Stoliki przedszkolne STOLMIŚ

Stoliczki STOLMIŚ

☎ 327385262       biuro@edukacja-mikolow.pl

⚡ Stoliki dla przedszkolaków 📴

Umeblowanie pokoju zależy od wieku dziecka, ale w przypadku małych dzieci pokój służy również rodzicom. Dziecko powinno mieć łatwy dostęp do zabawek, ale również do swoich ubrań. W pokoju dziecka w wieku przedszkolnym nie może tez zabraknąć małego stolika z krzesełkiem. Poniżej pełna oferta stoliczków przedszkolnych z atestem - stoliki do nauczania i do zabawy dla dzieci w wieku Przedszkolnym.
Obok krzeseł przedszkolnych stoliki przedszkolne zajmują jedno z najważniejszych miejsc w wyposażeniu przedszkola. Przedstawiamy tutaj zestawienie oferowanych stolików przedszkolnych. Zarówno najbardziej standardowe z blatem prostokątnym przedszkolne stoliki prostokątne 6 osobowe jak i inne o zróżnicowanych kształtach blatów. Prezentowane stoły przedszkolne posiadają wymagane prawem certyfikaty zapewniające bezpieczeństwo przedszkolakom oraz wykonane są z atestowanych materiałów. Należy przy tym podkreślić, że oferowane stoliki przedszkolne posiadają zaokrąglone naroża. Stoliki o różnych kształtach blatu - sześciokątnym, okrągłym czy kwadratowym sprawiają, że pomieszczenie, w którym się znajdują wygląda atrakcyjnie co w sposób oczywisty wpływa pozytywnie na dzieci.
Pod względem funkcjonalności podzielimy stoliki na stoliki o stałej wysokości (nie regulowane) oraz stoliki regulowane czyli posiadające stosowne mechanizmy, ułatwiające zmianę wysokości stolika czyniąc je przydatnymi dla dzieci o różnym wzroście. Takie rozwiązanie jest często stosowane gdy następuje wymiana grup przedszkolaków pracujących przy tym samym stoliku. Pamiętać bowiem należy, że podstawowym obowiązkiem przedszkola jest zapewnienie dziecku warunków do bezpiecznej pracy. A to oznacza, że wyposażenie przedszkola tzn. meble, stoliki, krzesła itd. muszą posiadać stosowne certyfikaty dopuszczające do użytku w przedszkolu czy w innych placówkach oświatowych. Dziecko - przedszkolak musi posiadać stolik / krzesło dostosowane do jego wysokości. Szczegółowy wykaz wymiarów stolika przedszkolnego i związku z zakresem wysokości przedszkolaka podajemy w dalszej części tej strony. Omawiamy także poszczególne typy stolików przedszkolnych oraz podajemy linki do kart stolików gdzie podajemy także zaktualizowane ceny.
W dalszej części możecie Państwo zapoznać się z proponowanymi stolikami przedszkolnymi, które podzieliliśmy na dwie podstawowe grupy. Do grupy pierwszej zaliczyliśmy stoliki przedszkolne PRIMA zwane także SB, STB czy Stolbrzeg. Znajdziecie tutaj najbardziej rozpowszechnione stoliki prostokątne 6 osobowe o stałej czy regulowanej wysokości. Dla poprawy bezpieczeństwa dostarczamy te stoliki także w wersji z zaokrąglonymi narożami. Oprócz tradycyjnych stolików przedszkolnych 6-cio osobowych prostokątnych w tej grupie znajdziecie Państwo stoliki z blatem okrągłym jak też z blatem sześciokątnym. Nogi stolików okrągłych i sześciokątnych w wersji PRIMA wykonane są na rurach stalowych o średnicy 50 mm co pozytywnie wpływa na ich wygląd, a tym samym wpływa na estetykę pomieszczenia, w którym się znajdują.
Stoliki z grupy STOL-MIŚ to wzornictwo roku 2017. Znajdziecie Państwo tutaj stoliki o blatach kwadratowym, okrągłym, sześciobocznym, trójkątnym oraz trapezowym. Stoliki można dostosować kolorystycznie i funkcjonalnie do szerokiej grupy szaf, segmentów i regałów STOL-MIŚ, których wzornictwo opracowano na rok 2017, a które przedstawiamy na odpowiednich stronach naszego katalogu.

 
by: Jacek Szram · dateModified 2021-04-16 / dateCreated 2017-02-09, Mikołów

Oferta Stolików Przedszkolnych STOLMIŚ - cena, wymiary 📴

Stoliki przedszkolne STOLMIŚ Oferta stolików przedszkolnych z atestem / certyfikatem. Stoliki regulowane z blatem kwadratowym, okrągłym, sześciokątnym i prostokątnym, z zaokrąglonymi narożami

Stoliki STOLMIŚ menuBar

Stoliczki dla przedszkolaków - STOLMIŚ


Stolik kwadratowy STOLMIŚ-KW

Kwadratowy stolik przedszkolny STOLMIŚ-KW

Stelaż wykonany z rury stalowej o 32 x 1,5 mm, gięty i spawany malowany farbą proszkową. Blat wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm, oklejony obrzeżem PCV 2 mm. W standardzie zaokrąglone obrzeża.
Odmiany, wymiary [gł x szer x wys] dla poszczególnych wysokości stolików
Nr 1 : 620 x 620 x 460 [mm], waga 9,2 kg
Nr 2 : 620 x 620 x 530 [mm], waga 9,8 kg
Nr 3 : 620 x 620 x 590 [mm], waga 10 kg
 
Zobacz kartę stolika kwadratowego STOL-MIŚ-KW, cena
⚡ Stolik kwadratowy STOL-MIŚ-KW 🔗


Trójkątny stolik przedszkolny STOLMIŚ-TROJ

Stolik trójkątny STOLMIŚ-TROJ

Stelaż stolika trójkątnego wykonany z rury stalowej fi 32 x 1,5 mm, gięty i spawany malowany farbą proszkową. Blat wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm, oklejony obrzeżem PCV 2 mm. W standardzie zaokrąglone obrzeża.
Odmiany, wymiary [gł x szer x wys] dla poszczególnych wysokości stolików
Nr 1 : 620x3 x 460 [mm], waga 6,2 kg
Nr 2 : 620x3 x 530 [mm], waga 6,8 kg
Nr 3 : 620x3 x 590 [mm], waga 7 kg
 
Zobacz kartę stolika trójkątnego STOL-MIŚ-TROJ, cena
⚡ Stolik trójkątny STOL-MIŚ-TROJ 🔗


Trapezowy stolik przedszkolny STOLMIŚ-TRAP

Stół trapezowy STOLMIŚ-TRAP

Stelaż stolika trapezowego wykonany z rury stalowej o 32 x 1,5 mm, gięty i spawany malowany farbą proszkową. Blat wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm, oklejony obrzeżem PCV 2 mm. W standardzie zaokrąglone obrzeża.
Odmiany, wymiary [gł x szer x wys] dla poszczególnych wysokości stolików
Nr 1 : 620x3 x 1250 [mm], waga 13,8 kg
Nr 2 : 620x3 x 1250 [mm], waga 14,2 kg
Nr 3 : 620x3 x 1250 [mm], waga 14,5 kg
 
Zobacz kartę stolika trapezowego STOLMIŚ-TRAP, cena
⚡ Stolik trapezowy STOLMIŚ-TRAP 🔗


Stolik okrągły przedszkolny STOLMIŚ-OKR

Okrągły stół przedszkolny STOLMIŚ-OKR

Stelaż stolika okrągłego wykonany z rury stalowej fi 32 x 1,5 mm, gięty i spawany malowany farbą proszkową. Blat wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm, oklejony obrzeżem PCV 2 mm.
Odmiany, wymiary [gł x szer x wys] dla poszczególnych wysokości stolików
Nr 1 : fi 1300 x 460 [mm], waga 15 kg
Nr 2 : fi 1300 x 530 [mm], waga 15,2 kg
Nr 3 : fi 1300 x 590 [mm], waga 15,5 kg
 
Zobacz kartę stolika trapezowego STOLMIŚ-OKR, cena
⚡ Stolik okrągły STOLMIŚ-OKR 🔗


Stół sześciokątny STOL-MIŚ-HEX

Sześciokątny stół przedszkolny STOL-MIŚ-HEX

Stelaż stołu sześciokątnego wykonany z rury stalowej fi 32 x 1,5 mm, gięty i spawany, malowany farbą proszkową. Blat wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm, oklejony obrzeżem PCV 2 mm. W standardzie zaokrąglone obrzeża.
Odmiany, wymiary [gł x szer x wys] dla poszczególnych wysokości stolików
Nr 1 : 620x6 x 460 [mm], waga 15 kg
Nr 2 : 620x6 x 530 [mm], waga 15,2 kg
Nr 3 : 620x6 x 590 [mm], waga 15,5 kg
 
Zobacz kartę stolika trapezowego STOLMIŚ-HEX, cena
⚡ Stolik sześciokątny STOLMIŚ-HEX 🔗Przeglądając stoliki przedszkolne STOLMIŚ mogą zainteresować Cię inne stoliki dla przedszkolaków lub pozostałe propozycje wyposażenia przedszkoli

⮮ Zobacz produkty powiązane ⮯

🔗 Stoliki przedszkolne STOLBRZEG (6)

🔗 Krzesła przedszkolne (6)

🔗 Wieszaki przedszkolne (6)

🔗 ⚡ Szafy przedszkolne MIŚ

🔗 ⚡ Szafki DZIELONEK

🔗 ⚡ Szafy dla dzieci STOLMIŚ

🔗 ⚡ Regały dekoracyjne

🔗 ⚡ Kąciki tematyczne

🔗 ⚡ Leżaki przedszkolne

Współpraca z Państwem jest ważnym elementem naszej działalności

⭐ Jesteś, byłeś, a może będziesz naszym Klientem ?
Rozważ - może zechcesz wyrazić swoją opinię w mediach społecznościowych, na forach dyskusyjnych itp. Może zechcesz umieścić link do strony gdzie znalazłeś wartościowe treści - będziemy bardzo wdzięczni, jeśli podzieli się Pani / Pan swoją opinią w internecie czy na mapach Google, tutaj zobacz też gdzie jesteśmy.
Oczywiście zależy nam na tym.
 
Czekamy na Państwa pytania, zamówienia oraz uwagi, opinie, pomysły i sugestie. Dostarczamy specjalistyczne certyfikowane produkty - meble szkolne, przedszkolne, wyposażenie żłobków, szafy metalowe szatniowe , kartotekowe oraz meble biurowe. Oferowane meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów posiadających stosowne atesty. Spełniają wszelkie wymagania do zastosowań w placówkach użyteczności publicznej, w placówkach oświatowych dowolnego szczebla - w żłobkach, przedszkolach czy w szkołach. Nasza szeroka oferta sprosta także wymaganiom firm, biur, przedsiębiorstw itp. Reagujemy na stale zachodzące zmiany doskonaląc naszą ofertę poprzez wprowadzanie nowoczesnego wzornictwa, nowych materiałów o technologii licząc na satysfakcję naszych klientów.
Pomagamy dokonywać dobrych wyborów poprzez kompleksową ofertę adresowaną do szerokiego grona zainteresowanych.