Stojaki - Regały - Szafka na Nocniki do Żłobka

Regały na nocniki

32 738 52 62       biuroedukacja-mikolow.pl

Regały stojaki do przechowywania nocników ⚡

Czyli - jak przechowywać nocniki w żłobku ?
Podstawowy obowiązek przechowywania nocniczków w żłobku wynika wprost z przepisów o żłobkach w sprawie wymagań lokalowych i sanitarnych. Oprócz szeregu innych wymagań, którymi tutaj nie będziemy się zajmować, w części poświęćonej higienie w żłobkach autorzy piszą wprost, że należy także dostarczyć - dla każdego dziecka, które jest już nieco bardziej samodzielne - nocnik. Co więcej żąda się by każdy nocnik przechowywany był w miejscu niedostępnym dla dzieci i by był dezynfekowany. Ponadto koniecznie muszą być wydzielone pomieszczenia do przewijania maluchów, szatnia oraz magazyn środków czystości. Biorąc pod uwagę przedstawione wymogania na kolejnych stronach przedstawiamy : szafy na pieluchy, szafy pościelowe, szafki pod przewijak, szatnie i pozostałe elementy wyposażenia żłobków. Oferowane produkty spełniają podstawowe zasady bezpieczeństwa jakie spełniać muszą meble w żłobku. Są ergonomiczne oraz posiadają stosowne certyfikaty i atesty materiałowe. Strony, o których mowa dostępne są z menu rozwijanego lub w dolnej części tej strony.
Poniżej przedstawiamy podstawowe parametry i wymiary jaki spełniają regały stojaki na nocniki. Przygotowany w gabarytach standardowej szafy (jakby szafka na nocniczki bez drzwi) stojak pozwala na przechowywanie do 10-ciu lub do 15-stu nocniczków w żłobkach. Szafka - Regał umożliwia oczywiście przechowywanie nocniczków na odrębnych półkach. Zatem każde dziecko w żłobku ma swoją półkę na swój nocniczek. Dzięki temu unikniemy pomyłki w przyporządkowaniu nocnika do danego dziecka jak również ułatwi to nam ich przechowywanie.
Regał - stojak - szafka na nocniczki wykonany jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm. Obrzeża zabezpieczone okleiną ABS o grubości 0,6 mm. Ściana tylna wykonane jest z płyty HDF lakierowanej białej 3,2 mm.
Podstawowe wymiary stojaków to wg. [gł x szer x wys]
regał-10 : 350 x 665 x 1795 [mm], waga 36 kg
regał-15 : 350 x 972 x 1795 [mm], waga 50 kg
 
by: Jacek Szram · modyfikowano 2019-03-22 / utworzono 2017-02-22, Mikołów
 

Przeglądaj regały - cena, wymiary

Regały na nocniki Regały do przechowywania nocniczków w żłobkach, regał na 10 nocniczków lub regał na 15 nocniczków na odrębnych półkach.

Meble do żłobka MenuKolorowy regał / szafka przeznaczony do przechowywania 10-ciu nocników w żłobkach

Stojak do przechowywania każdego nocnika w żłobkach. Pozwala na ich przechowywanie na oddzielnych półeczkach. W regale można przechowywać 10 (lub 15 nocniczków w innej wersji) na oddzielnych półkach. Nocnik każdego dziecka w żłobku ma swoją półeczkę na swoją oddzielną półkę. Dzięki temu unikniemy pomyłki w przyporządkowaniu nocnika do danego dziecka jak również ułatwi to ich przechowywanie.
Wymiary [gł x szer x wys]
regał-10 : 350 x 665 x 1795 [mm], waga 36 kg

Regał-10 na nocnik, typ STOLBRZEG, fronty kolorowe, ceny

cena netto* : PLN 281.56 , cena brutto* : PLN 346.32

Podano cenę dla wykonania standardowego - półki i obrzeża kolorowe

Ceny obowiązują od 01.08.2018
*cena i wzornictwo mogą ulec zmianie
Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62 lub e-mail: biuroedukacja-mikolow.pl
Ogólna charakterystyka: nowe, nie używane
Dostępność : po uprzednim zamówieniu przeciętnie około 14 dni


Regał do przechowywania 15-stu nocniczków, przeznaczony dla żłobków

Niezbędna szafka, mebel stanowiący wymagane wyposażenie każdego żłobka. Regał, stojak czy prosta szafka do przechowywania na nocniczków w żłobku, bez drzwiczek, umożliwia ich zestawianie ze sobą w jeden ciąg, o ile zachodzi taka potrzeba. Umożliwia to na przechowywanie większej ilość nocników w jednym pomieszczeniu. Szafka posiada 15 odrębnych schowków / półek na nocniczki, w których można umieścić 15 nocniczków (10 w innej wersji). Wymiary schowków - półek dostosowane są do standardowych wymiarów nocniczków co sprawia, że wkładanie / wyjmowanie nocniczków nie sprawia kłopotów. Neutralny kolor buku z kolorowym obrzeżem wraz z górną aplikacja dobrze wkomponowuje się standardowe wyposażenie większości żłobków. Wysokość regału sprawia, że na małej przestrzeni przechowujemy relatywnie dużo nocniczków. Jednocześnie nie jest ona zbyt wysoka dla pracowników żłobka dzięki czemu łatwo można wkładać i wyjmować nocniczki.
Stojak - regał wykonany jest z płyty wiórowej o grubości 18 mm w kolorze buku. Ściana tylna wykonana jest z białej płyty HDF o grubości 3,2 mm. Takie wykonanie powierzchni mebla jest łatwe do utrzymania czystości.
Wymiary [gł x szer x wys]
regał-15 : 350 x 972 x 1795 [mm], waga 50 kg

Regał-15 na nocniczki, typ STOLBRZEG, fronty kolorowe, ceny

cena netto* : PLN 384.21 , cena brutto* : PLN 472.58

Podano cenę dla wykonania standardowego - półki i obrzeża kolorowe

Ceny obowiązują od 01.08.2018
*cena i wzornictwo mogą ulec zmianie
Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62 lub e-mail: biuroedukacja-mikolow.pl
Ogólna charakterystyka: nowe, nie używane
Dostępność : po uprzednim zamówieniu przeciętnie około 14 dni


Pobierz / przejdź do CENNIKA .PDF przechodzę

W cennikach PDF przedstawiamy ceny towarów brutto (wraz z podatkiem VAT = 23%) oraz ceny netto dla wyrobów w wykonaniu standardowym. Cennik nie obejmuje kosztów dostawy czy montażu (o ile taki występuje). W cennikach prezentujemy miniaturki obrazków oferowanych towarów wraz z podstawowym opisem. Wykorzystując link powyżej opuścisz tą stronę i wyświetlisz lub pobierzesz plik cennika PDF w zależności od ustawień Twojej przeglądarki.
Jeżeli nie chcesz opuszczać tej strony wyświetl podgląd cennika (poniżej)

Wyświetl podgląd cennika PDF   (działanie zgodne z ustawieniami Twojej przeglądarki)

Wybierając regały na nocniki zobacz także inne elementy wyposażenia dla żłobków:

Czekamy na Państwa zapytania, zamówienia oraz uwagi, opinie, pomysły i sugestie

Dostarczamy specjalistyczne certyfikowane produkty - meble szkolne, przedszkolne, wyposażenie żłobków, szafy metalowe szatniowe , kartotekowe oraz meble biurowe. Oferowane meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów posiadających stosowne atesty. Spełniają wszelkie wymagania do zastosowań w placówkach użyteczności publicznej, w placówkach oświatowych dowolnego szczebla - w żłobkach, przedszkolach czy w szkołach. Nasza szeroka oferta sprosta także wymaganiom firm, biur, przedsiębiorstw itp. Reagujemy na stale zachodzące zmiany doskonaląc naszą ofertę poprzez wprowadzanie nowoczesnego wzornictwa, nowych materiałów o technologii licząc na satysfakcję naszych klientów.
Pomagamy dokonywać dobrych wyborów poprzez kompleksową ofertę adresowaną do szerokiego grona zainteresowanych.