Stolik przedszkolny kwadratowy

Stolik STOLMIŚ-KW

☎ 327385262       biuro@edukacja-mikolow.pl

⚡ Dla dzieci stolik do przedszkola kwadratowy 📴

Przedstawiamy STOL-MIŚ-KW Stolik Kwadratowy z Atestem dla dzieci w wieku przedszkolnym to doskonałe wyposażenie do przedszkola. Stoliczek posiada certyfikat. Nowoczesny wygląd 4-osobowego stolika przedszkolnego z wysokiej jakości materiałów sprawdzi się w Państwa przedszkolu. Stolik przeznaczony dla dzieci do przedszkola wykonany z zaokrąglonymi narożami znacznie podnosi bezpieczeństwo użytkowania. Stolik kwadratowy dziecięcy w przedszkolu przeznaczony jest dla 4-ech przedszkolaków.
Stelaż stolika wykonany z rury stalowej o średnicy fi 32 x 1,5 mm. Stelaż gięty i spawany malowany farbą proszkową. Blat stolika kwadratowego wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm. Powierzchnie boczne blatu zabezpieczone, oklejone obrzeżem PCV 2 mm. W standardzie zaokrąglone narożniki.
Stoliki STOL-MIŚ-KW wykonywane są w 3 rozmiarach wysokości. Poniżej wymiary [gł x szer x wys] dla poszczególnych wysokości stolików:
Nr 1 : 620 x 620 x 460 [mm], waga 9,2 kg
Nr 2 : 620 x 620 x 530 [mm], waga 9,8 kg
Nr 3 : 620 x 620 x 590 [mm], waga 10 kg
Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą mebelków przeznaczonych do przedszkola i dla dzieci.
 
by: Jacek Szram · dateModified 2021-04-16 / dateCreated 2017-02-12, Mikołów

Stoliczek STOLMIŚ-KW - cena, wymiary 📴

Stolik STOLMIŚ do przedszkola kwadratowy Stolik przedszkolny z certyfikatem, nowoczesny wygląd, 4-osobowy stolik przedszkolny z wysokiej jakości materiałów sprawdzi się w Państwa przedszkolu

Stoliki STOLMIŚ menuBar

STOLMIŚ - stoliczki dla dzieci w przedszkolu


Stolik kwadratowy STOLMIŚ-KW

Kwadratowy stolik przedszkolny STOLMIŚ-KW

Stelaż wykonany z rury stalowej o 32 x 1,5 mm, gięty i spawany malowany farbą proszkową. Blat wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm, oklejony obrzeżem PCV 2 mm. W standardzie zaokrąglone obrzeża.
Odmiany, wymiary [gł x szer x wys] dla poszczególnych wysokości stolików
Nr 1 : 620 x 620 x 460 [mm], waga 9,2 kg
Nr 2 : 620 x 620 x 530 [mm], waga 9,8 kg
Nr 3 : 620 x 620 x 590 [mm], waga 10 kg
 

Stolik STOL-MIŚ-KW cena

cena dla stolików Nr 1, 2, 3
cena netto⭐ PLN 112.67
cena brutto⭐ : PLN 138.58
Podano cenę dla wykonania standardowego
⭐ Cena ważna od 01-09-2020
⭐ Cena i wzornictwo mogą ulec zmianie
Pobierz / otwórz cennik .PDF
Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62 lub e-mail: biuro@edukacja-mikolow.pl
Ogólna charakterystyka: nowe, nie używane
Dostępność : po uprzednim zamówieniu przeciętnie około 14 dni roboczychPrzeglądając stoliki przedszkolne STOLMIŚ mogą zainteresować Cię inne stoliki dla przedszkolaków lub pozostałe propozycje wyposażenia przedszkoli

⮮ Zobacz produkty powiązane ⮯

🔗 Stoliki przedszkolne STOLBRZEG (6)

🔗 ⚡ Stoliki przedszkolne STOLMIŚ (5)

🔗 Krzesła przedszkolne (6)

🔗 Wieszaki przedszkolne (6)

🔗 ⚡ Szafy przedszkolne MIŚ

🔗 ⚡ Szafki DZIELONEK

🔗 ⚡ Szafy dla dzieci STOLMIŚ

🔗 ⚡ Regały dekoracyjne

🔗 ⚡ Kąciki tematyczne

🔗 ⚡ Leżaki przedszkolne

Zapraszamy do dokonania zakupu w naszej firmie, gdzie utrzymujemy
ceny producenta na wszystkie oferowane produkty !


⭐ Współpraca z Państwem jest ważnym elementem naszej działalności

Jesteś, byłeś, a może będziesz naszym Klientem ?
Rozważ - może zechcesz wyrazić swoją opinię w mediach społecznościowych, na forach dyskusyjnych itp. Może zechcesz umieścić link do strony gdzie znalazłeś wartościowe treści - będziemy bardzo wdzięczni, jeśli podzieli się Pani / Pan swoją opinią w internecie czy w mapach Google.
Oczywiście zależy nam na tym.

⭐ Czekamy na Państwa pytania, zamówienia

Edukacja Sp. z o.o. dostarcza wyposażenie specjalistyczne produkowane w oparciu o atestowane materiały i posiadające wymagane dla mebli certyfikty. Zobacz oferowane w cenach producenta - meble przedszkolne oraz wyposażenie dla żłobków. Ponadto uniwersalne elementy wyposażenia dla placówek oświatowych jak szafy metalowe szatniowe, szafki kartotekowe czy meble biurowe. Jak wspomnieliśmy prezentowane w naszej ofercie meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów posiadających wymagane dla obiektów użytku publicznego atesty higieniczne i wymaganą trudnopalność. Spełniają zatem wymagania do zastosowań w placówkach użyteczności publicznej, w placówkach oświatowych dowolnego szczebla - w żłobkach, przedszkolach czy w szkołach. Prezentowana oferta idpowiada na współczesne wymagania firm, biur, przedsiębiorstw itp. Zachodzące zmiany, nowoczesne wzornictwo i technologie, na które reagujemy doskonali i poszerza naszą ofertę. Wprowadzanie nowe produkty, unowocześniamy sprawdzone wzory spełniając tym samym oczekiwania naszych klientów.
Jeżeli stajesz przed wyzwaniem wyposażenia nowego przedszkola czy żłobka pomagamy dokonać dobrych wyborów. Kompleksowa oferta adresowaną jest do szerokiego grona Klientów. Wśród nich może będziesz i Ty. Czekamy na uwagi, opinie, pomysły i sugestie. Zapraszamy.