Wózek na leżaki przedszkolne do transportu, przewożenia leżaków przedszkolnych

Wyposażenie przedszkolne - przewożenie leżaków w przedszkolu - wózek na leżaki

☎ 327385262       biuro@edukacja-mikolow.pl

⚡ Wyposażenie przedszkolne - przechowywanie leżaków w przedszkolu - wózek na leżaki 📴

Zorganizowanie warunków do komfortowego odpoczynku dzieci przedszkolnych w tzw. czasie leżakowania jest jednym z istotnych elementów funkcjonowania przedszkola. Zadanie to odnosi się bezpośrednio do leżaczków przedszkolnych jak i do sposobu ich przechowywania. Zwykle bowiem w przedszkolu nie ma odrębnego pomieszczenia przeznaczonego wyłącznie na czas leżakowania. Na ogół przygotowuje się pomieszczenie, w którym dzieci bawią się w ten sposób, że umieszcza się w nim przechowywane gdzie indziej leżaki przedszkolne. Oznacza to, że zarówno PRZED jak i PO czasie leżakowania leżaki muszą być przewiezione, przetransportowane czy w jakiś sposób przeniesione do pomieszczenia / szafy przeznaczonej dla celów przechowywania leżaczka. Dla tych potrzeb przewidzieliśmy specjalnie opracowany i wygodny w użyciu wózek do przewożenia leżaków przedszkolnych.
Warto tutaj przypomnieć, że istnieją w tym zakresie wymogi sanitarne dotyczące sprzętu i pomocy dydaktycznych, które określają w jaki sposób sprzęt, wyposażenie czy także pomieszczenia będą spełniać wymogi bezpieczeństwa oraz będą odpowiadać potrzebom przedszkolaków.
 
Przedstawmy zatem najbardziej podstawowe, a interesujące nas tutaj wymagania:
1. meble powinny być dostosowane do wzrostu dzieci oraz posiadać certyfikaty zgodności z Polską Normą
2. pomieszczenie na przechowywanie leżaków powinno być wentylowane, a leżaki i pościel trzeba przechowywać w sposób gwarantujący bezpieczeństwo zdrowotne (oznakowane leżaki, piżamki, pościel)
3. podczas leżakowania leżaki powinny być rozstawione w odpowiedniej odległości, wynoszącej min. 40 cm
 
Przypomnijmy ponadto - chociaż to truizm - sprzęt i urządzenia w przedszkolu muszą być czyste i nieuszkodzone, muszą spełniać wymogi bezpieczeństwa, co oznacza - muszą posiadać odpowiednie atesty i certyfikaty. Jeżeli pomieszczenie, w którym mają odbywać się zajęcia, lub stan znajdującego się w nim wyposażenia stwarzają zagrożenie dla bezpieczeństwa dzieci, to niedopuszczalne jest korzystanie z nich.
 
W odniesieniu do przedstawionych powyżej wymogów sanitarnych dotyczących wyposażenia, sprzętu i pomocy dydaktycznych w przedszkolach prezentowany tutaj wygodny i łatwy w utrzymaniu wózek na kółkach do transportu wewnątrz przedszkola leżaków przedszkolnych okazuje się być szczególnie przydatny w przedszkolach gdy konieczne jest przechowywanie leżaków w specjalnych pomieszczeniach lub odrębnych szafach, pawlaczach, magazynkach itp. Umieszczone na wózku leżaczki można bez problemów przemieszczać pomiędzy pomieszczeniem, w którym leżaki są użytkowane do pomieszczenia gdzie są przechowywane.
Konstrukcja wózka wykonana z rur stalowych malowanych farbą proszkową, na kółkach obrotowych i z uchwytem do przemieszczania. Platforma pod leżaki przedszkolne wykonana jest ze sklejki liściastej.
Wymiary [gł x szer x wys] = 700 x 1300 x 240 [mm], waga 19 kg. Produkcja, producent : Polska.
 
by: Jacek Szram · dateModified 2021-07-03 / dateCreated 2017-02-05, Mikołów

„Wózek na leżaki” do przewożenia leżaków w przedszkolu - cena, wymiary 📴

Wózek na kółkach
do wewnętrznego transportu leżaków w przedszkolu

Wózek do transportu wewnątrz przedszkola leżaków przedszkolnych szczególnie przydatny w przedszkolach gdy konieczne jest przechowywanie leżaków w specjalnych pomieszczeniach

wózek do leżaków menuBar

Oferta producenta mebli przedszkolnych - wózek do przewożenia leżaczków przedszkolnych


Wózek na leżaki przedszkolne

Wózek do transportu wewnątrz przedszkola leżaków przedszkolnych, przydatny w przedszkolach gdy konieczne jest przechowywanie leżaków w specjalnych pomieszczeniach lub odrębnych szafach, pawlaczach, magazynkach itp. Umieszczone na wózku leżaczki można sprawnie przemieszczać pomiędzy pomieszczeniem, w którym leżaki są użytkowane do pomieszczenia gdzie są przechowywane


Wózek do transportu leżaków przedszkolnych

Wózek na leżaki
opis i wykonanie wózka do transportu leżaków przedszkolnych

Konstrukcja wózka wykonana z rury stalowej malowana farbą proszkową, na kółkach obrotowych i z uchwytem do przemieszczania. Platforma pod leżaki ze sklejki liściastej.
Wymiary [gł x szer x wys] = 700 x 1300 x 240 [mm], waga 19 kg Wykonany zgodnie z obowiązującymi normami, posiada stosowne atesty do użytku w przedszkolu. Produkcja / producent : Polska.
 

Wózek do transportu leżaków przedszkolnych ceny

cena netto⭐ : PLN 365.27
cena brutto⭐ : PLN 449.28
Podano cenę dla wykonania standardowego
⭐ Cena ważna do 31-12-2021, jeżeli zewnętrzne okoliczności nie wpłyną na zmianę
⭐ Cena i wzornictwo mogą ulec zmianie
Pobierz / otwórz cennik .PDF
Sprawdź cenę tel: 32-738-52-62 lub e-mail: biuro@edukacja-mikolow.pl
Ogólna charakterystyka: nowe, nie używane
Dostępność : po uprzednim zamówieniu przeciętnie około 14 dni roboczychPrzeglądając „Wózki do transportu leżaków w przedszkolu” mogą zainteresować Cię pozostałe propozycje wyposażenia przedszkoli i żłobków

⮮ Zobacz produkty powiązane ⮯

🔗 ⚡ Leżaki przedszkolne

🔗 ⚡ Leżak NOCNY MAREK

🔗 ⚡ Leżak Duszek Kacper

🔗 ⚡ Łóżeczko ZBYSZEK

🔗 ⚡ Wózek na leżaki przedszkolne

🔗 Stoliki przedszkolne STOLBRZEG (6)

🔗 ⚡ Stoliki przedszkolne STOLMIŚ (5)

🔗 Krzesła przedszkolne (6)

🔗 Wieszaki przedszkolne (6)

🔗 ⚡ Szafy przedszkolne MIŚ

🔗 ⚡ Szafki DZIELONEK

🔗 ⚡ Szafy dla dzieci STOLMIŚ

🔗 ⚡ Regały dekoracyjne

🔗 ⚡ Kąciki tematyczne