Trapezowy stolik do przedszkola

Stolik STOLMIŚ-TRAP

☎ 327385262       biuro@edukacja-mikolow.pl

⚡ Dziecięcy stolik przedszkolny trapezowy 📴

Prezentujemy kartę towarową produktu dla dzieci: stolik trapezowy przedszkolny STOLMIŚ-Trap W dalszej części podana jest Cena wyrobu standardowego oraz wymiary blatu 62x3 x 125 cm oraz wysokość odpowiadająca różnym produkowanym stolikom wg standardowej numeracji. Przedstawiany stolik trapezowy przedszkolny należy do linii nowoczesnych mebli przedszkolnych StolMiś. Omawiany stół z blatem w kształcie trapezu posiada trzy równe boki o wymiarach 62 cm oraz bok bługi, którego wymiar wysnosi 125 cm. Na karcie produktu podana jest cena netto oraz cena brutto. Stół trapezowy przeznaczony jest dla dzieci w przedszkolu i posiada odpowiednie wymiary i stosowne atesty i certyfikat. Stół daje się łatwo przestawiać i komponiwać w rózne konfiguracje także ze stołem trójkątnym co jest bardzo pomocne w czasie zajęć edukacyjnych wprzedszkolu.
Stolik trapezowy przedszkolny na stelażu stalowym wykonanym z rury okrągłej o średnicy fi 32 x 1,5 mm. Stelaż gięty i elementy zespawane nie skręcany malowany metodą proszkową. Blat w kształcie trapezu wykonany z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm. Obrzeża blatu oklejone za pomocą PCV o grubości 2 mm. W standardzie zaokrąglone naroża.
Stolik wykonywany w trzech rozmiarach wysokości. Wymiary dla poszczególnych wysokości stolików :
Nr 1 wysokość 46, blat 62x3 x 125 [cm], waga 13,8 kg
Nr 2 wysokość 53, blat 62x3 x 125 [cm], waga 14,2 kg
Nr 3 wysokość 59, blat 62x3 x 125 [cm], waga 14,5 kg
 
by: Jacek Szram · dateModified 2021-04-16 / dateCreated 2017-02-09, Mikołów

Stoliczek STOLMIŚ-TRAP - cena, wymiary 📴

Stolik trapezowy dla dzieci Stół dla dzieci w wieku przedszkolnym z blatem trapezowym STOLMIŚ-TRAP z linii nowoczesnych mebli przedszkolnych STOL-MIŚ, to piękno w Państwa przedszkolu i wygoda dla przedszkolaków

Stoliki STOLMIŚ menuBar

Stół z blatem trapezowym dla przedszkolaków

Przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym, wkonywany w trzech rozmiarach wysokości, wymiary dostosowane do wzrostu dziecka.


Stolik trapezpwy STOLMIŚ-TRAP

Trapezowy stolik przedszkolny STOLMIŚ-TRAP

Stolik trapezowy na stelażu z rury stalowej o średnicy fi 32x1,5 mm. Stelaż gięty i spawany. Zabezpieczony farbą proszkową. Blat stolika trapezowego wykonany z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm. Obrzeża stolika oklejone taśmą PCV o grubości 2 mm. Zaokrąglone obrzeża w standardzie.
Odmiany, wymiary [gł x szer x wys] dla poszczególnych wysokości stolików
Nr 1 wysokość 460 : 620x3 x 1250[mm], waga 13,8kg
Nr 2 wysokość 530 : 620x3 x 1250[mm], waga 14,2kg
Nr 3 wysokość 590 : 620x3 x 1250[mm], waga 14,5kg
 

Stolik STOLMIŚ-TRAP cena

cena dla stolików Nr 1, 2, 3
cena netto⭐ PLN 179.54
cena brutto⭐ : PLN 220.83
Podano cenę dla wykonania standardowego
⭐ Cena ważna od 01-09-2020
⭐ Cena i wzornictwo mogą ulec zmianie
Pobierz / otwórz cennik .PDF
Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62 lub e-mail: biuro@edukacja-mikolow.pl
Ogólna charakterystyka: nowe, nie używane
Dostępność : po uprzednim zamówieniu przeciętnie około 14 dni roboczychPrzeglądając stoliki przedszkolne STOLMIŚ mogą zainteresować Cię inne stoliki dla przedszkolaków lub pozostałe propozycje wyposażenia przedszkoli

⮮ Zobacz produkty powiązane ⮯

🔗 Stoliki przedszkolne STOLBRZEG (6)

🔗 ⚡ Stoliki przedszkolne STOLMIŚ (5)

🔗 Krzesła przedszkolne (6)

🔗 Wieszaki przedszkolne (6)

🔗 ⚡ Szafy przedszkolne MIŚ

🔗 ⚡ Szafki DZIELONEK

🔗 ⚡ Szafy dla dzieci STOLMIŚ

🔗 ⚡ Regały dekoracyjne

🔗 ⚡ Kąciki tematyczne

🔗 ⚡ Leżaki przedszkolne

Zapraszamy do zakupów w naszej firmie. Utrzymujemy
ceny producentów dla wszystkich oferowanych wyrobów !


⭐ Współpraca z Państwem jest ważnym elementem naszej działalności

Jesteś, byłeś, a może będziesz naszym Klientem ?
Rozważ - może zechcesz wyrazić swoją opinię w mediach społecznościowych, na forach dyskusyjnych itp. Może zechcesz umieścić link do strony gdzie znalazłeś wartościowe treści - będziemy bardzo wdzięczni, jeśli podzieli się Pani / Pan swoją opinią w internecie czy w mapach Google.
Oczywiście zależy nam na tym.

⭐ Czekamy na Państwa pytania, zamówienia

Dostawy wyposażenia przedszkolnego specjalistycznego produkowanego na bazie atestowanych materiałów i posiadającego wymagane dla mebli certyfikaty. Oferta wyposażenia w cenach producenta. Meble przedszkolne oraz meble na wyposażenie dla żłobków może być dostarczone do placówki. Także oferujemy inne elementy podstawowego wyposażenia - szafy szatniowe metalowe, meble biurowe itp. Jak wspomnieliśmy prezentowane w naszej ofercie meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów posiadających wymagane dla obiektów użytku publicznego atesty higieniczne i wymaganą trudnopalność. Spełniają zatem wymagania do zastosowań w placówkach użyteczności publicznej, w placówkach oświatowych dowolnego szczebla - w żłobkach, przedszkolach czy w szkołach. Prezentowana oferta idpowiada na współczesne wymagania firm, biur, przedsiębiorstw itp. Zachodzące zmiany, nowoczesne wzornictwo i technologie, na które reagujemy doskonali i poszerza naszą ofertę. Wprowadzanie nowe produkty, unowocześniamy sprawdzone wzory spełniając tym samym oczekiwania naszych klientów.
Jeżeli stajesz przed wyzwaniem wyposażenia nowego przedszkola czy żłobka pomagamy dokonać dobrych wyborów. Kompleksowa oferta adresowaną jest do szerokiego grona Klientów. Wśród nich może będziesz i Ty. Czekamy na uwagi, opinie, pomysły i sugestie. Zapraszamy.