Stolik do przedszkola 6-boczny

Stolik STOLMIŚ-HEX

☎ 327385262       biuro@edukacja-mikolow.pl

⚡ STOL-MIŚ-HEX stolik sześciokątny przedszkolny 📴

Omówmy pokrótce stół 6 kątny przedszkolny. Stół Stol-Miś-Hex lub inaczej stolik sześciokątny dla dzieci w wieku przedszkolnym jest jednym z bardziej atrakcyjnych wyrobów linii mebli przedszkolnych STOLMIŚ. Należy przy tym zauważyć, że 6-kątne stoły przedszkolne cieszą się rosnącym zainteresowaniem ze względu na ich szerokie zastosowania w przedszkolach. Takie stoły pozwalają na sprawną organizację pracy w przedszkolu. Szczególnie przydatne są w organizacji zabaw edukacyjnych dla grupy przedszkolaków. Jednocześnie zauważmy, że prezentowany na tej stronie Stół 6-Kątny Przedszkolny ładnie prezentuje się jako nowoczesny stół dla dzieci przedszkolnych. Stolik sześciokątny dla dzieci StolMiś-Hex wraz z grupą nowoczesnych mebli przedszkolnych STOLMIŚ to dobry wybór. Z drugiej strony należy od razu zwrócić uwagę, że tego typu stoły jak stół do przedszkola z blatem okrągłym, czy stół z blatem sześciokątnym zazwyczaj wymagają nieco więcej przestrzeni niż stoliki przedszkolne o innym kształcie blatu.
W prezentowanym wykonanaiu korpus stolika sześciokątnego wykonano na bazie stelaża z rury stalowej o średnicy 32 x 1,5 mm, giętej i spawanej, malowanej farbą proszkową. Stół z blatem sześciokątnym do przedszkola posiada krawędź o długości 620 mm. Pozwala to na wygodną pracę dla 6 przedszkolaków, co powiniście Państwo wziąć pod uwagę planując wyposażenie przedszkola. Blat stolika wykonany z kolorowej atestowanej płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm, oklejono obrzeżem PCV o grubości 2 mm co wpływa na jego trwałość. Stół sześciokątny wykonywany jest w trzech, zgodnych z Polską Normą rozmiarach. W dalszej części przedstawiamy podstawowe parametry i wymiary stolika sześciokątnego [gł x szer x wys] dla poszczególnych wysokości stolików.
Nr 1 : 620x6 x 460 [mm], waga 15 kg
Nr 2 : 620x6 x 530 [mm], waga 15,2 kg
Nr 3 : 620x6 x 590 [mm], waga 15,5 kg
 
by: Jacek Szram · dateModified 2021-04-14 / dateCreated 2017-02-12, Mikołów

Stolik STOLMIŚ-HEX - cena, wymiary 📴

Stół 6-kątny przedszkolny Doskonały do przedszkola dla dzieci stół sześciokątny STOL-MIŚ-HEX tworzy nowoczesną kompozycję wyposażenia w meble przedszkolne STOL-MIŚ pozytywnie wpływając na atmosferę w przedszkolu

Stolik STOLMIŚ-HEX menu

STOLMIŚ - eleganckie stoliczki dla przedszkolaków


Stół sześciokątny STOLMIŚ-HEX

Sześciokątny stół przedszkolny STOLMIŚ-HEX

Stelaż stołu sześciokątnego wykonany z rury stalowej fi 32 x 1,5 mm, gięty i spawany, malowany farbą proszkową. Blat wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm, oklejony obrzeżem PCV 2 mm. W standardzie zaokrąglone obrzeża.
Odmiany, wymiary [gł x szer x wys] dla poszczególnych wysokości stolików
Nr 1 : 620x6 x 460 [mm], waga 15 kg
Nr 2 : 620x6 x 530 [mm], waga 15,2 kg
Nr 3 : 620x6 x 590 [mm], waga 15,5 kg
 

Stolik STOLMIŚ-HEX cena

cena dla stolików Nr 1, 2, 3
cena netto⭐ PLN 234.01
cena brutto⭐ : PLN 287.83
Podano cenę dla wykonania standardowego
⭐ Cena ważna od 01-09-2020
⭐ Cena i wzornictwo mogą ulec zmianie
Pobierz / otwórz cennik .PDF
Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62 lub e-mail: biuro@edukacja-mikolow.pl
Ogólna charakterystyka: nowe, nie używane
Dostępność : po uprzednim zamówieniu przeciętnie około 14 dni roboczychPrzeglądając stoliki przedszkolne STOLMIŚ mogą zainteresować Cię inne stoliki dla przedszkolaków lub pozostałe propozycje wyposażenia przedszkoli

⮮ Zobacz produkty powiązane ⮯

🔗 Stoliki przedszkolne STOLBRZEG (6)

🔗 ⚡ Stoliki przedszkolne STOLMIŚ (5)

🔗 Krzesła przedszkolne (6)

🔗 Wieszaki przedszkolne (6)

🔗 ⚡ Szafy przedszkolne MIŚ

🔗 ⚡ Szafki DZIELONEK

🔗 ⚡ Szafy dla dzieci STOLMIŚ

🔗 ⚡ Regały dekoracyjne

🔗 ⚡ Kąciki tematyczne

🔗 ⚡ Leżaki przedszkolne

Zapraszamy do dokonania zakupu w naszej firmie, gdzie utrzymujemy
ceny producenta na wszystkie oferowane produkty !


⭐ Współpraca z Państwem jest ważnym elementem naszej działalności

Jesteś, byłeś, a może będziesz naszym Klientem ?
Rozważ - może zechcesz wyrazić swoją opinię w mediach społecznościowych, na forach dyskusyjnych itp. Może zechcesz umieścić link do strony gdzie znalazłeś wartościowe treści - będziemy bardzo wdzięczni, jeśli podzieli się Pani / Pan swoją opinią w internecie czy w mapach Google.
Oczywiście zależy nam na tym.

⭐ Czekamy na Państwa pytania, zamówienia

Dostarczamy wyposażenie produkowane na bazie atestowanych materiałów i posiadające wymagane dla mebli certyfikty. Oferujemy wyroby w cenach producenta - meble przedszkolne oraz wyposażenie dla żłobków, a także uniwersalne elementy wyposażenia dla placówek oświatowych - szafy metalowe szatniowe, szafki kartotekowe czy meble biurowe. Jak wspomnieliśmy prezentowane w naszej ofercie meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów posiadających wymagane dla obiektów użytku publicznego atesty higieniczne i wymaganą trudnopalność. Spełniają zatem wymagania do zastosowań w placówkach użyteczności publicznej, w placówkach oświatowych dowolnego szczebla - w żłobkach, przedszkolach czy w szkołach. Prezentowana oferta idpowiada na współczesne wymagania firm, biur, przedsiębiorstw itp. Zachodzące zmiany, nowoczesne wzornictwo i technologie, na które reagujemy doskonali i poszerza naszą ofertę. Wprowadzanie nowe produkty, unowocześniamy sprawdzone wzory spełniając tym samym oczekiwania naszych klientów.
Jeżeli stajesz przed wyzwaniem wyposażenia nowego przedszkola czy żłobka pomagamy dokonać dobrych wyborów. Kompleksowa oferta adresowaną jest do szerokiego grona Klientów. Wśród nich może będziesz i Ty. Czekamy na uwagi, opinie, pomysły i sugestie. Zapraszamy.