Leżaczek przedszkolny ze sklejki i leżakowanie dzieci w przedszkolu

Leżaczek Duszek Kacper dla przedszkolaków

☎ 327385262       biuro@edukacja-mikolow.pl

⚡ Leżakowanie w przedszkolu a leżak ze sklejki Duszek Kacper 📴

Odpoczynek dziecka w przedszkolu w czasie leżakowania wpływa na nie pozytywnie. W czasie leżakowania organizm dziecka może się zregenerować - odpocząć od emocji związanych z zabawą, od towarzyszącego zabawie hałasu itp. To regeneracja sił i odbudowanie układu nerwowego dziecka - po leżakowaniu dziecko będzie pełne nowej energii, będzie gotowe do pracy i do zabawy.
Ocenia się, że w 3 / 4 roku życia dzieci wymagają 12 godzin snu nocnego oraz 1÷2 godzin snu popołudniowego. Są oczywiście dzieci, które nawet w wieku 5-ciu czy 6-ciu lat odczuwają potrzebę snu w ciągu dnia. Są dzieci, które już po 3-cim roku nie śpią w dzień. Lecz te ostatnie czują potrzebę odpoczynku. Najlepiej spokojnego leżakowania. Nie będziemy tutaj skupiać się na szczegółowym omówieniu zagadnienia funkcjonowania organizmu dziecka w wieku przedszkolnym. Dość powiedzieć, że jako regułę przyjmujemy, że to przedszkole powinno zapewnić dziecku możliwość odbudowy, regeneracji sił poprzez leżakowanie. I właśnie stworzeniu komfortowych warunków dla odpoczynku dziecka w przedszkolu maja służyć prezentowany tutaj leżaczek przedszkolny Duszek Kacper.
Przedstawiamy leżak Duszek Kacper przeznaczony jest do przedszkola i sprawi, że leżakowanie umożliwi dziecku relaks, wyciszenie i odpoczynek. Nawet dzieci z grupy starszej i średniej potrzebują wyciszenia i przyjdą na własne życzenie „poleżakować na leżaczku Duszek Kacper”. Leżaczek Duszek Kacper doskonale sprawdzi się w Państwa przedszkolu - jest przeznaczony dla przedszkolaków i posiada stosowne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa dopuszczające do użytku w przedszkolach.
Konstrukcja leżaka wykonana ze sklejki liściastej. Całość malowana farbą akrylową. Leżaczki profilowane tak aby można było składać je w stos, jeden na drugim, co pozwala na oszczędzanie miejsca w chwili przechowywania. Odpowiednio profilowane boki leżaczka zapobiegają spadnięciu dziecka w czasie snu i spełniają jednocześnie funkcję wygodnych uchwytów do przenoszenia leżaków.
Wymiary [gł x szer x wys] = 600 x 1200 x 240 [mm], waga 9 kg. Produkcja / producent : Polska.
 
by: Jacek Szram · dateModified 2021-07-02 / dateCreated 2017-02-05, Mikołów

Leżaczek do przedszkola - cena, wymiary 📴

Leżak przedszkolny Duszek Kacper Przedstawiamy leżak Duszek Kacper do przedszkoli. Leżak Duszek Kacper doskonale sprawdzi się w Państwa przedszkolu jest przeznaczony dla przedszkolaków i posiada stosowne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa dopuszczające do użytku w przedszkolach.

Leżak DUSZEK menuBar

Leżak do przedszkola DUSZEK KACPER


DUSZEK KACPER leżaczek przedszkolny

Leżak przedszkolny DUSZEK KACPER

Konstrukcja leżaka wykonana ze sklejki liściastej. Całość malowana farbą akrylową. Leżaczki profilowane tak aby można było składać je w stos, jeden na drugim, co pozwala na oszczędzanie miejsca w chwili przechowywania. Odpowiednio profilowane boki leżaczka zapobiegają spadnięciu dziecka w czasie snu i spełniają jednocześnie funkcję wygodnych uchwytów do przenoszenia leżaków.
Wymiary [gł x szer x wys] = 600 x 1200 x 240 [mm], waga 9 kg
 

Leżaczek do przedszkola DUSZEK KACPER cena

cena leżaczka w wykonaniu standardowym
cena netto⭐ : PLN 246.44
cena brutto⭐ : PLN 303.12
Podano cenę dla wykonania standardowego
⭐ Cena ważna do 31-12-2021, jeżeli zewnętrzne okoliczności nie wpłyną na zmianę
⭐ Cena i wzornictwo mogą ulec zmianie
Pobierz / otwórz cennik .PDF
Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62 lub e-mail: biuro@edukacja-mikolow.pl
Ogólna charakterystyka: nowe, nie używane
Dostępność : po uprzednim zamówieniu przeciętnie około 14 dni roboczychPrzeglądając „Leżaczek Nocny Marek” mogą zainteresować Cię pozostałe propozycje wyposażenia przedszkoli i żłobków

⮮ Zobacz produkty powiązane ⮯

🔗 ⚡ Leżaki przedszkolne

🔗 ⚡ Leżak NOCNY MAREK

🔗 ⚡ Leżak Duszek Kacper

🔗 ⚡ Łóżeczko ZBYSZEK

🔗 ⚡ Wózek na leżaki przedszkolne

🔗 Stoliki przedszkolne STOLBRZEG (6)

🔗 ⚡ Stoliki przedszkolne STOLMIŚ (5)

🔗 Krzesła przedszkolne (6)

🔗 Wieszaki przedszkolne (6)

🔗 ⚡ Szafy przedszkolne MIŚ

🔗 ⚡ Szafki DZIELONEK

🔗 ⚡ Szafy dla dzieci STOLMIŚ

🔗 ⚡ Regały dekoracyjne

🔗 ⚡ Kąciki tematyczne