tel. 32 738 52 62

⚡ Kącik zabaw kreatywnych ⇵

Kącik zabaw kreatywnych dla przedszkolaków to atmosfera życzliwości, poczucie bezpieczeństwa w grupie przedszkolnej, to cel każdego przedszkola. I właśnie atrakcyjne wyposażenie sali to krok w tym kierunku. Kącik tematyczny kreatywny to jeden z elementów wyposażenia, który cel ten pomagają osiągać. Pozwala na przeniesienie dzieci w świat bajek i baśni przy ich aktywnym uczestnictwie. Dzieci dzieciom mogą swoim językiem opowiadać historyjki i wizualizować je. Pacynki i inne lalki oraz inne dzieci - to właśnie jest świat dziecka. A kącik, to miejsce gdzie biegną zdarzenia. Regał z szafką dolną służący do wykreowania każdego dowolnego tematu np. aktualnej pory roku, świąt czy wydarzeń, które mają odbyć się w Twoim przedszkolu. Może być również wykorzystany na stałą ekspozycję dotyczącą przyrody, sportu, nauki, techniki i wielu innych. Wymiary kącika kreatywnego to: [gł x szer x wys] 450 x 1000 x 1350 mm, waga: 59 kg. Korpus wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm. Szuflady zawieszane na prowadnicach rolkowych. Na plecach regału zamontowana tablica korkowa z wypełnieniem z miękkiej płyty pilśniowej. Obrzeża PCV.
 
by: Jacek Szram · modyfikowano 2019-03-05 / utworzono 2017-02-14, Mikołów

Kącik kreatywny

Kącik kreatywny Kącik kreatywny to regał z szafką dolną służący do wykreowania każdego dowolnego tematu - aktualnej pory roku, świąt czy wydarzeń, które mają odbyć się w Twoim przedszkolu.

Kącik zabaw kreatywnych - oferta producenta kącików tematycznych do przedszkola


Kącik Kreatywny

Kącik zabaw kreatywnych dla przedszkolaków

Kącik Kreatywny

Kącik kreatywny tworzy regał z szafką dolną służący do wykreowania każdego dowolnego tematu np. aktualnej pory roku, świąt czy wydarzeń, które mają odbyć się w Twoim przedszkolu. Może być również wykorzystany na stałą ekspozycję dotyczącą przyrody, sportu, nauki, techniki i wielu innych.
Korpus kącika wykonano z płyty wiórowej laminowanej 18 mm. Szuflady zawieszono na prowadnicach rolkowych. Na plecach regału zamontowana tablica korkowa z wypełnieniem z miękkiej płyty pilśniowej. Obrzeża wykonano z okleiny PCV.
Wymiary [gł x szer x wys] kącika zabaw kreatywnych: 450 x 1000 x 1350 [mm], waga 59 kg

Kącik Zabaw Kreatywnych ceny

cena netto* : PLN 746.24 , cena brutto* : PLN 917.87
zabawki nie wchodzą w wyposażenie wyrobu

Podano cenę dla wykonania standardowego, bez zabawek

*Cena ważna od 01-08-2018
*Cena i wzornictwo mogą ulec zmianie
Pobierz cennik .PDF
Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62 lub e-mail: biuroedukacja-mikolow.pl
Ogólna charakterystyka: nowe, nie używane
Dostępność : po uprzednim zamówieniu przeciętnie około 14 dni
Edukacja Sp. z o.o.

Zobacz produkty powiązane

Aby przeglądać rozwiń menu na górze strony