meble biurowe zestaw BUK BAWARIA

biurka, stoły i dostawki
meble buk bawaria do sekretariatu i do biura

Przedstawiamy biurka stoły i dostawki do biurek zestawu mebli biurowych BUK BAWRIA klasycznej linii mebli wykonanych z materiałów producentów uznanej marki firm

Biurka grupy BUK BAWARIA - do biura, do gabinetu, do sekretariatu

Regały, szafy  2 🔗

Edukacja Sp. z o.o. Mikołów

Od 1993 roku dostarczamy do Szkół, Przedszkoli czy pozostałych Placówek Oświatowych pomoce naukowe, a także inne elementy wyposażenia, w szczególności:

  • meble szkolne i przedszkolne
  • meble metalowe - w tym szafki szatniowe i szafki BHP
  • meble warsztatowe - takie jak stoły warsztatowe i szafki narzędziowe
  • przydatne w sekretariacie meble do biura
  • meble żłobkowe
  • a także meble hotelowe oraz meble do internatu

Sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę wprowadzając coraz to nowe wzory i rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycjami na odpowiednich stronach naszej w3


Jakie biurka wybrać do biura, sekretariatu szkolnego ?

Zakup mebli do biura czyli jak wybrać meble do biura ❓, na co zwrócić szczególną uwagę, a co ma drugorzędne znaczenie.
 
Wbrew pozorom zakup mebli do biura to wcale nie taka prosta sprawa. Musimy pamiętać, że będą one tworzyły przestrzeń pracy dla jednego czy też wielu pracowników. I już to wystarczy abyśmy mieli świadomość tego, że tak stworzone środowisko pracy powinno być przyjazne, ergonomiczne i zgodne z zaleceniami BHP. O ile środowisko pracy tworzą wszystkie meble, a zatem regały czy szafy na akta, krzesła czy biurka, to te ostatnie mają oczywiście znaczenie szczególne. Z biurkiem i krzesłem pracownik pozostaje przecież w bezpośrednim kontakcie i to przez dłuższy czas. Dlatego właściwy wybór odpowiedniego biurka czy krzesła jest szczególnie ważny. Poprawna organizacja stanowiska pracy może mieć bezpośredni pozytywny wpływ na organizm pracownika - wpływa na komfort pracy, a zatem i na jej efektywność.
 
Innymi słowy wybierając biurko musimy kierować się oceną jego funkcjonalności i ergonomiczności. Zwróćmy uwagę na to jakie czynniki określają jego funkcjonalność, a jakie mają wpływ na ergonomiczność.
 
Zastanówmy się do jakiego typu pracy potrzebne nam jest biurko, którego szukamy. Czy będzie nam potrzebne do pracy z desktopem czy laptopem ? czy będziemy używać jednego monitora czy kilku ? czy będziemy jednocześnie pracować na komputerze i ze standardowymi materiałami papierowymi - dziennikiem książką itp i od tych parametrów uzależnimy wielkość blatu naszego biurka, a może zestawu biurek. Co więcej jeżeli chcemy oddzielić się od ucznia, klienta czy innego interesanta pewnie przyda nam się dostawka do biurka zmieniająca jego funkcję w coś na kształt lady recepcyjnej. I wreszcie jeżeli będziemy potrzebowali różnych materiałów, segregatorów, kolorowych ołówków, mazaków czy piór itp, które będziemy chcieli mieć zawsze „pod ręką”, warto zadbać by nie były rozrzucone na blacie biurka! Potrzebujemy zatem dodatkowego kontenerka, pomocnika czy szafki biurkowej. O tak zorganizowanym stanowisku roboczym powiemy, że jest funkcjonalne.
 
Kolejnym krokiem będzie właściwe rozłożenie tych elementów pomiędzy sobą. Tak aby wszystkie czynności, które chcemy przy naszym stanowisku wykonać nie sprawiały nam problemów, były dostosowane do naszych cech psychofizycznych. Nie powodowały zmęczenia, niepotrzebnych ucisków rąk, nóg, kręgosłupa itp. Aby to osiągnąć cały zestaw jak też i jego elementy składowe mszą być zaprojektowane ergonomicznie.
 
I wreszcie nie bez znaczenia jest też kolorystyka i ogólny projekt biurek, dostawek, kontenerów czy w końcu elementów wykańczających - uchwyty, zamki, kształt nóg itd. To wszystko musi nam się podobać jeżeli mamy czuć przyjemność z pracy w takim otoczeniu. Tylko wówczas osiągniemy to, co nazywamy zadowoleniem z miejsca pracy. A sama praca zacznie być efektywna.
 

Meble biurowe biurka i dostawki buk bawaria

Kategoria: meble buk bawaria / do biura i do sekretariatu

BUK BAWARIA biurko do sekretariatu
BUK BAWARIA - biurko do sekretariatu

Zobacz biurka i dostawki do biura i do sekretariatu z linii SILVER wersja BUK BAWARIA.
Prezentowane w tej części kontenerki biurkowe, dostawki biurka stanowić będę eleganckie i funkcjonalne wyposażenie Twojego biura czy sekretariatu. W drugiej części przedstawiamy regały i szafy biurowe.
Poniżej :
- standardowe biurka z blatem prostokątnym wyposażone w dwie przelotki plastikowe na okablowanie na nogach z płyt melaminowych lub na stelażu metalowym,
- biurka narożne z blatem łukowym także na nogach z płyt melaminowych lub na stelażach metalowym,
- w dalszej części szafki oraz kontenerki biurkowe z szufladami dostawiane do biurek lub wsuwane pod biurko
- w uzupełnieniu stoliki okolicznościowe oraz dostawki recepcyjne do biurek.

wordMarkLogo

Edukacja Sp. z o.o., Meble BUK BAWARIA do biur i gabinetów
43-190 Mikołów, ul. Rybnicka 132
tel: 32 738 52 62
e-mail: biuro@edukacja-mikolow.pl

by Jacek Szram, Mikołów, modyfikowano 2021-02-13 / utworzono 2007-01-04