Wyposażenie i Meble do Żłobków - szafy, regały

Wyposaż żłobek w meble z atestem

32 738 52 62    biuroedukacja-mikolow.pl

Jak wyposażyć żłobek w certyfikowane meble ? ⚡

Przedstawiamy ofertę obejmującą wyposażenie do żłobka - meble żłobkowe w tym regały na nocniki, szafy na pościel oraz na pieluchy, szafkę pod przewijak oraz łóżeczko drewniane dla dzieci z certyfikatem.
We wstępie do omówienia elementów wyposażenia żłóbków w meble żłobkowe przypomnijmy jakie wymagania stawia tutaj prawo. Przed założeniem żłobka (także klubu dziecięcego) należy zapoznać się z wymaganiami jakie spełniać powinny żłobki, które określone są ustawą z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi do lat 3 (Dz. U. Nr 45, poz. 235) oraz z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej w sprawie wymagań lokalowych i sanitarnych dotyczących żłobków i klubów dziecięcych z dnia 25 marca 2011 r. (Dz. U. Nr 69, poz. 367). Pominiemy tutaj inne rozporządzenia czy akty normatywne dotyczące zagadnień lokalowych, a przypomnimy te dotyczące wyposażenia żłobkowego. W szczególności wymieńmy to, że:
- pościel, łóżeczka, leżaki należy wyraźnie oznakować, przypisać do konkretnego dziecka i odpowiednio przechować, tak aby zapobiec przenoszeniu się np. zakażeń
- należy zapewnić stanowisko do przewijania dzieci oraz miejsce do przechowywania wierzchniej odzieży dzieci
- wyposażenie pomieszczeń powinno być wykonane w oparciu meble wykonane z materiałów posiadających stosowne atesty i potwierdzone właściwymi certyfikatami
- meble powinny być dostosowane do wymagań ergonomii, a zabawki spełniać wymagania bezpieczeństwa i higieny oraz posiadać oznakowanie CE tam gdzie to jest konieczne
- pamiętać należy, że atesty nie zastępują certyfikatów, które potwierdzają m. in. zgodność wykonania meble z odpowiednimi normami
- należy zapewnić warunki do przechowywania i podawania mleka matki dla dzieci je pijących.
W naszych propozycjach znajdziecie Państwo szereg ciekawych rozwiązań stanowiących niezbędne wyposażenie żłobków. Kolejno zostaną zaprezentowane takie elementy wyposażenia jak:
- szafka pod przewijak wraz z materacykiem na przewijak,
- szafa pościelowa zamykana dwoma niezależnymi drzwiami przystosowana do przechowywania 16 kompletów pościeli na niezależnych półkach,
- szafa na pieluchy, przeznaczona do przechowywania 25 kompletów pieluch
- regały na nocniki w dwóch wariantach - do przechowywania 10 lub 15 nocników.
 
utworzono 2017-02-22 by Jacek Szram ·
 

Meble żłobkowe - cena, wymiary

Meble do żłobka Wyposażenie żłobków w meble żłobkowe w tym regały na nocniki, szafy i regały na pościel oraz na pieluchy, szafkę na przewijak, łóżeczko drewniane dla dzieci z certyfikatem

Wyposażenie żłobków Menu


Wyposażenie żłobków z atestem - producenta mebli żłobkowych


Do żłobków Szafka na Przewijak

Szafka pod przewijak

Szafki z przewijakiem są jednym z najbardziej użytecznych mebelków dla niemowlaków i umożliwiają by w sposób wygodny i bezpieczny przewinąć maleństwo. Dzięki szufladom szafeczkom, pojemnikom wszystkie niezbędne akcesoria niemowlęce znajdują się w zasięgu ręki.
Wykonanie: Konstrukcja przewijaka wykonana z płyty wiórowej laminowanej 18 mm, oklejonej obrzeżem ABS 0,6 mm. Materacyk wykonany z pianki poliuretanowej, pokryty folią najwyższej jakości, zgodnej z normami.

Wymiary elementów [gł x szer x wys]:
szafka pod przewijak: 600 x 900 x 870 [mm], waga 47.5 kg
materacyk na przewijak: 490 x 700 x 95 [mm], waga 2 kg

Zobacz kartę szafki pod przewijak, ceny
 
⚡ Szafka pod przewijak cena »»


Szafy na pościel dla żłobków

Szafy na pościel

Szafa do przechowywania pościeli w żłobkach, pozwala na przechowywanie pościeli na półeczkach. W szafie można przechowywać 16 kompletów pościeli na 16 odrębnych półkach. Każde dziecko w żłobku ma swoją półeczkę na swoją pościel. Dzięki temu unikniemy pomyłki w przyporządkowaniu pościeli do danego dziecka jak również ułatwi nam ona przechowywanie jej. Szafa posiada 16 półeczek (na 16 kompletów pościeli)
Wykonanie: konstrukcja szafy wykonana z płyty wiórowej laminowanej 18 mm, oklejonej obrzeżem ABS 0,6 mm. W środku dzielona na dwie połowy, Ściana tylnia wykonane z płyty HDF lakierowanej białej 3,2 mm z otworami wentylacyjnymi.

Wymiary elementów [gł x szer x wys]:
400 x 800 x 2020 [mm], waga 74 kg

Zobacz kartę szafy pościelowej, ceny
 
⚡ Szafa pościelowa cena »»


Szafa na pieluchy do żłobków

Do przechowywania pieluch

Szafa do przechowywania pieluch w żłobkach, pozwala na przechowywanie pieluch na półeczkach. W szafie można przechowywać 25 kompletów pieluch na 16 odrębnych półkach. Każde dziecko w żłobku ma swoją półeczkę na swoje pieluchy. Dzięki temu unikniemy pomyłki w przyporządkowaniu pieluch do danego dziecka jak również ułatwi nam to ich przechowywanie. Szafa posiada 25 półeczek (na 25 kompletów pieluch)
Wykonanie: konstrukcja szafy wykonana z płyty wiórowej laminowanej 18 mm, oklejonej obrzeżem ABS 0,6 mm. W środku dzielona na pięć części. Ściana tylna wykonane z płyty HDF lakierowanej białej 3,2 mm.

Wymiary elementów [gł x szer x wys]:
350 x 760 x 1795 [mm], waga 74 kg

Zobacz kartę szafy - regały na pieluchy, ceny
 
⚡ Szafa na pieluchy, cena »»


Regały na nocniki w żłobkach

Regały na nocniki do żłobka

Regał do przechowywania nocników w żłobkach, pozwala na przechowywanie nocników na oddzielnych półeczkach. W regale można przechowywać 10 lub 15 nocniczków na oddzielnych półkach. Każde dziecko w żłobku ma swoją półeczkę na swój nocniczek. Dzięki temu unikniemy pomyłki w przyporządkowaniu nocnika do danego dziecka jak również ułatwi to ich przechowywanie.
 

Wymiary elementów [gł x szer x wys]:
regał-10 : 350 x 665 x 1795 [mm], waga 36 kg
regał-15 : 350 x 972 x 1795 [mm], waga 50 kg

Zobacz kartę Regałów na nocniki, ceny
 
⚡ Regały na nocniki cena »»


Pobierz / przejdź do CENNIKA .PDF przechodzę

W cennikach PDF przedstawiamy ceny towarów brutto (wraz z podatkiem VAT = 23%) oraz ceny netto dla wyrobów w wykonaniu standardowym. Cennik nie obejmuje kosztów dostawy czy montażu (o ile taki występuje). W cennikach prezentujemy miniaturki obrazków oferowanych towarów wraz z podstawowym opisem. Wykorzystując link powyżej opuścisz tą stronę i wyświetlisz lub pobierzesz plik cennika PDF w zależności od ustawień Twojej przeglądarki.
Jeżeli nie chcesz opuszczać tej strony wyświetl podgląd cennika (poniżej)

Wyświetl podgląd cennika PDF   (działanie zgodne z ustawieniami Twojej przeglądarki)

Wybierając do żłobka szafę pościelową zobacz także inne elementy wyposażenia dla żłobków:

Współpraca z Państwem jest ważnym elementem naszej działalności

Jeżeli trafiliście na naszą w3, jeżeli znaleźliście tutaj interesujące Was produkty podzielcie się tą informacją z innymi ! Oczywiście czekamy na Wasze pytania, zamówienia czy propozycje. Także Państwa opinie, pomysły i sugestie będą przez nas analizowane. Chcemy by Klient obsługiwany przez naszą firmę był zadowolony. Nawet wówczas gdy skończy się tylko na doradzeniu dobrego dla Państwa rozwiązania.
Edukacja Sp. z o.o. od 1995 roku - to już ponad 20 lat ! dostarcza do szkół, przedszkoli i pozostałych placówek oświatowych specjalistyczne produkty z certyfikatem - meble szkolne, przedszkolne, wyposażenie do żłobka, szafy metalowe szatniowe, kartotekowe oraz meble biurowe. Obsługujemy także wiele firm, biur czy przedsiębiorstw - zarówno państwowych, budżetowych czy prywatnych, a także spółdzielni. Oferowane przez nas meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów i posiadają stosowne atesty wymagane dla placówek użyteczności publicznej, w placówkach oświatowych dowolnego szczebla - w żłobkach, przedszkolach czy w szkołach. Reagujemy na stale zachodzące zmiany. Dostosowujemy naszą ofertę wprowadzając nowoczesne wzornictwo, nowe materiały i technologie.
Pomagamy dokonać dobrego wyboru. Poznając Państwa oczekiwania dążymy do przedstawienia najlepszego wariantu sporządzonej i dedykowanej oferty.