Szafa na Pościel do Żłobków

Przechowywanie pościeli w żłobku

32 738 52 62    biuroedukacja-mikolow.pl

Jak w żłobku przechowywać pościel ? ⚡

Czyli Szafa Pościelowa w Żłobku i jej znaczenie dla prawidłowego prowadzenia żłobka.
Problematykę organizacji żłobka przedstawiono np w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 10 lipca 2014 r. w sprawie wymagań lokalowych i sanitarnych jakie musi spełniać lokal, w którym ma być prowadzony żłobek lub klub dziecięcy. W szczególności w punkcie 5 rozporządzenie odnosi się bezpośrednio do sposobu przechowywania pościeli w żłobkach. Zatem „pościel i leżaki są wyraźnie oznakowane, przypisane do konkretnego dziecka i odpowiednio przechowywane, tak aby zapobiec przenoszeniu się zakażeń”. Z szeregu sposobów przechowywania pościeli takich jak choćby skrzynia pościelowa, pojemnik na pościel i dalej wózek na czystą pościel czy torba na pościel oraz regały na pościel a także szafa lub szafka na pościel do żłobka wydaje się, że tylko te 2 ostatnie propozycje spełniają wymagania tego zapisu w rozporządzeniu.
Odrębną sprawą jest oczywiście odpowiedni wybór pościeli do żłobka pod kątem rozmiaru powłoczek, rodzaju wypełnienia itd. lecz nie jest to przedmiotem naszej w3, a w necie można znaleźć szereg propozycji. Skupimy się zatem na zaprezentowaniu Szafy do Przechowywania Pościeli w Żłobkach. Prezentujemy ofertę producenta mebli do żłobka - szafy wykonanej z atestowanych materiałów i posiadającej stosowne certyfikaty dopuszczające do stosowania w placówkach użyteczności publicznej i spełniającej wymagania określone w rozporządzeniu.
Jeżeli sposób przechowywania pościeli w żłobku to wyzwanie przed którym Państwo właśnie stoicie - na przykład przygotowując żłobek do działania - mamy nadzieję, że - przynajmniej częściowo - naszą ofertą będziemy mogli Państwu pomóc. Jednocześnie pragniemy zwrócić uwagę, że przechowywanie pościeli należy podzielić na dwa odrębne etapy. A to - przechowywanie pościeli czystej oraz przechowywanie pościeli brudnej. I tak prezentowane w dalszej części szafy do przechowywania pościeli w żłobkach odnoszą się de facto dopościeli czystej.
Jak zatem powiedziano szafa pościelowa jest niezbędnym elementem stanowiącym wymagane wyposażenie dla każdego żłobka. To na prowadzących żłobek spoczywa obowiązek poradzenia sobie z problemem przechowywania pościeli - czysatej czy to używanej.
Podsumowując prezentowana Szafa do Przechowywania Pościeli w Żłobkach, pozwala na przechowywanie pościeli na odrębnych półeczkach. W szafie można przechowywać 16 kompletów pościeli. Każde dziecko w żłobku ma zatem półeczkę na swoją pościel. Dzięki temu unikamy omyłek w przyporządkowaniu pościeli do danego dziecka.
Szafa na komplety pościeli wykonana jest z kolorowej płyty meblowej laminowanej o grubości 18 mm. Obrzeża płyt zabezpieczone są okleiną ABS o grubości 0,6 mm. W środku szafa podzielona na dwie części. W każdej połowie znajduje się 8 półek do przechowywania kompletów pościelowych. Szafa posiada dwoje niezależnych drzwi. Ściana tylna wykonane jest z płyty HDF lakierowanej białej 3,2 mm z otworami wentylacyjnymi. Wymiary [gł x szer x wys] elementów: 400 x 800 x 2020 [mm], waga 74 kg.
 
utworzono 2017-02-22 by Jacek Szram ·
 

Szafka na pościel - cena, wymiary

Szafa na pościel do żłobka Szafa do przechowywania pościeli w żłobkach. W szafie z drzwiami uchylnymi można przechowywać 16 kompletów pościeli na 16 odrębnych półkach.

Szafy pościelowe Menu


Do przechowywania pościeli w żłobkach kolorowa szafa z drzwiami uchylnymi

Szafa do przechowywania pościeli w żłobkach, pozwala na przechowywanie pościeli na półeczkach. W szafie można przechowywać 16 kompletów pościeli na 16 odrębnych półkach. Każde dziecko w żłobku ma swoją półeczkę na swoją pościel. Dzięki temu unikniemy pomyłki w przyporządkowaniu pościeli do danego dziecka jak również ułatwi nam ona przechowywanie jej. Szafa posiada 16 półeczek (na 16 kompletów pościeli)
Wykonanie: konstrukcja szafy wykonana z płyty wiórowej laminowanej 18 mm, oklejonej obrzeżem ABS 0,6 mm. W środku dzielona na dwie połowy, Ściana tylna wykonane z płyty HDF lakierowanej białej 3,2 mm z otworami wentylacyjnymi.
Wymiary [gł x szer x wys] elementów: 400 x 800 x 2020 [mm], waga 74 kg

Szafa na pościel, typ STOLBRZEG, fronty kolorowe, ceny

cena netto* : PLN 616.64 , cena brutto* : PLN 758.47

Podano cenę dla wykonania standardowego - fronty kolorowe

Ceny obowiązują od 01.08.2018
*cena i wzornictwo mogą ulec zmianie
Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62 lub e-mail: biuroedukacja-mikolow.pl
Ogólna charakterystyka: nowe, nie używane
Dostępność : po uprzednim zamówieniu przeciętnie około 14 dni


Pobierz / przejdź do CENNIKA .PDF przechodzę

W cennikach PDF przedstawiamy ceny towarów brutto (wraz z podatkiem VAT = 23%) oraz ceny netto dla wyrobów w wykonaniu standardowym. Cennik nie obejmuje kosztów dostawy czy montażu (o ile taki występuje). W cennikach prezentujemy miniaturki obrazków oferowanych towarów wraz z podstawowym opisem. Wykorzystując link powyżej opuścisz tą stronę i wyświetlisz lub pobierzesz plik cennika PDF w zależności od ustawień Twojej przeglądarki.
Jeżeli nie chcesz opuszczać tej strony wyświetl podgląd cennika (poniżej)

Wyświetl podgląd cennika PDF   (działanie zgodne z ustawieniami Twojej przeglądarki)

Wybierając do żłobka szafę pościelową zobacz także inne elementy wyposażenia dla żłobków:

Współpraca z Państwem jest ważnym elementem naszej działalności

Jeżeli trafiliście na naszą w3, jeżeli znaleźliście tutaj interesujące Was produkty podzielcie się tą informacją z innymi ! Oczywiście czekamy na Wasze pytania, zamówienia czy propozycje. Także Państwa opinie, pomysły i sugestie będą przez nas analizowane. Chcemy by Klient obsługiwany przez naszą firmę był zadowolony. Nawet wówczas gdy skończy się tylko na doradzeniu dobrego dla Państwa rozwiązania.
Edukacja Sp. z o.o. od 1995 roku - to już ponad 20 lat ! dostarcza do szkół, przedszkoli i pozostałych placówek oświatowych specjalistyczne produkty z certyfikatem - meble szkolne, przedszkolne, wyposażenie żłobków, szafy metalowe szatniowe, kartotekowe oraz meble biurowe. Obsługujemy także wiele firm, biur czy przedsiębiorstw - zarówno państwowych, budżetowych czy prywatnych, a także spółdzielni. Oferowane przez nas meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów i posiadają stosowne atesty wymagane dla placówek użyteczności publicznej, w placówkach oświatowych dowolnego szczebla - w żłobkach, przedszkolach czy w szkołach. Reagujemy na stale zachodzące zmiany. Dostosowujemy naszą ofertę wprowadzając nowoczesne wzornictwo, nowe materiały i technologie.
Pomagamy dokonać dobrego wyboru. Poznając Państwa oczekiwania dążymy do przedstawienia najlepszego wariantu sporządzonej i dedykowanej oferty.