Szatnia w przedszkolu i w żłobku - kolorowe szafki „Cztery Pory Roku”

Przepisy wymagają by każde dziecko „miało swoje pół metra kwadratowego szatni”

☎ 327385262       biuro@edukacja-mikolow.pl

⚡ Szatnia w przedszkolu i w żłobku - kolorowe wieszaki „Cztery Pory Roku” 📴

Jeżeli przepisy wymagają by każde dziecko „miało swoje pół metra kwadratowego szatni”, to nie możesz zastanawiać się czy w świetle obowiązujących przepisów w Twoim żłobku czy przedszkolu powinno być wydzielone pomieszczenie - szatnia. Decydując się na utworzenie żłobka czy przedszkola, decydując się by pozostać dyrektorem takiej placówki masz tylko jedno na uwadze - jak zorganizować przestrzeń zwaną szatnią by spełnić te wymagania.
Z wielu ofert mebli dla przedszkoli czy żłobków możesz wybrać różne rodzaje mebli przeznaczone do szatni. A to wieszaki szatniowe jedno- lub dwustronne, szafki szatniowe metalowe lub z pyt meblowych.
Jest rzeczą oczywistą, że wielokrotnie o wyborze będą decydować takie prozaiczne czynniki jak wielkość pomieszczenia przeznaczonego na szatnię czy wreszcie zasób portfela. Cokolwiek jednak wybierzesz pamiętaj o jednym - najważniejszą sprawą jest abyś wybrał(a) wyposażenie posiadające certyfikat do stosowania w przedszkolu, żłobku. Tylko certyfikat zagwarantuje, że wybrany wieszak, szafka szatniowa są bezpieczne dla dziecka.
Warto ponadto zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów, które mogą lecz nie muszą występować w danym wyrobie, a przez swoją obecność ułatwią życie maluszkowi. I tak warto zwrócić uwagę, który model wieszaka będzie najlepiej sprawdzał się w pomieszczeniu, jakim dysponujesz.
Jeżeli masz mało miejsca, to nie masz wyboru - pozostają wolnostojące ławki pod siedziskiem których dzieci będą przechowywać buciki. Nad ławką dp ściany przymocujesz listwy naścienne z haczykami. To właśnie tam dzieci powieszą swoje okrycia wierzchnie.
Oczywiście znacznie lepszym - chociaż droższym i wymagającym większego pomieszczenia-szatni rozwiązaniem są wieszaki szatniowe czy szafeczki szatniowe. Będą miały zarówno ławki do siedzenia z miejscem na buty na dole, z półeczkami na czapki, szaliki na górze i oczywiście z wieszaczkami na kurtki, płaszczyki itp. Tego typu mebelki będą występowały jako jednostronne lub dwustronne. Te pierwsze dostawisz do ściany lub ustawisz na środku gdy złożysz je „plecami”, chociaż w tym przypadku możesz zastosować także wieszaki dwustronne, gdy stawiamy je pośrodku pomieszczenia i dzieci mają do nich dostęp z dwóch stron.
Jak wspomniano wyżej możesz wybrać pomiędzy materiałem z którego wykonane są meble szatniowe - metal czy płyta meblowa. Musisz jednakże kierować się wymaganiami - czy posiadają certyfikaty. Czy wybrane meble są stabilne, czy posiadają zaokrąglone rogi tam gdzie trzeba, czy są bezpieczne - to właśnie mieści się pod pojęciem certyfikatu. Warto by były kolorowe – to dodatkowe atrybuty szatni dla małych dzieci.
Wszystkie te cechy posiadają prezentowane tutaj wieszaki przedszkolne „Cztery Pory Poku - Wiosna / Lato / Jesień / Zima.
Sprawią, że dzieci w Twoim przedszkolu będą dobrze się czuły.
 
Podajemy zakres cenowy wieszaków dla dzieci do przedszkola, który kształtuje się w zależności od typu wieszaczka - od PLN 702.93 do 1270.35 netto czyli od PLN 864.60 do 1562.53 brutto
 
by: Jacek Szram · dateModified 2023-06-20 / dateCreated 2017-01-30, Mikołów

Szafki „Cztery Pory Roku” do szatni przedszkolnej - wymiary, certyfikaty, atesty 📴

Szatnia w żłobku i w przedszkolu
ładna, funkcjonalna, zgodna z wymaganiami

W świetle obowiązujących przepisów w każdym żłobku czy przedszkolu musi być wydzielone pomieszczenie - szatnia.
Dzieciaki pozostawiają tam swoje ubranka, buciki, plecaczki itp.
Przepisy wymagają by każde dziecko „miało swoje pół metra kwadratowego szatni”

Wieszaki Cztery Pory Roku - menuBar

Przepisy wymagają by w żłobku, przedszkolu czy w innej placówce oświatowej wydzielić pomieszczenie pełniące funkcję szatni, w której dzieci mogą zmienić buciki na pantofelki, pozostawić swoje płaszczyki, kurteczki, plecaczki, torebki itp.


Polecane do szatni w żłobku, w przedszkolu, do dowolnej placówki oświatowej wieszaki z certyfikatami, z atestowanych materiałów

Wychodząc naprzeciw przepisom, które wymagają by w żłobku, przedszkolu czy w innej placówce oświatowej wydzielić pomieszczenie pełniące funkcję szatni, w której dzieci mogą zmienić buciki na pantofelki, pozostawić swoje płaszczyki, kurteczki, plecaczki, torebki itp. rekomendujemy wieszaczki przedszkolne o wdzięcznej nazwie Cztery Pory Roku. Są kolorowe, w tonacji pór roku Wiosna - Lato - Jesień -Zima Każdy z tych wieszaków posiada stosowne certyfikaty, atesty do użytku w przedszkolu. Wieszaki posiadają półeczki w części górnej. Na dole odpowiednie wydzielone schowki na buciki.


Szafki szatniowe z ławeczką „4 Pory Roku”
jednostronne, indywidualne szafeczki, ruszt na buciki

Charakterystyka szafki do szatni żłobkowej, przedszkolnej „4 PORY ROKU”

Szafka dla sześciorga dzieci. Korpus wykonany z płyty 18 mm, oklejony obrzeżem PCV, drzwi zawieszane na zawiasach puszkowych. Wewnątrz szafki na rzeczy dzieci. Ruszt na obuwie wykonany z pręta 0,6 cm, stelaż wieszaka - o 25 x 1,5 mm, malowany proszkowo. Wymiary [gł x szer x wys] = 600 x 1200 x 1300 [mm], waga 68 kg Wieszak posiada certyfikat do użytku przedszkolnego. Wykonany z przyjaznych dla człowieka i środowiska atestowanych materiałów. Produkcja polska.

wieszak z szafkami do indywidualnego użytku dla przedszkolaków

„4 PORY ROKU” wieszak do przedszkola, do żłobka

„4 PORY ROKU” cena netto* : PLN 1270.35
„4 PORY ROKU” cena brutto* : PLN 1562.53

Podano cenę dla wykonania standardowego - korpusy buk, olcha lub calvados, fronty kolorowe,
dla pozostałych i kolorowych możliwa dopłata do 15%

*Cena ważna w dniu 2023-06-20
*Cena i wzornictwo mogą ulec zmianie
Pobierz cennik .PDF
Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62 lub e-mail: biuroedukacja-mikolow.pl
Ogólna charakterystyka: nowy
Dostępny : po uprzednim zamówieniu w ciągu około 14 dni
Edukacja Sp. z o.o.


Zobacz kolorystykę szafek szatniowych przedszkolnych „4 Pory Roku - Wiosna - Lato - Jesień - Zima”

Szafka Wiosna
Szafka Lato
Szafka Jesień
Szafka Zima


Przeglądając „Szatnia w przedszkolu i w żłobku - kolorowe wieszaki Cztery Pory Roku” mogą zainteresować Cię pozostałe propozycje wyposażenia przedszkoli i żłobków

⮮ Zobacz produkty powiązane ⮯

🔗 Wieszaki przedszkolne (6)

🔗 ⚡ Leżaki przedszkolne

🔗 ⚡ Leżak NOCNY MAREK

🔗 ⚡ Leżak Duszek Kacper

🔗 ⚡ Łóżeczko ZBYSZEK

🔗 ⚡ Wózek na leżaki przedszkolne

🔗 Stoliki przedszkolne STOLBRZEG (6)

🔗 ⚡ Stoliki przedszkolne STOLMIŚ (5)

🔗 Krzesła przedszkolne (6)

🔗 ⚡ Szafy przedszkolne MIŚ

🔗 ⚡ Szafki DZIELONEK

🔗 ⚡ Szafy dla dzieci STOLMIŚ

🔗 ⚡ Regały dekoracyjne

🔗 ⚡ Kąciki tematyczne