Szafka pod Przewijak do Żłobka

Komoda do Przewijania dzieci

32 738 52 62    biuroedukacja-mikolow.pl

Jak w żłobku przewijać dzieci ? ⚡

Szafka z przewijakiem z certyfikatem atestem to niezbędny element wyposażenia do żłobka. Komoda do przewijania dzieci umożliwia bezpieczne i wygodne przewijanie maluszka. Szafka pod przewijak i materacyk na przewijak do żłobka są jednym z najbardziej użytecznych mebelków dla niemowlaków i umożliwiają by w sposób wygodny i bezpieczny przewinąć maleństwo. Dzięki szufladom szafeczkom, pojemnikom wszystkie niezbędne akcesoria niemowlęce znajdują się w zasięgu ręki.
Szafka przewijaka wykonana jest na konstrukcji z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm. Obrzeża płyt wiórowych zabezpieczone przed uszkodzeniem okleiną ABS o grubości 0,6 mm. Materacyk na przewijak wykonany jest z pianki poliuretanowej. Materacyk na przewijak pokryty folią najwyższej jakości, zgodnej z normami.
Wymiary [gł x szer x wys] elementów:
szafka pod przewijak: 600 x 900 x 870 [mm], waga 47.5 kg
materacyk na przewijak: 490 x 700 x 95 [mm], waga 2 kg
 
utworzono 2017-02-22 by Jacek Szram ·
 

Komoda do Przewijania dzieci - cena, wymiary

Szafka pod przewijak Szafka z przewijakiem z certyfikatem, atestem to niezbędny element wyposażenia do żłobka, komoda z przewijakiem umożliwia bezpieczne i wygodne przewijanie maluszka.

Komoda na przewijak Menu


Szafka pod przewijak do żłobka - oferta producenta mebli do żłobka

Szafki z przewijakiem z certyfikatem są jednym z najbardziej użytecznych mebelków dla niemowlaków i umożliwiają by w sposób wygodny i bezpieczny przewinąć maleństwo. Dzięki szufladom szafeczkom, pojemnikom wszystkie niezbędne akcesoria niemowlęce znajdują się w zasięgu ręki.
Wykonanie: Komoda przewijaka wykonana z płyty wiórowej laminowanej 18 mm, oklejonej obrzeżem ABS 0,6 mm. Materacyk wykonany z pianki poliuretanowej, pokryty folią najwyższej jakości, zgodnej z normami.
Wymiary [gł x szer x wys] elementów:
szafka pod przewijak: 600 x 900 x 870 [mm], waga 47.5 kg
materacyk na przewijak: 490 x 700 x 95 [mm], waga 2 kg

Szafka pod przewijak do żłobka, typ STOLBRZEG, fronty kolorowe, ceny

cena netto* : PLN 441.65 , cena brutto* : PLN 543.23

Materacyk na przewijak do szafki pod przewijak, ceny

cena netto* : PLN 48.96 , cena brutto* : PLN 60.22

Podano cenę dla wykonania standardowego, materacyk wyłącznie do dostarczonych przez nas szafek pod przewijak

Ceny obowiązują od 01.08.2018
*cena i wzornictwo mogą ulec zmianie
Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62 lub e-mail: biuroedukacja-mikolow.pl
Ogólna charakterystyka: nowe, nie używane
Dostępność : po uprzednim zamówieniu przeciętnie około 14 dni


Pobierz / przejdź do CENNIKA .PDF przechodzę

W cennikach PDF przedstawiamy ceny towarów brutto (wraz z podatkiem VAT = 23%) oraz ceny netto dla wyrobów w wykonaniu standardowym z atestem certyfikatem. Cennik nie obejmuje kosztów dostawy czy montażu (o ile taki występuje). W cennikach prezentujemy miniaturki obrazków oferowanych towarów wraz z podstawowym opisem. Wykorzystując link powyżej opuścisz tą stronę i wyświetlisz lub pobierzesz plik cennika PDF w zależności od ustawień Twojej przeglądarki.
Jeżeli nie chcesz opuszczać tej strony wyświetl podgląd cennika (poniżej)

Wyświetl podgląd cennika PDF   (działanie zgodne z ustawieniami Twojej przeglądarki)

Wybierając do żłobka szafkę na przewijak zobacz także inne elementy wyposażenia dla żłobków:

Współpraca z Państwem jest ważnym elementem naszej działalności

Jeżeli trafiliście na naszą w3, jeżeli znaleźliście tutaj interesujące Was produkty podzielcie się tą informacją z innymi ! Oczywiście czekamy na Wasze pytania, zamówienia czy propozycje. Także Państwa opinie, pomysły i sugestie będą przez nas analizowane. Chcemy by Klient obsługiwany przez naszą firmę był zadowolony. Nawet wówczas gdy skończy się tylko na doradzeniu dobrego dla Państwa rozwiązania.
Edukacja Sp. z o.o. od 1995 roku - to już ponad 20 lat ! dostarcza do szkół, przedszkoli i pozostałych placówek oświatowych specjalistyczne produkty z certyfikatem / atestem na meble szkolne, przedszkolne, wyposażenie żłobków, szafy metalowe szatniowe, kartotekowe oraz meble biurowe. Obsługujemy także wiele firm, biur czy przedsiębiorstw - zarówno państwowych, budżetowych czy prywatnych, a także spółdzielni. Oferowane przez nas meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów i posiadają stosowne atesty wymagane dla placówek użyteczności publicznej, w placówkach oświatowych dowolnego szczebla - w żłobkach, przedszkolach czy w szkołach. Reagujemy na stale zachodzące zmiany. Dostosowujemy naszą ofertę wprowadzając nowoczesne wzornictwo, nowe materiały i technologie.
Pomagamy dokonać dobrego wyboru. Poznając Państwa oczekiwania dążymy do przedstawienia najlepszego wariantu sporządzonej i dedykowanej oferty.