tel. 32 738 52 62

⚡ Kuchnia kącik zabaw do przedszkola ⇵

Przedstawiamy przedszkolny kącik zabaw Kuchnia - kuchcik. Kącik zabaw stanowi imitację kuchni, w której nie można się oparzyć, a także nie można zalać domu. Zabawa w gotowanie, w kuchcika czy dom w połączeniu z kącikiem kawiarnianym lalek może być wszelako wykorzystana przez kreatywność naszych dzieci. Inspiracją do zabaw może być telewizyjne kuchcikowanie - dzieci pragną zostać gwiazdami telewizyjnymi, wykorzystaj to w zachęcaniu dzieci do zabawy. Ten zestaw pozwoli im bawić się na żywo. A inne dzieci mogą to filmować.
Kąciki zabaw, kąciki tematyczne spełniają w przedszkolu ważne zadanie w tworzeniu kreatywnej postawy dziecka. Zachęcają i inspirują do naśladowaniu zaobserwowanych sytuacji, mobilizują dzieci do wymyślania sytuacji na spędzanie czasu w przedszkolu. To właśnie kąciki zabaw mogą pobudzić dzieci do działania, do twórczego podejmowania wymyślonych przez siebie sytuacji. Stwarzajmy przedszkolakom szansę, by mogły samodzielnie kreować zdarzenia, otoczenie w którym one się rozgrywają. Niech sami i w grupie rozwiązują problemy ucząc się myślenia. To dzięki zabawie inspirowanej otoczeniem kącika tematycznego dziecko rozwija myślenie, nawiązuje znajomości z innymi dziećmi, uczy się relacji wzajemnych w grupie. Uczy się współżyć i współdziałać z zespołem rówieśników. Dobrze prowadzony kącik tematyczny uczy także zasad postępowania w grupie, wprowadza przepisy, regulacje i prawidłowości podporządkowania oraz normy działania grupowego. Przedszkolaki wchodzą w określone role społeczne, mogą współdziałać z innymi w trakcie zabawy. Oczywiście powyższe nie dotyczy tylko omawianego kącika Kuchnia, lecz ma znacznie szersze znaczenie. Każdy kącik może być bowiem inspiracją do nauki przez zabawę.
 
by: Jacek Szram · modyfikowano 2019-03-05 / utworzono 2017-02-18, Mikołów

Kącik zabaw kuchnia

Kuchnia - kącik zabaw Zabaw się w kuchcika - kącik tematyczny umożliwia zabawę w gotowanie czy w kuchcika może być wykorzystany do pobudzenia wyobraźni dzieci w wieku przedszkonym rozwija kreatywność dzieci

Kącik zabaw przedszkolny Kuchnia - Kuchcik - oferta producenta kącików tematycznych do przedszkola


Kącik Kuchnia - Kuchcik

Kącik zabaw przedszkolny tematyczny Kuchnia

Kącik Kuchcik

Kącik zabaw stanowi imitację kuchni, w której nie można się oparzyć, a także nie można zalać domu. Zabawa w gotowanie, w kuchcika czy dom w połączeniu z kącikiem kawiarnianym lalek może być wszelako wykorzystana przez kreatywność naszych dzieci.
Wykonanie: Konstrukcja wykonana z płyty wiórowej laminowanej 18 mm, oklejonej obrzeżem PCV. Komplet składa się z trzech elementów zestawionych ze sobą: lodówki, szafki dolnej i szafki górnej.
Wymiary [gł x szer x wys] dla poszczególnych elementów: 350 x 1550 x 1120 [mm], waga 70 kg

Kącik zabaw przedszkolny temat Kuchnia-Kuchcik, ceny

cena zestawu netto* : PLN 868.44 , cena zestawu brutto* : PLN 1068.19
zabawki nie wchodzą w wyposażenie wyrobu

Podano cenę dla wykonania standardowego, bez zabawek

*Cena ważna od 01-08-2018
*Cena i wzornictwo mogą ulec zmianie
Pobierz cennik .PDF
Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62 lub e-mail: biuroedukacja-mikolow.pl
Ogólna charakterystyka: nowe, nie używane
Dostępność : po uprzednim zamówieniu przeciętnie około 14 dni
Edukacja Sp. z o.o.

Zobacz produkty powiązane

Aby przeglądać rozwiń menu na górze strony