Stolik do przedszkola okrągły

Stolik STOLMIŚ-OKR

☎ 327385262       biuro@edukacja-mikolow.pl

⚡ STOLMIŚ-OKR stolik okrągły przedszkolny 📴

Stolik Okrągły - Stolik Przedszkolny z Blatem Okrągłym na konstrukcji metalowej na sześciu stabilnych nogach. Przeznaczony do przedszkola stolik okrągły STOL-MIŚ-OKR doskonale komponuje się z nową linią mebli przedszkolnych STOLMIŚ czyniąc przedszkole miejscem przyjaznym dla dzieci zarówno do zabawy, edukacji czy spożywania posiłków.
Wykonany na bazie stelaża z rury stalowej fi 32 x 1,5 mm, giętej i spawanej, malowanej farbą proszkową stolik okrągły do przedszkola o średnicy blaty 1300 mm jest doskonałym rozwiązaniem, które powiniście Państwo wziąć pod uwagę planując wyposażenie przedszkola. Blat stolika wykonany z kolorowej atestowanej płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm, oklejono obrzeżem PCV o grubości 2 mm co znacznie poprawia jego wytrzymałość. Stolik okrągły wykonywany jest w trzech, zgodnych z Polską Norma wymiarach. Dalej przedstawiamy dodatkowe parametry i wymiary stolika okrągłego [gł x szer x wys] dla poszczególnych wysokości stolików.
Nr 1 : fi 1300 x 460 [mm], waga 15 kg
Nr 2 : fi 1300 x 530 [mm], waga 15,2 kg
Nr 3 : fi 1300 x 590 [mm], waga 15,5 kg
Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą mebelków przeznaczonych do przedszkola i dla dzieci.
 
by: Jacek Szram · dateModified 2021-04-16 / dateCreated 2017-02-12, Mikołów

Stolik STOLMIŚ-OKR - cena, wymiary 📴

Stół przedszkolny okrągły Przeznaczony do przedszkola stolik okrągły STOLMIŚ-OKR wspaniale komponuje się z nowoczesną linią mebli przedszkolnych STOL-MIŚ czyniąc przedszkole miejscem przyjaznym dla przedszkolaków

Stolik STOLMIŚ-OKR menuBar

STOLMIŚ - kolorowe stoliki dla przedszkolaków


Stolik okrągły STOLMIŚ-OKR

Okrągły stolik przedszkolny STOLMIŚ-OKR

Stelaż wykonany z rury stalowej fi 32 x 1,5 mm, gięty i spawany malowany farbą proszkową. Blat wykonany z płyty wiórowej laminowanej 18 mm, oklejony obrzeżem PCV 2 mm.
Sprawdź odmiany i wymiary [gł x szer x wys] poszczególnych stolików
Nr 1 : fi 1300 x 460 [mm], waga 15 kg
Nr 2 : fi 1300 x 530 [mm], waga 15,2 kg
Nr 3 : fi 1300 x 590 [mm], waga 15,5 kg
 

Stolik STOLMIŚ-OKR cena

cena dla stolików Nr 1, 2, 3
cena netto⭐ PLN 234.01
cena brutto⭐ : PLN 287.83
Podano cenę dla wykonania standardowego
⭐ Cena ważna od 01-09-2020
⭐ Cena i wzornictwo mogą ulec zmianie
Pobierz / otwórz cennik .PDF
Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62 lub e-mail: biuro@edukacja-mikolow.pl
Ogólna charakterystyka: nowe, nie używane
Dostępność : po uprzednim zamówieniu przeciętnie około 14 dni roboczychPrzeglądając stoliki przedszkolne STOLMIŚ mogą zainteresować Cię inne stoliki dla przedszkolaków lub pozostałe propozycje wyposażenia przedszkoli

⮮ Zobacz produkty powiązane ⮯

🔗 Stoliki przedszkolne STOLBRZEG (6)

🔗 ⚡ Stoliki przedszkolne STOLMIŚ (5)

🔗 Krzesła przedszkolne (6)

🔗 Wieszaki przedszkolne (6)

🔗 ⚡ Szafy przedszkolne MIŚ

🔗 ⚡ Szafki DZIELONEK

🔗 ⚡ Szafy dla dzieci STOLMIŚ

🔗 ⚡ Regały dekoracyjne

🔗 ⚡ Kąciki tematyczne

🔗 ⚡ Leżaki przedszkolne

Zapraszamy do dokonania zakupu w naszej firmie, gdzie utrzymujemy
ceny producenta na wszystkie oferowane produkty !


⭐ Współpraca z Państwem jest ważnym elementem naszej działalności

Jesteś, byłeś, a może będziesz naszym Klientem ?
Rozważ - może zechcesz wyrazić swoją opinię w mediach społecznościowych, na forach dyskusyjnych itp. Może zechcesz umieścić link do strony gdzie znalazłeś wartościowe treści - będziemy bardzo wdzięczni, jeśli podzieli się Pani / Pan swoją opinią w internecie czy w mapach Google.
Oczywiście zależy nam na tym.

⭐ Czekamy na Państwa pytania, zamówienia

Dostarczamy wyposażenie produkowane na bazie atestowanych materiałów i posiadające wymagane dla mebli certyfikty. Oferujemy wyroby w cenach producenta - meble przedszkolne oraz wyposażenie dla żłobków, a także uniwersalne elementy wyposażenia dla placówek oświatowych - szafy metalowe szatniowe, szafki kartotekowe czy meble biurowe. Jak wspomnieliśmy prezentowane w naszej ofercie meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów posiadających wymagane dla obiektów użytku publicznego atesty higieniczne i wymaganą trudnopalność. Spełniają zatem wymagania do zastosowań w placówkach użyteczności publicznej, w placówkach oświatowych dowolnego szczebla - w żłobkach, przedszkolach czy w szkołach. Prezentowana oferta odpowiada na współczesne wymagania firm, biur, przedsiębiorstw itp. Zachodzące zmiany, nowoczesne wzornictwo i technologie, na które reagujemy doskonali i poszerza naszą ofertę. Wprowadzanie nowe produkty, unowocześniamy sprawdzone wzory spełniając tym samym oczekiwania naszych klientów.
Jeżeli stajesz przed wyzwaniem wyposażenia nowego przedszkola czy żłobka pomagamy dokonać dobrych wyborów. Kompleksowa oferta adresowaną jest do szerokiego grona Klientów. Wśród nich może będziesz i Ty. Czekamy na uwagi, opinie, pomysły i sugestie. Zapraszamy.