Szafa na Pieluchy do Żłobków

Przechowywanie pieluch w żłobku ⚡

32 738 52 62       biuroedukacja-mikolow.pl

Szafa na pieluchy ⚡

Jak przechowywać pieluchy w żłobku ?
 
Jeżeli przechowywanie pieluch w żłobku jest Państwa problemem mamy nadzieję, że - przynajmniej częściowo - nasza propozycja wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Oczywiście problem ten należy podzielić na dwie części. Tzn. przechowywanie pieluch czystych - proponujemy tutaj szafę - oraz przechowywanie pieluch brudnych, pieluch zużytych - gdzie właściwe będą jakieś pojemniki, kosze czy worki.
Jak zatem powiedziano niezbędnym elementem stanowiącym wymagane wyposażenie dla każdego żłobka jest szafa / regał / kosz / pojemnik czy wieszak na pieluchy. Oczywiście należy tutaj zaznaczyć, że w jakiś sposób osoba prowadząca żłobek musi poradzić sobie z problemem przechowywania czystych, świeżych pieluch jak też pieluch zużytych do chwili ich likwidacji. W naszej ofercie odnosimy się do problemu przechowywania pieluszek czystych, przeznaczonych dla dzieciaka.
Obowiązek szczególnego traktowania tego problemu wynika naszym zdaniem bezpośrednio z przepisów o żłobkach w sprawie wymagań lokalowych i sanitarnych. W części dotyczącej higieny w żłobkach pisze się wprost, że muszą być wydzielone pomieszczenia do przewijania maluchów, szatnia oraz magazyn środków czystości. Tym samym prezentowana szafka z drzwiami do przechowywania pieluch w żłobku spełnia powyższe wymagania. Umożliwia ponadto ich zestawianie ze sobą w jeden ciąg, o ile zachodzi taka potrzeba. Takie rozwiązanie pozwala na przechowywanie większej ilość pieluch w jednym pomieszczeniu. Inne rozwiązania takie jak kosz na pieluchy, pojemnik na pieluchy czy wieszak na pieluchy będą się odnosiły raczej do pieluch zużytych.
Przedstawiamy szafę do przechowywania pieluch w żłobkach, pozwalającą na przechowywanie 25 kompletów pieluch na 25 odrębnych półkach.
Oferowana Szafa do przechowywania pieluch w żłobkach, pozwala na przechowywanie pieluch na półkach. Jak powiedziano w szafie można przechowywać 25 kompletów pieluch na 25-ciu odrębnych półkach. Każde dziecko w żłobku ma zatem swoją półeczkę na swoje pieluchy. Dzięki temu unikniemy pomyłki w przyporządkowaniu pieluch do danego dziecka jak również ułatwi nam ona ich przechowywanie. Szafa wykonana jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm. Obrzeża szafy zabezpieczone są okleiną ABS o grubości 0,6 mm. W środku szafa podzielona na pięć pionowych części, a w każdej znajduje się po 5 półek do przechowywania kompletów pieluch. Szafa posiada dwoje niezależnych drzwi. Tylna ściana szafy wykonane jest z płyty HDF lakierowanej białej 3,2 mm. Wymiary szafy [gł x szer x wys] to: 350 x 760 x 1795 [mm], waga 62 kg
 
by: Jacek Szram · modyfikowano 2019-03-24 / utworzono 2016-07-16, Mikołów
 

Szafy na pieluchy - cena, wymiary

Szafa na pieluchy Szafa do przechowywania pieluch w żłobkach, pozwalającą na przechowywanie 25 kompletów pieluch na 25 odrębnych półkach

Menu - Meble do żłobka


Kolorowa szafa przeznaczona do przechowywania pieluch w żłobkach


Szafa na pieluchy

Szafa do przechowywania pieluch oddzielnie dla każdego dzieciaka - to ważne wyzwanie dla każdej osoby prowadzącej żłobek. Wychodząc temu wyzwaniu naprzeciw przedstawiamy szafę pozwalającą na ich umieszczenie na oddzielnych półkach pieluch przypisanych do każdego dziecka. Przedstawiamy szafę do przechowywania pieluch w żłobkach, pozwalającą na przechowywanie 25 kompletów pieluch na 25 odrębnych półkach.
W szafie przechowujemy do 25 kompletów pieluch na 25 odrębnych półkach. Tym samym każde dziecko w żłobku ma swoją półeczkę na swoje pieluchy. Oznaczając półki - schowki unikniemy pomyłki w przyporządkowaniu pieluch do danego dziecka. Szafy na pieluchy wykonuje się jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm. Obrzeża zabezpieczone są okleiną ABS o grubości 0,6 mm. W środku szafa podzielona na pięć części, a w każdej znajduje się po 5 półek do przechowywania kompletów pieluch. Szafa posiada dwoje niezależnych drzwi. Ściana tylna wykonane jest z płyty HDF lakierowanej białej 3,2 mm. Wymiary [gł x szer x wys] elementów: 350 x 760 x 1795 [mm], waga 62 kg.
Wymiary [gł x szer x wys]
350 x 760 x 1795 [mm], waga 62 kg

Szafa na pieluchy, typ STOLBRZEG, fronty kolorowe, ceny

cena netto* : PLN 582.93 , cena brutto* : PLN 717.00

Podano cenę dla wykonania standardowego - półki i obrzeża kolorowe

Ceny obowiązują od 20.10.2018
*cena i wzornictwo mogą ulec zmianie
Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62 lub e-mail: biuroedukacja-mikolow.pl
Ogólna charakterystyka: nowy, nie używany
Dostępność : po uprzednim zamówieniu przeciętnie około 14 dni


Pobierz / przejdź do CENNIKA .PDF przechodzę  

W cennikach PDF przedstawiamy ceny towarów brutto (wraz z podatkiem VAT = 23%) oraz ceny netto dla wyrobów w wykonaniu standardowym. Cennik nie obejmuje kosztów dostawy czy montażu (o ile taki występuje). W woelu cennikach prezentujemy także miniaturki obrazków oferowanych towarów wraz z podstawowym opisem. Wykorzystując link powyżej opuścisz tą stronę i wyświetlisz lub pobierzesz plik cennika PDF w zależności od ustawień Twojej przeglądarki.
Jeżeli nie chcesz opuszczać tej strony wyświetl podgląd cennika (poniżej)

Wyświetl podgląd cennika PDF   (działanie zgodne z ustawieniami Twojej przeglądarki)

Wybierając szafę na pieluchy zobacz także inne elementy wyposażenia dla żłobków:


Współpraca z Państwem jest ważnym elementem naszej działalności

Jeżeli trafiliście na naszą w3, jeżeli znaleźliście tutaj interesujące Was produkty podzielcie się tą informacją z innymi ! Oczywiście czekamy na Wasze pytania, zamówienia czy propozycje. Także Państwa opinie, pomysły i sugestie będą przez nas analizowane. Chcemy by Klient obsługiwany przez naszą firmę był zadowolony. Nawet wówczas gdy skończy się tylko na doradzeniu dobrego dla Państwa rozwiązania.
Edukacja Sp. z o.o. od 1995 roku - to już ponad 20 lat ! dostarcza do szkół, przedszkoli i pozostałych placówek oświatowych specjalistyczne produkty z certyfikatem - meble szkolne, przedszkolne, wyposażenie żłobków, szafy metalowe szatniowe, kartotekowe oraz meble biurowe. Obsługujemy także wiele firm, biur czy przedsiębiorstw - zarówno państwowych, budżetowych czy prywatnych, a także spółdzielni. Oferowane przez nas meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów i posiadają stosowne atesty wymagane dla placówek użyteczności publicznej, w placówkach oświatowych dowolnego szczebla - w żłobkach, przedszkolach czy w szkołach. Reagujemy na stale zachodzące zmiany. Dostosowujemy naszą ofertę wprowadzając nowoczesne wzornictwo, nowe materiały i technologie.
Pomagamy dokonać dobrego wyboru. Poznając Państwa oczekiwania dążymy do przedstawienia najlepszego wariantu sporządzonej i dedykowanej oferty.