakich znajdują się dorośli mebelki klubikowe tworzą warunki w jakich dziecko uczy się i poznaje świat bawiąc się. Oczywiście tworzone otoczenie stymulujące do zabawy musi być bezpieczne. To na projektantach i producentach spoczywa ten obowiązek by mebelki przedszkolne spełniały wymogi bezpieczeństwa, co musi być potwierdzone stosownym certyfikatem. Oferowane przez nas mebelki klubikowe - kąciki tematyczne posiadają ważne certyfikaty BBiC

Wybierz kącik zabaw dla przedszkolaków

Kącik samochodowy

Wymarzony przez chłopaków ale czy tylko ?

Scena - teatrzyk

Przy tym kąciku zabawią się wszystkie dzieci razem - będą aktorzy i widzowie

Kącik kosmetyczno - lekarski

... to mnóstwo zabawy dla dziewczynek i chłopców

Opisy i szczegóły wykonania stolików

Przewiń aby przeglądać kolejno

Kącik sklep - sam

... to zabawa grupowa w doświadczenia z życia codziennego

Kącik kuchcik (kuchnia)

... nikt nie będzie musiał zachęcać do zajadaniem się wypieczonymi tutaj ciasteczkami

Kącik malarz

... to już zabawa dla artystów, ale do galerii obrazów prace przygotuje każdy przedszkolak

Kącik czytelniczy

... są takie chwile gdy dziecko chce pobudzić wyobraźnię ...

MECHANIK SAMOCHODOWY

Kącik zabaw MECHANIK SAMOCHODOWY

W skład kącika zabaw Mechanik Samochodowy wchodzą
SZAFKA NARZĘDZIOWA Wymiary: A 450 x B 760 x H 450 mm, waga: 23,0 kg. Konstrukcja szafki wykonana z płyty wiórowej laminowanej 18 mm, oklejonej obrzeżem PCV 0,6 mm. Korpus na kółkach obrotowych z uchwytem do przemieszczania.
RAMPA Wymiary: A 400 x B 1500 x H 310 mm, waga: 8,5 kg. Konstrukcja rampy wykonana z rury stalowej O 20 x 1,5 mm, malowanej farbą proszkową. Pochylnia i podest z płyty wiórowej laminowanej, powierzchnia oklejona materiałem antypoślizgowym.

Dla przedszkoli do zabawy w mechanika samochodowego. Mechanik samochodowy to jeden z najbardziej popularnych kącików tematycznych. W skład kącika wchodzą szafka narzędziowa oraz rampa. Kącik realizuje wiele z funkcji, pozwala na wykonywanie wielu czynności oraz na odtworzenie wyobrażalnych sytuacji. Szafka narzędziowa wykonana jest z płyty wiórowej laminowanej 18 mm, oklejonej obrzeżem PCV 0,6 mm. Szafka umieszczona jest na kółkach i posiada wygodny uchwyt do przemieszczania. Rampa wykonana jest z rury stalowej fi 20x1,5mm, malowanej farbą proszkową. Pochylnia i podest wykonane są z płyty wiórowej laminowanej, powierzchnia rampy oklejona jest materiałem antypoślizgowym. Konstrukcję szafki narzędziowej i rampy wykonane solidnie i spełniają wymogi bezpieczeństwa dla dzieci co potwierdzone jest stosownym certyfikatem.


Kącik tematyczny Mechanik Samochodowy

kącik tematyczny Mechanik Samochodowy

Kącik zabaw Scena - Teatrzyk

Kącik zabaw Scena - Teatrzyk

SCENA - TEATRZYK

Kącik tematyczny SCENA - TEATRZYK

Wymiary: A 550 x B 1400 x H 1300 mm, wymiary po złożeniu do transportu, po rozłożeniu A=825, waga: 62,5 kg. Konstrukcja wykonana z płyty wiórowej laminowanej 18 mm, oklejonej obrzeżem PCV. Podest sceny składany do transportu.

Teatrzyk kukiełkowy do zabawy dla przedszkolaków. Atmosfera życzliwości, poczucie bezpieczeństwa w grupie przedszkolnej to cel każdego przedszkola. I właśnie atrakcyjne wyposażenie sali to krok w tym kierunku. Kącik tematyczny scena - teatrzyk to jeden z elementów wyposażenia, który cel ten pomagają osiągać. Pozwala na przeniesienie dzieci w świat bajek i baśni przy ich aktywnym uczestnictwie. Dzieci dzieciom mogą swoim językiem opowiadać historyjki i wizualizować je. Pacynki i inne lalki oraz inne dzieci - to właśnie jest świat dziecka, a scena teatrzyku, to miejsce gdzie biegną zdarzenia. Konstrukcja kącika tematycznego scena-teatrzyk wykonana jest z płyty wiórowej laminowanej 18 mm, oklejonej obrzeżem PCV. Podest sceny składany do transportu.


Gabinet Kosmetyczno - Lekarski

Kącik tematyczny Gabinet Kosmetyczno - Lekarski

W skład kącika zabaw Gabinet Kosmetyczno - Lekarski wchodzą
BIURKO, wymiary: A 500 x B 700 x H 530 mm, waga: 13,0 kg. Konstrukcja wykonana z płyty wiórowej laminowanej 18 mm, oklejonej obrzeżem PCV.
REGAŁ NA KOSMETYKI, wymiary: A 250 x B 500 x H 1150 mm, waga: 15,5 kg. Konstrukcja wykonana z płyty wiórowej laminowanej 18 mm, oklejonej obrzeżem PCV.
SZAFKA NA PRZYBORY, wymiary: A 450 x B 760 x H 450 mm, waga: 22,0 kg. Konstrukcja wykonana z płyty wiórowej laminowanej 18 mm, oklejonej obrzeżem PCV. Szuflady z pojemników Grattnels'a.
TABORET, wymiary: O 280 x H 310 mm, waga: 2,2 kg. Konstrukcja wykonana z rury stalowej, malowana farbą proszkową. Siedzisko wykonane ze sklejki 15 mm, malowane lakierem akrylowym.

Kącik kosmetyczno-lekarski. Chyba wszyscy pamiętamy zabawy dziecięce z przedszkola. Zabawy w gabinet kosmetyczny, a po wizycie w gabinecie lekarskim w lekarza, to nieodłączny świat zabaw dzieci. Świat jakże dla dzieci ważny, bo odtwarza świat dorosłych. A przecież dzieci chcą naśladować swoich rodziców - bo to oni są dla nich wzorem do naśladowania. Niech przedszkole tworzy zatem warunki by dzieci przez zabawę mogły ten świat poznawać. Kącik kosmetyczno-lekarski tworzą mebelki klubikowe: biurko, kozetka, regał na kosmetyki, szafka na przybory oraz taboret. Elementy drewniane wykonane są z płyt wiórowych laminowanych 18 mm, oklejonych obrzeżem PCV. Elementy metalowe wykonane są z rury stalowej, malowane farbą proszkową. Materace tapicerowane skórą syntetyczną, zmywalną. Szuflady z pojemników Grattnela. Siedzisko taboretu wykonane jest ze sklejki 15 mm, malowane lakierem akrylowym.


Kącik Kosmetyczno - Lekarski

Kącik tematyczny kosmetyczno lekarski do przedszkola

Sklep - Sam kącik zabaw

Sklep - Sam kącik zabaw

Sklep Sam

Kącik tematyczny Sklep - Sam

W skład kącika zabaw Sklep - Sam wchodzą
KASA, wymiary: A 820 x B 1120 x H 580 mm, waga: 47,5 kg. Konstrukcja wykonana z płyty wiórowej laminowanej 18 mm, oklejonej obrzeżem PCV. Siedzisko tapicerowane skórą syntetyczną, zmywalną. Blat lady - sklejka 15 mm..
REGAŁ SKLEPOWY, wymiary: A 250 x B 800 x H 1150 mm, waga : 23,0 kg. Konstrukcja wykonana z płyty wiórowej laminowanej 18 mm, oklejonej obrzeżem PCV.

Zajęcia codzienne mamy i taty w kąciku tematycznym. Sklep SAM - zestaw mebelków. Każdy przedszkolak codziennie chce być sprzedawcą, strażakiem , policjantem ... itd. Dziecko podświadomie wie, że gdy staje za kasą sklepową, to po prostu JEST kasjerką. Tak nauczy się więcej i szybciej niż rozwiązując zagadki czy oglądając telewizję. Jednocześnie opanuje także wiedzę, którą mamią pseudo-nowoczesne zabawki. Bo wiedza, którą wynosimy z doświadczenia przyczynia się do tego, że rozumiemy świat i nasze otoczenie. A super nowoczesne zabawki edukacyjne są dobre tylko wtedy, gdy służą poznaniu tego świata, a nie wtedy gdy świat ten zastępują. Złożony z kasy i regału sklepowego przedszkolny kącik tematyczny sklep SAM, to w oczach dziecka hipermarket. I tylko przedszkolak wie co z tym zrobić. Nie przeszkadzajmy mu w tym. Konstrukcja kasy sklepowej i regału sklepowego wykonana z płyty wiórowej laminowanej 18mm, oklejonej obrzeżem PCV, a siedzisko tapicerowane skórą syntetyczną, zmywalną. Blat lady wykonany ze sklejki 15mm.


Kącik Kuchnia - Kuchcik

Kącik Kuchnia - Kuchcik

Kuchnia - Kuchcik

Kącik tematyczny Kuchnia - Kuchcik

Wymiary: A 350 x B 1120 x H 15500 mm, waga: 70,0 kg. Konstrukcja wykonana z płyty wiórowej laminowanej 18 mm, oklejonej obrzeżem PCV. Komplet składa się z trzech elementów zestawionych ze sobą: lodówki, szafki dolnej i szafki górnej.

Inspiracją do zabaw może być telewizyjne kuchcikowanie. Dzieci pragną zostać gwiazdami telewizyjnymi. Ten zestaw pozwoli im bawić się na żywo. A inne dzieci mogą to filmować.


Kącik tematyczny MALARZ

Kącik tematyczny MALARZ

Kącik zabaw MALARZ

Kącik tematyczny Malarz

W skład kącika zabaw MALARZ wchodzą:
STÓŁ PRZEDSZKOLNY SB-PRIMA - SZEŚCIOKĄTNY NR 1, wymiary: A 6 x 730 x H 460 mm, waga: 17,8 kg. Stelaż wykonany z rury stalowej O 50 x 1,5 mm i O 25 x 1,5 mm, malowany farbą proszkową, blat wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm oklejony obrzeżem PCV 2 mm. W wyposażeniu 6 sztalug malarskich z podkładami pod papier.
KRZESŁO SB NR 1, wymiary: A 320 x B 325 x H 520 mm, waga: 2,2 kg. Stelaż wykonany z rury stalowej O 20 x 1,5 mm, malowany farbą proszkową. Siedzisko i oparcie wykonane ze sklejki 9 mm, malowane lakierem akrylowym.
SZAFKA NA AKCESORIA MALARSKIE I PRACE INDYWIDUALNE, wymiary: A 500 x B 900 x H 780 mm, waga: 57,5 kg. Konstrukcja wykonana z płyty wiórowej laminowanej 18 mm, oklejonej obrzeżem PCV.


Kącik zabaw Czytelnia

Tematyczny kącik zabaw Czytelnia

Kącik Czytelniczy MIŚ, wymiary: 1375 x 800 x 350 mm. Konstrukcja wykonana z płyty wiórowej laminowanej 18mm. W segmencie szuflady na poduszki lub książki.
Poducha do kącika czytelniczego MIŚ (dostarczana oddzielnie), wymiary: 300 x 300 x 40 mm. Poducha wykonana z pianki poliuretanowej grubości 5 cm, obszytej miękkim materiałem w różnych kolorach.


Tematyczny kącik Czytelniczy

Tematyczny kącik Czytelniczy

Zobacz także krzesła przedszkolne STB

Zobacz także krzesła przedszkolne STB

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą krzesełek dla przedszkolaka typu STB (Stolbrzeg). Krzesełka posiadają niezbędne certyfikaty stwierdzające zgodność z normami PN-EN i ISO, dopuszczające do użytku w przedszkolach i innych placówkach oświatowych wg rozporządzenia Ministra Edukacji z 31 grudnia 2002 r. Krzesełka wykonywane są z materiałów atestowanych. Podstawowe dla przedszkolaka krzesełka o stałej wysokości, dostosowanej do stolików przedszkolnych znajdziesz tam także krzesełka o wysokości regulowanej.


  Do krzesełka przedszkolne

Co jeszcze na naszej w3

Meble metalowe socjalne do szatni szkolnej do szatni pracowniczej, meble biurowe oraz regały magazynowe do przechowywania archiwów i dokumentów oraz meble warsztatowe i szafki kartotekowe.
Przejdź

meble metalowe

Tanie i solidne meble biurowe, meble gabinetowe, meble konferencyjne oraz lady recepcyjne stanowiące idealne wyposażenie sekretariatów biur, gabinetów i sal konferencyjnych.
Przejdź

meble biurowe

Wybierz by zobaczyć przegląd mebli przedszkolnych w naszej ofercie - segmenty, regały na zabawki, wieszaki szatniowe i inne potrzebne w przedszkolu elementy wyposażenia.
Przejdź

meble przedszkolne

Copyright © All Rights Reserved, 1E March 2016, Edukacja Sp. z o.o., Mikołów, Compatible With Bootstrap 4 Alpha 2