tel. 32 738 52 62

⚡ Kącik religijny do przedszkola ⇵

czyli oczekiwany przez wiele przedszkoli kącik tematyczny przeznaczony do przechowywania i ekspozycji utensylii.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu przedszkoli przedstawiamy przedszkolny tematyczny kącik przeznaczony do przechowywania i ekspozycji utensylii czyli w aspekcie liturgicznym i historyczno-artystycznym pod pojęciem tym rozumiemy naczynia liturgiczne. Kącik znajdzie zastosowanie w wielu przedszkolach, że wspomnimy choćby tutaj te, które oparte są na montessoriańskiej koncepcji wychowania. Jak wszystkie inne kąciki tematyczne w przedszkolu, kącik religijny imituje określone sytuacje z jakimi dziecko ma do czynienia poza przedszkolem, w świecie realnym. O faktycznym jego wykorzystaniu i wpływie na dziecko zadecydują osoby dorosłe, które organizują życie dziecka w przedszkolu.
Korpus kącika wykonany jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm. Plecy wykonano z płyty HDF o grubości 3,2 mm lakierowanej. Kącik posiada drzwi zawieszone na zawiasach puszkowych. Zewnętrzna powierzchnia drzwi górnych wypełniona jest kratką z tworzywa sztucznego. Nogi kącika wykonano z kształtownika stalowego kwadratowego o wymiarach 40 x 40 x 1,5 mm, malowanego proszkowo. Powierzchnie cięcia płyt laminowanych zabezpieczono za pomocą obrzeża PCV. Wymiary zewnętrzne kącika religijnego [gł x szer x wys]: 455 x 800 x 1550 [mm] oraz waga 41 kg.
 
by: Jacek Szram · modyfikowano 2019-03-05 / utworzono 2017-02-18, Mikołów

Kącik religijny

Kącik religijny Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu przedszkoli przedstawiamy przedszkolny tematyczny kącik przeznaczony do przechowywania i ekspozycji utensylii

Kącik przedszkolny do religii - oferta producenta kącików tematycznych do przedszkola


Kącik do religii

Kącik przedszkolny tematyczny do religii

Kącik religijny

Kącik tematyczny kącika religijnego jest propozycją producenta, jest odpowiedzią na potrzebę ekspozycji utensylii. Przeznaczenia specjalnego miejsca na przedmioty związane z wyznawaną wiarą.
Wykonanie: Korpus wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm Plecy z płyty HDF 3,2 mm lakierowanej. Drzwi zawieszone na zawiasach puszkowych. Wypełnienie górnych drzwi – kratka z tworzywa sztucznego. Nogi wykonane z kształtownika stalowego 40 x 40 x 1,5 mm, malowanego proszkowo, obrzeże PCV.
Wymiary [gł x szer x wys] elementów: 455 x 800 x 1550 [mm], waga 41 kg

Kącik przedszkolny do religii, ceny

cena zestawu netto* : PLN 702.98 , cena zestawu brutto* : PLN 864.66

Podano cenę dla wykonania standardowego

*Cena ważna od 01-08-2018
*Cena i wzornictwo mogą ulec zmianie
Pobierz cennik .PDF
Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62 lub e-mail: biuroedukacja-mikolow.pl
Ogólna charakterystyka: nowe, nie używane
Dostępność : po uprzednim zamówieniu przeciętnie około 14 dni
Edukacja Sp. z o.o.

Zobacz produkty powiązane

Aby przeglądać rozwiń menu na górze strony